Internationale deelname de komende dagen

Internationale deelname de komende dagen

Het CHIO Aken (16 t/m 21 juli)  staat bij de Nederlandse ruiters rood omcirkeld in de agenda. Marc Houtzager, Willem Greve, Maikel van der Vleuten en Doron Kuipers in actie. Bondscoach Alex van Silfhout vaardigt alleen Marlies van Baalen en Adelinde Cornelissen af. Het mennen heeft wel een team met Bram en IJsbrand Chardon en Koos de Ronde. Tim Lips vertegenwoordigt ons land in de eventing.

Aachen CDI4*/ CDIO5*-NC Duitsland – 16 t/m 21 juli 2019 dressuur
Tel: 0049-2419171101
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CDIO5*-NC
Marlies van Baalen (Brakel) – Ben Johnson
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) – Zephyr
CDI4*
Marlies van Baalen (Brakel) – Go Legend
Joyce Heuitink (Harskamp) – Gaudi Vita
Anne Meulendijks (Heeze) – MDH Avanti N.O.P.

Deauville CDI2*/ CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIAm Frankrijk – 18 t/m 21 juli 2019 dressuur
Website: www.pole-international-cheval.com
CDI3*
Karen Nijvelt (Hoeven) – Darwin
CDI2*
Dominique Filion (Roosendaal) – Dastan
Engie Kwakkel – Wallace (Heerde) – Eyecatcher
Jessica Leijser (Someren) – Djambalaya
Joyce Lenaerts (Leende) – CoffeeBay, Euro
Karen Nijvelt (Hoeven) – Caramba, TOP’s Go for it
Fleur Verbeek (Herfelingen) – DJ
Tommie van Puijenbroek – Visser (Postel) – Genesis Begijnhoeve, TOP’s Gentle
CDIY
Maaike ten Hoor (Ruinen) – Winder-Don
Coco Soffers (Nispen) – Global’s Formidable
CDIP
Robin Heiden (Alphen Gld) – Oosterbroek Fenix
Jill Kempes (Erichem) – Next Black Magic
Sterre Martens (Schijf) – Don’t Forget Me
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) – Don Diego
Nina Woerts (Franeker) – Madam’s Menno

Aachen CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland – 16 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.chioaachen.de
CSIO5* Nations Cup
Willem Greve (Markelo) – Carambole, Faro, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Charley, Empire
Maikel van der Vleuten (Someren) – Canisha, Dana Blue, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) – Baltic VDL, Dallas VDL, Davall
CSIYH1* incl. 8yo
Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat
Maikel van der Vleuten (Someren) – Sildouch Z
Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei

La Coruña CSI4*/ CSI2* Spanje- 19 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.csicasasnovas.com
CSI4*
Lisa Nooren (Maastricht) – Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Sabech D’Ha
Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Wunschkind
Vincent Voorn (Weert) – De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
CSI2*
Eric van der Vleuten jr. (Someren) – APG Golden Cassini, APG-Faldo

Samorin CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Slovakije – 16 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Othello, Quantas 15
Sanne Thijssen (Sevenum) – Bulavsco, Carinja, Valentino Z
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Bellisimo, Vanda Hermes
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Galote, Huepens Conquestador
Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There, It’s Me
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Beluga, Vanda Daytona

Megeve CSI3*/ CSI1* Frankrijk – 17 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.jumping-megeve.com
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) – Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond
Isabelle van Straaten (Ruurlo) – Baretta S

Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland – 18 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Elisah Aarts (Rutten) – Gouvernante VDL
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Excellent, Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Chaccola, VDL Groep Falco, VDL Groep Gold Lady
Anne Bakker (Wapserveen) – Adinus
Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas
Kessy van Berlo (Veghel) – Elegant, Erma
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Hermelien GJB
Maureen Bonder (Schoonoord) – Flierefluiter, Gogotender
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) – Coco Chanel, Jillz Z
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) – Esmée
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – El Greco, Frasiér, Ogano Girl Z
Tom Brinkman (Tubbergen) – Eto’O, Grande Chic
Jeroen Broek (Veeningen) – Gringo, Vahinee Semilly
Monique van den Broek (Sevenum) – Carlow van de Helle, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Nick van den Broek (Sevenum) – Bugano de l’Abbaye, Highway HBC
Frank Buitenhuis (Holten) – Freedom
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Eiaralda
Thijs Derks (Zeeland) – Cash Casper
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neere
Henk Frederiks (Wapserveen) – Gogo Bodeno, Harm-B
Daan van Geel (Gees) – Djam, Guus, Hulde G
Vincent Geerink (Gelselaar) – Elamé, Fifty-Fifty, Fireboy CB
Lizzy de Gooijer (Zaandam) – Gilotte
Michael Greeve (Veeningen) – Contara 15, Lukaku vd Bisschop, Turbo Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Flambeau, Guilietta, Silverado
Tessa Hoeksema (Tolbert) – El Vleut
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Cool Boy, Midney
Gert van den Hof (Slagharen) – Eldorado
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Calyso, Gillion ES, Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Expectation of Romance, Ginette
Kristian Houwen (Wanssum) – Drop Shot VM, Edinburgh
Kevin Jochems (Sevenum) – Carado 3, Famous H, Granito Noordenhoek
Leonie Jonkers (Balkbrug) – Carkoretto
Valerie van Kesteren (Ede Gld) – Eye Catcher VVK
Hester Klompmaker (Buitenpost) – Gentle, Guesssina
Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Clint Easter
Michael Korompis (Malle) – Figaro de Kalvarie, Indezz V, Vasilios
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Gold digger, Zizi Donaldson BH
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Erunella D
Megan Laseur (Soest) – Cornelia, Gullit HBC
Mitch Laseur (Soest) – Calydor
Anne – Liza Makkinga (Beerze) – Go for it
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Haya
Maikel van Mierlo (Koningslust) – Follow up, Gycara, Hummertime
Pim Mulder (Dalfsen) – B.C.O Furioso Z, BCO Milton Z, Fabrice
Sander Naber (Holsloot) – Giozetto S, Goldina V
Katinka van Nieuwenhuyzen (Steenbergen Nb) – Gigolo
Job Oldenziel (Gieten) – Goldfee
Peter Olthof (Langeveen) – Fairytale, Hugo
Celeste Poel (Den Horn) – Romina
Max van de Poll (Hierden) – Cola de Lis, Diábolo
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) – Easy H
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz, Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Dominus
Yorick Reinders (Tiendeveen) – Guido vd Falieberg
Kirsten Rikkert (Enter) – Colandro 4, Winde R.A.G.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno, Dolce Vita
Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Gintura, Teqilla Top
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock’s Debalia
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Flying Echo, Gorbatsjov OMHG, Hurry Up G
Ben Schröder (Tubbergen) – Grodino, Marco V
Beau Schuttelaar (Tegelen) – BML Florida Balia NL, Caretino, Falou
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Gamira, Guru, Halla
Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Euphoria, Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Double Dutch, Quatre Bras VDL
Zoï Snels (Geesteren Gld) – Empire
Jip Spruijt (Epe) – Fyolieta SH
Henri Stegeman (Daarle) – Endeavour, Fivanta
Leon Thijssen (Sevenum) – Edgarrento, Everest -W, For President
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Liza Houwen – Tiebot (Wanssum) – Gin Gin Balia SMH, Indigo Blue VM
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Famariloma, Gammon R.A.G., Hoselinde
Jil Verheij (Putten) – Nescio
Robert Vos (Wierden) – Chappeau, Diabeau, Scotch
Britt Wiefferink (Wierden) – Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) – Ballyquirke Tipp Top
Lars Wigger (Beuningen Ov) – Foline
Don Willemsen (Nijverdal) – Hercules
Hilde Woudstra (Daarle) – Castella, Titania
Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Formidable, Freedom
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) – Fleurabella-V, Habibi
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) – E. Guriel
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Urane de Talma
Anne Bakker (Wapserveen) – High Five
Kirsten van den Berg (Wezep) – Een Bolletje
Kessy van Berlo (Veghel) – Fostara
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Clarina-R
Monica Borger (Ijsselmuiden) – Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) – Halifax
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) – Frenchymodo LV
Marjolein ter Braake (Meppel) – Hibra’s Solier HB
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Harina Touch W
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) – Rubio Monocoat’s Finishing Touch
Juliette Broadwith (Zandvoort) – Don – Dali, Folavsca Fortuna
Jeroen Broek (Veeningen) – Charlie S 15
Frank Buitenhuis (Holten) – Guardian
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Grey River, Quilon
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Iron Man 15
Djura Eringa (De Veenhoop) – Czarina-RH
Henk Frederiks (Wapserveen) – Hasta la Vista VDP, Inus B
Daan van Geel (Gees) – Fernando
Martijn van Geel (Gasselte) – Grand Prix, It’S A Star VG
Ruben Gerritsen (Dalen) – Harmony For Ever, Idorette For Ever
Lizzy de Gooijer (Zaandam) – Dynamic, Haibatuallah
Gino Hagen (Purmerend) – Zorro of Picobello
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Daro H
Demi Herder (Noordbroek) – Blitz, Guppie
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) – Darina S
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Hunter Fairy
Gert van den Hof (Slagharen) – Dalco van het Bevrijdthof Z, Guus B
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Galanthos
Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Guus
Kevin Jochems (Sevenum) – Grandino H
Leonie Jonkers (Balkbrug) – Zucces
Ruby de Kok (‘s-Hertogenbosch) – Gebalia
Alies Kruidhof (Rouveen) – Happiness
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Flips21, Zenyatta
Megan Laseur (Soest) – Ironman
Mitch Laseur (Soest) – Lavida
Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) – Farambole, Gottilia
Melissa Maatkamp (Nijverdal) – Celvana
Jens van der Meer (Tilburg) – Hercules-R
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Hello Lucky Retto
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) – General Darco, Highvally
Anouk Mulder (Langezwaag) – Fabian
Nick Nanning (Dalfsen) – Fanlac N
Job Oldenziel (Gieten) – Good luck
Peter Olthof (Langeveen) – Holygold Fortuna
Bart van Ooyen (Groessen) – Florence
Max van de Poll (Hierden) – Flogg
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) – So It Be
Kirsten Rikkert (Enter) – Gross R.A.G.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Layton, Quidaro
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V, Hiek`n
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Hero
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Fuij
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Holly
Jan Schuttert (Ommen) – Gestelle M
Eline Slager (Staphorst) – Bengel
Laura Slager (Staphorst) – Volbeat
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Hero, Monarch van ’t Roosakker
Zoï Snels (Geesteren Gld) – Highway TN
Lammie Teunissen (De Wijk) – Houlon Pina
Leon Thijssen (Sevenum) – Tippy Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Happy
Mel Thijssen (Sevenum) – Nena K Z
Stef Vanaert (Schijf) – Gup
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Grandia’s Elima
Jil Verheij (Putten) – Hyperbolics
Joy Viscaal (Albergen) – Cayetano M
Sonja Vlaar (Westdorp) – Heathrow
Annet Willems – Vos (Wierden) – Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) – Hitch
Annet de Vries (Hattem) – Hiarma
Nina Wallquist (Oosterbeek) – Arie, Eldorado
Britt Wiefferink (Wierden) – Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) – My Lady 179
Lars Wigger (Beuningen Ov) – Farambole
Kelly van Wijk (Ede Gld) – Fantast
Don Willemsen (Nijverdal) – Corazon
Johan Worst (Kootwijkerbroek) – Gorgeous Vera WS, High Society WS
Hilde Woudstra (Daarle) – Glenn
Albert Zoer (Echten Dr) – High-top
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) – Henderson
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) – Ikusasa SMH
Kessy van Berlo (Veghel) – Intygo Blue Vitanova
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Indigo-Light
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) – Innovator
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – I Am, Ivar
Tom Brinkman (Tubbergen) – Casallini, Idara, Issey
Jeroen Broek (Veeningen) – Iachimo
Monique van den Broek (Sevenum) – Natsu de Carmel
Frank Buitenhuis (Holten) – Idrigill, Indicator
Thijs Derks (Zeeland) – Iscolavsco Fortuna, Jonoire
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) – Just Chesnut
Henk Frederiks (Wapserveen) – Impian D, Istabraq TCS
Vincent Geerink (Gelselaar) – Iniesta
Lizzy de Gooijer (Zaandam) – Black Star Z, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys
Michael Greeve (Veeningen) – Ilian Solier, It’s Easy
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Iron Maiden
Gert van den Hof (Slagharen) – It’s A Pracht VDL
Kristian Houwen (Wanssum) – Isa
Hester Klompmaker (Buitenpost) – Jack Daniels
Glenn Knoester (Assendelft) – Jillz E.B.
Ruby de Kok (‘s-Hertogenbosch) – Je T`Aime
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Interest
Megan Laseur (Soest) – It’s a walk in the park, Just One
Mitch Laseur (Soest) – Incitty C
Regina Leeuwen (Arum) – Iroyca D, Jaspis P
Welmoed Lyklema (Harich) – Idilia de La Nancy
Anne – Liza Makkinga (Beerze) – Messalia Blue PS, Messi P.S.
Jens van der Meer (Tilburg) – Jillz
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Irsina Blue
Pim Mulder (Dalfsen) – I am a Rebel -S, I have it all-S
Niels Nanning (Dalfsen) – Ike, Jack
Peter Olthof (Langeveen) – Invulflits
Bart van Ooyen (Groessen) – Izomaris
Max van de Poll (Hierden) – Big Heart Z
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) – Ivy
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) – Joy H
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Condor Z
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Novellist
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – I’m Happylina
Jan Schuttert (Ommen) – In the Mood HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Iceman B SFN
Zoï Snels (Geesteren Gld) – Jamboree S, Jappeloup
Henri Stegeman (Daarle) – Icarius Eickenrode
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Ido W, Installera Balia RS
Jil Verheij (Putten) – Cadeauminka
Annet de Vries (Hattem) – Indy Loma
Hilde Woudstra (Daarle) – Isabella S
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) – Caressa Z

Valkenswaard CSIYH2* incl. 8yo/ CSIV-B/ CSI2* Nederland – 15 t/m 17 juli 2019 springen
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Thom van Dijck (Sint-oedenrode) – Don Diablo
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) – Eavantus C, Eclips
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Cancara E
Tamara Klop (Oudenbosch) – Carpe Diem, Gaudi vd Molendreef Z
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B.
Thijs Meulemeesters (Boekel) – Falentina
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) – Elvixis, Eton
Henk van de Pol (Eindhoven) – Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Itcho Van ’t Ruytershof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – For the Moment
Cheryl Sjouke (‘s-Gravenhage) – Peu Blanche B
Vincent Voorn (Weert) – Je suis van de bien
CSIYH2* incl. 8yo
Peter Bulthuis (Echt) – Hilton, Lolita
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) – Chica du Buisson Z, Fee, Ilyon Es
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday, Harm, Zensational
Journey van Eerd (Veldhoven) – Icelos Eickenrode
Kim Emmen (Raamsdonk) – Geavanta-C, Gikke, Indian Gold, Issun Boshi
Dominique Greeve (Rucphen) – Heartbeat BB, Jetplane
Rosanne Janssen (Lierop) – Janeiro VHL
Tamara Klop (Oudenbosch) – Happy Handsome
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) – Jersey, Katarina van ’t Huka
Mischa Everse – Van de Kraats (Waddinxveen) – Evian Z, Go-go
Leon Kuypers (Breda) – Houdini, Isodermus Pp, Jill, Jododinus PP, Unique Promesse Z
Joy Lammers (Achel) – Hero, Ibeau SMH, Ocolino van de Grote Haart
Mark Martens (Ell) – Iwan
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) – New Star
Anoek van der Pluijm (Made) – Heldorado, Iriz, J Ádore Faya B
Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized, Olaya Z, Van Schijndel’s Gladstone
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Gucci, Happyfee, Opium vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Jeekels-K, Jolion K
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – A.S Damascene, Gigant, Habrina, Investment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – G.AS-Bombay, Graniet ES, Haretto
Bianca Schoenmakers (Geldrop) – Ike, I-Star, Mr. President
Frank Schuttert (Ommen) – Akarad Hero Z, Girocco-D, Latina van het Avenhof
Cheryl Sjouke (‘s-Gravenhage) – J.Triovador
Carlijn Sturme (Bakel) – Inadja
Vincent Voorn (Weert) – I’m the next be gentle
Kimberley Winsingh (Raalte) – Eliante Z
Henry de Wulf (Doenrade) – I’m very special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) – La Loma
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) – Kaktus Z, Paragon’s Diable
Mark Snoeijing (Neede) – Gracia
Ben Spreuwenberg (Altenberge) – Fairplay de Fremis

Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 19 t/m 21 juli 2019 springen
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Nicole Caris (Maria Hoop) – Woodfield Supreme
Robbert Ehrens (Weert) – Classe 2, Elenoor
Kim Emmen (Raamsdonk) – Eavantus C, Eclips, Flock
Demi van Grunsven (Handel) – Luxor, Tinka’s Hope
Rob Heyligers (Asten) – Cassius Clay VDV Z
Yves Houtackers (Weert) – Dieu Merci v’t Meulenhof, Disco
Niels Kersten (Egchel) – Billy Manjaro, Dabelle, MHS High Hopes
Pieter Keunen (Linne) – Eigenwijs V, Gaspahr
Wesley Mulder (Apeldoorn) – Casall, Floris
Johnny Pals (As) – Arco Darco Z, Excentriek, Vignet BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Celena VDL, Une de L’Othain
Charlotte Verhagen (Schoorl) – A’Lee Springpower BH
Freek Vestjens (Sevenum) – Don’t Touch It M, Glück
Teun Vestjens (Sevenum) – Felice, Fiwalda
CSI1*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) – Van Der Wiel’s Vulcan
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Bella Balou, Fangio du Grand Champ
Nicole Caris (Maria Hoop) – Inolette
Kim Emmen (Raamsdonk) – Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta
Niels Kersten (Egchel) – Daify, Semilly F
Pieter Keunen (Linne) – Miss Washington
Wesley Mulder (Apeldoorn) – Nyjere
Johnny Pals (As) – Glamour Girl
Alexandra Schelling (Aerdenhout) – Gravin Van De Dreef, Herlin
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Ehop di villagana
Freek Vestjens (Sevenum) – HBR Charlotte
Teun Vestjens (Sevenum) – Girona
CSIYH1*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) – It’s Jones
Robbert Ehrens (Weert) – Durette Z
Kim Emmen (Raamsdonk) – Issun Boshi
Demi van Grunsven (Handel) – Cascos
Yves Houtackers (Weert) – Gold Diamant Du Plan D’Eau
Niels Kersten (Egchel) – Amaretto, Chester, I’m Special LVS Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) – Catoccini WM, My Lady Carthago WM
Johnny Pals (As) – Tao D’Ouilly
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Beau van de Hagenhorst
Freek Vestjens (Sevenum) – HBR Amira, HBR The Dude

Valkenswaard CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland – 19 t/m 21 juli 2019
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian, Elixer
Rosanne Janssen (Lierop) – Doriena V
Kelly Jochems (Achtmaal) – Egwel, Eowan A
Tristan Marchal (Someren) – Sambucca
Sven Peters (Enschede) – Don Diablo
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Itcho Van ’t Ruytershof
Maaike Theunis (Moerstraten) – Douala
CSIY-A Young Riders
Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z, Daylight
Iris Michels (Liessel) – Cristal Utopia Z, Eggcelent
Sven Peters (Enschede) – Channel, Fiësta
CSIJ-A Junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Diamond Lady
Rosalie Beekmans (Nuenen) – Moncler van Stal Cipa
Femke Braat (Etten-leur) – First-Choice
Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy, Euphoria 7
Vincent Dings (Heeze) – Gibeon HDH
Senna Everse (Waddinxveen) – Haïro, Kerswin van ’t Roosakker
Julia van der Heijden (Bavel) – Zigor
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) – Equity
Lianne Korevaar (Rotterdam) – Couleur Queen, Ibesi Cooper
Sas Louter (‘s-Gravenzande) – Cantinero
Enrico van Manen (Stroe) – C’est La Donna-y, It’s Uno Star
Eline Moerings (Roosendaal) – Bardesther
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) – Inzell V.D.O., Vert Bois De l’Is
Dominique Van Rouwendaal (Putten) – Erroco Blue
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Alaska, Hillery
Stijn Testers (Kruisland) – Wiske
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) – Higgs
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Earthquake
Meike Zwartjens (Raalte) – Fritz, Twister De La Pomme
CSICh-A Children
Emma Bocken (Weert) – Estera van de Vosberg, Happy Hour
Mila Everse (Waddinxveen) – Goldine
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Whipped Cream
Jersey Kuijpers (Helmond) – Doctor Dolittle, Jk Horsetrucks Commanchi
Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) – Lovely Lady
CSIP Pony’s
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Kaspar van Orchid’s
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Batman
Myla van Andel (Leeuwarden) – Uriel
Rens Bogers (Guttecoven) – Bonsoir le noir, Pjotr van de Groenheuvel
Mikai Brandes (Markelo) – Orchid’s Gaia
Bo Dictus (Achtmaal) – Karst van Orchid, Kelvin
Yvonne van Dis (Middelharnis) – Emilinda
Pascalle Donders (Mander) – Di Monaco
Emile Drenth (Onstwedde) – Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) – Blackwoodland Rock
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) – Kensington
Wesley ter Harmsel (Enter) – Eagle E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Ballard Prince, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora, Dante
Mart IJland (Hengelo Ov) – Invisible “E” van het Juxschot, Ratina
Jaydee Janssens (Roermond) – Kyrian van Orchids
Lily van der Knaap (Putten) – Tiësto
Kirsten Kreemers (Nuenen) – Kinean
Jersey Kuijpers (Helmond) – Black Line JK Horsetrucks
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) – Noriego vd Riloo
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) – Fred
Lars Maathuis (Geesteren Ov) – Jolly
Tamara van Manen (Stroe) – Elegance, Holstuds Olijfje
Cheyenne Meijers (Echt) – Special Lady
Candice van Motman (Soest) – Hennessey
Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Zeppe Van De Ijsseldijk
Carlijn Roepel (Rotterdam) – Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) – Anouk
Stan Schillemans (Wekerom) – Jody
Anthony Schreinemachers (Velden) – Fairlight van de Vlierbeek
Britt Schuttelaar (Tegelen) – Oatfield Rosie
Julia Titulaer (Venlo) – Django
Frederike Tuin (Broek In Waterland) – Hickstead Castanoo
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Gossie Gossie
Liesje Vrolijk (Almen) – Raisa Cestanii
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) – Kilbeggan
Evi Wiefferink (Wierden) – Kalypso R van het Juxschot, Oosterbroek Francois
Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s

Ascona CSI5*/ CSI2*/ CSIAm-A Zwitserland – 18 t/m 21 juli 2019 springen
Tel: 0041-917910480
E-mail: segretariato@csi-ascona.ch
Website: www.csi-ascona.ch
CSIAm-A
Ben Agterberg (Utrecht) – Big Ben, Bikkel

Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland – 16 t/m 21 juli 2019 mennen
Website: www.chioaachen.de
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Floriano, Freddy, Roderick CK, Zandor, Zion
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Koos De Ronde (Zwartewaal) – Aladin, Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon

Aachen CCIO4*-S Duitsland – 16 t/m 21 juli 2019 eventing
Website: www.chioaachen.de
CCIO4*-S
Tim Lips (Made) – Bayro

Rheurdt CCI2*-S Duitsland – 20 t/m 21 juli 2019 eventing
Website: www.igvkleve.de
CCI2*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Apple Bandit, Di Sorency
Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath
Nina Hut (Bruchterveld) – Carthageno
Nienke Jonge Poerink (Enschede) – Basic Instinct, Coconut Queen
Thierry Van Reine (Herveld) – ACSI Harry Belafonte
Lot van der Veen (Enschede) – Gunschot van de Withoeve
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) – Capella-Real
Bianca van Wijk (De Punt) – Eastbourne E
Jade Woeltjes (Aalten) – The Joker

Brons voor eventing team young riders

Brons voor eventing team young riders

Het Nederlandse Young Riders Eventingteam heeft in Maarsbergen brons gewonnen bij het Europees kampioenschap. Een mooi resultaat voor debuterend bondscoach Marcelle de Kam, haar pupillen en het hele team er om heen.

Zowel het team van de Junioren als de Young Riders begon netjes aan het EK op het prachtige landgoed Maarsbergen. Na de dressuur stonden de teams op de plaatsen vijf en zes, dat de cross van grote invloed zou zijn was toen wel al duidelijk. Er stond een prachtige, maar technisch pittige cross opgesteld in het bosrijke terrein.

De Nederlandse Young Riders reden als collectief sterk rond. De teamleden Levi Driessen, KNHS Talententeamlid Nina de Haas en Olivia Pleijsier liepen allen wel de nodige tijdstrafpunten op, maar haalden netjes de finish. Mylene Spaak kreeg een weigering en de nodige tijdfouten. Aan het einde van de bewogen cross dag waar zeker bij de Young Riders zeer veel uitvallers waren, stond oranje op een knappe derde plaats.

In het afsluitende springen hield Mylene Spaak de lei schoon en kregen de andere drie een springfout waarmee het brons ruimschoots veilig werd gesteld. Beste Nederlander in het individuele klassement werd Levi Driessen op plaats 16.

Bondscoach Marcelle de Kam is super blij met haar debuut. “Het is wel heel gaaf als je zo kunt debuteren op een kampioenschap. Ik heb vanuit de KNHS de luxe positie gekregen van een topteam om me heen. Met Merel Blom, Edwin Hoogenraat en Francis Verbeek als trainers naast mij en Justin Maarse als teamveterinair. Dat is zo een bak aan ervaring, echt geweldig. Vooraf hadden we wel gezegd dat als ze allemaal reden zoals ze kunnen een medaille mogelijk was, maar het is wel heel gaaf als het dan ook lukt.”

Merel Blom heeft als ruiter al een berg aan ervaring, maar is dit seizoen voor het eerst van de partij als assistent coach. Blom is enthousiast over haar rol: “Het hele proces naar zo een kampioenschap toe is leuk. Het is een mooie uitdaging om te kijken of je de ruiters beter kunt maken op een manier die bij hun past. Je probeert iets toe te voegen waar ze beter van worden.”

Junioren
Voor de junioren verliep de cross dag minder succesvol, twee van de vier teamruiters haalden de finish van de cross niet en daarmee was de teamklassering weg. Individueel werd Beau Posthumus met haar fijne schimmel Smokie op plaats 21 de beste Nederlandse.

Uitslag EK Young Riders
Goud Emma Brüssau (GER) – Dark Desire GS (v. Don Frederico), 25.3
Zilver Isabelle Upton (GBR) – Cola (v. Catoki), 25.9
Brons Heidi Coy (GBR) – Royal Fury (v. Garrison Royal), 32.6
16. Levi Driessen (Esch) – Giraldi (v. Wizzerd WV), 49.60
21. Nina de Haas (Hengstdijk) – Divine H.E. (v. Sir Shutterfly), 55.0
25. Olivia Pleysier (Bilthoven) – Spirit Excalibur (San Remo), 66.5
34. Mylene Spaak (HIerden) – King Canna (v. Amoroso van de Helle), 94.9
35. Myrle Schoones (Pelt) – Dimitri (v. Vaillant), 96.8

Teamuitslag Young Riders
Goud Groot Brittannië – 111.0
Zilver Frankrijk – 114.1
Brons Nederland – 171.1

Uitslag EK Junioren
Goud Anna Lena Schaaf (GER) – Fairytale 39 (v. Fidertanz), 24.1
Zilver Leila Paske (GBR) – Billy Mcfee, 29.0
Brons Ann-Catrin Bierlein (GER) – Auf Geht’s Fräulein Hummel (v. Aragon), 29.3
21. Beau Posthumus (Terschuur) – Smokie (v. A Quidam M), 40.3
24. Caresse Kolkman (Hengelo Ov.) – Diamant (v. Diamant de Semilly), 41.9
38. Okke Peemen (Meerle) – Happy Lady (v. Corland), 68.9
41. Leida Naber (Biddinghuizen) – ACSI Zamam (v. Roven xx), 70.6
45. Lotte Monhemius (Halsfweg) – Gogo Jumbo HVR (v. Cantos), 82.2

Teamuitslag Junioren
1. Duitsland – 87.0
2. Groot Brittannië – 97.2
3. Frankrijk – 99.7

Kijk hier voor de uitslagen

EK Eventing: volop kansen voor Nederlandse teams

EK Eventing: volop kansen voor Nederlandse teams

Tijdens het EK voor de Junioren en de Young Riders eventing op Landgoed Maarsbergen is vandaag de dressuur afgesloten. De Duitsers zijn de sterksten bij de Junioren en de Young Riders. 

Als we kijken naar de individuele rankings staat bij de junioren nu Elise Otto met Coffee Ijs op een 12e plaats, Leida Naber en Acsi Zamzam staan er na de dressuur 16e. Voor België staat Leon Binard met Enzo van T Vennehof op de 14e plaats..

Bij de Young Riders weet Myrle Schoones het sterkste Nederlandse resultaat in handen te houden. Met Dimitri staat ze voorlopig zesde. Jasper Peeters en Jackass PK staat op de 14e plaats in het klassement voor het Belgische team.

De Nederlandse junioren die dit weekend in actie komen zijn:Beau Posthumus – Smokie, Elise Otto met Coffee Ijs, Caresse Kolkman met Diamant en Kristy Snepvangers met Diesel. Het Belgische junioren team bestaat uit Kobe Malisart met Jaguar, Camille Delvaux met Belissimo Boy K, Manon Dehoorne met Havanna en Leon Binard met Enzo van T Vennehof.

Bij de Young riders zijn dit voor Nederland: Olivia Pleysier met Spirit Excalibur, Mylene Spaak met King Canna, Levi Driessen met Giraldi en Nina de Haas met Divine H.E. Voor België zien we de volgende ruiters in actie, Lauren Eggermont met Every Chico Sun, Jasper Peeters met Jackass PK, Seppe Vilain met Kawa de la Cour Z en Jarno Verwimp met Dabiola M.

Tussenstand Junioren:

1. Duitsland – 83
2. Engeland – 83,6
3. Ierland – 95.1
5. Nederland – 98,5
10. België – 110,1

Tussenstand Young Riders:

1. Duitsland – 76,0
2. Frankrijk – 79,8
3. Engeland – 87,0
5. België – 96,0
6. Nederland – 98,6

Tussenstand

Myrle Schoones tweede in EK na eerste dag dressuur

Myrle Schoones tweede in EK na eerste dag dressuur

Op de Maarsbergen Horse Trials is vanmiddag het EK voor de jeugd van start gegaan met de dressuur. Zowel de Young Riders als de Junioren kwamen vandaag in actie. 

De Nederlandse junioren zijn goed van start gegaan met een vierde plaats voorlopig in de tussenstand voor het team.  Elise Otto reed individeel naar de vijfde plaats met Coffee Ijs met een score van 31.4 strafpunten. Leida Naber volgt haar met een zesde plaats in het zadel van de ruin Acsi Zamzam met een score van 32.2 strafpunten. Bij de Junioren ligt de Duitse Ann-Catrin Bielein op kop met haar  Auf Geht’s Fraeulein Hummel (Avagon) op kop met een totaal van 25.3 strafpunten. De jury beloonde haar proef met een score van 74.67%. Voor Ierland volgt dan Lilly Keogh op de voet met haar Master Tredstep die ze naar de tweede plaats stuurde met 28.8 strafpunten. De Britse Leilia Paske en Billy Mcfee volgen met 29 strafpunten op de derde plaats.

Tussenstand Junioren:

1. Tsjechië
2. Duitsland
3. Frankrijk
4. Nederland

Bij de Young riders gaat individueel de Duitser Jerome Robine op kop met Guccimo R Old die hij met een score van 77.88% rondstuurde in de dressuur en wat hem 22.1 strafpunten opleverde. Het Nederlandse team staat voorlopig op een zevende plaats in het klassement, individueel staat Myrle Schoones met Dimitri met 26.8 strafpunten op een tweede plaats. Haar dressuurproef werd beloond met 73.18%. Voor Duitsland ligt momenteel Brandon Schäfer op een derde plaats met zijn Fraeulein Frieda 10 die hij naar 27.3 strafpunten stuurde. Mylene Spaak staat met King Canna met 32.1 strafpunten momenteel op een elfde plaats.

Tussenstand Young Riders:

1. Polen
2. Spanje
3. Duitsland
4. België

Morgen staat de tweede dag van het dressuur op het programma.

Tussenstand

Christian Ahlmann wint ook Longines Eiffel Challenge in Parijs

Christian Ahlmann wint ook Longines Eiffel Challenge in Parijs

Christian Ahlmann won in Parijs al de Grote Prijs van de Global Champions Tour, vandaag schreef hij ook de Longines Eiffel Challenge op zijn naam, een vijfsterren 1m55 rubriek met 14 deelnemers in de barrage. Met de 14-jarige Ailina (v. Chico’s Boy) bleef hij Egyptenaar Abdel Saïd voor met de tienjarige BWP-er Jumpy van de Hermitage (v. Toulon).  Ben Maher werd derde met de Quaprice Z nakomeling Don Vito. Bart Bles wist  de zevende plaats op zijn naam te schrijven met Kriskras DV (v. Cooper vd Heffinck).

Resultaten

Loes van Erp – Mooren wint Bavaria Eventing Trophy

Loes van Erp – Mooren wint Bavaria Eventing Trophy

Met alle vijf de wedstrijden gereden en vier maal een uitmuntende top-3 klassering heeft Loes van Erp – Mooren met haar paard Dark Pride de titel binnen gehaald. Ditmaal was SGW Renswoude het toneel voor de finale van de Bavaria Eventing Trophy 2019.

Het blijkt dat steeds meer deelnemers kans willen maken op de titel, want de gehele top zes maakte tijdens deze wedstrijd nog kans op de winst. Zodoende bleef het ontzettend spannend tot het einde. Tijdens SGW Renswoude waren er voor de top zes wisselende resultaten. Dit leidde toch nog tot veel verschuivingen in het eindklassement.

Het eventing-seizoen van Loes (klasse M) gaat zeer voorspoedig met hele goede klasseringen. Daardoor had ze met 52 punten alvorens haar start in Renswoude een voorsprong ingebouwd. Helaas reed Loes met Dark Pride in Renswoude geen punten meer bijeen en hing de titelwinst volledig af van de resultaten van haar tegenstanders. Uiteindelijk scoorde Maartje Siemons (klasse M) met Harly nog 8 punten en kwam daarmee op een 2e plaats (50 punten). Coen Philipsen (klasse B) verdiende met Zamdoria zijn laatste 15 punten en klom plots op van de 6e naar de 3e plaats (46 punten).

Loes: “Vanwege mijn zwangerschap vorig jaar zijn Dark Pride en ik sinds najaar 2018 weer aan het opbouwen. In Alphen-Chaam zijn wij de eerste wedstrijd sinds lange tijd gestart, waar ikzelf helaas nog iets te twijfelend reed. Tijdens Etten-Leur heb ik veel aanvallender gereden. Ook de wedstrijden van Grandorse en Hulsberg gingen enorm fijn. Tijdens SGW Hulsberg heb ik het allerfijnste gereden – we vlogen over de hindernissen. SGW Renswoude was mijn wedstrijd absoluut niet. Gelukkig is dit het wegstreepresultaat. Ik wil graag mijn vaste groom Erna Peters bedanken dat zij mij kennis liet maken met het crossen en dat zij altijd met mij mee gaat op wedstrijd. Enorm gezellig!”

Op donderdag 11 juli a.s. zullen de prijswinnaars gehuldigd worden bij het Bavaria Brouwerijcafé in Lieshout. Het programma bestaat uit een tour door de brouwerij, een hapje en drankje in samenzijn van familie, vrienden en natuurlijk de sponsoren.

Het eindklassement lag nog nooit zo dicht bij elkaar. De Bavaria Eventing Trophy was een zeer spannende derde editie met goede, sportieve resultaten. Met dank aan de fanatieke organisaties en trouwe vrijwilligers van: SGW Alphen-Chaam, Eventing Etten-Leur, Grandorse Horse Trials, Eventing Hulsberg en SGW Renswoude.

De Bavaria Eventing Trophy kan niet zonder zijn trouwe sponsoren: Bavaria, CWD, Petrie Ridingboots, Horsefood, Welfare Horse & Care, JK Horsetrucks, The Transfer Factory en Lips Stables. Wij hopen in ieder geval dat er volgend jaar net zoveel deelnemers willen strijden voor de titel!

Foto: Esveo Fotografie