Source :
KNHS

In het tweede, volledige weekend van januari komen de internationale wedstrijden weer op gang. In het Zwitserse Basel is een wereldbekerkwalificatie voor dressuur en springen. Drie van onze dressuuramazones en drie springruiters komen er aan start. In Exloo komen veel combinaties aan start in het CSI2 en de CSI-1ster. Verder reizen de springruiters naar de Arabische Emiraten, België, Duitsland en Spanje.

Basel, St. Jakobshalle CDI-W CH – 12 t/m 15 januari 2023
Tel: 0041-614037868
E-mail: info@chi-classics-basel.com
Website: http://www.chi-classics-basel.com/uitslagen
CDI-W
Kirsten Brouwer (Gameren) – Foundation RR
Dinja Van Liere (Uden) – Hartsuijker
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch


Basel, St. Jakobshalle CSIAm-A/ CSI5*-W CH – 12 t/m 15 januari 2023
Tel: 0041-614037868
E-mail: info@chi-classics-basel.com
Website: http://www.chi-classics-basel.com/uitslagen
CSI5*-W
Kevin Jochems (Kalmthout) – Casillas van de Helle, Gijs, La Costa
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Dolinn, Uricas vd Kattevennen
Jur Vrieling (Holwierde) – Comme Laude, Griffin van de Heffinck, Israel v/d Dennehoeve
CSIAm-A
Philippe Houtackers (Weert) – Fado, Guayarmina


Exloo CSI2*/ CSI1* NL – 11 t/m 15 januari 2023
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl/uitslagen
CSI2*
Maxime Van Andel (Leeuwarden) – Cabelensky Z
Jesse Berkers (Lattrop-breklenkamp) – Escobar TS
Alicia Bocken (Weert) – Dinka
Julian De Boer (Nieuwleusen) – Creme de la Creme Z, Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) – Icarinda, Kaphira
Nicole Botma (Froombosch) – Jolene Cjs
Monique van den Broek (Sevenum) – Kaspar R, Kes TN
Lisa Broekert (Staphorst) – I Am Elrite
Gert jan Bruggink (De Lutte) – Vigalio SHO Z, Viggo
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) – Incredible, Ivoor, Notre-Dame van ’t Roosakker
Berber Dijkman (Wesepe) – I’m Special, Its A Katosca Again, Jolie F
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Ithaca, Justique
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Investment I.B., Juwel SFN, Ubrisco
Daan Van Geel (Gees) – Idaloma, I’m Special Power SIH, Just Blue
Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty, Gelster
Rutger Gieske (Nieuwleusen) – Heldorado, Jacuno, Koralien
Michael Greeve (Veeningen) – Jacksonville Eurohill, Keep It Cool Sss, Watermill Art SFN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Noukie
Demi Van Grunsven (Handel) – Hucinta, Jillz
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow, Judeska
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Joie De Vigo R.T., Lunica 2
Jos Hazelhoff (Groningen) – Haia
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Hebe, Helena van perbeemd, Kosalottie W
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Duco Z, Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Bco Alonso Z
Marieke Houtman (Nederhorst Den Berg) – ES. Buberth
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Klasse Eb, Sterrehof’s Dante N.O.P.
Hylke de Jong (Dokkum) – Osseweide’s Jadira DJSP
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Declaration Du Golfe
Sjoerd Kommers (Boijl) – Impala D’Oase, Jarocho-Blue
Judith Koudijs (Balkbrug) – Heemgraaf
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna, Take A Chance On Me Z
Regina Leeuwen (Langeveen) – Cherry Tania, Crocus La Sillardiere
Bart Van der Maat (Houten) – Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss, Québec
Thijs Machielsen (Weelde) – Frans Wilrick’s, Ireuza
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) – Ibylle, Memphis Z, Viktor Z
Weite Oldenziel (Grolloo) – Ofichem’s Finn
Max Van de Poll (Hierden) – Copina Keeps, Kola
Chantal Regter (Assen) – Can Fly Z, Garrincha van de Kalevallei
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Hyaliet, Ilandra
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – A’Lee Springpower BH, Cor, Kaviaar Delta Mossel Z
Frank Schuttert (Ommen) – Hawaii-s, Hero, wezenberg`s justine
Hendrik-jan Schuttert (Ommen) – Halla, Indekann Hk, Kailon
Manon Van der Sluis (De Schiphorst) – Coco Chanel, Double Dutch
Suzanne Tepper (Holwierde) – Chambertino Z, Lhynara, Naila v’t Merelsnest
Jessy Tewis (Montfoort) – Exceptionel
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Divin De Bremoy, Hello
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Gideon dls
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Iregina, Jisborn
Rianne Visscher (Gasselte) – Fender P.S.
Annet Willems – Vos (Wierden) – Helsinki V.D.O.
Robert Vos (Wierden) – Cadillac Z
Thijmen Vos (Wierden) – Feliek-H, Ive Got the Key
Anne Van Vulpen (Vleuten) – Fajoecha BH
Harrie Wiering (Overlangel) – Harley
Chantal Windstra (Boerakker) – Foberlina
Albert Zoer (Echten Dr) – Jackpot, K-Dine, Priceless van het Mangelhof
CSI1*
Maxime Van Andel (Leeuwarden) – Coupe Germany, Kwantchi
Femke Van Berkel (Borger) – Comme il feu Z, Lychium
Jesse Berkers (Lattrop-breklenkamp) – Kerina, Lapphira H
Maaike ten Berg (Rogat) – godess hero z, Gracieuse de la Hutte
Alicia Bocken (Weert) – Dalicia Devine Z, Di Caprio 47
Julian De Boer (Nieuwleusen) – Lamarr, Qwando van de Rispen, Radar Love KMS
Wesley de Boer (Nieuwleusen) – For friendship VDL, Luna Alda G
Marianne Boerema (Zuidhorn) – Gin Gin blue, Utatschi
Nicole Botma (Froombosch) – Rising star Z
Jack Broek (Zuidwolde Dr) – Loek
Lisa Broekert (Staphorst) – Le Formidable
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) – HorseDeals Prima Donna van ‘t Roosakker
Lola Cornelissen (Loosdrecht) – Iceberg B
Sytze Van Dellen (Opende) – Ibalia EH, Kevin EH, Quebec eh Z
Berber Dijkman (Wesepe) – Lady van ‘t Santbosch
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Gaia des Forets
Pascalle Donders (Mander) – Jeolita S
Esme Ekkelkamp (Rheezerveen) – Never Know’s Limited Edition
Rutger Gieske (Nieuwleusen) – Kensi M
Michael Greeve (Veeningen) – Chilipepper Z, Urado SV
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Amigo de septon Z
Demi Van Grunsven (Handel) – Kajo A, Le Kannan
Jens van Grunsven (Erp) – Cornet’s Pio
Feliz Guijt (Noordwijk Zh) – Kanjer Delta Mossel Z
Gijs Haanschoten (Enschede) – Jazzmaine
Lisa Hamminga (Kropswolde) – Dekro’s Janouka A
Britt Hengeveld (Witharen) – Leejantien
Tessa Hoeksema (Tolbert) – El Vleut, La Vie On Rose
Hessel Hoekstra (Lelystad) – L, VDL Legodermus Pp
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Lola Fomia, Wadro’s Jerina
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Lucy M
Marieke Houtman (Nederhorst Den Berg) – Cabauw Du Vlist, Harlekijn-s, Lauritz
Marc Houtzager (Rouveen) – Kincsem
Nina Houtzager (Rouveen) – Chaccotana, Hero Elvis
Annelinde Hoving (Midwolda) – HS Agri’s Coberlina Z
Janine Jager (Exloo) – Jarka
Rianne Noordhof – Jolman (Kropswolde) – Grenoble, Helsenborn, Helsinki
Hylke de Jong (Dokkum) – Keana Van De Osseweide, Osseweide’s Headline DJSP
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Miss Montreal Reuvekamps, Nelleke van de Meilegem Z
Eva Kapteijn (De Meern) – Ivory Mbf
Jort Knobben (Raalte) – Lord Blue
Marlou Knobben (Raalte) – Djazz
Meike Koeslag (Neede) – Lorenzo
Sjoerd Kommers (Boijl) – Hollywood VK
Dion Koopmans (Elim) – Master
Jordi Koopmans (De Wijk) – Lajanko
Judith Koudijs (Balkbrug) – Lindaugravin, Lothagravin
Regina Leeuwen (Langeveen) – Lavona Hbc, Mavona Hbc
Bart Van der Maat (Houten) – Kasper DDH, Kwik One
Thijs Machielsen (Weelde) – I Am Palve, Limoncello
Zahra-Lindi Malkus (Epe) – Kensington’s Inspiration, Vernie’s Inspiration
Bas Moerings (Roosendaal) – Lesther
Stefan Mol (Rheezerveen) – Caesar VDA
Pim Mulder (Dalfsen) – Hadiya HH
Sander Naber (Holsloot) – Lareusa S
Job Oldenziel (Gieten) – It’s me
Max Van de Poll (Hierden) – Luca
Chantal Regter (Assen) – La Louvre
Marijke Rosier (Dronryp) – Lady Ella
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Dilly Dally Z, Kinky Girl
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Jannemeta Van De Eijkhof, L’Alize Z
Lars Schröder (Tubbergen) – Champion-U, Colando 21
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) – Quidam de Love
Hendrik-jan Schuttert (Ommen) – Lucifer
Amanda Slagter (Slochteren) – Galiandra, My Verdi, PIPPA
Henk Slik (Uithuizen) – Joyterma
Manon Van der Sluis (De Schiphorst) – Chacha Nosa Z, Jacky Boy, Levis BH
Laura Spekenbrink (Bornerbroek) – Honey Duc T&L Z
Maurice Stevens (Zeijen) – Kivora
Kim Tebbertman (Assen) – Jaisbanta
Suzanne Tepper (Holwierde) – Mississippi, PMF/2JOIN Hartford
Jessy Tewis (Montfoort) – Jelvet, Mola
Mans Thijssen (Sevenum) – Knockout Eb
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Mad Max
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien, Charly Blue
Stef Veldhuis (Haaksbergen) – Karolitha
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Chavelle V&VZ, Condios CC Z, Laconique Dn
Iza Venhoven (Borculo) – Quinlan, Silver Hannibal DPL Z
Sanne Vermeulen (Laren Gld) – Gravin B.Z., Icarus LH
Rianne Visscher (Gasselte) – Karisty-H
Eveline Vondeling (Bloemendaal) – Kasanova
Robert Vos (Wierden) – CANADIAN GIRL Z
Anne Van Vulpen (Vleuten) – Kizzi van het Molenhof, Koko Kufala
Harrie Wiering (Overlangel) – Dutch Breitling A.N., Quechin di Cabra
Chantal Windstra (Boerakker) – W&W´s Islay´s Mist
Robin Windstra (Boerakker) – W&W’s Agostino Z
Jose Woldring (Amsterdam) – Crystal, Happy Days
Albert Zoer (Echten Dr) – It’s Otto


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* ES – 10 t/m 15 januari 2023
Tel: 0034962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – CC Chiva, Uptons London, Vanda Rubicon
Johnny Pals (As) – Con dios BH, Happy linda, Zarkava Hero Z
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Action with me DV Z, Jarina J
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Grand Amour, Grand beau, La Sonate
CSI2*
Lisa Nooren (Lanaken) – Fandangi, Irish Du Caillou
Johnny Pals (As) – Beau van de Hagenhorst, Carlotta, Fernando BH
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Message for you, Milona van het Speienhof, Panamarenka van den Blauwaert, Primo DV
CSIYH1*
Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Detroit Z
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – VANDA BUGATTI, Vanda Cayenne
Lisa Nooren (Lanaken) – Chendro MB Z, Finchen, Karelian
Johnny Pals (As) – Last Choice H, Rabanna Obolensky N


Abu Dhabi CSI4*-W/ CSIYH1*/ CSI2* AE – 11 t/m 15 januari 2023
E-mail: hussam.zummit@equafed.ae,sana@equafed.ae
Website: uitslagen
CSI2*
Juliette Kromeich (Dubai) – Irdita
Jasmyn van der Steen (Delft) – Esperluette Du Gue

Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo BE – 12 t/m 15 januari 2023
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI1*
Moniek Banens (Schimmert) – Job C
Kars Bonhof (Epe) – Korbach Van De Renger
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Lotus
Kim Emmen (Dinteloord) – Quo Vadis
Yves Houtackers (Weert) – Gwinnru De Kernevez
Loewie Joppen (Maasbree) – Candy Holiday
Bart Lips (Biest-houtakker) – Latino, Melbourne
Junyfer Prenger (Elsloo Lb) – Carador Proosthof Z, Happy Diamond
Wout jan Van der Schans (Nijkerk Gld) – A.S Escobar
CSI2*
Leopold Van Asten (Duizel) – VDL Groep Callida 2, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Victoria
Mathijs Van Asten (Ysselsteyn Lb) – Hotspot
Remco Been (Winterswijk Miste) – Bridgetown Z, International, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Emirat de Maugre, Kayak
Kars Bonhof (Epe) – Chapeau TN, Hernandez TN
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – I-Star, Jacky Lanta, New-Livia van ’t Roth
Kim Emmen (Dinteloord) – inflame-go, Kerma-C, Nash v/h Lilleveld, Optima vd Bisschop
Jody van Gerwen (Limbricht) – chester 365, Hurricane VDL, Panamera
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX, Kensington H
Yves Houtackers (Weert) – Cornetta, Jackson V
Loewie Joppen (Maasbree) – Add Picobello Z, Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) – Boebka vh marienshof z, Funky fred vh marienshof, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) – Grieg s, Isidorus, Kariena
Bart Lips (Biest-houtakker) – Davinci Z
Mark Martens (Maasbracht) – Iwan
Wout jan Van der Schans (Nijkerk Gld) – AS Eden, G.as-bombay, Isabella, Jager
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Gomez, Indigo
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL, For President, Zeppe Blue
Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB, Cupcake Z, Google this, Hi There, Kannan Jr
Eric Van der Vleuten (Someren) – Dreamland
Maikel Van der Vleuten (Someren) – Beauville Z N.O.P., Dywis HH, El Wikke, Luigi d’ Eclipse
Hilde Woudstra (Daarle) – Ilamine de Thurin
CSIYH1* incl. 8yo
Remco Been (Winterswijk Miste) – Lotti T
Kars Bonhof (Epe) – Poker de Mariposa TN
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Kiekum
Kim Emmen (Dinteloord) – Kesmitt Dmh
Yves Houtackers (Weert) – Domino vant Elzenhof Z, Limited Edition Hx
Loewie Joppen (Maasbree) – Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) – Chuck marienshof Z, Luka-Cara
Niels Kersten (Egchel) – Dalivia Z
Bart Lips (Biest-houtakker) – Lancaster W
Sophie Schoonwater (Neeritter) – Mirage Gg
John Steeghs (Meterik) – Didam van ‘t Schaaphof Z, Kingston Tv
Eric Van der Vleuten (Someren) – Sir grand cru
Roy Weel (Wijdewormer) – Kirymanjaro Fortuna
Hilde Woudstra (Daarle) – Loekie-Douglas


Neustadt Dosse CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A DE – 11 t/m 15 januari 2023
Tel: 0049-412638272
E-mail: solbau@stallhell.de
Website: https://csi-neustadt-dosse.de/uitslagen
CSI2*
Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Inoi
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Djoural de Lizet, Van Schijndel’s Gladstone

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz