Donderdag opent de RAI haar deuren voor Jumping Amsterdam. In springen en dressuur gaat het om kwalificatie voor de wereldbekerfinale in Omaha. Ook is er ruimte voor de internationale U25-ruiters in het springen en de dressuur. Naast Jumping Amsterdam is in ons land alweer een CSI2* in Kronenberg. Verder zoeken Nederlandse springruiters de zon op in Vilamoura, Oliva, Vejer de la Frontera en Abu Dhabi. In Butheeb, ook in de Arabische Emiraten, rijdt Marijke VIsser een 2* endurancewedstrijd.

Amsterdam CDIU25/ CDI-W Nederland – 25 t/m 29 januari 2023 dressuur
Tel: 0031-205491605
E-mail: irene@jumpingamsterdam.nl
Website: www.jumpingamsterdam.nl/uitslagen
CDI-W wereldbeker
Kirsten Brouwer (Gameren) – Foundation RR
Dinja van Liere (Uden) – Hermès N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – GLOCK’s Dream Boy
Marieke van der Putten (Groesbeek) – Tørveslettens Titanium RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Desperado
CDIU25
Zoë Kuintjes (Aalsmeer) – Cupido RS2
Marten Luiten (Winschoten) – Fynona
Jessica Poelman (Aalsmeer) – Chocolate Cookie RDP
Thalia Rockx (Roosendaal) – Verdi de La Fazenda


Amsterdam CSI5*-W/ CSIU25-A NL – 25 t/m 29 januari 2023
Tel: 0031-205491605
E-mail: irene@jumpingamsterdam.nl
Website: www.jumpingamsterdam.nl/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Remco Been (Winterswijk Miste) – Bridgetown Z, International, VDL Holland Vd Bisschop
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Investment I.B., Juwel SFN
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Edgar, Island
Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN N.O.P., Highway M TN, Lagans Obos Quality
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Sterrehof’s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P.
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) – Boebka vh Marienshof Z, Funky Fred vh Marienshof, Hallilea
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna
Pim Mulder (Dalfsen) – Ibylle, Memphis Z, Viktor Z
Frank Schuttert (Ommen) – Gream, Hero, Irish Coffee PR
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Dolinn, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Sanne Thijssen (Sevenum) – Clarima 6, Google This, Hi There
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dywis HH, El Wikke, Luigi d’ Eclipse
Jur Vrieling (Holwierde) – Comme Laude, Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck
CSIU25-A
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Gravin
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helena van Perbeemd
Fleur Holleman (Huissen) – Cataque du Haut Breil
Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé
Coen Kerbert (Enschede) – Inekaat
Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Dakota B
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Quadira
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar
Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker SG
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Gideon DLS
Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 23 t/m 29 januari 2023 springen
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: uitslagen
CSI3*
Niels Kersten (Egchel) – Belfast Z, I, Isidorus, Kariena, King’s Dream, Perlouka v/h Schanshof, Tippy Z, Zeppelin B
Johnny Pals (As) – Beau van de Hagenhorst, Carlotta, Con Dios BH, Fernando BH, Happy linda, Zarkava Hero Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Divin De Bremoy, Hello, Horion Z, Joviality, Knockout EB
Mel Thijssen (Sevenum) – Chic Fou de la Bastide, Florida Balia NL, For President, Imodo, Jicalien DN
CSI1*
Johnny Pals (As) – Rabanna Obolensky N
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Grand Beau, Jorlan, King Blue, La Sonate
CSIYH1*
Mans Thijssen (Sevenum) – Like Me
Mel Thijssen (Sevenum) – Cobalt de Quélennec Z, Let It Be, Rintintin D’Esprit


Oliva CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3* Spanje – 24 t/m 29 januari 2023 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Kevin Jochems (Kalmthout) – Camilla van de Helle, Christianus, Kalidah, Shanroe Peeters
Lisa Nooren (Lanaken) – Irish Du Caillou
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Action with me DV Z, Jarina J, Milona van het Speienhof, Primo DV
CSI1*
Marielle Friesen (Oliva) – Rudolf van de Kransvijver
Kevin Jochems (Kalmthout) – Looks Good de Liebri Z
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – CC Chiva, Uptons London, Vanda Rubicon
Lisa Nooren (Lanaken) – Fandangi
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Message for you, Panamarenka van den Blauwaert
CSIYH1*
Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Detroit Z
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Bugatti, Vanda Cayenne
Lisa Nooren (Lanaken) – Chendro MB Z, Finchen, Karelian


Kronenberg CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* NL – 26 t/m 29 januari 2023
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Khaleesi
Marc Beckers (Roggel) – Imola
Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – Thalia SR Z, Valencia CL Z
Jari van den Biggelaar (Geffen) – Hustique
Lara Bredewoud (Maarssen) – Humonia B.
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Vigalio SHO Z, Viggo
Michiel Brusse (Uffelte) – Duran TK Z, Justice
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – HorseDeals Prima Donna van ‘t Roosakker, Ivoor, Notre-Dame van ’t Roosakker
Henk Frederiks (Wapserveen) – I Love You Again, Impian D, Jupiler
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow, Judeska
Manon Hees (Meterik) – Jododinus PP, Picco
Julian Kraay (Ederveen) – Grant Utopia, Ivant, Jackson
Joy Lammers (Achel) – Amazing Z, First Boy B.B., Grace Kelly
Dave Maarse (Wellerlooi) – Argo Z
Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Inoi
Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, Cayenne de Clarence, Hermantico
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Jaloubet, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V, Picasso vd Zwartbleshoeve, Ultimo 138
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Brilliant Berlin, GLOCK’s Galanda, Glock’s Lausejunge
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Ienafanory SG
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Calvador Z, Cote De Zelande Delta Mossel Z
Kevin Beerse (Wergea) – Kingsize JTL
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – Levista Z
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Ereusa, Jillmore WV
Lara Bredewoud (Maarssen) – Cilana vh Venushof Z, Jelle
Michiel Brusse (Uffelte) – Jericho-S
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Nada van het Spieveld
Henk Frederiks (Wapserveen) – Karmica Tarpania
Jens van Grunsven (Erp) – Gladiator HL
Dave Maarse (Wellerlooi) – Prestige van ’t Oud Vliegveld
Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Raquinto van het Maarlo
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Hanibal
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gibroka SG
CSIYH1*
Kevin Beerse (Wergea) – My Favorite
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – La Luna Especiale, Mighty Ferry A
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Las Vegas, Mereusa, Niarado JVL
Henk Frederiks (Wapserveen) – Legend VDP
Manon Hees (Meterik) – La Nulana K
Joy Lammers (Achel) – Damascus van Stal Cipa Z


Vejer de la Frontera CSIYH1*/ CSI2* Spanje – 26 t/m 29 januari 2023 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/uitslagen
CSI2*
Roelof Bril (Westendorp) – Iberico, Uptons Tribon
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Dancing Nini Z, Kismet
Mark Martens (Maasbracht) – Iwan
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones, Tinka’s Boy JR. W Z
CSIYH1*
Kim Bril (Westendorp) – Mala Noches, Rabdan AEG
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lacona, Lyn


Abu Dhabi CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIYH1*/ CSIL2*/ CSICh-A Verenigde Arabische Emiraten – 26 t/m 29 januari 2023 springen
E-mail: showjumping@uaeerf.ae
CSIL2*
Caro de Boer (Rijswijk Zh) – Olga VD Wellington
Juliette Kromeich (Dubai) – Irdita
Jasmyn van der Steen (Delft) – Esperluette Du Gue


Butheeb CEIYJ1* 100/ CEI2* 70+(2) Verenigde Arabische Emiraten – 27 t/m 29 januari 2023 endurance
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
CEI2* 70+(2)
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Ihssen Al Badr

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz