[responsive_menu_pro]
Source :
KNHS

Deze week zijn in eigen land drie mooie internationale evenementen. In Geesteren Overijssel is het CSI Twente waar vanaf donderdag tot en met zondag spring- en dressuurruiters in actie komen. De Nederlandse vierspanrijders hebben een wereldbekerkwalificatie op Driving Valkenswaard. Ook tweespanrijders rijden in Valkenswaard. Op de Peelbergen is weer een CSI tot op 2*-niveau met een groot aantal Nederlandse springruiters op de deelnemerslijst. Verder wordt er door de Oranje-jassen gesprongen in Opglabbeek, Drammen, Balve, Spruce Meadows en Lexington. Verder zijn Nederlandse paardensporters op de internationale eventingwedstrijden in Westerstede en Bramham, op de dressuur- en voltigewedstrijd in Samorin en een endurancewedstrijd in Buch.

Geesteren CDI3*/ CDIJ Nederland – 9 t/m 12 juni 2022 dressuur
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl/uitslagen
CDI3*
Vai Bruntink (Vledderveen Dr) – Ebony
Devenda Dijkstra (Nuland) – Hero
Jacco Doornwaard (Wezep) – It’s Easy
Dominique Filion (Roosendaal) – Dettori
Floor van Kempen (Nijmegen) – Geronimo
Annemieke Vincourt – Krom (Veeningen) – High Society
Joyce Sterrenburg – Lenaerts (Leende) – Beukenvallei’s Iconic B
Laurens van Lieren (Nuland) – Grandeur a
Anne Meulendijks (Heeze) – Issey
Marie Louise Moerings (Roosendaal) – Indo
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
Judith Ribbels (Eibergen) – Fun Fun EBH
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) – Camorkus
CDIJ Junioren
Elise de Loos (Roosendaal) – Enzo
Julia Willemsen (Bergharen) – Goya-Odette B


Samorin CDIJ/ CDIYH/ CDIY/ CDIP/ CDIU25/ CDI3*/ CDICh-A/ C Slovakije – 10 t/m 12 juni 2022 dressuur
Tel: 0042-1903466554
E-mail: kelemen.veronika26@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk
CDI3*
Dominique D’Hoore – Van der Horst (Huijbergen) – Dancing Boy, Excel
CDIYH
Dominique D’Hoore – Van der Horst (Huijbergen) – Kenzo G


Geesteren CSI2*/ CSI1*/ CSI3* NL – 9 t/m 12 juni 2022
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl/uitslagen
CSI3*
Bas van der Aa (Albergen) – Gaen, Häkkinen N
Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO
Julian de Boer (Nieuwleusen) – Isis, Jappelou RV
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – That’s Mie Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Incredible, Indendo, Notre-Dame van ’t Roosakker
Berber Dijkman (Wesepe) – Imoya Dice
Amber Fijen (Bladel) – Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Daan van Geel (Gees) – Idaloma
Sander Geerink (Gelselaar) – Global
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helsinki, Icoon VDL
Hylke de Jong (Dokkum) – Osseweide’s Jadira
Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Isodermus PP, Kara J D’Alve Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Davinci Z, Hurricane D.D.
Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar
Gerben Morsink (Enschede) – Carina Z, Carsey Z, Colina Z
Pim Mulder (Dalfsen) – Hiarma, Memphis Z
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) – For Your Pleasure WM
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion, Herma
Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, Isabel
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Lausejunge, Glock’s Novellist, Jet Run
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Dorus du Domain Z
Frank Schuttert (Ommen) – Joviaal ES, Nikias vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Expensive, Good Farming HS
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dywis HH, Icarronne-S, Kamara van’t Heike
Jur Vrieling (Holwierde) – Chabada de l’Esques, Griffin van de Heffinck, KM Chalcedon
Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) – E. Guriel, Shanroe Barney
Amke Bekhuis (Almelo) – Jupiler
Marcel Beukers (Waarland) – Ireleva, Ivafee
Maaike ten Berg (Rogat) – Godess Hero Z
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Vigalio SHO Z
Michiel Brusse (Uffelte) – Duran TK Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Ivoor
Manon Damhuis (Tilligte) – I am a Cooper
Tessa Delger (Winterswijk Brinkheurne) – Hampton
Berber Dijkman (Wesepe) – Georgia Balia NL, Koekoek’s Cornet
Amber Fijen (Bladel) – Aruba van’t Eigenlo Z, Dali van ’t Prinsenveld Z
Daan van Geel (Gees) – Just Blue
Sander Geerink (Gelselaar) – Jacobus S
Michael Greeve (Veeningen) – High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Quinten ter Harmsel (Enter) – Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) – Endvot E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) – Dorus, John Henry
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Famariloma
Noa Jansen (Eemnes) – Highness
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) – Impala D’Oase, Jarocho-Blue
Sarah Koppelman (Haaksbergen) – Hebe
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) – Katarina van ’t Huka Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Cayman S, Kerswin van ’t Roosakker
Joey Lansink (Haaksbergen) – Igor GPH
Pascalle Lienesch (Enschede) – Fermium
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Abbervail Diamant
Bas Moerings (Roosendaal) – Jesther
Pim Mulder (Dalfsen) – BCO Ibylle
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) – Eljadida du Cedre, Estoril du cedre
Danine Pater (Ederveen) – Iluminaty MBF
Sven Peters (Enschede) – Ugano Z
Max van de Poll (Hierden) – Copina, Infinety Z.G.
Emiel Richter (Enschede) – Quality – Star
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Urville Z
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Iceman VDS
Tom Schellekens (Esbeek) – Infinity, Jolet Van De Zietfort
Rob Schipper (Bornerbroek) – Jaguar
Gerco Schröder (Tubbergen) – Indy, New Star vd Berghoeve
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) – Farmers Girl HS, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Jamil Field, Nova Scotia Z
Suzanne Tepper (Holwierde) – Lhynara, PMF Inventiv
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) – Je T’Aime Coucou Tl
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Just On Time O
Maikel van der Vleuten (Someren) – O’Bailey vh Brouwershof, Sildouch Z
Joni Vollenberg (Melderslo) – Andiamo van de Eykhof Z
Jur Vrieling (Holwierde) – Kallmar VDL
Britt Wiefferink (Wierden) – Alpha, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) – Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) – Jayton
Maud Wiefferink (Denekamp) – Kalie S
Lars Wigger (Beuningen Ov) – Foline, Investment I.B., Juwel SFN
Don Willemsen (Nijverdal) – Iron Man 111
Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli Z
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) – Keniki
Miquell Bakker (Utrecht) – Gustafson Z
Kevin Beerse (Wergea) – Kaida
Amke Bekhuis (Almelo) – Diana
Marcel Beukers (Waarland) – Karena WD
Lisa Bongers (Wijchen) – Elixer
Kars Bonhof (Epe) – For Chacco TN, Lamaze TN
Michiel Brusse (Uffelte) – Jericho-S
Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Nada van het Spieveld
Manon Damhuis (Tilligte) – High Score, Jezus van de Westzijde
Berber Dijkman (Wesepe) – Jetset
Nina Dubbeldam (Weerselo) – Canberra
Britt ter Harmsel (Enter) – Kitile Horta E.B.
Quinten ter Harmsel (Enter) – Frizzle Zizzle E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) – Geronimo E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) – Kordon VDL
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) – Imperia
Hessel Hoekstra (Lelystad) – Kosalottie W, VDL Legodermus PP
Noa Jansen (Eemnes) – Kirov, Zembla V Z
Jasmijn Kloet (Grolloo) – Kika Molga Van De Crumelhaeve
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) – Calirista PS, Quito
Pascalle Lienesch (Enschede) – Hello Sunshine, Krandessa
Bart Lips (Biest-Houtakker) – Hello Wow Z, Lemalia
Liz Meenhuis (Weerselo) – J.Kilermo
Stefan Mol (Rheezerveen) – Karina J.W.B.
Pim Mulder (Dalfsen) – Its A Katosca Again
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) – Holland
Estelle Oude Nijhuis (De Lutte) – My Lady Carthago WM
Kim Karlsson (Langeveen) – Golino, K-One Lino
Job Oldenziel (Gieten) – It’s me
Rochelle Pen (Enschede) – Fiësta, Inka
Sven Peters (Enschede) – Izaro
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador
Max van de Poll (Hierden) – VDK’s Kentucky
Daphne van der Schaar (Silvolde) – Kaira VDS
Rob Schipper (Bornerbroek) – Le Kannan
Ashley Spiele – te Wierik (Enschede) – Houston Quality Z, Lady- Rubertha
Suzanne Tepper (Holwierde) – Joyterma, VDL Quickthago
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) – Looping JH
Floor Trienekens (Venlo) – Joëlle
Noëlle van der Velde (Minderhout) – Le Chic O
Sanne Vermeulen (Laren Gld) – Icarus LH
Joni Vollenberg (Melderslo) – Karma Perina F
Jur Vrieling (Holwierde) – PMF 2JOIN Jubilee
Anke – Marije de Vries (Koarnjum) – Armstrong, Iconyc
Pietrix de Vries (Koarnjum) – Diamantina, Numero’s Diamond
Britt Wiefferink (Wierden) – Leomar
Evi Wiefferink (Wierden) – Hot Lips
Jessie Wiefferink (Wierden) – Hetty van den Hoogeweg, Just For Fun
Maud Wiefferink (Denekamp) – Kan’t Zat, Killing Girl GR
Lars Wigger (Beuningen Ov) – Kaltic Ryal K.
Don Willemsen (Nijverdal) – Jillz Solier
Jose Woldring (Amsterdam) – Carpuno T
Meike Zwartjens (Raalte) – Piamanta v/h Zuid-Pajottenland


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 8 t/m 11 juni 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Kim Emmen (Dinteloord) – Catoo-Lavall, Delvaux, Edgar, Island, J’Adore ter Putte, Nash v/h Lilleveld
Kevin Jochems (Kalmthout) – Calox, Casillas van de Helle, Flying Jackie
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style Vk
Johnny Pals (As) – Empire, Fernando BH, Ibera V/D Hagenhorst
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Darry Lou, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Stefanie Carroll (Bocholt) – Chicago, Con-Chacco, Macarena 42
Kim Emmen (Dinteloord) – Optima vd Bisschop
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) – Idon Vera
Loewie Joppen (Maasbree) – Candy Holiday
Johnny Pals (As) – Happy Linda
Alexander Vincentius (Schaijk) – Jezebel W
CSIYH1* incl. 8yo
Kim Emmen (Dinteloord) – Qi Dao NH
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) – Lobi Da Basi
Kevin Jochems (Kalmthout) – Kalidah
Loewie Joppen (Maasbree) – Pallieter vd N.Ranch
Lianne Kuypers (Heythuysen) – Conquista Z
Charlotte Pals – Verhagen (As) – King Blue, Madame de Tiji
Alexander Vincentius (Schaijk) – Lamertje W, Lewandowski V.


Drammen CSIO3*/ CSI1*/ CSIYH1* Noorwegen – 9 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: eirik@walber.no siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/uitslagen
CSIO3*
Roelof Bril (Westendorp) – Iberico, Unikum Olympic Z
Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, Cayenne de Clarence


Calgary, Spruce Meadows AB CSI3* Canada – 10 t/m 12 juni 2022 springen
Tel: 001-4039744216
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com/uitslagen
CSI3*
Piet van Genugten (Heeswijk-Dinther) – Adequan JVH Z, Castlefield Confellow, Haïdo


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIV-B Nederland – 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Hutch, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta, Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX
Yves Houtackers (Weert) – Jackson V
Niels Kersten (Egchel) – Call Me Baby Blue, Granito Noordenhoek, Thuur Z
Bart van der Maat (Houten) – Catch Twenty Two VO Z, Je Happy Lina
Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Dakota B, Giarado H
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones, Quantas 15
Marlies van Soest (Evertsoord) – Marieke
Leon Thijssen (Sevenum) – For President, Indivar, Zeppe Blue
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) – Gina Royal, Heartbreaker de Lux
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Kimbel
Peter Bulthuis (Echt) – Cessaro PS, Kempinsky HX
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Kensington H
Bart van der Maat (Houten) – Dan Jomaro, Québec
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Cini W Z
Jackie Schalken (Kessenich) – Indigo SJS, Sensation Z
Marie Schalken (Kessenich) – Giulietta SJS, Venezia SJS
Marlies van Soest (Evertsoord) – Coca Cola Z, Quirados Z
Leon Thijssen (Sevenum) – Habab
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) – Cavallero De La Chapelle Z
Demi van Grunsven (Handel) – Viva Gold E.T.
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Katórose HV
Yves Houtackers (Weert) – Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez
Niels Kersten (Egchel) – King’s Dream
Bart van der Maat (Houten) – Little Dance W
Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Kilimanjaro, Lennox W
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Kaspar R, Vedet DK Z
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) – Adonis
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) – Paragon’s Cayenne
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) – Chloe Z


Balve CSI2*/ CSIYH1* Duitsland – 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: spiller@balve-optimum.de
Website: www.balve-optimum.de/uitslagen
CSI2*
Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty, Gelster


Lexington, Horse Park KY CSI3*/ CSI2* USA – 8 t/m 12 juni 2022 springen
E-mail: info@splitrockjumpingtour.com
Website: www.splitrockjumpingtour.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington – Florida) – Durango VDL


Bramham CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCIU254*-L Groot-Brittannië – 8 t/m 12 juni 2022 eventing
Tel: 0044-1937846005
E-mail: horsetrials@bramhampark.co.uk
Website: www.bramham-horse.co.uk/uitslagen
CCI4*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) – Gideon
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) – Granncord


Westerstede CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland – 9 t/m 12 juni 2022 eventing
Tel: 0049-1729035040
E-mail: info@ammerlaenderreitclub.de
Website: www.ammerlaenderreitclub.de/uitslagen
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) – In Speed Fortuna
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – I`m Special
Lynn Dybiona (Leusden) – Zusa
Yorick Faasse (Westkapelle) – Heilige Geest van de Lentamel
Floor van Gelderen (Breda) – Gambler van HC de Hoeve
Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath
Erik Roor (Rhenen) – Kapirossi
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) – Hircan
Adriaan Smeulders (Someren) – Ekow
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) – Capella-Real
Jordy Wilken (Lemelerveld) – Wilbert Bo
Roel Zonneveld (Voorschoten) – Easy Boy
CCI2*-L
Maartje Siemons (Linden) – Harly
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Jebo Kwik W.
Lot van der Veen (Enschede) – Gunschot van de Withoeve
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Chat Boy
Puck Buijnsters (Oisterwijk) – Princess Canna
Willemijn Dinklo (Breda) – Gambler
Roxana Graman (Schuinesloot) – Forever
Lucy Groenen (Groenekan) – Gyon
Sanne Heck (Langeweg) – Delote M
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) – Caldwell
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Irma Peternella
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) – Watermill Wedgwood
Sarah van Leeuwen (Zundert) – It Takes Two
Ingrid Schenk (Zeewolde) – Davos 77
Shirley Scholten (Hengelo Gld) – The Diamond Queen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Millstream’s Galante
Bianca van Wijk (De Punt) – Eastbourne E
Jordy Wilken (Lemelerveld) – Offspring van Stal Timmers
CCI1*-Intro
Tim Eshuis (Strijbeek) – Carnally Rock, Idle Eric
Loïs Joosse (Lemele) – Dukershoeve Perfect for me
Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Didley Squat, Korella vd Watermolen, Roxette SPM
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) – Kontent vd Watermolen


Valkenswaard CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2 Nederland – 9 t/m 12 juni 2022 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: h2t@xs4all.nl
Website: www.drivingvalkenswaard.com/uitslagen
CAI3*-H4 WCupQ wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Juventus
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Idool N
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) – Belcampo, Freedom, Hielke, Jan, Kapitein, Lord Arie
Antonie ter Harmsel (Rijssen) – Adios K, Enola, Floris, Foppe, Milan, Zandor, Zardonis
Hans Heus (Eerbeek) – Bravo, Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) – Dijkgraaf, Dominand, Favory Felho, Furst boy, Zamoro Olt
Theo Timmerman (Breda) – Don Juan, ECC Falko, ECC Jivahno, Elvis, Faya N, Gydo, Kings Gambit, Silver, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) – Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) – Ilona van het Rodeland, Iowa
Sanny Hagen – Dijkhuis (Putten) – Calèche, Fynn, Gigolo, King Alexandro
Stan van Eijk (Schinveld) – Bentley, Doris, Ietske, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) – Datzo, Impuls, Jari
Rob Lommers (Bergeijk) – El Fiero, Extion, Fillip spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) – Bariton, Evert, Joris
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) – Barichello, Ejasper, Vincent
Sandor van Vliet (Maasdijk) – Baccara, Heodoor, Hertog
Ben Voets (Uden) – Expresso D, Humphry.K, Icoon, Imposant
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) – Kerona vs, Kingston


Samorin CVI3*/ CVIJ2*/ CVICh2*/ CVIJ2*/ CVIJ1*/ CVICh1*/ C Slovakije – 9 t/m 12 juni 2022 voltige
E-mail: lauralencesova.voltiz@gmail.com
CVI3*
Joske van Koelen (Amersfoort) –
Andrea Barczi – KCM Vaultinghorses Lord
Renske van Schaik (Schalkwijk)
Sofie van der Laan (Den Dolder) – C.S.I.


Buch CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEI2* Duitsland – 9 t/m 12 juni 2022 endurance
Tel: 0049-1714227212
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI1* 100
Jarmila Lakeman (Warnsveld) – Zain du Florival
CEIYJ1* 100
Puck Kromkamp (Hooghalen) – Kyra’s Promising Risky Dream

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz