Dit weekend in in Madrid een wereldbeker etappe voor de dressuur- en de springruiters. Denise Nekeman en Thamar Zweistra koen in actie in de dressuurring. In de springpiste zijn dat Leopold van Asten, Eric en Maikel van der Vleuten. Dinja van Liere, Hans Peter Minderhoud en Harrie Smolders zijn op het lucratieve 5* en 4* concours in Stockholm. Verder zijn Nederlandse jeugd dressuurruiters actief in Aken. Ook Nederlandse springjeugd heeft een eigen internationale wedstrijd in Kronenberg. Daarnaast wordt er gesprongen in Frankrijk, België, Duitsland en Spanje. Nederlandse voltigeurs komen in actie in Italië en ook op een endurancewedstrijd in Frankrijk is Nederlandse deelname.

Stockholm CDI5* Zweden – 25 t/m 28 november 2021 dressuur
Website: www.horseshow.se/Uitslagen
CDI5*
Dinja Van Liere (Uden) – Hermès
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – GLOCK’s Dream Boy N.O.P.


Madrid CDI-W Spanje – 25 t/m 27 november 2021 dressuur
Website: www.madridhorseweek.com/Uitslagen
CDI-W wereldbeker
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch


Aachen CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A (E-pony) Duitsland – 25 t/m 28 november 2021 dressuur
Website: www.aachenyoungstars.de/Uitslagen
CDIY Young Riders
Sharina Mandemakers (Giessen) – Guns N’ Roses
Kimberly Pap (Nunspeet) – Floris
Sanne Paulissen (Koningsbosch) – Flügel
Sanne van der Pols (Abbenbroek) – Excellentie
Coco Soffers (Nispen) – John Schufro Rnd
CDIJ Junioren
Demi Feijs (Eijsden) – Dordogne DN
Lara van Nek (Wijdewormer) – Fariska
Micky Schelstraete (Gemonde) – Gregwaard, Knight Rider
CDIP Pony’s
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) – Boogie De L’Aube
Veerle van Hof (Kerkrade) – Equine parks Xander
Morgan Walraven (‘s-Gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni
CDICh-A Children
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) – Hermès Mithras
CDICh-A (E-pony) Children
Isabella Karajkovic (Woerden) – Wert’s Snowflake
Manouk Zuiderent (Breda) – Haston Be Happy


Madrid CSI5*-W/ CSI1* Spanje – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.madridhorseweek.com/Uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Urane de Talma
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Snoes


Stockholm CSI4* Zweden – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.horseshow.se/Uitslagen
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Dolinn N.O.P., Une de L’Othain


Rouen CSI4*/ CSI1* Frankrijk – 24 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.equiseine.fr/Uitslagen
CSI4*
Michael Greeve (Veeningen) – Fyolieta, Guan GJB, High Big Andi K
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Isovlas Emmerton, Quatinka
Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, For Fendi


Valence CSI1*/ CSI3*/ CSI2* Frankrijk – 24 t/m 28 november 2021 springen
Website: jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen
CSI3*
Bart Bles (Babberich) – Comme Laude, El Rocco, Gin D
Jur Vrieling (Holwierde) – Chabada de l’Esques, Fernando, KM Chalcedon
CSI2*
Bart Bles (Babberich) – Jordy, United Touch S
Jur Vrieling (Holwierde) – Etoulon VDL, Griffin van de Heffinck


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Denise Bakker (Hamont-Achel) – Cornet’s Star Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Donald Z, High Shutterfly, Isis
Erwin de Bruin (Lunteren) – Falco
Arne van Heel (Freienwill) – Deikira, Inchidee Tarpania, Nallis Bellouet
Anouk Kort (Lewedorp) – Appy Day de la Roque, Ichikawa
Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Flora, Isaac
Lisa Nooren (Lanaken) – VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha, Verde Z
Johnny Pals (As) – Carlotta, Cukuta
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Fanatic D’Alphi, Irona van de Viking Z, Jarina J, Sensation DV Z
Ruben Romp (Goirle) – ADSL van www.olland.biz, Bugatty Go, Daddycool Go
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, Haretto
Britt Scholts (‘s-Graveland) – Elvis-Zeldenrust
John Steeghs (Meterik) – Gomez, Google, Monty vd Withoeve, Noeno Z
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Erwin de Bruin (Lunteren) – Jokidoki Z
Anouk Kort (Lewedorp) – Ilipili van de Tichelrij, Nixon van HD
Tara van der Leegte (Waalre) – Calipso, VDL Groep Expensive
Ruben Romp (Goirle) – Hanouk V, Vangoth des Besnards
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Isabella
Britt Scholts (‘s-Graveland) – Petrus du Chateau, Snow Princess
CSIYH1* incl. 8yo
Denise Bakker (Hamont-Achel) – Comodinus PP
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Farinjo Des Mec
Erwin de Bruin (Lunteren) – Cattivo SK, Con Amore SK
Arne van Heel (Freienwill) – Con Chabilue, Tornado W
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) – Lobi Da Basi
Anouk Kort (Lewedorp) – Jersiena
Iris Michels (Liessel) – Izabelle
Lisa Nooren (Lanaken) – Roxy
Johnny Pals (As) – Grand Amour, I. Berlin
John Steeghs (Meterik) – Jardin
Charlotte Pals – Verhagen (As) – Madame de Tiji


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* Duitsland – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.riesenbeck-international.com/Uitslagen
CSI2*
Daan van Geel (Gees) – Escobar TS, Idaloma
Willem Greve (Markelo) – Cadeauminka, Imposant van de Renger
Marc Houtzager (Rouveen) – Django Semilly, Flint T.S., Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus
Gerco Schröder (Tubbergen) – Dobelensky, Glock’s Lausejunge, Glock’s Novellist, New Star vd Berghoeve
CSIYH1*
Daan van Geel (Gees) – Just Blue
Willem Greve (Markelo) – Kyrlanthe, Opium JW van de Moerhoeve TN
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Brilliant Berlin


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 23 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.metoliva.com/Uitslagen
CSI2*
Skye Morssinkhof (Hierden) – G-Vingino-Blue, Nina vh Scheefkasteel
Pascal Uytendaal (Horst) – Celios Z
CSI1*
Skye Morssinkhof (Hierden) – Baloubelle 5
CSIYH1*
Skye Morssinkhof (Hierden) – Kobe VDL, Lucky Star W


Barcelona CSI2* Spanje – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: Uitslagen
CSI2*
Eva Ruiter (Uithoorn) – Vivaldi E, Zaluca E


Kronenberg CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIU25YJ-A Nederland – 25 t/m 28 november 2021 springen
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSIU25-A
Lisa Everts (Enschede) – Captain Morgan, Erdelistan
Tani Joosten (Zevenaar) – Despina 70, Galdal Mé
Lars Kuster (Oudsbergen) – Fleetwood
Rowan van Leijenhorst (Soest) – Asolga Z
Enrico van Manen (Stroe) – Good Quality TN, Haran
Lisa de Paauw (Enschede) – Izadora
Sven Peters (Enschede) – Channel, Ugano Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Herma, Urville Z
Marie Sandell (‘s-Gravenhage) – Methaplanet’s Forever, Methaplanet’s Jolino
Maaike Theunis (Moerstraten) – Douala
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Beverly
Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme
CSIU25YJ-A
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Darwin DDL
CSIJ-A Junioren
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Anyway, Diamond Lady
Daphne van den Berg (Nieuwleusen) – Ivanho TK
Alicia Bocken (Weert) – Dinka
Pien de Boer (Nieuwleusen) – Fame
Sofie van den Broek (Ospel) – Cupcake Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy, Haja ES
Logan Fiechter (Merksplas) – Dominos, E Hoodstock Z, Sam vd Tojopehoeve Z
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue, Jambo
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) – Athene, Koko
Wesley Ter Harmsel (Enter) – Endvot E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Quint vh Maarlo Z
Fleur Holleman (Huissen) – Higoletta van de Kapel, Innuendo R&D, Pasadena van ‘t Huka
Sarah de Kraker (Axel) – Elin
Jersey Kuijpers (Helmond) – JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Questa
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) – Rocky de Morimenta
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Kobalt
Roos Louwers (Oirschot) – Jolga van www.olland.biz
Tamara van Manen (Stroe) – Incredible, Intensely MBF
Amber van Marle (Ambt Delden) – Kansas
Milan Morssinkhof (Hierden) – Checkpoint Chacco, Leonidas 129
Nick Nanning (Dalfsen) – Bandia
Yfke Priem (Menaam) – Esprit De Pomme, Kessel HX
Isabelle Roepel (Rotterdam) – Ferdinand
Britt Schaper (Ommen) – In The Air
Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton S, Idaho WP, Ivanhoe
Julia Titulaer (Venlo) – Grace Van De Werf, Katophonie
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien, Gideon DLS
Thijmen Vos (Wierden) – Faylista, Ive Got the Key
Liesje Vrolijk (Almen) – Insanity Allegro, Jubilee Fairy
Evi Wiefferink (Wierden) – Florence, Iregina Elton
Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli Z, Piamanta v/h Zuid-Pajottenland
CSIP Pony’s
Thomas Driessen (Uden) – Power Of Love
Logan Fiechter (Merksplas) – Inez
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Special Lady
Hannah Hoeksma (Oldeholtwolde) – Ringersheim’s Adine
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Noriego vd Riloo, Orchid’s Lonette
Anouchka Marinissen (Veere) – Kanoa van Orchid’s, Kash van Orchid’s
Femke Meenhuis (Weerselo) – Call me SP WE
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Elegance, Burito’s Jolly
River Morssinkhof (Hierden) – Dexters Grooted Hart, Moonlight Flight
Joelle Muijres (Zoersel) – Donna, Zenzi Girl
Yfke Priem (Menaam) – Zafarano vh Gehucht Z
Juul Smits (Uden) – Anouk, Power Girl
Bethany Vos (Apeldoorn) – Good Luck VS, Still Got me
Roos Wevers (Markelo) – Top Dominique
CSICh-A Children
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Happhira H
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Godfather
Quinten ter Harmsel (Enter) – Unicstar de Courcy E.B.
Stijn Hokse (Rouveen) – Impala, Krijger C HBC
Nina Houtzager (Rouveen) – Cream Caramel, Fonia Again
Jersey Kuijpers (Helmond) – Leasure Lendermen JKH Z
River Morssinkhof (Hierden) – Bamalou d l’Ecuyer
Miguel Muijres (Zoersel) – Halla
Yoni van Santvoort (Nuenen) – Ilandra, Ninka-A van ’t Hof ter Doorn
Britt Schaper (Ommen) – Bad Boy, Keen Lady – E
Roos van Sprang (Oirschot) – Celeste
Bethany Vos (Apeldoorn) – Dilithyia VLS
Faye Louise Vos (Wierden) – Monica LH


Port Saint Louis CEI1* 100 Frankrijk – 27 t/m 27 november 2021 endurance
CEI1* 100
Carmen Römer – Theunissen (Landgraaf) – Indira d’Havenne


Fossalta di Portogruaro CVIJ2*/ CVI3*/ CVI1*/ CVI2*/ CVICh2*/ CVIJ2*/ CVIJ Italië – 25 t/m 28 november 2021 voltige
CVI3*
Sofie van der Laan (Den Dolder) –
Renske Schaik (Schalkwijk) –
Marijke Welling (Bilthoven) – C.S.I.

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz