Hans Peter Minderhoud en Emmelie Scholtens nemen dit weekend deel aan de Longines FEI World Cup™ Finals in het Zweedse Gothenburg, waar ook de springruiters de apotheose van het Indoorseizoen 2018/2019 beleven. Er hebben zich dit jaar echter geen TeamNL-springruiters voor de finale weten te plaatsen.

De Nederlandse springruiters zijn de komende dagen op verschillende andere CSI’s te zien. De meesten blijven in het land om deel te nemen aan de wedstrijden in Kronenberg. Daarnaast zijn de Oranje ruiters in Arezzo, Gorla Minore, Cagnes sur Mer, Bonheiden en Lanaken. De springjeugd komt ook in actie in België op de internationale wedstrijd voor de jeugd in Opglabbeek. Voor de veteranen is er een wedstrijd in Riesenbeck.

Nederlandse eventingruiters zijn afgereisd naar Strzegom in Polen voor de korte 2*, 3* en 4*-wedstrijden.

Daarnaast is er Nederlandse deelname op de para-dressuurwedstrijd in Deauville en de endurancewedstrijd in Kings Forest.

Göteborg CDI-W Final Zweden – 3 t/m 7 april 2019 dressuur

Website: longinestiming.com

CDI-W Final Wereldbekerfinale

Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – Glock’s Dream Boy N.O.P.

Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Apache 

Deauville CPEDI3* Frankrijk – 4 t/m 7 april 2019 para dressuur

Website: www.handiequicompet.fr

CPEDI3*

Nicole den Dulk (Elen) – Wallace N.O.P.

Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) – Alphaville N.O.P.

Anni Meijer (Stokkum) – Countrymill Clarc

Yvette Overgoor (Borculo) – Flynn

Gorla Minore CSI4*/ CSIYH1* Italië – 3 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.equieffe.it

CSI4*

Jurre van Bommel (Ruurlo) – Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond, Enrico VA

Amber Fijen (Nieuwstadt) – El Corrado, Flying-Sam, Grandesa B, Gucci, Halla

Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Dutchblue, Greatlight

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Capetown, Cassirano Del Rilate, D’Angelo, Graniet ES

CSIYH1*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Haretto

Arezzo CSIYH1*/ CSICh-B/ CSI3*/ CSI1*/ CSIJ-B/ CSIP Italië – 1 t/m 7 april 2019 springen

Website: wwww.arezzoequestriancentre.com

CSI3*

Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Eavantus C, Eclips, Flock, Geavanta-C, Gikke

Sander Geerink (Gelselaar) – Caia Z, Comino, Donner IK, Easter, pandora 258

Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z, Fernando, Folinda, Gacarla VDL

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Double Dutch, Hero, Quatre Bras VDL

Harrie Wiering (Overlangel) – Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z, Homemade Danga SW, Oberon

CSI1*

Fleur Holleman (Huissen) – Dakota Du Buisson Z, Faltic

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Monarch van ’t Roosakker

CSIYH1*

Kim Emmen (Raamsdonk) – Ibiza S, Indian Gold

Suus Kuyten (Laren Nh) – Bandit GLN Z

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Jack

Harrie Wiering (Overlangel) – Coeur de Papillon, Izzy P

CSIP pony’s

Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora, Venery Dew-Drop

Cagnes-sur-Mer CSI3*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk – 2 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.se-organization.com

CSI3*

Kars Bonhof (Lochem) – Casina 15, Grand-Dessert, Stoertebeker 20, Zentos

CSI1*

Kars Bonhof (Lochem) – Gernice van de Postbaan, Narina BE-ST Z

Melissa van Pelt (Stramproy) – Winding CH

CSIYH1*

Kars Bonhof (Lochem) – Carnehl CR

Bonheiden CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 3 t/m 7 april 2019 springen

Website: jumping-bonheiden.be

CSI3*

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, Gilona AO

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Fiarabo, Greenday

Kevin Jochems (Sevenum) – Faithless MVDL, Famous H, Go for it Especiale

Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Gaius van de Hagenhorst

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Gold Digger, Zizi Donaldson BH

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Everest -W, Luigi

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carado 3, Celine M Z, It’s Me

CSI2*

Kevin Jochems (Sevenum) – Flying Jackie

Glenn Knoester (Assendelft) – Clint Easter, Glamour Girl B

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Lely vd Bisschop

Sanne Thijssen (Sevenum) – Elvira

CSIYH1*

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Harm

Lanaken CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België – 4 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.zangersheide.com

CSI2*

Joey Alberti (Einighausen) – Ekarla van de Horst, La Candida

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Beauty, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Gold Lady, VDL Groep Zidane

Denise Bakker (Bree) – I Am Moerhoeves Star, Malibu De Wiqui

Robbert Ehrens (Weert) – Classe 2, Elenoor

Roel Holthuizen (Zulpich) – Embassy, Munsterhuis Sportscars Enorm

Michael Korompis (Malle) – Figaro de Kalvarie, Indezz V, Vasilios

Lars Kuster (Loo Gld) – Chieba, Hamilton de LHeribus

Gerben Morsink (Enschede) – Navarone Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Babybell Z, Gomez Imprezz, Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Gladstone

Lotte van Santvliet (Vlaardingen) – Zomodo P

Amanda Slagter (Slochteren) – Antrax d’Amas  Z, Desmond R., Royal Blue

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Erachelle-S, Hazelhorst I

Annette Wolf (Polsbroek) – Hatzidee PR

Henry de Wulf (Doenrade) – Zumatra Adelheid Z

CSI1*

Joey Alberti (Einighausen) – Heartbreaker de Lux

Denise Bakker (Bree) – Happy Man

Robbert Ehrens (Weert) – C’est La Vie, Durette Z

Lars Kuster (Loo Gld) – Golden Eye

Amanda Slagter (Slochteren) – Happy Action Breaker AD

Annette Wolf (Polsbroek) – Gold Rush PR

Henry de Wulf (Doenrade) – Cool Pleasure Hero Z

Meike Zwartjens (Raalte) – Fritz

CSIYH1*

Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love

Gerben Morsink (Enschede) – Carsey Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized

Amanda Slagter (Slochteren) – Nothing To Lose Van ‘T Meulenhof AD

Annette Wolf (Polsbroek) – Irish Coffee PR

Henry de Wulf (Doenrade) – I’m Very Special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z

CSIU25-A

Roel Holthuizen (Zulpich) – Van Schijndel ’s Balderdas

Lars Kuster (Loo Gld) – Glamour Betty, Huwaya

Lonneke Mulder (Sittard) – Con Calato

Lotte van Santvliet (Vlaardingen) – Dha Dha

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Ciao Bella S, Dior, Hazelhorst II

Meike Zwartjens (Raalte) – Gaillard De La Pomme, Twister De La Pomme

 

 

Opglabbeek CSIOP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIYJ-A België – 4 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.sentowerpark.com

CSIOP pony’s met landenwedstrijd

Lilly Engelsman (Berkhout) – Blackwoodland Rock

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Fantasia, Kodiak van Orchid S, Quickstar

Liv Huijbregts (Rijsbergen) – Enzovoort Dew-Drop

Mart IJland (Hengelo Ov) – Bits N Pieces, Invisible “E” van het Juxschot

Sarah de Kraker (Axel) – Kerwin van Orchid’s

Kirsten Kreemers (Nuenen) – Kinean, Tinapatch

Cheyenne Meijers (Echt) – Special Lady

Liesje Vrolijk (Almen) – Raisa Cestanii, Starbucks

CSIOCh Children met landenwedstrijd

Emma Bocken (Weert) – Dagma, Estera van de Vosberg

Wesley de Boer (Nieuwleusen) – Esprit De Pomme

Finn Boerekamp (Someren) – Gradini, Gucci

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Ferrand HBC

Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Whipped Cream

Amber van Marle (Ambt Delden) – El Clarimo

Nick Nanning (Dalfsen) – Belrose

Thijmen Vos (Wierden) – Don Juan Gasaya, Theo 149

CSIOJ Junioren met landenwedstrijd

Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) – Equity

Philippe Houtackers (Weert) – Concano

Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) – Evita van Spieringen

Elike Morsink (De Lutte) – Dakina II

Marie Sandell (Anthy Sur Leman) – Naughty

Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Wetric Van Beek

Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker, Groenendaal’s Figo

Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Homer van T&L Z, Loridon van T&L

Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Lovely Lady

CSIOY Young Riders met landenwedstrijd

Kessy van Berlo (Veghel) – Cambridge, Elegant

Marilot Dinklo (Breda) – Denzel HN

Veronique Morsink (De Lutte) – Faithfull

Sven Peters (Enschede) – Channel

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, El-Gore Go

CSIYJ-A Junioren en Young Riders

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy, Euphoria 7

Lilly Engelsman (Berkhout) – Don Juan

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Dalida van de Zuuthoeve

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Couleur Queen

Jens van der Meer (Tilburg) – Hercules-R

Sven Peters (Enschede) – Chrysler B, Fiësta

Alexandra Schelling (Aerdenhout) – Gravin Van De Dreef

Sammy-Jo Smit (Gilze) – Alaska, My Lady van ’t Achterhof

Stef Vanaert (Schijf) – Evertina, Gup

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 4 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.peelbergen.eu

CSI2*

Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Felisimo

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian, Elixer

Marielle Friesen (Ommel) – Carte Blanche

Michael Greeve (Veeningen) – Contara 15, Lukaku vd Bisschop

Demi van Grunsven (Handel) – Tinka’s Hope

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field, That’s Me

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Gogolinus, Kimmel SCF

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Condavel, Cool Boy, Floris

Loewie Joppen (Maasbree) – Idagio van het Nerenhof, International Popcorn

Johan Klein Zieverink (Lierop) – Dinoire, Fatouch S, Gina

Joy Lammers (Achel) – Fellie, First Boy B.B., Froukittaire

Patrick Lemmen (Koningslust) – Eline-Maria M, Giruso H, Jolie Fleur

Joost Martens (Helmond) – Cascarinho

Veronique Morsink (De Lutte) – Entrepreneur, Zakina Z

Pim Mulder (Dalfsen) – BCO Milton Z, Fabrice, Gondola B

Lisa Nooren (Maastricht) – Dienellie, Ezra Van W

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno

Ruben Romp (Goirle) – Alep de Pilenie, Bugatty Go, Just on Time Z

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Dobelensky, Glock’s Champions Ludwig, Glock’s Lausejunge

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Cabernet do Itinga, Fuij, Illinois Z

Madée Schuttenbeld (Almelo) – George Z.G.

Frank Schuttert (Ommen) – Benur du Romet, Girocco-D, Latina van het Avenhof, Queensland

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa  HS, Expensive, Farmers Proud HS

Leon Thijssen (Sevenum) – Edgarrento, Estoril

Mel Thijssen (Sevenum) – Ambler Gambler, Enrique, Galisha

Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, Canisha, Sildouch Z

CSI1*

Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hero Elvis

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Hendrick’s HX

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Buenos De Riverland, Duchesse De Pomme

Patrick Lemmen (Koningslust) – Charmie

Joost Martens (Helmond) – Larinha

Peggy Nillesen (Sevenum) – Fury

Lisa Nooren (Maastricht) – VDL Groep Gistique

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Gwerina van de Groote Kamps, Layton

Ruben Romp (Goirle) – Gintura

Maaike Schoormans (Hapert) – Douglas Egypte, Gavanta, Iron Man J.P.

Gerco Schröder (Tubbergen) – Alfa Nero

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Falou

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Bonheur, Piccolo R

Frank Schuttert (Ommen) – Mujallin VD Maltahoeve

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Evander HS

Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS, In the Mood  HS

Leon Thijssen (Sevenum) – Granito Noordenhoek

Mel Thijssen (Sevenum) – Go Go Jumbo-M

Maikel van der Vleuten (Someren) – Hangover

CSIYH1*

Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Hermelien GJB

Fien van de Goor (Sevenum) – Hanfielou G

Michael Greeve (Veeningen) – Ilian Solier

Loewie Joppen (Maasbree) – Hantano, Important Style VK

Johan Klein Zieverink (Lierop) – Herma, Hokyra Fortuna

Joy Lammers (Achel) – Hero

Patrick Lemmen (Koningslust) – Inostello M

Joost Martens (Helmond) – Zeppe de Sabette Z

Pim Mulder (Dalfsen) – BCO Viktor Z

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Halla

Mel Thijssen (Sevenum) – Nena K Z

Strzegom CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI1*-Intro/ CCIP2-L/ C PL – 5 t/m 7 april 2019

Website: www.StrzegomHorseTrials.pl

CCI4*-S

Laura Hoogeveen (Weert) – Wicro Quibus N.O.P.

Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Image of Roses

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Jane Z

Tim Lips (Made) – Bayro, Lacoste Z

Elaine Pen (Voorschoten) – Blue Nile

Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit

CCI3*-S

Merel Blom (Aalten) – Limited Edition, Lykkegaard’s La’Maria

Maartje van Riel (Loon Op Zand) – Eppo

CCI2*-S

Merel Blom (Aalten) – Bonmahon Silver Vixen, Crossborder Radar Love

Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath

Nienke Jonge Poerink (Enschede) – Basic Instinct

Asha Laseroms (Klein Zundert) – Soccer Star

Olivia Pleysier (Bilthoven) – Spirit Excalibur

Myrle Schoones (Pelt) – Dimitri, Ravallo van de Smeetshoeve

Bjinse Venderbosch (Harreveld) – Vesuve d’Aveyron

Jordy Wilken (Olst) – Amarrillo

Riesenbeck CSIV-B Duitsland – 5 t/m 7 april 2019 springen

Website: www.riesenbeck-international.com

CSIV-B veteranen

Patricia van Motman (Soest) – Jefferson Cruising

Sylvie Ruissen (Broekland Ov) – Kaktus Z

Ben Spreuwenberg (Altenberge) – Fairplay de Fremi 

Kings Forest CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ1* 80 Groot-Brittannië – 5 t/m 7 april 2019 endurance

Website: www.endurancegb.co.uk

CEI2* 120

Francisca Bakker (North Berwick Scotland) – Aratahnes Phoebe

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz