Source :
KNHS

Twee mooie indoorevenementen in Nederland. deze week!. De dressuurruiters en de dressuurjeugd kunnen zich in Kronenberg meten met de Europese top. Jumping de Achterhoek in Vragender gaat na een succesvolle week met jeugdruiters, week 2 in met springen voor senioren op 1* en 2* niveau. In La Coruña strijden Harrie Smolders, Eric en Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling om wereldbekerpunten. Ook zijn Nederlandse springruiters actief op de 3* concoursen in Oliva, Lillestrøm en Valence en op de 2* en 1* wedstrijden in Riesenbeck, Opglabbeek en Abu Dhabi.

Kronenberg CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A/ CDICh-A Nederland – 1 t/m 4 december 2022 dressuur
Tel: 0031623071155
E-mail: info@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) – Habibi DVB, Jacky Kennedy DVB
Romy Bemelmans (Hulsberg) – Hip Hop
Kirsten Brouwer (Gameren) – Foundation RR
Devenda Dijkstra (Nuland) – Hero
Jonna Schelstraete – Van den Ham (Gemonde) – Ironman, Kavallo
Danielle Heijkoop (Rotterdam) – Jupiter
Joyce van Rooijen – Heuitink (Harskamp) – Gaudi Vita
Janien de Lange (Annen) – Jugendstil M
Lynne Maas (Schiedam) – Eastpoint, Electra
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – Invictus
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
Lauren Neville (Vught) – George
Karen Nijvelt (Hoeven) – Elysias
Geert-Jan Raateland (‘s-Gravenzande) – VMF Chardonnay
Sophie Reef (De Lutte) – Straight Horse Don Zuan
Judith Ribbels (Eibergen) – Fun Fun EB
Mirelle van Kemenade – Witlox (Sint-Oedenrode) – Siebenstein
Lisanne Zoutendijk (Nispen) – Vapiano
CDIU25
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) – Choice Finch
Lotte van den Herik (Schijf) – Giovanni VDH
Marten Luiten (Winschoten) – Fynona
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) – Greenpoint’s Cupido
Jessica Poelman (Aalsmeer) – Chocolate Cookie RDP
CDIY Young Riders
Axelle Berende (Ophemert) – Hiolito
Margje Janssen (Swolgen) – Elma
Jo-Anne Koch (Heelweg) – Darabel
Marten Luiten (Winschoten) – Killer
Tatum Nugteren (Ridderkerk) – Denver
Micky Schelstraete (Gemonde) – Knight Rider
CDIJ Junioren
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) – Kiki G
Madelon Dijkhuizen (Lunteren) – Mister Styles
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) – Querello
Anniek van Dulst (Ermelo) – Kadanz
Jamie van Egdom (Kranenburg) – Dancing Soulmate
Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Sir Brightling
Lize van den Heuvel (Venlo) – Hilton-S
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) – Ivanto
Elise de Loos (Roosendaal) – Enzo
Kate Neijenhuis (Schoonrewoerd) – Zenith Spring
Lara van Nek (Wijdewormer) – Fariska, Jappaloup
Jessica Nesselaar (Garderen) – Wendie
Lynn Peijnenburg (Esch) – Cupido
CDIP Pony’s
Robine Bomhof (Heerde) – Bodoboy
Dominique van Dalsen (Harmelen) – Zky
Sanne Glissenaar (Harmelen) – Filippo
Kyra Hingstman (Westerbork) – Goldwyn
Isabella Karajkovic (Woerden) – First Hummer
Britt Kikkert – Van der Linde (De Cocksdorp) – Nur Fuer Dich Texel
Dena Lammers (Schijndel) – Coelenhage’s Handsome King
Feline Niessen (Hulsberg) – Diamond Blue
Sophie van Norel (Epe) – Speycksbosch Dickens
Dina van Persie (Rotterdam) – Greenfield Proud
Carmen Peso (Molenbeersel-Kinrooi) – Dolce Vita RP
Nina van Rooij (Sint-Michielsgestel) – Le Formidable
Puk van de Ven (Oirschot) – Nocturn van de Beekerheide
Claire Vermaes (Aarle-Rixtel) – Matcho ‘D’ van Prinsenhof’s
Lorna Verweijen (Bergeijk) – Miss Miracle
Robin van Vugt (Sint-Oedenrode) – Need for Speed
Evolet van Westing (IJsselstein Ut) – Beekzicht’s Keano
CDICh-A Children
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) – Hermès Mithras
Sophie Kats (Woudrichem) – Cyrano Cornilliere
Floor Mollema (Hellum) – Zandokan SMH
Jente Nes (Ursem) – Sempre Avanti
Floortje Visser (Landgraaf) – Flash Dance
CDICh-A (E-pony) Children
Laura Brand (Vlagtwedde) – Paco Rabanne
Floor Mollema (Hellum) – Meidoorn Hoeve’s Zidane
Rosanne van der Slikke (Oudeschild) – mr. Handsome


La Coruña CSI1*/ CSI5*-W Spanje – 2 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0034-981606499
E-mail: info@csicasasnovas.com
Website: www.csicasasnovas.com/uitslagen
CSI5*-W Wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Uricas vd Kattevennen
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dywis HH
Jur Vrieling (Holwierde) – Comme Laude, Long John Silver 3


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 29 november 2022 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Ike, I-Star, Jacky Lanta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – ChacStar, Diacco-Blue, Gun Powder, I Am Codex
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Dancing Nini Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones
Pascal Uytendaal (Horst) – Celios Z
CSI1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Icen
Marielle Friesen (Oliva) – Charly
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Declaration Du Golfe, Nelleke van de Meilegem Z
Lotte van der Kaaij (Berltsum) – Halina
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Gabri, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys, Kerswin van ’t Roosakker
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lacona, Lyn, Quantas 15
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Huepens Conquesta, Kismet
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Cini W Z, Kaian Omar, Tinka’s Boy JR. W Z
CSIYH1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Kazelli VDL, Kiekum
Marielle Friesen (Oliva) – Raspoetin
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Miss Montreal Reuvekamps
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Icycle Z


Lillestrøm CSI3*/ CSIAm-A Noorwegen – 30 november 2022 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0047-41204486
E-mail: eirik@walber.no siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/uitslagen
CSI3*
Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, Cayenne de Clarence
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Haya, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z


Valence CSI1*/ CSI2*/ CSI3* FR – 1 t/m 4 december 2022
Tel: 0033-648140655
E-mail: leslie.reverchon@harasdesgrillons.fr
Website: uitslagen
CSI3*
Kevin Jochems (Kalmthout) – Calox, Casillas van de Helle, Christianus
CSI2*
Kevin Jochems (Kalmthout) – Shanroe Peeters


Lichtenvoorde CSI1*/ CSI2* Nederland – 30 november 2022 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: sport@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Bridgetown Z, VDL Holland Vd Bisschop
Amke Bekhuis (Almelo) – Condalou, Jamal E.B.
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Corion
Kars Bonhof (Epe) – Chapeau TN, Poker de Mariposa TN
Kim Bril (Westendorp) – Unikum Olympic Z
Robin Bril (Westendorp) – Feeling Luckey
Erwin de Bruin (Lunteren) – Falco
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Incredible, Ivoor, Notre-Dame van ’t Roosakker
Berber Dijkman (Wesepe) – I’m Special, Imoya Dice, Jetset
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday, Kwandani
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Investment I.B., Juwel SFN
Henk Frederiks (Wapserveen) – Habab, Hendelien, Impian D
Daan van Geel (Gees) – Idaloma, I’m Special Power SIH, Just Blue
Sander Geerink (Gelselaar) – Jacobus S
Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty, Gelster
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Noukie
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow
Sanne ter Haar (Hierden) – Sjelle
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Cagaro, Helena van Perbeemd, Kosalottie W
Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé
Coen Kerbert (Enschede) – Inekaat
Tamara Klop (Oudenbosch) – Happy Handsome
Lars Kuster (Didam) – Quiwi Capitola
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) – Kaboom, Kapitaal L, Kwanta Kosta PR
Regina Leeuwen (Langeveen) – Cherry Tania
Thijs Machielsen (Weelde) – Frans Wilrick’s, Ireuza
Mark Martens (Maasbracht) – Iwan
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther, Kivinia
Gerben Morsink (Beuningen Ov) – Colina Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) – Ibylle, Its A Katosca Again, Memphis Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) – Gallardo CSI
Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Farmer’s Apple
Bart van Ooyen (Groessen) – Kiss Of Glory WV
Sven Peters (Enschede) – Channel
Nick Rademaker (Herwen) – Cheese W Z, Fleur IV
Maud Roosendaal (Utrecht) – Kong Karlos
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Iceman VDS
Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, Isabel, Jolet Van De Zietfort
Maikel Schennink (Zelhem) – Glamour ES
Gerco Schröder (Tubbergen) – Celine, GLOCK’s Galanda, Glock’s Novellist
Frank Schuttert (Ommen) – Hero, Irish Coffee PR, Luckey SR Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Coco Chanel, Double Dutch
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Hilton
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) – Dandy, Heaven of Romance
Leon Thijssen (Sevenum) – For President, Jamerson, Zeppe Blue
Mel Thijssen (Sevenum) – Carembar Blue, Gill, Jicalien DN
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Ienafanory SG
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker SG, Kornet Uno SG
Mark van den Top (Haarle Gem Hellendoorn) – Colombo
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Iregina, Jisborn
Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Big Boston, Oscar EH Z
Harrie Wiering (Overlangel) – Harley
Kelly van Wijk (Ede Gld) – Tiptop vh Schaeck Z
Anneke Niels – van Wijngaarden (Didam) – Freya, Just Special
Maartje Wolbers (Wilp Gld) – Juwell
CSI1*
Djolinda Aarsen (Terborg) – Murcia de Ninive
Jolijn van Asselt (Dieren) – Hurricane
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Lincoln
Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper, Lotti T
Sonja van der Berg (Bant) – Karsten, Kind Of Special
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Jillmore WV, Las Vegas
Kars Bonhof (Epe) – Dorian Grey TN Z, Korbach Van De Renger
Robin Bril (Westendorp) – Uptons Tribon
Erwin de Bruin (Lunteren) – Cattivo SK
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Nada van het Spieveld
Berber Dijkman (Wesepe) – Katosca Again
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Kaatje SB, Lionhart
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Indigo van de Zuuthoeve
Lynn Eggink (Laren Gld) – Havanne van de Noordheuvel
Henk Frederiks (Wapserveen) – Camaro, Karmica Tarpania, Kornuit VDP
Daan van Geel (Gees) – Kahlua-Carmen, L.Chiaro Di Luna
Tijl van Genugten (Wierden) – Addicted To You Z
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Doutzen Z
Jens van Grunsven (Erp) – Cornet’s Pio, Gladiator HL
Sanne ter Haar (Hierden) – Champ Z, Out of the Blue vd Haagakkers
Bart Haselbekke (Wierden) – Kordon VDL
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Kalie S, L
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) – Ibalia
Tani Joosten (Zevenaar) – CC Top 4
Coen Kerbert (Enschede) – Kelesta
Tamara Klop (Oudenbosch) – Gaudi vd Molendreef Z
Lars Kuster (Didam) – Karlotte DDH, Keep Me With You N.C.
Megan Laseur (Soest) – I Am, Je Touche Pas
Regina Leeuwen (Langeveen) – Crocus La Sillardiere
Thijs Machielsen (Weelde) – Gerard Z, I Am Palve
Enrico van Manen (Stroe) – Keep In Mind JB, Lehman
Liz Meenhuis (Weerselo) – J.Kilermo
Bas Moerings (Roosendaal) – Kwik Tweet
Pim Mulder (Dalfsen) – Jirenze
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) – Diesel, Likeur
Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Bertha 10
Milou Onderdijk (Winterswijk Kotten) – Undercover Xl
Julia Otto (Kring van Dorth) – Let’s Jump Evo
Rochelle Pen (Enschede) – Fiësta
Sven Peters (Enschede) – Izaro
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Itos S
Amy Roekevisch (Barchem) – Wittgenstein
Maud Roosendaal (Utrecht) – Gwen Z, Mademoiselle PS
Eva Ruiter (Uithoorn) – Vivaldi E, Zaluca E
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Kaira VDS
Iwan Scheffer (Reuver) – Cyrena Z, Weltina Z
Tom Schellekens (Esbeek) – L-Dora Van De Zietfort
Gerco Schröder (Tubbergen) – Golden Shadow
Lars Schröder (Tubbergen) – Champion-U, Colando 21
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) – Wezenberg’s Justine
Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Jacky Boy
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Alaska, Keronette Balia Grandia, Solo F.Damgaard
Laura Spekenbrink (Bornerbroek) – Honey Duc T&L Z
Ashley Spiele – te Wierik (Enschede) – Lady- Rubertha, One and only Spartacus
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) – Champaniero, Idylle Of Romance
Leon Thijssen (Sevenum) – Isidorus
Mel Thijssen (Sevenum) – Imodo
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Libroka SG
Donny van der Veen (Wierden) – Iquitos
Romy van der Veen (Heelweg) – Avo’s Ecarlos
Stef Veldhuis (Haaksbergen) – Karolitha
Steven Veldhuis (Haaksbergen) – Laconique DN, Lex
Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Plectrum vd Bisschop
Anke – Marije de Vries (Koarnjum) – Armstrong
Pietrix de Vries (Koarnjum) – Diamantina, Numero’s Diamond
Wendy Weijenborg (Daarlerveen) – Freedom Reuvekamps
Britt Wevers (Markelo) – Dark & Bright
Harrie Wiering (Overlangel) – Quechin di Cabra
Kelly Van Wijk (Ede Gld) – Gangstar
Julia te Woerd (Rekken) – Kinellos


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland – 30 november 2022 t/m 3 december 2022 springen
Tel: 0049-54549058970
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) – E. Guriel, Gaen, Shanroe Barney
Julian de Boer (Nieuwleusen) – Creme de la Creme Z, Isis
Michiel Brusse (Uffelte) – Duran TK Z
Michael Greeve (Veeningen) – Jacksonville Eurohill, Jimmy Lee GJB
Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN N.O.P., Highway TN
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V, Ultimo 138
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – A’Lee Springpower BH, Kaviaar Delta Mossel Z
Albert Zoer (Echten Dr) – Jackpot, K-Dine, Priceless van het Mangelhof
CSI1*
Michiel Brusse (Uffelte) – Jericho-S, Justice
Michael Greeve (Veeningen) – Urado SV
Willem Greve (Markelo) – Haya Loma N
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Jannemeta Van De Eijkhof, L’Alize Z
Hilde Woudstra (Daarle) – Ilamine de Thurin
CSIYH1*
Julian de Boer (Nieuwleusen) – Qwando van de Rispen
Michael Greeve (Veeningen) – Kingsten, Watermill Art SFN
Ruben Romp (Goirle) – Picasso vd Zwartbleshoeve
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Darling Boy Hero Z
Hilde Woudstra (Daarle) – Loekie-Douglas


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 1 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.co
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love, La Candida
Marc Beckers (Roggel) – Imola
Stefanie Carroll (Bocholt) – Charly 1595, Con-Chacco
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Island, Nash v/h Lilleveld
Lars Kersten (Egchel) – Boebka vh Marienshof Z, Cando 10, Hallilea, J.Charley
Bart van der Maat (Houten) – Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss, Je Happy Lina
Johnny Pals (As) – Balou Z, Beau van de Hagenhorst, Carlotta
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Jarina J, Milona van het Speienhof, Panamarenka van den Blauwaert
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Gomez, Indigo
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Horion Z, Joviality
Sanne Thijssen (Sevenum) – Clarima 6, Cupcake Z, Google this, Hawai Balia NL, Kannan Jr, QH Babalou Santo Antonio
Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M, Insanity Allegro, Isis Vive
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) – Heartbreaker de Lux
Bink Driessen (Cromvoirt) – Cookie Crush Z, Starbucks Z
Johnny Pals (As) – Happy Linda
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Jorlan
CSIYH1* incl. 8yo
Joey Alberti (Einighausen) – Comme Liam Z, Corona Z
Stefanie Carroll (Bocholt) – Kockie W
Kim Emmen (Dinteloord) – Kaiser DMH, Kerma-C
Yves Houtackers (Weert) – Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez, Kung Fu, Limited Edition HX
Lars Kersten (Egchel) – Chuck Marienshof Z, Luka-Cara
Bart van der Maat (Houten) – Québec
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Prestige van het Kluizebos, Primo DV
John Steeghs (Meterik) – Kingston TV
Mans Thijssen (Sevenum) – Knockout EB


Abu Dhabi CSI1*/ CSIYH1* Verenigde Arabische Emiraten – 1 t/m 4 december 2022 springen
Tel: 0971-26813733
E-mail: albahiyaequestrianclub2009@gmail.com
CSI1*
Mia van Hellenberg Hubar (Abu Dhabi) – Kato SW
Juliette Kromeich (Dubai) – Irdita

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz