Source :
KNHS

Het nieuwe jaar begint voor de Nederlandse dressuurruiters met de mooie internationale wedstrijd in Exloo, waar ook rubrieken zijn voor de jeugd van U25 tot en met de pony’s. Onze springruiters reizen voor hun eerste concours van dit jaar naar het Belgische Opglabbeek.

Exloo CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIP/ CDI3*/ CDICh-A Nederland – 5 t/m 8 januari 2023 dressuur
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.nl/uitslagen
CDI3*
Dominique D’Hoore – Van der Horst (Huijbergen) – Excel
Floor van Kempen (Nijmegen) – Geronimo
Lynne Maas (Schiedam) – Electra
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – Invictus
Britt Muis (Stadskanaal) – Hindrik Fan Lytsepost
Lisanne Veenje (Vledder) – Wirdmer Fan’e Boppelannen
Floor Vos (Valthe) – Indiana-Linda
CDI1*
Romy Bemelmans (Hulsberg) – Haisai
Janien de Lange (Annen) – Jugendstil M
Sharon Lübkemann (Ospel) – Dundee United
Elisabeth Posmus – Penterman (Zuidoostbeemster) – Holandri-Bo
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) – Hero-K
CDIU25
Zoë Kuintjes (Aalsmeer) – Cupido RS2
Marten Luiten (Winschoten) – Fynona
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) – Greenpoint’s Cupido
Tom Verhoeven (Asten) – Binoeska
CDIY
Liz Bouman (Holwierde) – Happymood HF
CDIJ
Veerle Creemers (Nederweert) – Pimpernel
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) – Querello
Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Sir Brightling
Elise de Loos (Roosendaal) – Karava
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) – Kevita, Lucky Luke
Toesja van Veen (Nieuwegein) – Faust
Yasmin Westerink (Dronten) – Dibert L
Julia Willemsen (Bergharen) – Goya-Odette B
CDICh-A
Sophie Evers (Oudenbosch) – Beaumonde
Britt Kikkert – Van der Linde (De Cocksdorp) – Dark Knight Texel
CDICh-A (E-pony)
Roos de Jong (Schoonebeek) – Watermill Falcon
CDIP
Sanne Glissenaar (Harmelen) – Filippo
Kyra Hingstman (Westerbork) – Goldwyn
Sara Holleman (Dreumel) – King Stayerhof’s Jango
Annabell van der Horst (Brielle) – Sunny Boy
Britt Kikkert – Van der Linde (De Cocksdorp) – Nur fuer Dich Texel
Bridget Lock (Appeltern) – Nespresso
Feline Niessen (Hulsberg) – Diamond Blue
Dina van Persie (Rotterdam) – Greenfield Proud
Welmoed Smals (Putten) – Caine Van De Beekerheide
Puk Van de Ven (Oirschot) – Nocturn van de Beekerheide


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 5 t/m 8 januari 2023 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Dindependent Z, Fliere Fluiter, J’Espere
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Kimbel, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO, Kingsize JTL
Julian de Boer (Nieuwleusen) – Creme de la Creme Z, Isis
Kim Emmen (Dinteloord) – Island, Kesmitt DMH, Nash v/h Lilleveld, Optima vd Bisschop
Logan Fiechter (Merksplas) – D-Iness Z, E Hoodstock Z, Kanny
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Hialita B, Kadorena SFN
Kevin Jochems (Kalmthout) – Calox, Catch Me, Flying Jackie, Kalidah
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – AS Eden, For the Moment, G.AS-Bombay, Isabella
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Io, Luroso van de Hoef
Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Kim Emmen (Dinteloord) – Le Deux DMH
Logan Fiechter (Merksplas) – Kordaat
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Lamborghini H
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Forlan van de Sprengenberg
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Celine Z, Queen van het Voortveld
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Lincoln
Kevin Beerse (Wergea) – Kaida
Julian de Boer (Nieuwleusen) – Lorsina van ’t Swinderscheveld, Qwando van de Rispen
Kim Emmen (Dinteloord) – Kandiama DMH
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Le Chic O, Legend O
Meike Zwartjens (Raalte) – Piamanta v/h Zuid-Pajottenland, Twindam Z

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz