Dit weekend is het weer tijd voor Jumping Indoor Maastricht. Het programma van dit prachtige concours in het MECC van Maastricht belooft absolute topsport met veel Nederlandse deelname. Een van de hoogtepunten is de FEI Wereldbeker Mennen met voor ons land IJsbrand Chardon en Koos de Ronde. Ook springruiters komen in actie op de 4*-wedstrijd. Daarnaast zijn Harrie Smolders en Jur Vrieling op de wereldbekerwedstrijd in het Italiaanse Verona. En springen de Oranje-jassen in Kronenberg, Vilamoura, Oliva, Samorin, Mexico en Frankrijk. Nederlandse enduranceruiters hebben dit weekend twee internationale wedstrijden op het programma, in Vaylats en Bou Thib.

Verona CSI5*-W Italië – 3 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 0039-0458298274
E-mail: diruzza@veronafiere.it
Website: www.jumpingverona.it/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Darry Lou, Une de L’Othain, Uricas vd Kattevennen
Jur Vrieling (Holwierde) – Comme Laude, Fernando, Fiumicino van de Kalevallei


Maastricht CSI4*/ CSI1* Nederland – 3 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 0031-433560376
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.nl/uitslagen
CSI4*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Victoria
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Island
Willem Greve (Markelo) – Gracieux Du Pachis, Grandorado TN N.O.P., Highway TN
Manon Hees (Meterik) – Jododinus PP, Kamiel van het Langwater
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley
Kevin Jochems (Kalmthout) – Calox, Casillas van de Helle, La Costa
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) – Big Beauty Z, Hallilea, Isovlas Emmerton
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Davinci Z, Hurricane D.D.
Pim Mulder (Dalfsen) – Ibylle, Memphis Z, Viktor Z
Johnny Pals (As) – Carlotta, Charley, Fernando BH
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Hello, I’M Here
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL, Gill
Sanne Thijssen (Sevenum) – Chuck, Con Quidam RB, Grand Blanc de Villa d’Arto
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Icarronne-S
Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Equus Tame, O’Bailey VH Brouwershof
CSI1*
Daan Adams (Veldhoven) – Cartano B, Ginette VD Kempenhoeve
Maud Agterberg (Hagestein) – Eloubet
Anne Bakker (Wapserveen) – Keina, Liberlina B
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Corion, Las Vegas
Alicia Bocken (Weert) – Di Caprio 47, Dinka
Emma Bocken (Weert) – Incaro LS, Rinken Z
Maykel Boessen (Geulle) – Perfect Diamond
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Hermès Z, VDL Groep Jennifer
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Harley
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue, Lugaignac des Pouplis
Nina Houtzager (Rouveen) – Chaccotana, Fonia Again
Jop Keunen (Linne) – Ich bin ein Loma, J.Sellie
Lindsey Lebens (Kinrooi) – Diamantina D, Electric Dance AF Z
Tara van der Leegte (Waalre) – Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Lynn Meijers (Schimmert) – Grappa AG
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador, Itos S
Jackie Schalken (Kessenich) – Indigo SJS
Daniël Schepers (Esbeek) – Arequipa van de Wolfsakker, Killroy van de Wolfsakker
Nick Steeghs (Meterik) – Gladstone V, Nascha
Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Chapper, Plectrum vd Bisschop
Joni Vollenberg (Melderslo) – Andiamo van de Eykhof Z, Karma Perina F


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 31 oktober 2022 t/m 6 november 2022 springen
Tel: +31577408370
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/uitslagen
CSI3*
Roelof Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy, Feeling Luckey, Iberico
Liv Linssen (Kessel Lb) – Quantas 15
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Dancing Nini Z, Kismet
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Cini W Z, Jones, Kaian Omar
Yoni van Santvoort (Nuenen) – First Impression, Ilandra, Ileva S, Kathleen S, Kinky Girl
CSI1*
Britt de Groen (Rucphen) – Little Gentleman, Quatta NH Z
CSIYH1*
Roelof Bril (Westendorp) – Four Seasons
Britt de Groen (Rucphen) – D’Arcy Z, Lievio-S
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lacona, Lyn
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Huepens Conquesta, Martini
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Cornet’s Lover, Lauda, Moviestar, Tinka’s Boy JR. W Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Dilly Dally Z


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 1 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Dragonfly De Longchamp
Stefanie Carroll (Bocholt) – Charly 1595, Con-Chacco, Eden de Riverland
Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Dakota B, Giarado H
Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Isaac
Pascal Uytendaal (Horst) – Celios Z
Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M, Insanity Allegro
CSI1*
Feliz Guijt (Noordwijk Zh) – Frodo ter Linden
Sanne ter Haar (Hierden) – Champ z, Out of the Blue vd Haagakkers, Sjelle
Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Geanette B, Lennox W
Iris Michels (Liessel) – Izabelle
Milan Morssinkhof (Hierden) – Armina’s Girl, Docile, Luciaza
River Morssinkhof (Hierden) – Bamalou d l’Ecuyer, International GJB, Leonidas 129
Junyfer Prenger (Elsloo Lb) – Carador Proosthof Z, Del Piero vd Haterbeek Z, Happy Diamond
Frederique Raadgever (Amersfoort) – Pericles van Jonckhoeve
Liesje Vrolijk (Almen) – Isis Vive
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Calvador Z, Cote De Zelande Delta Mossel Z, Khaleesi
Stefanie Carroll (Bocholt) – Kockie W, Legendary 2, Panter JVH
Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Detroit Z
Feliz Guijt (Noordwijk Zh) – Kanjer Delta Mossel Z
Yves Houtackers (Weert) – Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez, Kung Fu, Limited Edition HX, Porsche
Iris Michels (Liessel) – Cantura, Raspoetin
Liesje Vrolijk (Almen) – Liesje Vive!


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland – 3 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love, La Candida
Marc Beckers (Roggel) – Imola
Michiel Brusse (Uffelte) – Duran TK Z
Jens van Grunsven (Erp) – I-Dextro, Judeska
Rob Heyligers (Asten) – Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Annelinde Hoving (Midwolda) – HS Agri’s Coberlina Z
Patrick Lemmen (Grashoek) – Hello B., James Blond
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Quadira, Q-Verdi
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther, Kivinia
Skye Morssinkhof (Hierden) – Baloubelle 5
Jochen Munsterhuis (De Lutte) – Jaguar
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Iris, Milona van het Speienhof, Obsession DV
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Google
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Jewel
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) – Heartbreaker de Lux
Michiel Brusse (Uffelte) – Jericho-S, Justice
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight
Patrick Lemmen (Grashoek) – Galaxy
Skye Morssinkhof (Hierden) – VDL Quickthago
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) – Hurricane M, Indy, Lord Thurricane
Marlies van Soest (Evertsoord) – Coca Cola Z, Quirados Z
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) – Conbalet
Phil Theelen (Haelen) – C’est La Vie van ’t Gelutt Z
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) – Comme Liam Z
Bas Moerings (Roosendaal) – Kwik Tweet, Lesther
Skye Morssinkhof (Hierden) – Lucky Star W
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) – Pebble Beach
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Prestige van het Kluizebos, Primo DV
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Mad Max


Samorin CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Slovakije – 3 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: :www.ridersanddreams.sk/uitslagen
CSI2*
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Brilliant Berlin, GLOCK’s Galanda, New Star vd Berghoeve
CSI1*
Gerco Schröder (Tubbergen) – Jaguar


Monterrey, La Silla CSI5*/ CSI2*/ CSIYH1* Mexico – 2 t/m 6 november 2022 springen
Tel: +31577408370
Website: uitslagen
CSI2*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) – Hastings
CSIYH1*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) – Lexus Van De Broekkant


Villers Vicomte CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk – 2 t/m 6 november 2022 springen
Tel: 0033-762032324
E-mail: scealambert@gmail.com
Website: www.ecurie-lambert.com/uitslagen
CSIP pony’s
Evelien Heere (Brasschaat) – Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid’s


Maastricht CAI-W Nederland – 3 t/m 6 november 2022 mennen
Tel: 0031-433560376
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.nl/uitslagen
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Casper, Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Fantom, Feles
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Bailar Mokany, Favory Allegra Futar, Favory Nero, Marco Zenta, Tjibbe


Vaylats CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ1* 100/ CEIYJ2* 120 Frankrijk – 4 t/m 6 november 2022 endurance
Tel: 0033-616358621
E-mail: marie.begaud@wanadoo.fr
Website: www.facebook.com/Ecuries-Rouby
CEI1* 100
Michelle Nooijen (Wanroij) – Oswanne d’Hemy


Bou Thib CEI2* 120/ CEI1* 100 Verenigde Arabische Emiraten – 5 t/m 6 november 2022 endurance
Tel: +31577408370
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Castlebar Gameboy

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz