[responsive_menu_pro]
Source :
KNHS

Dit weekend staat in het teken van de 73ste editie van het CHIO Rotterdam. Het dressuurteam onder leiding van bondscoach Alex van Silfhout bestaat uit Dinja van Liere, Emmelie Scholtens, Lynne Maas en Thamar Zweistra. Bondscoach Jos Lansink heeft Maikel van der Vleuten, Harrie Smolders, Sanne Thijssen, Marc Houtzager en Willem Greve opgesteld voor de Nations Cup springen. Wie van deze vijf de reservepositie inneemt wordt later bepaald. In Strzegom vertegenwoordigen de eventers Merel Blom, Janneke Boonzaaijer, Stephan Hazeleger en Sanne de Jong Nederland onder leiding van bondscoach Andrew Heffernan. Verder komen springruiters aan de start op de Global Champions Tour in Parijs en zijn ze te vinden op de internationale wedstrijden in Knokke, Kronenberg, Ebreichsdorf, Royan en Aken. Het CHIO in Aken gaat dit weekend van start met de internationale voltige wedstrijden. Nederland komt met een sterk team in Aken aan de start. Tot slot zijn Nederlandse ruiters te zien in Luhmühlen (eventing), Compiègne (endurance) en Brno (dressuur).

Rotterdam CDIO5*-NC/ ZT-GP Nederland – 23 t/m 26 juni 2022 dressuur
Tel: 0031-104528900
E-mail: jlebon@chio.nl
Website: www.chio.nl/uitslagen
CDIO5*-NC Nations Cup
Dinja van Liere (Uden) – Hermès
Lynne Maas (Schiedam) – Eastpoint
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Indian Rock
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagon’s Ich Weiss
Paarden Klasse ZT proef Grand Prix
Kirsten Beckers (Bakel) – Easy Quo
Kirsten Brouwer (Gameren) – Foundation RR
Devenda Dijkstra (Nuland) – Hero
Charlotte Fry (Den Hout Nb) – Don Joe
Laurens van Lieren (Nuland) – Grandeur A
Anne Meulendijks (Heeze) – Issey
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) – Great Lady TC
Judith Ribbels (Eibergen) – Fun Fun EB
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) – Camorkus
Linda Verwaal (Enter) – Be Smart 4
Mirelle van Kemenade – Witlox (Sint-Oedenrode) – Siebenstein


Brno CDIYH/ CDI3*/ CDIU25/ CDI-W/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ Tsjechië – 23 t/m 26 juni 2022 dressuur
Tel: 0042-0603268628
E-mail: info@panskalicha.cz
Website: www.panskalicha.cz/uitslagen
CDI3*
Margot Arkema (Marum) – Gavaristo, Happy4Feet


Rotterdam CSIO5*-NC EUD1 Nederland – 23 t/m 26 juni 2022 springen
Tel: 0031-104528900
E-mail: jlebon@chio.nl
Website: www.chio.nl/uitslagen
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter, J’Espere
Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO
Kars Bonhof (Epe) – Chapeau TN, Hernandez TN
Michael Greeve (Veeningen) – Fyolieta, High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN, Highway TN
Jens van Grunsven (Erp) – Diarindo Z, Heathrow
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Famariloma, Icoon VDL
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Sterrehof’s Dante N.O.P.
Kevin Jochems (Kalmthout) – Casillas van de Helle, Cornetboy, Flying Jackie
Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Isovlas Emmerton, Quatinka
Patrick Lemmen (Grashoek) – Exit Remo, James Blond
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Escape Z, Monaco, Une de L’Othain
Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB, For President, Grand Blanc de Villa d’Arto
Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, Kamara van’t Heike, O’Bailey vh Brouwershof


Paris CSI5*/ CSI1* Frankrijk – 24 t/m 26 juni 2022 springen
Tel: 0033-612204071
E-mail: anne@globalchampionstour.com
Website: www.pariseiffeljumping.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Suus Kuyten (Laren Nh) – King Kong D’Avifauna, Take A Chance On Me Z
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck
CSI1*
Lauren van Berkel (Waalre) – Chance de la Loge, Prele Du Chanois
Joy Lammers (Achel) – Amazing z, Ibeau SMH
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Esprit, Kinky Girl


Knokke CSI1*/ CSI2* Open/ CSI3*/ CSIYH1* België – 22 t/m 26 juni 2022 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com/uitslagen
CSI3*
Stefanie Carroll (Bocholt) – Design du Mas Garnier
Kim Emmen (Dinteloord) – Delvaux, J’adore ter Putte, Qi Dao NH
Gerben Morsink (Enschede) – Carina Z, Carsey Z
CSI2* Open
Stefanie Carroll (Bocholt) – Chicago, Con-Chacco, Farmers Girl HS
Kim Emmen (Dinteloord) – Catoo-Lavall, Farah, Optima vd Bisschop
Tamara Klop (Oudenbosch) – Zapitola S Z
Gerben Morsink (Enschede) – Colina Z
Ralph Slaats (Knegsel) – Il Divo Sw
CSI1*
Samantha Andriesse (Enschede) – Clara Sels
Tamara Klop (Oudenbosch) – Kato Ter Putte
Ralph Slaats (Knegsel) – Forbio v h Moeshof
CSIYH1*
Stefanie Carroll (Bocholt) – Panter JVH
Kim Emmen (Dinteloord) – Kaiser DMH, Kandiama DMH, Le Deux DMH, Quo Vadis
Tamara Klop (Oudenbosch) – Miliana
Ralph Slaats (Knegsel) – Cirondine Z


Ebreichsdorf CSIO3*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Oostenrijk – 23 t/m 26 juni 2022 springen
Tel: 0043-6642341750
E-mail: team@horse-queen.at
Website: www.team.horse-queen.at/uitslagen
CSIO3* Nations Cup
Niels Kersten (Egchel) – Granito Noordenhoek, High Hopes SFN, Tippy Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Edinburgh, Isodermus PP, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Abbervail Diamant, Davinci Z, Hurricane D.D.
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion, Gino
Mel Thijssen (Sevenum) – Carembar Blue, Cartolana 2, Florida Balia NL
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) – Kenzo Des Terdrix
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Hannibal Style VK Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Lancaster W
Mel Thijssen (Sevenum) – Giorgio Z


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 23 t/m 26 juni 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Dragonfly De Longchamp
Larissa Bijl (Deurne) – Inspector
Journey van Eerd (Veldhoven) – Harvey
Logan Fiechter (Merksplas) – D-Iness Z, E Hoodstock Z
Henk Frederiks (Wapserveen) – Harm-B, Hendelien, Impian D
Manon Hees (Meterik) – Kamiel van het Langwater
Loewie Joppen (Maasbree) – Ilinn, Important Style Vk
Joost Martens (Asten) – Chernesto, Circee de la Haye, Indence H.J.
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Jarina J, Milona van het Speienhof, Obsession DV
Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go
Gerco Schröder (Tubbergen) – I Will Be Famous, Savarona
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Google, Indigo
CSI1*
Larissa Bijl (Deurne) – Kariva
Journey van Eerd (Veldhoven) – Cooper, Knegt’s Gaudi
Henk Frederiks (Wapserveen) – Karmica Tarpania
Loewie Joppen (Maasbree) – Candy Holiday
Joost Martens (Asten) – Lando-N
Ruben Romp (Goirle) – Jacquet Go, Vangoth des Besnards
Julia Swart (Maarn) – Cahlista Z
CSIYH1*
Larissa Bijl (Deurne) – Kaziva
Nicole Caris (Maria Hoop) – Karel O, Paris van ’t Heike
Journey van Eerd (Veldhoven) – Knegt’s Lieselot
Logan Fiechter (Merksplas) – Balian d’n Hop Z
Henk Frederiks (Wapserveen) – Kornuit VDP
Manon Hees (Meterik) – Karizona, La Nulana K
Nicole Mestrom (Swalmen) – Lucky Star
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Diabelle PS
Ruben Romp (Goirle) – Kingsten
John Steeghs (Meterik) – Kingston TV
Danny Willems (Sleeuwijk) – Air-Jerome Z, Kissinger, Mint


Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk – 21 t/m 26 juni 2022 springen
E-mail: jacques-couderc@gmail.com
Website: uitslagen
CSI2*
Marlies van Soest (Evertsoord) – Marieke
CSI1*
Marlies van Soest (Evertsoord) – Quirados Z


Aachen CSI1* Duitsland – 24 t/m 26 juni 2022 springen
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de/uitslagen
CSI1*
Iris Michels (Liessel) – Izabelle
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Fidzilina Z, Gartbreaker SG


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCIJ2*-S/ CCI3*-S/ Polen – 22 t/m 26 juni 2022 eventibg
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: stragona.pl/uitslagen
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Merel Blom (Heerde) – Vesuve d’Aveyron
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – ACSI Campbelle WS
Roxana Graman (Schuinesloot) – Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon, James Bond
Nina Hut (Rijssen) – Carthageno
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jersey MBF
CCI4*-L
Jordy Wilken (Lemelerveld) – Wilbert Bo
CCI3*-L
Merel Blom (Heerde) – Chinuk R, Corminta Vom Gwick
Tarik van Boggelen (Rijssen) – Conquest
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Gold Rush
Justus Valk (Amsterdam) – Hollandsche Fitzgerald
CCI3*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF
Tim Lips (Breda) – Iguazu B
CCI2*-L
Merel Blom (Heerde) – Chaco 40, Inamorata, Lortero
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) – Newmarket Ritz
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Intermezzo DEA
Sandra van der Linde (Putten) – Borsato, Cheer Up
Elaine Pen (Voorschoten) – Kiss me Kato
Danielle Somer (Lelystad) – Indiana Jones
Jordy Wilken (Lemelerveld) – Offspring van Stal Timmers
CCI1*-Intro
Jordy Wilken (Lemelerveld) – Riana van het Eelshof


Luhmühlen CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L Duitsland – 23 t/m 26 juni 2022 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de/uitslagen
CCI3*-L
Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Irma Peternella
Frederike Tuin (Broek In Waterland) – Franko Billis Royale
CCI3*-S
Puck Buijnsters (Oisterwijk) – Image of Roses
Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – If Evert
Carolina Moesbergen (Renswoude) – Fincent
Beau Posthumus (Terschuur) – Smokie
Myrle Schoones (Pelt) – Keizer
CCI2*-L
Bente Bartels (Coevorden) – Luna
Splinter Bergsma (Hilversum) – Finick, Vigo Key SR Z
Tijn de Blaauw (Bodegraven) – Eyecatcher
Suzanne de Heus – van Thuyl (Nieuwegein) – Invincible HDH
Senna van Houte (Pannerden) – Calgary 92, Guapo 29
Sterre van Houte (Pannerden) – Crossborder Radar Love, Giant Prospect BB, Julissa
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) – Double Perfect, Funi-Strona
Rina van der Kolk (Akersloot) – Inita
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – BT El Fandi, Royal Flush
Renzo Laffra (Berkhout) – Eternity Diamond
Brent Minnen (Otterlo) – Ballyengland Judge
Leida Naber (Biddinghuizen) – ACSI T-Bone EH Z
Thierry van Reine (Herveld) – ACSI Kyandro Utopia
Kato de Smidt (Eede Zld) – Bonmahon Silver Vixen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Jebo Kwik W., Millstream’s Galante
Sophie Weening (Raalte) – Jimmy Choo M


Aachen CVIO4* Duitsland – 24 t/m 26 juni 2022 voltige
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de/uitslagen
CVIO4*
Sam Dos Santos (Retie) –
Jinte van der Heijden (Handel) – Chameur
Quincy Felicia (Handel) –
Jinte van der Heijden (Handel) – Doemaar
Sander Pannekoek (Cuijk) –
Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Falatio
Lotte Geelhoed (Amersfoort) – Kjeld
Maik Husmann – William II Z
Annebeth Kubbe (Noordeloos) –
Lasse Kristensen – Evermore R
Joske van Koelen (Amersfoort) –
Rian Pierik – Bongers (Handel) – Chameur
Renske van Schaik (Schalkwijk) –
Sofie van der Laan (Den Dolder) – Fabiola W
Team Roy Rogers –
Nienke de Wolff (Wapse) – Smaragd
Team Wittegheit I
Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Wim
Dagmar Dekker (Amsterdam) –
Moriah Dekker (Amsterdam) –
Maurits de Vries (Callantsoog) – Corazon Gran
Sam Dos Santos (Retie) –
Elise van de Ven (Heesch) –
Rian Pierik – Bongers (Handel) – Doemaar
Sofie van der Laan (Den Dolder) –
Renske van Schaik (Schalkwijk) –
Danielle van Eijken (Bilthoven) – Rohniro


Compiègne CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 140/ CEI3* 160/ CEIYJ2 Frankrijk – 24 t/m 26 juni 2022 endurance
Tel: 0033-661181175
E-mail: lawalendurance@gmail.com
CEI1* 100
Marissa Muntz (Harderwijk) – Diarmuid LDV
CEI2* 120
Carmen Römer – Theunissen (Landgraaf) – Veliki Khan
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Zolotoi des Brumes
CEI1* 100
Anthonie Koolen (Malden) – Zvara la Persika
Michelle Nooijen (Wanroij) – Avalon Mirann DX
Yvonne Theunissen (Boxmeer) – Vis Di Gallura

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz