Donderdag begint de traditionele London International Horse Show. In de drie disciplines dressuur, springen en mennen zijn in het ExCeL London Exhibition Centre wereldbekerpunten te verdienen. TeamNL ruiters Hans Peter Minderhoud (dressuur), Lars Kersten en Maikel van der Vleuten (springen) en de Nederlandse topmenners Bram Chardon en Koos de Ronde strijden mee voor de punten. Ook in Poznan kunnen springruiters wereldbekerpunten vergaren. TeamNL springen is goed vertegenwoordig in Polen. Verder zijn Nederlandse springruiters op concoursen in Frankfurt, Kronenberg, Lier en Riyadh. In Frankfurt is ook Nederlandse deelname in de 5*-dressuurwedstrijd.

London – Excel CDI-W Groot-Brittannië – 14 t/m 19 december 2022 dressuur
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/uitslagen
CDI-W Wereldbeker
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – GLOCK’s Dream Boy


Frankfurt CDI5* Duitsland – 15 t/m 18 december 2022 dressuur
Tel: 0049-617392160
E-mail: connects@schafhof.com
Website: www.festhallenreitturnier-frankfurt.com/uitslagen
CDI5*
Floor van Kempen (Nijmegen) – Geronimo


London – Excel CSI5*-W Groot-Brittannië – 14 t/m 19 december 2022 springen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/uitslagen
CSI5*-W Wereldbeker
Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Isovlas Emmerton, Quatinka
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dywis HH, El Wikke, O’Bailey VH Brouwershof


Poznan, MTP CSI3*-W/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Polen – 15 t/m 18 december 2022 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@grupamtp.pl
Website: www.cavaliada.pl/uitslagen
CSI3*-W Wereldbeker
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Dindependent Z, Fliere Fluiter
Remco Been (Winterswijk Miste) – Bridgetown Z, Jasper, VDL Holland Vd Bisschop
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Cagaro, Helena van Perbeemd, Helsinki
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Klasse EB
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Niels Kersten (Egchel) – Grieg S, Tippy Z, Zeppe Blue
Joost Martens (Asten) – Cosimo, Iceman Elrite, Indence H.J.
Pim Mulder (Dalfsen) – Carturo 2, Ibylle, Memphis Z
Johnny Pals (As) – Balou Z, Beau van de Hagenhorst, Fernando BH
Gerco Schröder (Tubbergen) – Celine, Glock’s Brilliant Berlin, GLOCK’s Galanda
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Hello, Horion Z
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL, Jarizona van de Muggenhoek
CSI1*
Stef Vanaert (Schijf) – Gup
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Lemiro, Queen van het Voortveld
Remco Been (Winterswijk Miste) – Lotti T
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Kalie S
Marc Houtzager (Rouveen) – Cabelensky Z, Kincsem
Loewie Joppen (Maasbree) – Pallieter vd N.Ranch
Niels Kersten (Egchel) – King’s Dream
Mans Thijssen (Sevenum) – Knockout EB
Mel Thijssen (Sevenum) – Chic Fou de la Bastide, Let It Be
CSIAm-A
Juul Smits (Uden) – Nairobie Van D’Hoeve


Frankfurt CSI3*/ CSIYH1* Duitsland – 15 t/m 18 december 2022 springen
Tel: 0049-617392160
E-mail: connects@schafhof.com
Website: www.festhallenreitturnier-frankfurt.com/uitslagen
CSI3*
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Edgar, Island
Kevin Jochems (Kalmthout) – La Costa, Shanroe Peeters
Frank Schuttert (Ommen) – Gream, Hero
CSIYH1*
Kim Emmen (Dinteloord) – Kaiser Dmh
Frank Schuttert (Ommen) – Luckey SR Z


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 14 t/m 18 december 2022 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Callida 2, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Kimbel
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – Levista Z, Thalia SR Z
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Emirat de Maugre
Maaike ten Berg (Rogat) – Godess Hero Z
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Gistique, VDL Groep Gravin, VDL Groep Jennifer
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Investment I.B., Juwel SFN
Amber Fijen (Bladel) – Dali van ’t Prinsenveld Z, Hummer, Popstar van ’t Eigenlo
Michael Greeve (Veeningen) – Jacksonville Eurohill, Jimmy Lee GJB
Willem Greve (Markelo) – Innsbruck Cooper, Lagans Obos Quality
Babs Kerkhoffs (Kelpen-oler) – Evita van Spieringen
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna, Take A Chance On Me Z
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B., Grace Kelly
Megan Laseur (Soest) – Cleopatra, I Am, Ironman
Mark Martens (Maasbracht) – Iwan
Liz Meenhuis (Weerselo) – J.Kilermo
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Kivinia
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Infinity
Lisa Nooren (Lanaken) – Emilia HH Z, Irish Du Caillou
Cindy Perdaen (Sas van Gent) – Gumbo Mumbo, Jubel’S Mumbo
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Iceman VDS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Halla, Indekann HK, Nova Scotia Z
Marlies van Soest (Evertsoord) – Coca Cola Z, Quirados Z
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Gomez, Indigo
Leon Thijssen (Sevenum) – Boubou de la Roque, Faithless MVDL, For President
Freek Vestjens (Sevenum) – Lexi de Nancy Z
Joni Vollenberg (Melderslo) – Andiamo van de Eykhof Z
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) – Heartbreaker de Lux
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – Valencia CL Z
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Escobar TS, Kerina, Lapphira H
Lisa Bongers (Wijchen) – Elixer
Journey van Eerd (Veldhoven) – Knegt’s Gaudi, Knegt’s Lieselot
Amber Fijen (Bladel) – Jackson Billy Du Seigneur
Stephanie Gog (Vlaardingen) – Dolando
Michael Greeve (Veeningen) – Urado SV
Kristian Houwen (Wanssum) – Jolijn K.M., Liletto
Jaydee Janssens (Roermond) – Chupachup 707
Megan Laseur (Soest) – Je Touche Pas
Janne Litjens (Horst) – Erita
Femke Meenhuis (Weerselo) – Humphrey VDD, La Pezi
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Caresse’s Lou Lou, Clash van de Hunters Z
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Kaira VDS
Anthony Schreinemachers (Velden) – Cameron, Figaro S
Laeticia Schreinemachers (Velden) – Hermès-Blue
Josta van Straaten (Den Ham Ov) – L ‘Eperon-S, Leuchelle-S, Livius Gold
Leon Thijssen (Sevenum) – Isidorus
Floor Trienekens (Venlo) – Joëlle
Freek Vestjens (Sevenum) – Corvette, Keanu
Joni Vollenberg (Melderslo) – Hupen’s Conchin
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) – Comme Liam z
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Lincoln
Johan Bergs (Vierlingsbeek) – La Luna Especiale, Mighty Ferry A
Maaike ten Berg (Rogat) – Gracieuse de la Hutte
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Kiara
Stephanie Gog (Vlaardingen) – Luxor
Michael Greeve (Veeningen) – K-Star W, Watermill Art SFN
Willem Greve (Markelo) – Kyrlanthe, Pretty Woman van ’t Paradijs
Kristian Houwen (Wanssum) – Lynncara van Seldsum
Desiree Kemper (Sinderen) – Cuman, Lellebel
Joy Lammers (Achel) – Damascus van Stal Cipa Z, Heat Wave
Megan Laseur (Soest) – Kaboom, Kwanta Kosta PR
Bas Moerings (Roosendaal) – Kwik Tweet
Lisa Nooren (Lanaken) – Karelian
Sophie Schoonwater (Neeritter) – Mirage GG
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – High Energie VK Z, Kailon
John Steeghs (Meterik) – Didam, Kingston TV
Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Cayman de Nyze Z, Lichelle-S
Jil Verheij (Ambt Delden) – Kwienbellie
Joni Vollenberg (Melderslo) – Hüpen’s Chincora


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 14 t/m 18 december 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) – Erma
Emma Bocken (Weert) – Kadessa Z, Sympathie 60
Femke Braat (Etten-Leur) – Uniquestone de Ca Z
Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z, Ivory HDH
Mila Everse (Waddinxveen) – Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) – Farno d’Or
Henk Frederiks (Wapserveen) – I Love You Again, Impian D, Jupiler
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Joie De Vigo R.T., Lunica 2
Julia van der Heijden (Bavel) – Jarania
Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé
Michael Korompis (Malle) – Maverick van ’t Leetereind
Casper Meegdes (Hoogerheide) – Imilion DN
Nick Rademaker (Herwen) – Fleur IV
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Djoural, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Ileva S
Lotte Teuns (Hoogerheide) – Luroso van de Hoef
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Io
Annet Willems – Vos (Wierden) – Helsinki V.D.O.
Robert Vos (Wierden) – Cadillac Z
Thijmen Vos (Wierden) – Feliek-H, Ive Got the Key
Sacha de Wit (Ossendrecht) – Hazard van T&L Z
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) – Ponyhof’s On the Rocks
Kessy van Berlo (Veghel) – Fostara
Emma Bocken (Weert) – Rinken Z
Femke Braat (Etten-leur) – Julita
Mila Everse (Waddinxveen) – King Kong W
Henk Frederiks (Wapserveen) – Karmica Tarpania
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Pippi L
Liv Huijbregts (Rijsbergen) – Captain Sugar Z
Marée Jansen (Breda) – Dialinde
Amber van Marle (Ambt Delden) – Händel V.D.W., Jack Daniels, Kansas
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Hanibal
Iris de Rechter (Clinge) – Otis Van ’t Buxushof
Julie Sandell (Wassenaar) – Methaplanet’s Karlsberg
Marie Sandell (Oosterbeek) – Methaplanet’s Jolino, Methaplanet’s Keep Secret Grace
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Dilly Dally Z, Hyaliet, Kinky Girl
Daniël Schepers (Esbeek) – Arequipa van de Wolfsakker, Killroy van de Wolfsakker
Faye Louise Vos (Wierden) – Monica LH
Robert Vos (Wierden) – Canadian Girl Z
Thijmen Vos (Wierden) – Lemmie VD Bisschop
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) – Heinz un Prince, Pablo vd Donkhoeve
Vincent Dings (Heeze) – Je t’Adore
Mila Everse (Waddinxveen) – Lannebel van het Posthuys
Senna Everse (Waddinxveen) – Dudock, Maribelle
Henk Frederiks (Wapserveen) – Legend VDP
Liv Huijbregts (Rijsbergen) – Mojito-Versent Sa
Kim Jacobs (Klein Zundert) – Charm du Buisson Z, J.Elghorla Van Beek, Pinot Gris van den Haagakkers
Tani Joosten (Zevenaar) – CC Top 4
Iris de Rechter (Clinge) – Ravissante van ’t Recht Eind
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Le Chic O, Legend O
Sacha de Wit (Ossendrecht) – Chic van de Lentakker Z, Coco van Overis Z, Malibu O, Preach v/d Wezelse Heihoeve


Riyadh CSI5*-W/ CSI1* Saudi-Arabië – 14 t/m 17 december 2022 springen
Tel: 00966-112718260
E-mail: Info@saudieqe.com
Website: www.saudieqe.com/uitslagen
CSI1*
Chantal Regter (Assen) – Leenpaard


London – Excel CAI-W Groot-Brittannië – 14 t/m 19 december 2022 mennen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: hollyf@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/uitslagen
CAI-W
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Farao, Kendi, Maestoso XLVII-5-13-3
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Bailar Mokany, Favory Allegra Futar, Favory Nero, Marco Zenta, Tjibbe

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz