Source :

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony’s, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren. De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony’s, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl.

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Aqiedo
Gal, Edward Oosterbeek GLOCK’s Zonik N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek Zanardi
Scholtens, Emmelie Gorinchem Apache
Witte-Vrees, Madeleine Schijndel Cennin


Dressuur senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baalen, Marlies van Brakel Ben Johnson
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Zephyr
Meulendijks, Anne Heeze MDH Avanti N.O.P.
Silfhout, Diederik van Lunteren Expression N.O.P.
Visser-van der Meulen, Tosca Gorssel Asther de Jeu
Zweistra, Thamar Schore Hexagon’s Double Dutch
Meer, Patrick van der Naaldwijk Zippo


Dressuur U25, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nekeman, Denise  Hasselt Boston STH
Nieuwenhuis, Jeanine  Serooskerke TC Athene


Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Donkers, Esmée  Venhorst Chaina
Rockx, Thalia Roosendaal Verdi de la Fazenda


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bovenkamp, Diana van de Voorthuizen Evita Ronia
Jongen, Fabienne Gemert-Bakel Boticelli
Zoutendijk, Lisanne St. Willebrord Kostendrukkers Ringo Star
Zoutendijk, Lisanne St. Willebrord Zilverstar
Zwambagt, Febe van Bergharen FS Las Vegas


Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Luiten, Marten Winschoten Fynona


Dressuur Junioren B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pols, Sanne van der Abbenbroek Excellentie


Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Evers, Senna Grootebroek Majos Cannon
Heiden, Robin Alphen Colourfull Cannonball
Schelstraete, Micky  Gemonde Elin’s Noncisdador


Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogen, Lilly van den De Meern Martinez Candyman
Nek, Lara van Wijdewormer Haasendonks Sultan
Nek, Lara van Wijdewormer Brouwershaven Nairobi
Nek, Lara van Wijdewormer Baumann’s Despino
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel Den Ostriks Macho
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel King Stayerhof’s Jango
Schelstraete, Micky Gemonde Jonker’s Pieter
Walraven, Morgan S’ Gravendeel Devil’s Kiss Naoni


Dressuur children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nek, Lara van Wijdewormer Fariska


Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Dulk, Nicole den Elen, België Wallace N.O.P.
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Alphaville N.O.P.
Horst, Rixt van der Grou / Nistelrode Findsley
Vermeulen, Demi Zevenaar Ciska II
Voets, Sanne Berghem Demantur N.O.P.


Para- dressuur, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Haerkens, Demi Helmond Dude
Horst, Rixt van der Grou / Nistelrode Uniek
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Guetta

 

Springen

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hendrix, Michel  Kessel Baileys
Houtzager, Marc Rouveen Sterrehof’s Calimero
Schuttert, Frank  Ommen Chianti’s Champion
Smolders, Harrie Grobbendonk, België Don VHP Z N.O.P.
Smolders, Harrie Grobbendonk, België Emerald
Vrieling, Jur   Holwierde VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.


Springen senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Asten, Leopold van Duizel VDL Groep Beauty
Vleuten, Maikel van der Someren Dana Blue


Springen Young Riders,  A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nooren, Lisa Engis, België VDL Groep Sabech d’Ha


Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bonhof, Kars Epe Zentos
Klopper, Delphine Badhoevedorp W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Marchal, Tristan Someren-Heide Sambucca
Morsink, Veronique De Lutte Faithfull
Thijssen, Sanne Baarlo Expert
Thijssen, Sanne Baarlo Celine M Z


Springen Junioren,  A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hakvoort, Iris Stegeren Don’t Tell Me What to Do
Schuttelaar, Beau Tegelen Caretino
Nieuwenhuis, Pam Groessen Vendorlux


Springen Junioren,  B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kersten, Lars Egchel Dobbey
Kersten, Niels  Egchel Can Win
Mheen, Rowen van de  Hoevelaken Q Verdi
Morssinkhof, Paris   Hierden Bayamo
Thijssen, Mel  Baarlo Cartolana 2


Springen Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Estera van de Vosberg
Engelsman, Lily Berkhout Whipped Cream
Haar, Sanne ter Hierden Wubbo


Springen Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Boerekamp, Finn Someren-Heide Gradini
Everse, Senna Waddinxveen Evert
Joosten, Cejay   Zevenaar Sagnol
Zwartjens, Meike Raalte Gaillard de la Pomme


Springen pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nieuwenhuis, Pam Groessen Zeppe van de IJsseldijk
IJland, Mart Hengelo Ov. Fantasia


Springen pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Engelsman, Lily Berkhout Blackwoodland Rock
Huijbregts, Liv Rijsbergen Enzovoort Dew-Drop
Manen, Enrico van Stroe Elegance
IJland, Mart Hengelo Ov. Flame


Eventing

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Lips, Tim Made Bayro
Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Peter Parker N.O.P.
Blom, Merel Aalten Rumour Has It N.O.P.


Eventing senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogenveen, Laura Weert Massage Hippique Quibus
Kooremans, Raf Turnhout Henri Z
Kroeze, Renske Prinsenbeek Jane Z
Pen, Elaine Voorschoten Undercover


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pleysier, Olivia Bilthoven Spirit Excalibur
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Dimitri
Haas, Nina de Hengstdijk Divine


Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Driessen, Levi Esch Lancero Dancer
Haas, Nina de Hengstdijk Cocu
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Ravallo van de Smeetshoeve
Venderbosch, Bjinse Harreveld Lord Mayor


Eventing Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Posthumus, Beau Terschuur Smokie


Eventing pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rijsewijk, Britt van   Oisterwijk Orchid’s Tigersun


Eventing pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rudolphy, Maybritt Meppel Urban
Someren, Claire van Almere Brummerhoeve’s Levi H
Swinkels, Michelle Moergestel Snow
Haver, Daniel Lelystad Zeb

 

Endurance 

Endurance senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Horst, Iris van der Smilde
Huijsman, Melisa Voorschoten
Lakeman, Jarmila Warnsveld
Schoonderwoert, Leonie Hoogeveen
Schuijt, Michelle   Driehuis
Theunissen-Römer, Carmen Landgraaf
Visser, Marijke Stavelot (Bel.)
Wilhelm, Jeanette Ede


Endurance senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Berg, Joyce van den Leiden
Jonkman, Angela Scharmer
Koppenol, Fenne Grathem
Woord, Kirsten van der  IJmuiden


Endurance Junioren, A-kader
 

Ruiter Woonplaats Paard
Kok, Anne Marijn Hendrik Ido Ambacht
Lamsma, Imke Vriezenveen
Mohamed, Ijjou Leiden


Endurance Junioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Aart, Bo van Bavel  
Arem, Eva van Hulshorst
Kramer, Nanke De Veenhoop

 

Reining

Reining senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Berg, Olivier van den   Etables (Frankrijk)
Dijk, Roel van Beets (NH)
Ede, Petra van  Barneveld
Freriks, Lia   Zaandam
Geurts, Minou   Nistelrode
Grether, Anne   Boekel
Hagelaars, Aniek Eersel
Heule, Hubert Aubrey, Texas (USA)
Hoeven, Roy van der   Wijdewormer
Pouls, Jurgen   Grathem
Sandijck, Michel Saint-Basile-le-Grand, Quebec (Can)
Scharroo, Suzanne  Woudenberg
Young-van Osch, Rieky   Vorstenbosch


Reining Young rider, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rijn, Faye van Dronten
Tsin, Casper   Espel
Valent, Donna  Beverwijk
Verboom, Liselotte   Hummelo


Reining Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Boonstoppel, Pia  Afferden
Verweij, Roos   Hem
Wielsma, Erin Danni   Buitenpost


Voltige

Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Roy Rogers, voltigeteam Bilthoven


Voltige teams, B-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Nationaal Junioren Team Voltige Ermelo  


Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Ridder, Claire de Leidschendam
Sneekes, Carola Callantsoog


Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Kubbe, Annebeth Jelling, Denemarken

 

Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Seidel, Arthur Nieuweroord  


Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Geelhoed, Lotte Amersfoort
Schaik, Renske van Boekel
Seidel, Charlotte Nieuweroord

 

Mennen

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Chardon, Bram   Den Hoorn, Zuid-Holland
Chardon, IJsbrand Den Hoorn, Zuid-Holland
Ronde, Koos de Zwartewaal
Timmerman, Theo Varsseveld


Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Ronde, Peter de Zwartewaal
Weusthof, Mark   Rossum (Ov.)
Graaf, Edwin van der Ouddorp


Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Boer, Jan de Terwolde
Chardon, Edith Den Hoorn, Zuid-Holland
Hammink, Marijke Bornerbroek


Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Ham, Joey van der Noordwijk
Kinds, Jannes Balloo


Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Eijk, Stan van Schinveld
Harmsel, Antonie ter Rijssen


Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Couwenberg, Erik Veulen
Dijkhof, Geert  Klarenbeek
Hagen-Dijkhuis, Sanny Schinveld
Letteboer, Raymond Oud-Ootmarsum
Verheijen, Tristan Weert


Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Hendriks, Cas Zeeland


Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Bunt, Melanie van de Lunteren
Kekem, Karel van Hoogblokland
Poele, Heidi te Wolphaartsdijk
Rutjens, Rodinde Weert
Verhofstad, Daan Moergestel


Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Pestman, Rudolf Eext Diesel
Siebers, Saskia Maarheeze Axel


Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Gommers, Joop Dreumel Bandit
Houterman, Eline Horst/Meterik Vygo
Schuiling, Anniek Herveld Aron (Zazou)
Velden-Rijkers, Ans van der Uden Ceasar


Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Schuiling, Marissa Herveld Kyra


Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Brent Janssen Swolgen Regina’s Hielke
Pijl, Tamara Loosdrecht Dex
Vissers, Arion Helvoirt Quinty
Zaayer, Annegreet Wadenoijen Ravel


Para-equestrian mennen, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Bart Blom
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Albrecht’s Hoeve’s Lars
Poppen, Jacques Froombosch Horses2fly Anniek
Poppen, Jacques Froombosch P.P.


Para-equestrian mennen, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Marwijk, Aad van Hoenderloo Kyra
Steenkamp, Dinja Bussum Balou
Veneman-Fleurke, Ingmar Tweede Exloërmond Umpire
Witvoet, Martje Appelscha Havehoeve’s Boy

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz