Johnson opnieuw koploper dressuurhengsten

Johnson opnieuw koploper dressuurhengsten

In de WBFSH Sire Ranking van de dressuurhengsten staat Johnson in 2022 bovenaan. In 2020 stond de KWPN-hengst ook al bovenaan in de ranking en vorig jaar werd de hengst tweede. Nu heeft Johnson zijn koppositie dus weer terug.


1 JOHNSON
2 QUATERBACK
3 SIR DONNERHALL
4 TOTILAS
5 JAZZ
6 BLUE HORS ZACK
7 FIDERTANZ 2
8 SANDRO HIT
9 BORDEAUX
10 VIVALDI
11 VITALIS
12 FUERSTENBALL
13 AMPERE
14 APACHE
15 SPIELBERG
16 SAN AMOUR
17 BLUE HORS DON SCHUFRO
18 BLUE HORS HOTLINE
19 I.P.S. GRIBALDI
20 DIAMOND HIT
21 DON FREDERICO
22 DE NIRO 6
23 DAMON HILL
24 STEDINGER
25 ROUSSEAU
26 LORD LEATHERDALE
27 DESPERADOS
28 EASY GAME
29 DANCIER
30 NEGRO

Klik hier voor. de volledige lijst

Chacco-Blue voert weer ranglijst springhengsten aan

Chacco-Blue voert weer ranglijst springhengsten aan

De WBFSH (World Breeding Federation for Sport Horses) heeft de nieuwste ranglijst van succesvolle hengsten bekend gemaakt. Chacco-Blue staat voor het zesde jaar op rij bovenaan.

1 CHACCO-BLUE
2 DIAMANT DE SEMILLY
3 MYLORD CARTHAGO*HN
4 KANNAN
5 TOULON
6 CASALL
7 CARDENTO 933
8 ELDORADO VD ZESHOEK
9 VDL ZIROCCO BLUE
10 DIARADO
11 EMERALD
12 VERDI TN
13 CORNET OBOLENSKY
14 KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF STX
15 COMME IL FAUT 5
16 BERLIN
17 CALVARO F.C.
18 BALOU DU ROUET
19 PLOT BLUE
20 ZANDOR
21 NUMERO UNO
22 QUIDAM DE REVEL
23 BALOUBET DU ROUET
24 QUAPRICE BOIS MARGOT / QUINCY
25 CONTHARGOS
26 STAKKATO GOLD
27 THUNDER VD ZUUTHOEVE
28 ELVIS TER PUTTE
29 BUSTIQUE
30 BALTIC VDL
31 CATOKI
32 CLINTON
33 EPLEASER VAN T HEIKE
34 OTANGELO / TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
35 OGANO SITTE
36 NAMELUS R
37 TINKA’S BOY
38 COOPER VAN DE HEFFINCK
39 CONTAGIO
40 CLARIMO
41 CASSINI II
42 QUINTERO
43 BAMAKO DE MUZE
44 USTINOV
45 DARCO
46 CONTENDRO I
47 CACHAS
48 VIGO D ARSOUILLES
49 UGANO SITTE
50 LORDANOS

Klik hier voor de volledige lijst






NRPS verhuist naar Flevodrome

NRPS verhuist naar Flevodrome

Het NRPS verhuist de Hengstenkeuring in februari en de Showdag in maart naar Dronten. ‘Een mooie, nieuwe locatie die ook voor de toekomst zekerheid geeft,’ zo klinkt het in NRPS-kringen. Vorig jaar werden deze evenementen voor de laatste keer in het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo gehouden.

De Flevoruiters verwachten in januari 2023 hun spiksplinternieuwe accommodatie in gebruik te kunnen nemen. Voor de nieuwbouw is een speciale Facebook-pagina aangemaakt met veel foto’s van de nieuwbouw.

Klik hier voor de Facebook-pagina

Let op oplichters bij online paardenhandel

Let op oplichters bij online paardenhandel

Het KWPN waarschuwt voor oplichters die actief zijn via  online verkoopplatformen, zoals KWPN Horses for Sale. Wees alert op oplichters met onderstaande tips. 

Voorkom financiële benadeling door alert te zijn op met wie u zaken doet. Momenteel zijn er vooral oplichters actief vanuit Frankrijk. Een regelmatig voorkomende truc van oplichters is bijvoorbeeld om de verkoper van een paard te vragen om een bedrag over te maken naar hun rekening voor zogenaamde belasting die bij de verkoop komt kijken. Trap hier alstublieft niet in! Maak ook nooit geld over als u zelf iets verkoopt. Een andere actuele truc is dat de zogenaamde koper een nep ID stuurt en om het bankrekeningnummer van de verkoper vraagt. Een transportbedrijf neemt vervolgens contact op voor de afhandeling. Meerdere malen is het voorgekomen dat de zogenaamde koper niet tot werkelijke betaling overgaat en de verkoper wel geconfronteerd wordt met de transportkosten van het transportbedrijf. 

Bent u toch slachtoffer geworden van online fraude? U kunt dan aangifte doen bij het Landelijk Meldpunt Internetoplichting van de politie.

KWPN voegt 16 springhengsten toe

KWPN voegt 16 springhengsten toe

Het KWPN heft vandaag 16 springhengsten goedgekeurd voor de dekdienst.

Driejarige hengsten

O’Connor TN (Ogano Sitte x Acord II x Gimpel): 83 punten
Fokker: Gabrielle Eder, Osterhofen
Eigenaren: Team Nijhof & Kees van den Oetelaar

Stap: 7, Draf:7 Houding & Balans: 7
Galop: 8, Reflexen: 8,5, Techniek: 8, Vermogen: 9, Rijdbaarheid: 8, Instelling: 8,5, Aanleg als springpaard: 8,5

Onassis (Grandorado TN x Quasimodo vd Molendreef x Voltaire): 82,5 punten
Fokker: S. Wijnveen, Winterswijk-Woold
Eigenaren: E.G.J. Morssinkhof & Melvin Greveling

Stap: 7,5, Draf: 7, Houding & Balans: 8,5
Galop: 8,5, Reflexen: 8,5, Techniek: 8,5, Vermogen: 8,5, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling: 7,5, Aanleg als springpaard: 8,5

Oosterbuur (Etoulon VDL x Cornado I x Polydor): 82,5 punten
Fokker: A. Baumann, Rees
Eigenaar: Jan Greve

Stap: 7, Draf: 8, Houding & Balans: 8
Galop: 8, Reflexen: 8,5, Techniek: 8,5, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 8, Instelling: 8,5, Aanleg als springpaard: 8

Only You DDH (Emerald van ’t Ruytershof x Kannan x Dollar du Murier): 82 punten
Fokker: Gely, Bournazel
Eigenaar: Dekstation De Havikerwaard

Stap: 6,5, Draf: 6, Houding & Balans: 7
Galop: 8, Reflexen: 8,5, Techniek: 8, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 8, Instelling 8,5, Aanleg als springpaard: 8,5

Olsen W VDL (Glasgow W van ’t Merelsnest x Carrera VDL x Kannan): 82 punten
Fokker: K.J. van Weperen, Oosterwolde
Eigenaar: Fokker & VDL Stud

Stap: 7, Draf: 7,5, Houding & Balans: 8
Galop: 8, Reflexen: 8, Techniek: 8,5 Vermogen: 8,5, Rijdbaarheid: 8, Instelling 8, Aanleg als springpaard: 8,5

O-Chacco DDH (Chacco Blue x Quinn van de Heffinck x Contact vd Heffinck): 81 punten
Fokker: Van de Heffinck BVBA
Eigenaar: Dekstation De Havikerwaard

Stap: 7, Draf: 6,5, Houding & Balans: 7
Galop: 7,5, Reflexen: 8,5, Techniek: 8, Vermogen: 8,5, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling 8,5, Aanleg als springpaard: 8,5

Opus One JDV (Cape Coral RBF x Cardento x Coriano): 78,5 punten
Fokker: J. Dresen, Valkenburg
Eigenaar: HX Breeding, Kessel

Stap: 7, Draf: 7,5, Houding&Balans: 7,5
Galop: 8, Reflexen: 8, Techniek: 7,5, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling 8, Aanleg als springpaard: 8

Odyseus of Invictus (Quabri de L’Isle x Balou du Rouet x Papillon Rouge): 77 punten
Fokker: A. Jansen, Tilburg
Eigenaar: Fokker & T. Jansen

Stap: 6, Draf: 6, Houding & Balans: 6,5
Galop: 7, Reflexen: 8, Techniek: 7,5, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling 8, Aanleg als springpaard: 8

Optimist ES (Herakles x Caritano x Coriall): 76 punten
Fokker & Eigenaar: Egbert Schep, Tull en ’t Waal

Stap: 7, Draf: 7, Houding & Balans: 8
Galop: 8, Reflexen: 7,5, Techniek: 7,5, Vermogen: 7,5, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling 7,5, Aanleg als springpaard: 7,5

One Macoemba (Arezzo VDL x F-One USA x Corland): 75,5 punten
Fokker: B. Veeneman, Broekland
Eigenaar: Fokker & G.E.B. Voordes-Veeneman

Stap: 7, Draf: 6, Houding & Balans: 7,5
Galop: 7,5, Reflexen: 7, Techniek: 7,5, Vermogen: 7,5, Rijdbaarheid: 8,5, Instelling: 8, Aanleg als springpaard: 7,5

Outsider (Jukebox x Cavalier x Indoctro): 75 punten
Fokker: A.J. Roosjen, Eext
Eigenaar: Fokker & Reinie Tewis

Stap: 6,5, Draf: 6,5, Houding & Balans: 7
Galop: 7,5, Reflexen: 7,5, Techniek: 7,5, Vermogen: 7,5, Rijdbaarheid: 7,5, Instelling: 7,5, Aanleg als springpaard: 7,5

Obama ES (Nixon van ’t Meulenhof x Last Man Standing x Chellano Z): 75 punten
Fokker & Eigenaar: Egbert Schep, Tull en ’t Waal

Stap: 6,5, Draf: 6,5, Houding & Balans: 7
Galop: 7,5, Reflexen: 7, Techniek: 7,5, Vermogen: 7,5, Rijdbaarheid: 8, Instelling: 8, Aanleg als springpaard: 7,5

Hengsten via Blom Cup

No Jokes ACM (Untouchable x Tangelo van de Zuuthoeve x Peter Pan): 84,5 punten
Fokker: J.A.M. van der Horst-Meeus, Huijbergen
Eigenaar: C.C. Meegdes, Hoogerheide

Stap: 7, Draf: 7,5, Houding & Balans: 8
Galop: 8,5, Reflexen: 8,5, Techniek: 8,5, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 8,5, Instelling: 8,5, Aanleg als springpaard: 8,5

Kentucky TMS Z(Kannan x Toulon x Palestro vd Begijnakker): 82 punten
Fokker: Tal Milstein Stables
Eigenaar: Fokker, Kees van den Oetelaar & Stal Van der Vleuten

Stap: 7, Draf: 7, Houding & Balans: 7,5
Galop: 8, Reflexen: 8,5, Techniek: 7,5, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 8,5, Instelling: 9, Aanleg als springpaard: 8,5

Newstar (El Barone 111 Z x Vainqueur x Corofino I): 80 punten
Fokker: J. van Kooten BV
Eigenaar: Fokker & Reinie Tewis

Stap: 6, Draf: 7, Houding & Balans: 7,5
Galop: 8, Reflexen: 7,5, Techniek: 8, Vermogen: 8, Rijdbaarheid: 8,5, Instelling: 8,5, Aanleg als springpaard: 8

Goedgekeurde sporthengst na vijfdaagse test stalgedrag en karakter

Mede goedgekeurd op basis van in VS bekeken nafok.

Messenger VA (Monte Bellini x Darco x Nicias III)
Fokker & Eigenaar: Valleyfield Farm, Canada

Internationale deelname de komende dagen

Internationale deelname de komende dagen

In Madrid is een wereldbekerkwalificatie springen met Eric en Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling. Thamar Zweistra komt in de Spaanse hoofdstad in de wereldbeker dressuur aan de start. Op de Sweden International Horse Show in Stockholm is een World Cup mennen met voor ons land IJsbrand Chardon. Daarnaast is er de ‘FEI Top 10 Dressage’ waarvoor amazone Dinja van Liere is uitgenodigd. In Nederland zijn twee internationale springconcoursen. Een 2* in Deurne en Jumping de Achterhoek, dat het tweeweekse festijn aftrapt met rubrieken voor de jeugd. Verder wordt er door Nederlandse springruiters gesprongen in Rouen, Oliva, Opglabbeek en Chazey sur Ain. De Nederlandse dressuurjeugd heeft in Aken hun internationale wedstrijd. Tot slot rijdt Marijke Visser in Dubai een endurancewedstrijd over 100 km.

Madrid CDI-W Spanje – 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0034-913533393
E-mail: melanieal@oxersport.com
Website: www.madridhorseweek.com/uitslagen
CDI-W wereldbeker
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagon’s Ich Weiss


Stockholm CDI5* Zweden – 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0046-22045620
E-mail: annika.ersgard@ridsport.se
Website: www.horseshow.se/uitslagen
CDI5*
Dinja van Liere (Uden) – Hartsuijker


Aachen CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A (E-pony) Duitsland – 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0049-2419171164
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachenyoungstars.de/uitslagen
CDIY Young Riders
Robin Heiden (Alphen Gld) – Gasmonkey
Sharina Mandemakers (Giessen) – Guns N’ Roses
Rowena Weggelaar (Roermond) – Klieveer’s Don Quichot
CDIJ Junioren
Madelon Dijkhuizen (Lunteren) – Mister Styles
Anniek Van Dulst (Ermelo) – Kadanz
Kebie Raaijmakers (Sint-michielsgestel) – Kevita
Yasmin Westerink (Dronten) – Dibert L
Julia Willemsen (Bergharen) – Goya-Odette B
CDICh-A Children
Hansje Boudewijn (Bergen op Zoom) – Bo
Robin Dicker (Harskamp) – Helena
Britt Kikkert – Van der Linde (De Cocksdorp) – Dark Knight Texel
CDIP Pony’s
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) – Boogie De L’Aube
Sissi Gijsen (Moergestel) – New Star 8
Veerle van Hof (Kerkrade) – Equine parks Xander


Madrid CSI1*/ CSI5*-W Spanje – 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0034-913533393
E-mail: info@madridhorseweek.com
Website: www.madridhorseweek.com/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Icarronne-S
Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Equus Tame
Jur Vrieling (Holwierde) – Comme Laude, Fiumicino van de Kalevallei


Rouen CSI1*/ CSI2*/ CSI4* Frankrijk – 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0033-612145372
E-mail: ag.breant@equiseine.fr
Website: www.equiseine.fr/uitslagen
CSI4*
Kevin Jochems (Kalmthout) – Camilla van de Helle, Casillas van de Helle, La Costa
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Isovlas Emmerton, Olympia van ’t Hageland
Niels Kersten (Egchel) – Granito Noordenhoek, Grieg S, Tippy Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Abbervail Diamant, Hurricane D.D.
Gerben Morsink (Beuningen Ov) – Carina Z, Carsey Z, Colina Z
Frank Schuttert (Ommen) – Gream, Hero
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Hello, I’M Here
Mel Thijssen (Sevenum) – Carembar Blue, Cartolana 2, Florida Balia NL


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Nederland – 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0031-643197060
E-mail: csi@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/uitslagen
CSI2*
Kars Bonhof (Epe) – Chapeau TN
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Joy Of Spring R, Kallas, Ogano Girl Z
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Kasilias SHO Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Grant Utopia, Isis
Michiel Brusse (Uffelte) – Duran TK Z
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Hermès Z, VDL Groep Jennifer
Logan Fiechter (Merksplas) – Dominos, E Hoodstock Z
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow, I-Dextro
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Duco Z, Kaida CM
Joy Lammers (Achel) – Amazing Z, First Boy B.B., Grace Kelly
Dave Maarse (Wellerlooi) – Argo Z
Joost Martens (Asten) – Cosimo, Iceman Elrite, Indence H.J.
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion, Herma
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V
Marco Sas (Schoorl) – Cukuta
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – AS Eden, For the Moment, G.AS-Bombay
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Lausejunge, Glock’s Novellist, New Star vd Berghoeve
Leon Thijssen (Sevenum) – Boubou de la Roque, Faithless MVDL, Google This
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Jewel
CSI1*
Kars Bonhof (Epe) – Korbach Van De Renger
Michiel Brusse (Uffelte) – Jericho-S, Justice
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Kiara
Jens van Grunsven (Erp) – Gladiator HL
Jos Heijst (Lieshout) – Cesar D, Karone
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – June Bug, Wadro’s Jerina
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Itcho Van ’t Ruytershof
Vronie van de Rijt (Nuenen) – Neil Diamo D’Art
Marco Sas (Schoorl) – Idaho V/D Hagenhorst
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Isabella
Gerco Schröder (Tubbergen) – Jaguar
Marlies van Soest (Evertsoord) – Coca Cola Z, Quirados Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kars Bonhof (Epe) – For Chacco TN, Poker de Mariposa TN
Elisa Brouwers (Mierlo) – Mistura
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Eliano v’t Merelsnest
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Leopold
Logan Fiechter (Merksplas) – Balian d’n Hop Z, Kanny
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Joy Lammers (Achel) – Don Z
Dave Maarse (Wellerlooi) – Kaiserin, Prestige van ’t Oud Vliegveld
Ruben Romp (Goirle) – Picasso vd Zwartbleshoeve, Ultimo 138
Marco Sas (Schoorl) – Joule S, Lafayette Van De Hagenhorst, Lowinskey SR
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Mad Max


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Peter Bulthuis (Echt) – Kempinsky HX, Siimfy
Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z, Ivory HDH
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Edgar, Island, Nash v/h Lilleveld
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) – Hurricane M
Jochen Munsterhuis (De Lutte) – Jaguar
Johnny Pals (As) – Balou Z, Beau van de Hagenhorst, Carlotta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Indekann HK, Nova Scotia Z, Stakkaire Gold
CSI1*
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) – Indy, Lord Thurricane
Johnny Pals (As) – Happy Linda
Henry de Wulf (Doenrade) – Cruz B Z
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – La Karla
Peter Bulthuis (Echt) – Panama De Vy Z
Vincent Dings (Heeze) – Je T’Adore, Kees HDH
Kim Emmen (Dinteloord) – Kandiama DMH
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – High Energie VK Z, Kailon
Roy Weel (Wijdewormer) – Kirymanjaro Fortuna
Henry de Wulf (Doenrade) – Spilletta Heureka Z


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 22 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI2*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Ike, I-Star, Jacky Lanta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Diacco-Blue, Gun Powder, I Am Codex, Kerswin van ’t Roosakker
Pascal Uytendaal (Horst) – Celios Z
CSI1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Icen
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Declaration Du Golfe, Nelleke van de Meilegem Z
Lotte van der Kaaij (Berltsum) – Halina
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – ChacStar, Gabri, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys
CSIYH1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Kazelli VDL, Kiekum
Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Detroit Z, Raspoetin
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Icycle Z


Chazey sur Ain CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk – 24 t/m 27 november 2022 springe
Tel: 0033-680453879
E-mail: horseevents01@gmail.com
Website: horseevents.fr
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) – Nixon van HD, Qitana ´Ter Elzen’
CSIYH1*
Anouk Kort (Lewedorp) – Qui-Vive van ’t Imdehof


Lichtenvoorde CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIU25YJ-A Nederland – 23 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: sport@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl/uitslagen
CSIU25-A
Susan Benedictus (Swifterbant) – John Doe VDP
Robin Bril (Westendorp) – Feeling Luckey, Uptons Tribon
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) – Houdini
Odile van der Gragt (Heerhugowaard) – Hurby
Gino Hagen (Purmerend) – Zorro of Picobello
Fleur Holleman (Huissen) – Cataque du Haut Breil, Pasadena van ‘t Huka
Tani Joosten (Zevenaar) – CC Top 4, Galdal Mé
Lianne Korevaar (Schiedam) – Diamond For Pleasure
Stefan Mol (Rheezerveen) – Caesar VDA
Milan Morssinkhof (Hierden) – Armina’s Girl
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Hilton, Keronette Balia Grandia, My Lady van ’t Achterhof
Silke Smits (Heelweg) – Chita
Jessie Wiefferink (Wierden) – Jayton
CSIJ-A Junioren
Maud Agterberg (Hagestein) – Athena Kervec, Eloubet
Jesse Berkers (Lattrop-breklenkamp) – Cillbhrid Julie, Escobar TS
Alicia Bocken (Weert) – Dalicia Devine Z, Di Caprio 47, Dinka
Emma Bocken (Weert) – Incaro LS, Prinses van het Keizershof, Rinken Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) – Fame
Ea Boerman (Enter) – Izaac ES
Sterre-Karin van den Burg (Bennekom) – Ernesto HZ
Lilly Engelsman (Berkhout) – Jerry Hall
Mila Everse (Waddinxveen) – Lannebel van het Posthuys, Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) – Dudock, Farno d’Or, Kornetta
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) – Gracia
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue, Godfather, Lugaignac des Pouplis
Quinten ter Harmsel (Enter) – Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) – Endvot E.B., Geronimo E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Joie De Vigo R.T., Lunica 2, Pippi L
Stijn Hokse (Rouveen) – Krijger C HBC
Julia Kapteijn (De Meern) – Fajoecha BH
Jort Knobben (Raalte) – Lord Blue
Ivy van der Kolk (Zuna) – Doricia
Sarah de Kraker (Axel) – Futurore di Villagana
Jersey Kuijpers (Helmond) – Crazy Coconut, Leasure Lendermen JKH Z
Tamara van Manen (Stroe) – Intensely MBF, Laurette
Milan Morssinkhof (Hierden) – Docile, Leonidas 129
Candice van Motman (Soest) – Indian River van Perschroeven, Killian
Jackie Schalken (Kessenich) – Indigo SJS
Britt Schaper (Ommen) – Bad Boy, Guidam Sohn The Second Z
Renee Speelman (Hooghalen) – Kokomo-Man
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gibroka SG, Ienafanory SG
Isa Trip (Utrecht) – Cenrose Deen’s
Jo – Ann Troost (Staphorst) – Handsome GLN
Evi Wiefferink (Wierden) – Hot Lips, Iregina Elton
CSIP Pony’s
Linn van Eck (Heijen) – Dante
Guusje Gaasbeek (Bleiswijk) – Emilinda, I. Easter Ivy HBL
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Fantasia, Special Lady
Evelien Heere (Brasschaat) – Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid’s
Mariana Karssen (Ugchelen) – MK Carlando, Quick Eliane
Jersey Kuijpers (Helmond) – Lafaletta
Iris Luchtmeijer (Nijeholtpade) – Kwa Kanisa
Geralda ter Maaten (Scherpenzeel Gld) – It’s Fun
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Bizness des Aubepines, Burito’s Jolly, Burito’s Simply Machno
Naud Schaper (Ommen) – Jumper
Femke Schoeman (Ede Gld) – Polsbury Perry
Eliza Titulaer (Venlo) – Kanjer
Bethany Vos (Apeldoorn) – Bora-Bora, Still Got me
CSICh-A Children
Douwe Avezaat (Tinte) – Enigma, Jillz Z
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Kerina
Donna van der Donk (Vorstenbosch) – Mr Grey ML
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) – Dosco Van De Postbaan
Babette Hanse (Biddinghuizen) – Hillary vd Brouwershoeve, Tiffy HH
Emma Heijligers (Asten) – Alonso, Sambucca
Marlou Knobben (Raalte) – Djazz
Mayke Leusink (Rekken) – Gino
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Dos Lunas Galaxie
River Morssinkhof (Hierden) – Bamalou d l’Ecuyer, International GJB
Jantien Naber (Biddinghuizen) – ACSI Barnadown B Lucky, Kyran
Fabienne Ruiter (Jistrum) – Hildegard, Jolly-Beibe
Marie Schalken (Kessenich) – Giulietta SJS
Sterre Stevens (Delfzijl) – Adventure
Bethany Vos (Apeldoorn) – Asterix, Nindoxelllo
Brit Weusthof (Rossum Ov) – Agono


Stockholm CAI-W Zweden – 24 t/m 27 november 2022 mennen
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.horseshow.se/uitslagen
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Casper, Conversano Carlos, Favory Fantom, Feles, Maestoso XLVII-5-13-3


Dubai CEI1* 100 Verenigde Arabische Emiraten – 21 t/m 22 november 2022 endurance
Tel: 00971-43270077
E-mail: Info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 100
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Ihssen Al Badr