In Le Lion d’Angers is het laatste WK van dit jaar. Hier strijden de jonge eventingpaarden om de titel. Sanne de Jong en Andrew Heffernan hebben ieder een zesjarige in het kampioenschap. Dan zijn er drie wereldbekerwedstrijden. Denise Nekeman en Emmelie Scholtens rijden in Aarhus om de punten. Voor Scholtens’ Desperado N.O.P. is dat zijn rentree in de ring na een lange blessure. De springruiters rijden op de 5* WB-wedstrijd in Helsinki en de 4* WB-wedstrijd in El Jadida. Daarnaast wordt er gesprongen op de laatste GCT etappe in Riyadh. In eigen land gaat het op Indoor Friesland verder met het springen tot op 3*-niveau. In Kronenberg wordt tot op 2*-niveau gesprongen. En er komen Nederlandse springruiters in actie op wedstrijden in Portugal, Spanje, België, Frankrijk, Duitsland en Italië. In Bicton is er Nederlandse deelname in de lange en korte 2* eventingwedstrijd.

Aarhus, Vilhelmsborg CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 Denemarken – 17 t/m 23 oktober 2022 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@worldcupherning.com
Website: www.worldcupherning.dk/uitslagen
CDI-W wereldbeker
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Desperado N.O.P.
CDI3*
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
CDIU25
Jessica Poelman (Aalsmeer) – Chocolate Cookie RDP
Thalia Rockx (Roosendaal) – Verdi de La Fazenda


Helsinki CSI5*-W Finland – 20 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0358-500302888
E-mail: tom.gordin@helsinkihorseshow.fi
Website: www.helsinkihorseswho.fi/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Lars Kersten (Egchel) – Isovlas Emmerton, Quatinka
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Davinci Z, Hurricane D.D.


Riyadh CSI5* – GCT/GCL/CSI2* Saoedi-Arabië – 20 t/m 22 oktober 2022 springen
Tel: 0096-6114823643
E-mail: info@saef.gov.sa
Website: www.gcglobalchampions.com/uitslagen
CSI5* – GCT/GCL Global Champions Tour
Kevin Jochems (Kalmthout) – Griffin van de Heffinck, Kriskras DV
Johnny Pals (As) – Charley, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Dolinn N.O.P., Monaco N.O.P.
Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z N.O.P., Kamara van’t Heike
Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3


El Jadida CSI1*/ CSI4*-W Marokko – 20 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0212-537566656
E-mail: contact@salonducheval.ma
Website: www.salonducheval.ma/uitslagen
CSI4*-W wereldbeker
Niels Kersten (Egchel) – Grieg S, High Hopes SFN, Tippy Z
Leon Thijssen (Sevenum) – Boubou de la Roque, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) – Hello, I’M Here, Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL, Gill
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Uptons London
Niels Kersten (Egchel) – King’s Dream, Perlouka v/h Schanshof
Mans Thijssen (Sevenum) – Jalisco, Knockout Eb
Mel Thijssen (Sevenum) – Chic Fou de la Bastide, Let It Be


St Lô CSI2*/ CSI4* Frankrijk – 20 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0033-678436941
E-mail: csi.saintlo@gmail.com
Website: www.csi-saintlo.com/uitslagen
CSI4*
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
CSI2*
Loewie Joppen (Maasbree) – Important Style VK, Pallieter vd N.Ranch


Leeuwarden CSI3*/ CSI1* Nederland – 19 t/m 22 oktober 2022 springen
Tel: 0031-582941500
E-mail: info@indoorfriesland.frl
Website: www.indoorfriesland.frl/uitslagen
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Victoria
Kevin Beerse (Wergea) – Gilona AO, Kingsize JTL
Wesley de Boer (Nieuwleusen) – Icarinda, Kaphira
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Kasilias SHO Z, Vigalio SHO Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Incredible, Ivoor, Notre-Dame van ’t Roosakker
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday, Kwandani
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Edgar, Island
Amber Fijen (Bladel) – Dali van ’t Prinsenveld Z, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Henk Frederiks (Wapserveen) – Impian D, Jupiler, Just Sexy M
Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN N.O.P., Kyrlanthe
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta, Jillz
Manon Hees (Meterik) – Jododinus PP, Kamiel van het Langwater
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Entertainer, Hendrick’s HX
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Famariloma, Hebe, Helsinki
Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Duco Z, Innsbruck Cooper, Kikkuris Cooper
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Kincsem
Hylke de Jong (Dokkum) – Osseweide’s Headline DJSP, Osseweide’s Jadira DJSP
Sjoerd Kommers (Boijl) – Innovation, Jarocho-Blue
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther
Gerben Morsink (Beuningen Ov) – Carsey Z, Colina Z
Pim Mulder (Dalfsen) – Memphis Z, Powderpuff, Viktor Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Galetto, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion, Herma
Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, Isabel, Jolet Van De Zietfort
Frank Schuttert (Ommen) – Gream, Irish Coffee PR, Joviaal ES
Suzanne Tepper (Holwierde) – Chambertino Z, PMF 2JOIN Jubilee, PMF Inventiv
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Icarronne-S
Albert Zoer (Echten Dr) – Jackpot, Jayla, K-Dine
CSI1*
Maud Agterberg (Hagestein) – Eloubet
Maxime van Andel (Leeuwarden) – Cabelensky Z
Anne Bakker (Wapserveen) – Keina, My precious Diamond Z
Susan Benedictus (Swifterbant) – John Doe VDP
Nicole Botma (Froombosch) – Jolene Cjs, Lazanula – N
Sytze van Dellen (Opende) – Ibalia EH, Kevin EH
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Gaia des Forets, Justique
Roelof Dolfijn (Buitenpost) – Chelsea
Christoff Gangl (Scharmer) – Gigiamo JH, K-2
Nina Houtzager (Rouveen) – Eternity
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Declaration Du Golfe, Nelleke van de Meilegem Z
Lotte Van der Kaaij (Berltsum) – Halina
Seliena Lakenvelt (Lageland Gn) – Giwolga A.N., Ilavsca-Deux Fortuna A.N.
Regina Leeuwen (Langeveen) – Cherry Tania, Crocus La Sillardiere
Tonny Leeuwen (De Wijk) – Jarona
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) – Fairwings
Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton s, Ivanhoe
Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS
Henk Slik (Uithuizen) – Joyterma
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien, Gideon DLS
Elise Velzen (Schettens) – Ginnyvona, Held
Hyke Voorn (Ruigahuizen) – Camaxima, Iljalita
Anke – Marije de Vries (Koarnjum) – Armstrong
Pietrix de Vries (Koarnjum) – Diamantina, Numero’s Diamond
Evi Wiefferink (Wierden) – Hot Lips, Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) – Hetty van den hoogeweg, Jayton
Chantal Windstra (Boerakker) – Foberlina, W&W´s Islay´s Mist
Hilde Woudstra (Daarle) – Loekie-Douglas


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 19 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/uitslagen
CSI3*
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Noukie
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Quintendros E
CSIYH1*
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Amigo de Septon Z, Bacardi O, Doutzen Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Macrera BB, Rasputin JS


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 17 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/uitslagen
CSI3*
Roelof Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy, Feeling Luckey, Iberico
CSIYH1*
Roelof Bril (Westendorp) – Four Seasons


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 19 t/m 23 oktober 2022 spring
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Emirat de Maugre
Emma Bocken (Weert) – Incaro LS, Kadessa Z, Sympathie 60
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, Joy Of Spring R
Vincent Dings (Heeze) – Ivory HDH, Je T’Adore
Coen Kerbert (Enschede) – Inekaat
Megan Laseur (Soest) – Ironman, Kariludine S
Bart van der Maat (Houten) – Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss, Québec
Joost Martens (Asten) – Cosimo, Iceman Elrite, Indence H.J.
Lisa Nooren (Lanaken) – Irish Du Caillou, Roxy
Sven Peters (Enschede) – Channel
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Dorus du Domain Z
John Steeghs (Meterik) – Gomez
Niels Tacken (Meterik) – Cordis Totalis Z
CSI1*
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Cillbhrid Julie, Escobar TS, Happhira H
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Me O Moy
Emma Bocken (Weert) – Rinken Z
Vincent Dings (Heeze) – Kees HDH
Coen Kerbert (Enschede) – Kelesta
Megan Laseur (Soest) – Kaboom
Lindsey Lebens (Kinrooi) – Diamantina D, Electric Dance AF Z
Bart van der Maat (Houten) – Je Happy Lina, Kasper DDH
Joost Martens (Asten) – Imodo
Lisa Nooren (Lanaken) – Zoë
Sven Peters (Enschede) – Fiësta, Izaro
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador, Itos S
Jackie Schalken (Kessenich) – Indigo SJS
Marie Schalken (Kessenich) – Giulietta SJS
Daniël Schepers (Esbeek) – Arequipa van de Wolfsakker, Killroy van de Wolfsakker
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Lambada
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R
CSIYH1*
Emma Bocken (Weert) – Prinses van het keizershof
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Camacho, Kallas
Joep van der Kampen (Soerendonk) – Garfield van de Berghoeve Z
Megan Laseur (Soest) – Kapitaal L, Kwanta Kosta PR
Lindsey Lebens (Kinrooi) – Q-Elvis Presley HH
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Merminda FZ
Niels Tacken (Meterik) – Camila Totalis Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 20 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Arne van Heel (Freienwill) – Dakota HCC, Inchidee Tarpania
Pascalle Lienesch (Enschede) – Fermium
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Elvixis, Infinity
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – A’Lee Springpower BH, Kaviaar Delta Mossel Z
Maaike Schoormans (Hapert) – Discovery 63
CSI1*
Pascalle Lienesch (Enschede) – Hello Sunshine, Krandessa
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Clash van de Hunters Z, Kadhir SW
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – L’Alize Z
CSIYH1* incl. 8yo
Arne van Heel (Freienwill) – Iltschi TH, Imme TH, Marit H.M
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Cor, Darling Boy Hero Z
Maaike Schoormans (Hapert) – Camp S


Neumünster CSI1*/ CSIYH1*/ CSIYH1* Duitsland – 19 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0049-432131764
E-mail: stall-sievers@t-online.de
Website: www.mervestelle.de/uitslagen
CSIYH1*
Kim Couwenberg (Lierop) – Constanzehof’s Toy Story
CSIYH1*
Kim Couwenberg (Lierop) – Constanzehof’s Cayleb


San Giovanni in Marignano CSIP/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3* Italië – 19 t/m 23 oktober 2022 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/uitslagen
CSIP pony’s
Loïs Wilschut (Ede Gld) – Cogito, Flores ‘d Hur ‘Vent, Kastanjehoeves Valentina, Kyrian van Orchids


Le Lion d’Angers CH-M-YH-CCI2*-L/ CH-M-YH-CCI3*-L Frankrijk – 19 t/m 23 oktober 2022 eventing
Tel: 0033-241603622
E-mail: contact@mondialdulion.com
Website: www.mondialdulion.com/uitslagen
CH-M-YH-CCI2*-L WK jonge eventing paarden
Andrew Heffernan (Cheshire) – SSK Cape Cooley
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Larosaleen W


Bicton CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S Groot-Brittannië – 19 t/m 23 oktober 2022 eventing
Tel: 0044-1395441162
E-mail: andrew.fell@clintondevon.com miranda@merrymeet.org.uk
Website: www.britisheventing.com/uitslagen
CCI2*-L
Althea Bleekman (Devon) – Johnny Be Goode WFS
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) – In Speed Fortuna

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz