[responsive_menu_pro]
Source :
KNHS

Deze week beginnen twee grote kampioenschappen. In Herning starten de wereldkampioenschappen dressuur, para-dressuur, springen en voltige. De dressuurruiters en de voltigeurs komen deze week als eerste in actie, springen en Para-dressuur Team volgen volgende week. Drie Nederlandse pony-equipes rijden hun Europese kampioenschappen dressuur, springen en eventing in het Poolse Strzegom. Verder komen Nederlandse springruiters in actie in Valkenswaard, Lier, Pinneberg en Opglabbeek. In Herning loopt naast het WK een CDI voor de jeugd met Nederlandse deelname. Ook Nederlandse eventers reizen naar het buitenland voor wedstrijden in Waregem en Rheurdt. Tot slot zijn Nederlandse menners van de partij op het CAI in Chablis.

Herning CH-M-D Denemarken – 6 t/m 14 augustus 2022 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-D WK Dressuur
Dinja van Liere (Uden) – Hermès
Marieke van der Putten (Groesbeek) – Tørveslettens Titanium RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Indian Rock
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagon’s Ich Weiss


Herning CH-M-PED Denemarken – 6 t/m 14 augustus 2022 paradressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-PED WK Paradressuur
Demi Haerkens (Helmond) – EHL Daula
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) – Alphaville N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz
Sanne Voets (Berghem) – Demantur RS2 N.O.P.


Herning CH-M-S Denemarken – 6 t/m 14 augustus 2022 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: info@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-S WK Springen
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Icoon VDL
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Monaco
Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB
Maikel Van der Vleuten (Someren) – Beauville Z N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) – Long John Silver 3


Herning CH-M-V Denemarken – 6 t/m 14 augustus 2022 voltige
Website: herning2022.com/uitlagen
CH-M-V Team WK Voltige
Voltigeurs:
Isalotte van Agteren (Bussum)
Saartje Boeijen (Odiliapeel)
Rian Pierik – Bongers (Handel)
Guus van de Coer (Zeeland)
Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Lisa Herwig (Veghel)
Renate Maas (Heesch)
Sander Pannekoek (Cuijk)
Nynke Veldman (Wijchen)
Longeur: Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Wim


Strzegom CH-EU-P-D Polen – 3 t/m 7 augustus 2022 dressuur
Tel: 0048-748554042
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-D EK Dressuur Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) – Beauty W
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) – Boogie De L’Aube
Bridget Lock (Appeltern) – Don Davino Horsepoint
Morgan Walraven (‘s-Gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni


Strzegom CH-EU-P-S Polen – 3 t/m 7 augustus 2022 springen
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-S EK Springen Pony’s
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Special Lady
Jersey Kuijpers (Helmond) – Lafaletta
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) – Noriego vd Riloo
Yfke Priem (Menaam) – Zafarano vh Gehucht Z
Bethany Vos (Apeldoorn) – Still Got me


Strzegom CH-EU-P-CCIP2-L Polen – 3 t/m 7 augustus 2022
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-CCIP2-L EK Eventing Pony’s
Yenthe Beukers (Oudkarspel) – Desperado
Brigit Bing (Dirkshorn) – Ballylee Villa Lass
Mikai Brandes (Markelo) – Orchid’s Gaia
Kane van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady


Herning CDIU25/ CDIY/ CDIJ Denemarken – 5 t/m 8 augustus 2022 dressuur
E-mail: jt@herning2022.com
Website: herning2022.com/uitlagen
CDIU25
Evelien Huberts (Beers Nb) – Watoeshi


Pinneberg CSI4*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A/ CSIU25-A Duitsland – 2 t/m 7 augustus 2022 springen
Tel: 0049–1749758644
E-mail: asendorf@sasportservice.de
Website: www.hofwaterkant.com/uitslagen
CSI4*
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL
CSI2*
Mel Thijssen (Sevenum) – Estoril
CSIYH1* incl. 8yo
Mel Thijssen (Sevenum) – Carembar Blue
CSIAm-A
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador
Jose Woldring (Amsterdam) – Carpuno T


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 4 t/m 7 augustus 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter, J’Espere
Kars Bonhof (Epe) – Cantona TN, Hernandez TN
Manon Hees (Meterik) – Kamiel van het Langwater
Hylke de Jong (Dokkum) – Osseweide’s Jadira DJSP
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK
Astrid Leeuwen (Ospel) – Amber 119, Charly Brown 353
Johnny Pals (As) – Fernando BH, Zarkava Hero Z
Gerco Schröder (Tubbergen) – GLOCK’s Galanda, Glock’s Lausejunge, Glock’s Novellist
Leon Thijssen (Sevenum) – Boubou de la Roque, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) – Happy, Hello, I’M Here
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Beau van de Hagenhorst
Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli Z, Twindam Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – La Karla
Nathalie Heusinkveld (Aalten) – Karaat
Hylke de Jong (Dokkum) – Osseweide’s Headline DJSP
Loewie Joppen (Maasbree) – Candy Holiday
Astrid Leeuwen (Ospel) – Clarimo’s Balou
Gerco Schröder (Tubbergen) – Indy
Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, Habab
Mans Thijssen (Sevenum) – Joviality
Collin Zwartjens (Raalte) – Akarad Tivoli Z, Wenke Lente
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Celine Z, Lemiro, Queen van het Voortveld
Kars Bonhof (Epe) – For Chacco TN, Poker de Mariposa
Manon Hees (Meterik) – Picco
Loewie Joppen (Maasbree) – Pallieter vd N.Ranch
Charlotte Pals – Verhagen (As) – King Blue
Meike Zwartjens (Raalte) – Piamanta v/h Zuid-Pajottenland


Valkenswaard CSI2* Open/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSI Nederland – 5 t/m 7 augustus 2022 springen
Tel: 0031- 402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com/uitslagen
CSI2* Open
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Jordi Alba V.
Vincent Dings (Heeze) – Ivory HDH
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Jambo
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B., Ibeau SMH
Milan Morssinkhof (Hierden) – Checkpoint Chacco
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion, Herma
Vronie van de Rijt (Nuenen) – Neil Diamo D’Art
Ralph Slaats (Knegsel) – Cirondine Z, Forbio v h Moeshof
CSIU25-A
Vincent Dings (Heeze) – Daylight
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino
Maaike Theunis (Moerstraten) – Douala
CSIY-A Youg Riders
Nikita Cheung (Zundert) – Noberlina v/d Laarse Heide Z
Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z, Je T’Adore
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Lugaignac des Pouplis
Iris Michels (Liessel) – Isaac, Izabelle
CSIJ-A Junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Nikki, Qointreau van’t Hoogeinde
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Anyway
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Happhira H
Alicia Bocken (Weert) – Dinka
Emma Bocken (Weert) – Kadessa Z, Sympathie 60
Sterre-Karin van den Burg (Bennekom) – Ernesto HZ
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue
Roos Louwers (Oirschot) – Jolga van www.olland.biz
Milan Morssinkhof (Hierden) – Armina’s Girl, Leonidas 129
Candice van Motman (Soest) – Indian River van Perschroeven
Isabelle Roepel (Rotterdam) – Ferdinand
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Ilandra, Kinky Girl
Stan Schillemans (Wekerom) – Djampassi du Vlist Z, King Arthur
Sophie Steenbakkers (Best) – Wielbraek’s Perfect Color
Julia Swart (Maarn) – Cahlista Z
Lynn Vogels (Helmond) – Oviedo de Sauco
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Incognito, Laszlo
Yves Willems (Koningsbosch) – Odile van ’t Ruytershof, Titouan des Contes
Laura Willemsz Geeroms (Waspik) – Jyllsz
CSICh-A Children
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Cillbhrid Julie, Escobar TS
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lacona, Lyn
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Dos Lunas Galaxie
CSIP Pony’s
Niels Berkvens (Nuenen) – Jerry-Lee
Sterre-Karin van den Burg (Bennekom) – Hoppenhof’s Foster
Evelien Heere (Brasschaat) – Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid’s
Laura Hendriks (Roosendaal) – Kantje’s Ellard
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Bizness des Aubepines, Burito’s Simply Machno
Noortje Schillemans (Wekerom) – Sir Lancelot


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 4 t/m 7 augustus 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) – Flierefluiter, Il.Divo
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Ike, Kiekum
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Callida 2, VDL Groep Gravin, VDL Groep Hermès Z
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) – Jumper Van De Muggenhoek
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, Farah, Island
Logan Fiechter (Merksplas) – Casanova of Picobello Z, D-Iness Z, E Hoodstock Z
Henk Frederiks (Wapserveen) – Hendelien, I Love You Again, Impian D
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta, Jillz
Yves Houtackers (Weert) – Jackson V, Jaeger VE
Kevin Jochems (Kalmthout) – Casillas van de Helle, Gin D
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Cayman S, I Am Codex, Isodermus PP
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Milona van het Speienhof, Obsession DV
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V, Inflame-Go, Vangoth des Besnards
Liesje Vrolijk (Almen) – Insanity Allegro, Isis Vive
CSI1*
Anne Bakker (Wapserveen) – My Precious Diamond Z
Maureen Bonder (Schoonoord) – Jicky P., Kadora ARW, Normandy de Bois
Kim Emmen (Dinteloord) – Kaiser DMH
Logan Fiechter (Merksplas) – Dominos
Kevin Jochems (Kalmthout) – Naila v’t Merelsnest
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Gabri
Sanne Schellekens (Bakel) – Galantretto
Liesje Vrolijk (Almen) – Hailey Fairy, Jubilee Fairy
CSIYH1* incl. 8yo
Anne Bakker (Wapserveen) – Keina
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Jackpot VDM, Jacky Lanta, Lannebel van het Posthuys
Niels Bulthuis (Hoogeloon) – VDL Groep Kiara
Kim Emmen (Dinteloord) – Koko Kannan Z
Henk Frederiks (Wapserveen) – Kornuit VDP
Demi van Grunsven (Handel) – Viva Gold E.T.
Yves Houtackers (Weert) – Gwinnru De Kernevez, Porsche
Kevin Jochems (Kalmthout) – Kalidah
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Hannibal Style VK Z, Katar Fortuna, Sea Coast Chica V.V. Z
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Karamba Z, Primo DV
Ruben Romp (Goirle) – Jacquet Go, Ultimo 138


Waregem – Nokere CCIYH2*-S/ CCIYH3*-S/ CCI3*-S België – 6 t/m 7 augustus 2022 eventing
Tel: 00324-73651081
E-mail: info@lequino.be
Website: www.lequino.be/uitslagen
CCI3*-S
Yorick Faasse (Westkapelle) – Heilige Geest van de Lentamel
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF
Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini
Tim Lips (Breda) – Wicro Quibus
Jan Mathijssen (Biezenmortel) – Geronimo
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino
Kristy Snepvangers (Bergen op Zoom) – Millstream’s Galante
Frederike Tuin (Broek in Waterland) – Franko Billis Royale
CCIYH2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Lumos Eclips Dutch ES
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Captain Thin Lizzy, Larosaleen W
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Didley Squat, Roxette SPM
Tim Lips (Breda) – Janeiro de la Croix Renard Z, Lugano RH
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Lancelot
Kristy Snepvangers (Bergen op Zoom) – MIllstream’s Legina


Rheurdt CCI2*-S Duitsland – 6 t/m 7 augustus 2022 eventing
Tel: 0049-1736282441
E-mail: andreaswetzels@aol.com
Website: www.igvkleve.de/uitslagen
CCI2*-S
Lisa Joosse (Lemele) – Dukershoeve Talk to Me
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) – Caldwell


Chablis CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-P4/ CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ Frankrijk – 3 t/m 7 augustus 2022 mennen
Tel: 0033-618097114
E-mail: att.yonne@wanadoo.fr
CAI3*-H1
Dirk van Beckhoven (Noordhoek) – Havilina
CAI3*-H2
Erik Evers (Oudenbosch) – Datzo, Impuls, Jari

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz