[responsive_menu_pro]

Denise Nekeman en Madeleine Witte reizen naar Neumünster in een poging om wereldbekerpunten te vergaren voor de finale in Leipzig. In Krakow is een wereldbekerwedstrijd voor springruiters. Veel Nederlandse springruiters hebben de zon opgezocht en nemen deel aan de verschillende voorjaarstouren in Vejer de Frontera, Vilamoura en Oliva. Harrie Smolders is weer op het Winter Equestrian Festival in Wellington. Verder rijden Nederlandse springruiters in Kronenberg en Lier. In Madrid begint het Europese eventing-seizoen, ook hier komen Nederlandse combinaties aan de start.

Neumünster CDI-W/ CDI1* Duitsland – 18 t/m 20 februari 2022 dressuur
Website: www.reitturnier-neunmuenster.de/Uitslagen
CDI-W wereldbeker
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Madeleine Witte – Vrees (Schijndel) – Finnländerin


Vejer de la Frontera CSI1*/ CSI4*/ CSIYH1* Spanje – 14 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.sunshinetour.net/Uitslagen
CSI4*
Geert van Asten (Waalre) – Just Me
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Falco, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton, VD
Kars Bonhof (Epe) – Chapeau, Hernandez TN, Komme Casall
Kim Bril (Westendorp) – The Gentleman, Unikum Olympic Z
Robin Bril (Westendorp) – G-Star Blue, Marvin van de Waterhoeve, Qualyse BE-ST Z
Roelof Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy, Iberico, Jade Du Plessis
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Ike, Jacky Lanta
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday
Senna Everse (Waddinxveen) – Don Diego
Michael Greeve (Veeningen) – Fyolieta, Guan GJB, High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Willem Greve (Markelo) – Grandorado TN, Highway TN, Lagans Obos Quality
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Edinburgh, Galidos, Hollywood VK, Isodermus PP, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys
Tom Martens (Ospel) – Iwan
Anoek van der Pluijm (Made) – Hero, I-Star
Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, Cayenne de Clarence, Hyperion
Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB, Diamant Blue Z, Dorette-TW, Hi There, Huppeldepup, Iceman Elrite, QH Babalo
CSI1*
Carry Huis in ’t Veld – Engelsman (Berkhout) – Jack Sparrow
Lilly Engelsman (Berkhout) – Jerry Hall
Mila Everse (Waddinxveen) – Kiekum, Orso del Terriccio
Michael Greeve (Veeningen) – Urado SV
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) – Ibalia, Orlando van’t Nederhof
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Isidoor
Alwin van de Pol (Waalre) – Cherokee
Amy van de Pol (Lommel) – Tenor DÉlle
CSIYH1*
Geert van Asten (Waalre) – Lord Pleasure
Kars Bonhof (Epe) – Dorian Grey TN Z, For Chacco TN, Poker de Mariposa
Kim Bril (Westendorp) – Mindbreaker
Robin Bril (Westendorp) – Four Seasons, Patton M, Uptons Tribon
Roosje Brouwer (Waddinxveen) – Quando vd Bisschop
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Compire Z, Kwandani, Lexus Van De Zietfort, Limelight AD, Qwalita de Septon
Carry Huis in ’t Veld – Engelsman (Berkhout) – Lily Rose
Mila Everse (Waddinxveen) – Lovely
Senna Everse (Waddinxveen) – Kamilla, Kornetta
Michael Greeve (Veeningen) – K-Star W
Willem Greve (Markelo) – Derrick 123 Z, Kandersteg W, Karelien W, Kyrlanthe
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) – Adieu Piet van de Eijkhof Z
Mischa Everse – Van de Kraats (Waddinxveen) – Dudock, Kazelli VDL, Lily
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Hannibal Style VK Z, Sea Coast Chica V.V. Z
Tom Martens (Ospel) – Watermill Art SFN
Anoek van der Pluijm (Made) – La Zarah, Lannebel van het Posthuys, Monamour
Sanne Thijssen (Sevenum) – Golden Chaco, La Pleasure, Loco-Monica O.A.
Cindy van der Werf (Bladel) – Maestro Quick, Quick-Lover van het Eelshof


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 14 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/Uitslagen
CSI3*
Peter Bulthuis (Echt) – Ninka-A van ’t Hof ter Doorn
Niels Kersten (Egchel) – Baracat D’Anchat, Call Me Baby Quick PS, Granito Noordenhoek, High Hopes SFN, Thuur Z
Johnny Pals (As) – Carlotta, Ibera V/D Hagenhorst, Zarkava Hero Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy, Hawai Balia NL, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) – Carembar Blue, Cartolana 2, Florida Balia NL, Tyson’s Lady Lux Z
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Beau van de Hagenhorst, King Blue
CSI1*
Peter Bulthuis (Echt) – California Boy Z
CSIYH1*
Peter Bulthuis (Echt) – Catch Me, Cavallero De La Chapelle Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Kenzo Des Terdrix, Knockout EB


Wellington FL CSI3*/ CSIU25-A USA – 15 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.equestriansport.com/Uitslagen
CSI3*
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Dolinn N.O.P., Monaco, Une de L’Othain
CSIU25-A
Marek Leufkens (Kerkrade) – Ever d’ Hoogpoort


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 14 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.metoliva.com/Uitslagen
CSI3*
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX
Marc Houtzager (Rouveen) – Holy Moley, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P.
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna, Take A Chance On Me Z
Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Flora, Isaac, Izabelle
Robert Vos (Wierden) – Gem Flow Z, PSG Boy
Thijmen Vos (Wierden) – Cadillac Z
Harrie Wiering (Overlangel) – Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Jive Z.G., Knokke HX
Nina Houtzager (Rouveen) – Chaccotana, Cola de Lis, Fonia Again
Nick Nanning (Dalfsen) – Bandia, Imago, Lorrain
Vince Nanning (Dalfsen) – Hermes
Annet Willems – Vos (Wierden) – Canadian Girl Z
Faye Louise Vos (Wierden) – Calgary 56, Monica LH
Thijmen Vos (Wierden) – Ive Got the Key, Kensi M
Harrie Wiering (Overlangel) – Jamal E.B.
Hilde Woudstra (Daarle) – La Luna Balia, Lyminka B
CSIYH1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Kardinaal HX, Kensington H
Marc Houtzager (Rouveen) – Cabelensky Z, Klasse EB
Kim Huige (Kessel Lb) – George
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – CC Chiva, Vanda Rubicon
Suus Kuyten (Laren Nh) – Quechin di Cabra
Niels Nanning (Dalfsen) – Lazaro N
Thijmen Vos (Wierden) – Lemmie VD Bisschop
Harrie Wiering (Overlangel) – Limoncello
Hilde Woudstra (Daarle) – Loekie-Douglas, Mona Lisa


Krakow CSI3*-W LF/ CSI1*/ CSIAm-A Polen – 17 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.cavaliada.pl/Uitslagen
CSI3*-W LF wereldbeker
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, I Am, Ileanne SFN
Sander Geerink (Gelselaar) – Global, Isla ibiza, Jacobus S
Jens van Grunsven (Erp) – Diarindo Z, Heathrow, I-Dextro
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Galetto, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Lemiro
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Hanibal


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 16 t/m 19 februari 2022 springen
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Hotspot
Remco Been (Winterswijk Miste) – Bridgetown Z, Granny Smith Apple, Jasper, VDL Holland Vd Bisschop
Bart Bles (Babberich) – El Rocco, Oslo ter Leydonck, United Touch S
Kim Emmen (Dinteloord) – Catoo-Lavall, Delvaux, Icloud, Island
Amber Fijen (Bladel) – Aruba van’t Eigenlo, Jamaica van ‘t Heike, Nirvana van ‘t Akkerhof
Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) – Diamond For Pleasure, International
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Coleccini, Dancing Nini Z
Joost Martens (Asten) – Celebration RM, Indence H.J.
Ruben Romp (Goirle) – I Am Codex, Inflame-Go, Jacquet Go
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Gomez, Jardin, Monty vd Withoeve
Emile Tacken (Meterik) – Cas
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dywis HH, El Wikke, Equus Tame, Icarronne-S
Sophie van der Werff (Boskoop) – Global W
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Impossible
Remco Been (Winterswijk Miste) – Terlo
Marleen van der Burg (Neede) – Jancoulavsco Fortuna
Amber Fijen (Bladel) – Elka de la Pomme
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lacona, Lyn
Joost Martens (Asten) – Chernesto
Ruben Romp (Goirle) – Jaguar Fighter Go
Nick Steeghs (Meterik) – Gladstone V
Sophie van der Werff (Boskoop) – James W, Luther W
CSIYH1*
Kim Emmen (Dinteloord) – Karan-K van’t Kattenheye Z, Kesmitt Dmh, Koko Kannan Z, Quo Vadis
Joost Martens (Asten) – Kick, Lando-N


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 17 t/m 20 februari 2022 springen
Website: www.azelhof.be/Uitslagen
CSI2*
Nikita Cheung (Zundert) – Bella Donna v/d Laarse Heide Z, Noberlina v/d Laarse Heide Z
Logan Fiechter (Merksplas) – E Hoodstock Z, Sam vd Tojopehoeve Z
Jody van Gerwen (Limbricht) – Cordelia GPZ, Inebelle van ’t Welthof
Kelly Jochems (Achtmaal) – Eowan A
Kevin Jochems (Kalmthout) – Egwel, Flying Jackie, Shanroe Peeters
Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Tamara Klop (Oudenbosch) – Happy Handsome, Zapitola S Z
Niels Knape (Swalmen) – Ganturano
Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Irish Coffee PR
Bart van der Maat (Houten) – Catch Twenty Two VO Z, Chicago
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay, Isabella
Ralph Slaats (Knegsel) – Cancara E, Il Divo SW
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Big Cassal, My Lady van ’t Achterhof
CSI1*
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) – Houdini
Nikita Cheung (Zundert) – Snow-Flake v/d Laarseheide Z
Jody van Gerwen (Limbricht) – Quatta NH Z
Kay Huibregtse (Mechelen) – Nefanta van het Weidse Hof
Kelly Jochems (Achtmaal) – Kandila
Loewie Joppen (Maasbree) – Candy Holiday
Tamara Klop (Oudenbosch) – Gaudi vd Molendreef Z
Glenn Knoester (Assendelft) – Jillz E.B.
Bart van der Maat (Houten) – Air Lady Z, Touch of Orange Z
Sammy-Jo Smit (Gilze) – Alaska, Wega F. Damgaard
CSIYH1*
Logan Fiechter (Merksplas) – Dominos
Jody van Gerwen (Limbricht) – CCstud’s Larasina
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) – Lobi Da Basi
Kelly Jochems (Achtmaal) – Bless You, Kylie VJ
Loewie Joppen (Maasbree) – Piper vd Heffinck
Tamara Klop (Oudenbosch) – Kato Ter Putte
Bart van der Maat (Houten) – Kwik One
Ralph Slaats (Knegsel) – Cirondine Z, Parid’Or van ’t Lief-Kozen


Madrid CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI1*-Intro/ CCIP2-S Spanje – 18 t/m 20 februari 2022 eventing
Website: Uitslagen
CCI2*-S
Senna van Houte (Pannerden) – Calgary 92, Guapo 29
CCIP2-S Pony’s
Kane van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady
Lieve van Houte (Pannerden) – Naughty Boy

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz