Deze week staan er twee internationale kampioenschappen op de kalender. In het Franse Le Haras du Pin is het wereldkampioenschap mennen voor pony’s met een sterk Nederlands team. In Arborea in Italië is het WK Endurance voor jonge endurance paarden met Nederlandse deelname. De internationale top van de dressuur, springen en mennen komen bij elkaar op het prestigieuze CHIO Aken. In Nederland zijn twee internationale wedstrijden. De eventingtop verzamelt zich op het Hippisch Festijn in Varsseveld en Nederlandse springruiters zijn op het CSI2* in Kronenberg. Verder wordt er in heel Europa gesprongen, dressuur gereden, is er eventing en endurance.

Aachen CDI4*/ CDIO5*-NC/ CDIY Duitsland – 14 t/m 19 september 2021 dressuur
Website: www.chioaachen.de/Uitslagen
CDIO5*-NC Nations Cup
Vincent van Gasselt (Laren Nh) – Delacroix II
Dinja van Liere (Uden) – Haute Couture
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagon’s Ich Weiss
CDI4*
Dinja van Liere (Uden) – Independent Little Me
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Desperado N.O.P., Indian Rock
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch


Waregem CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A België – 15 t/m 19 september 2021 dressuur
Website: www.dressuur-waregem.be/Uitslagen
CDI3*
Jill Huijbregts (Drunen) – Enzos-Armani
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Chinook, Sephora S
Marie Louise Moerings (Roosendaal) – Indo
Sidney Trimp (Schijf) – Florenzo F
CDIU25
Kimberley Luijten (‘s-Gravenhage) – Zippo
CDIY Young Riders
Amber de Groot (Harmelen) – Homemade
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) – Hippy Evitia
Dana van der Meer (Naaldwijk) – Chicago
CDIJ Junioren
Lara van Nek (Wijdewormer) – Fariska, Jatilinda
CDIP Pony’s
Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Million Dollar Girl
Sanja Janssen (Koningsbosch) – Bink
Joanne Neidhofer (Den Oever) – Pearcy’s Popeye
Kyra Roos (Edam) – Eikenhorst’s Maribel
Morgan Walraven (‘s-Gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni
Djuli van Winden (Wekerom) – Vlagberg’s Champion


Aachen CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI1* Duitsland – 14 t/m 19 september 2021 springen
Website: www.chioaachen.de/Uitslagen
CSIO5* Nations CUp
Bart Bles (Babberich) – El Rocco, Gin D, Kriskras DV, United Touch S
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Isovlas Emmerton, Milana van de Nianahoeve, Turbo Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Cas 2, Une de L’Othain
Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB, Famous H, Hi There, Tippy Z
CSIYH1* incl. 8yo
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Nixon van’t Meulenhof
Sanne Thijssen (Sevenum) – I’M Here
CSI1*
Niels Bulthuis (Susteren) – VDL Groep Hurricane
Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye
Skye Morssinkhof (Hierden) – G-Vingino-Blue


Rome, Circo Massimo CSI5*/ CSI2* Italië – 16 t/m 18 september 2021 springen
Website: www.gcglobalchampions.com/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna
Johnny Pals (As) – Charley, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Monaco
Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei


St Tropez – Grimaud CSI5*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk – 15 t/m 19 september 2021 springen
Website: www.jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen
CSI5*
Kim Emmen (As) – Cassandra 352, Daham, Warriors Glory
CSI2*
Kim Emmen (As) – Diarados Black Diamond, Ikannan V G


Maubeuge CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk – 16 t/m 19 september 2021 springen
Website: jumpingmaubeuge.com/Uitslagen
CSI3*
Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Dancing Nini Z, Jones, Quantas 15
Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi
CSIYH1*
Jens van Grunsven (Erp) – Judeska
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jolie
Mel Thijssen (Sevenum) – Juice


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland – 15 t/m 18 september 2021 springen
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love, Calanghina Carla W Z, La Candida
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Indy
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Corion, Ipswich
Miranda Esser (Bennekom) – Happy Girl
Logan Fiechter (Merksplas) – Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Fien van de Goor (Sevenum) – Hanfielou g
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta
Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Infinity
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Gracia ES, Hosanne ES, Jubel ES
Jan Janssen (Merselo) – Hally Berry
Kelly Jochems (Achtmaal) – Eowan A
Niels Kersten (Egchel) – Granito noordenhoek, High Hopes SFN
Niels Knape (Swalmen) – Name It
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B.
Bart van der Maat (Houten) – Candy, Chicago, Come on Chester
Thijs Meulemeesters (Boekel) – Falentina
Ruben Romp (Goirle) – Chades of Blue, Daddycool Go, Inflame-Go
Daphne Van der Schaar (Silvolde) – Ghodinho VDS, Iceman VDS
Emile Tacken (Meterik) – Cas
Niels Tacken (Meterik) – Alexia Z, Cordis Totalis Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) – Gigaberlina, Heartbreaker de Lux
Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Ereusa, Jillmore WV
Miranda Esser (Bennekom) – Joy van Schuttershof
Logan Fiechter (Merksplas) – Jellinton
Noa Fransen (Born) – Gut Neuenhofs Camiro, Pjotr van de Groenheuvel
Fien van de Goor (Sevenum) – Geste Rosa C, Lelouka
Demi van Grunsven (Handel) – Jillz
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Kadorena
Annelinde Hoving (Schildwolde) – HS Agri’s Coberlina Z
Kelly Jochems (Achtmaal) – Aslan 69
Fleur Jongejans (Assendelft) – Beauvais, Cekinalita BZ, Ekinalita
Niels Kersten (Egchel) – Keep Clapping
Joy Lammers (Achel) – Hero, Kerusa
Tara van der Leegte (Waalre) – Calipso, VDL Groep Expensive
Thijs Meulemeesters (Boekel) – Interest
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Corsini, Jododinus PP
Marieke Verdaasdonk (Boekel) – Hartenfee
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) – Brooklyn-Gin-W-Z
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Tourelle Z
Kelly Jochems (Achtmaal) – Kylie VJ
Niels Kersten (Egchel) – Thuur Z
Joy Lammers (Achel) – Amazing Z
Bart van der Maat (Houten) – Je Happy Lina
Ruben Romp (Goirle) – Jandino
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Karona
Mans Thijssen (Sevenum) – Joviality


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 16 t/m 19 september 2021 springen
Website: www.jumping-bonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Ruth van Aken (De Heurne) – Elsalvador L
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Can Do It, Fliere Fluiter
Sanne-Roos Bals (Gouda) – Flow
Levi Driessen (Cromvoirt) – Winx du Vlist
Jody van Gerwen (Limbricht) – Cordelia GPZ, Inebelle van ’t Welthof
Tani Joosten (Zevenaar) – Despina 70, Galdal Mé
Thijs Machielsen (Weelde) – Ireuza
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Cuidam, Exception, Van Schijndel’s Dominus
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Hamilton
Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Fiarabo
Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton s, Ivanhoe
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Monty vd Withoeve, Noeno Z
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) – Ponyhof’s Ice Boy, Ponyhof’s On the Rocks
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – J’Espere
Sofie Van den Broek (Ospel) – Cupcake Z
Bink Driessen (Cromvoirt) – Giovanni
Levi Driessen (Cromvoirt) – Icarus van Oudenhove
Tani Joosten (Zevenaar) – Kansas Usa
Thijs Machielsen (Weelde) – Gerard Z, Hemelton, I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
Noah Poos (Oud-Turnhout) – Jirka du Cache Pot, Toblerone vh Bloemenhof Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized
Tom Schellekens (Esbeek) – Jolet Van De Zietfort
Johan van Schipstal (Sint Hubert) – Iterma H
Britt Scholts (‘s-Graveland) – Elvis-Zeldenrust, Snow Princess
Iris Kok – v/d Weijden (Biddinghuizen) – Higgs, Okee van den Dael
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) – Diluxe
CSIYH1*
Sanne-Roos Bals (Gouda) – Kannas Krishna
Kelsey Busch (Limbricht) – Hermies vh Bergerhof Z
Levi Driessen (Cromvoirt) – Cookie Crush Z, In The Pocket Z
Tani Joosten (Zevenaar) – Lagrande E
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Kruziano
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Gwen Z, Kong Karlos
Tom Schellekens (Esbeek) – King Pleasure B
John Steeghs (Meterik) – Jardin


Gorla Minore CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië – 16 t/m 19 september 2021 springen
Website: www.equieffe.it/Uitslagen
CSI2*
Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M, Hailey Fairy, Isis Vive, Jubilee Fairy


Le Pin au Haras CH-M-P-A 4/ CH-M-P-A 2/ CH-M-P-A 1 Frankrijk – 16 t/m 19 september 2021 mennen
Website: www.haras-national-du-pin.com/Uitslagen
CH-M-P-A 4 WK Mennen pony’s Vierspan
Jan de Boer (Terwolde) – Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot ’n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) – Duffelt’s ZZ-top, Elferink’s Marcus, Golden Boy, Marcus, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) – Beukenhof’s Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Roosendaal’s Thunder, Uiterwaardens Mastercla
Rene Limpens (Assendelft) – Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg’s Clay, Kanjer, Rivaldo
CH-M-P-A 2 WK Mennen pony’s Tweespan
Melanie van de Bunt (Lunteren) – Rotgers Xander, Sunstar’s Calvados, Tumtum, Zuidhoeve’s Henzel
Anneke Cremers (Windraak) – Buddiman van de Wittehoeve, Kayan, Yacintha v.d. Wittehoeve
Cas Hendriks (Zeeland) – Jip, Mister Jim, Sunstar’s Cloud
Rodinde Rutjens (Weert) – De Kuilen’s Brody, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
CH-M-P-A 1 WK Mennen pony’s Enkelspan
Fleur van Empelen (Maassluis) – Hand’s Up
Milou Huisman (Putten) – Thysje
Brent Janssen (Swolgen) – Regina’s Hielke
Marloes van ’t Veld (Nijverdal) – Brandon


Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland – 14 t/m 19 september 2021 mennen
Website: www.chioaachen.de/Uitslagen
CAIO4*-H4 WCupQ World CUp
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Floriano, Freddy, Idool N, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Generaal, Hugo van Hapert
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Bariton, Celtic, Cupido, Emir Morocco, Fadet, Jelviro, Vitz Randall, Zerino, Zimon


Varsseveld CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCIP1-L/ CCI1* Nederland – 15 t/m 19 september 2021 eventing
Website: www.hippischfestijn.nl/Uitslagen
CCI3*-L
Tarik van Boggelen (Rijssen) – Conquest
Roxana Graman (Slagharen) – Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon, James Bond
Florinoor Hoogland (Ederveen) – Hontoni
Nina Hut (Rijssen) – Carthageno
Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini
Jan Mathijssen (Biezenmortel) – Geronimo
Adriaan Smeulders (Someren) – Ekow
Jade Woeltjes (Aalten) – The Joker
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Rijssen) – Hot Summer
Yorick Faasse (Westkapelle) – Heilige Geest van de Lentamel
Lucy Groenen (Groenekan) – Gyon
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) – D’Artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Giant Fortuna, Wilson
Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath
Laura Hoogeveen (Weert) – Wicro Quibus
Carolina Moesbergen (Renswoude) – Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) – Falco
Valerie van den Oord (Sprang-Capelle) – High Sociëty
Elaine Pen (Voorschoten) – It takes two, Triana CP
Claire van Riel (Loon Op Zand) – Condex
Wendela Schlimmer (Ede Gld) – Bon Fortuna
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) – Hircan
Silke Smits (Heelweg) – Happy Miracle
Harm Snoeck (Radewijk) – Butterfly
Janine van Sommeren (Hernen) – Every van de Heumstede
Theo van de Vendel (Ederveen) – Hello
CCI2*-L
Licha Bax (Haarlem) – Bonbiny
Merel Blom (Aalten) – Denim
Mila Bueving (Koedijk) – Quatuor De Gode
Lynn Dybiona (Leusden) – Zusa
Tim Eshuis (Strijbeek) – Idle Eric
Roxana Graman (Slagharen) – Jefferson
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) – Caldwell
Rina van der Kolk (Akersloot) – Inita
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Casino Royale, Royal Flush
Sophie Postma (Bolsward) – Bløf
Maxime van Tatenhove (Gapinge) – Hestia
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) – Capella-Real
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) – In Speed Fortuna
Splinter Bergsma (Hilversum) – Finick
Merel Blom (Aalten) – Lykkegaard’s La’Maria
Tarik van Boggelen (Rijssen) – Giromorkus W
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Eyecatcher, Krek-Mora G
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Gentle Touch
Gerdine Frens (Ermelo) – Kojack
Hilde Geerts (Ulicoten) – Jumping Special
Mabel van Gemerden (Oostvoorne) – Burberry
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) – Brent, Its Talent
Monique Hazeleger (Harskamp) – Camelot
Stephan Hazeleger (Harskamp) – ACSI Igor
Sterre van Houte (Pannerden) – Giant Prospect BB, Halina m
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer ter Aa) – Undercover
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Handsome Harry Z
Maxime Karman (Nieuw-vennep) – Double Perfect
Nina Kok (Hoevelaken) – Chelcy VZ
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) – Watermill Kadar
Sarah van Leeuwen (Zundert) – It Takes Two
Bianca van Lenth (Putten) – Karenzo
Lionne van Loon (Noordwijkerhout) – Nabukadonozor D’16
Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – Geu D, If Evert
Leida Naber (Biddinghuizen) – T-Bone EH Z
Elise Otto (Schoonhoven) – Coffee IJs
Elaine Pen (Voorschoten) – Kiss me Kato, Kite-Man
Sanne Platte (Elburg) – Hopes and Fears
Erik Roor (Rhenen) – Kapirossi
Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) – Ottello Z
Eva Sanden (Achtmaal) – Vangelis
Silke Smits (Heelweg) – Zjiem
Danielle Somer (Lelystad) – Indiana Jones
Jette Staaks (Maasbree) – Hudge Z
Michelle Swinkels (Moergestel) – Florette D’Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek in Waterland) – Franko Billis Royale
Justus Valk (Amsterdam) – La Nina Del Cruise
Lisa Vaskovich (Drongelen) – Samurai Pia
Lot van der Veen (Enschede) – Gunschot van de Withoeve
Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino
Bianca Van Wijk (De Punt) – Eastbourne E
Jordy Wilken (Olst) – Kenzi
Roel Zonneveld (Voorschoten) – Easy Boy
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) – Chinuk R, Lortero, The Black Swan
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Chat Boy
Luca Guitink (Doornspijk) – Cooley Kodachrome
Jos Houben (Amsterdam) – Captain Flash
Senna van Houte (Pannerden) – Calgary 92
Joost Kartman (Maarn) – Arlin, Fabregas
Pauline Oudijk (Wilnis) – KMS Swatchable
Floor van Roon (Putten) – Isabella Van Het Buiten-Land
Ingrid Schenk (Zeewolde) – davos 77
Kato de Smidt (Eede Zld) – Bonmahon Silver Vixen
CCIP1-L Pony’s
Bente Bartels (Coevorden) – Peggy’s Rocket
Yenthe Beukers (Oudkarspel) – Desperado
Brigit Bing (Dirkshorn) – Ballylee Villa Lass, Salinero
Tijn de Blaauw (Bodegraven) – Orchid’s Megan
Jasmein de Boer (Oldetrijne) – Anton
Anne Bosse (Nederhorst den Berg) – Belcampo’s Charmeur
Mikai Brandes (Markelo) – Orchid’s Gaia
Kane van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady
Quinora Klop (Halsteren) – Pippa Q
Per Lammen (Ouderkerk aan de Amstel) – Gentleman
Fenne van Lanen (Uden) – Star Charlie WNE
Maud Pasman (Beltrum) – Diamante
Lila van Rijthoven (Hilversum) – Nemo 179
Pip van der Salm (Lisse) – SunShine
Lara Smeets (Schimmert) – Sulaatik’s Spotlight
Sophie Weening (Raalte) – Hip Hop
Cynthia Wouda (Oud Gastel) – Camé op’t Eugte


Blenheim CCI4*-L/ CCI4* 8+9yo horses-S Groot-Brittannië – 15 t/m 19 september 2021 eventing
Website: bpiht.co.uk/Uitslagen
CCI4*-L
Althea Bleekman (Devon) – Granncord


Arborea CH-M-YH-E 120 8 YO/ CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ1* Italië – 15 t/m 19 september 2021 endurance
Website: endurance.horsesharing.it
CH-M-YH-E 120 8 YO WK jonge endurance paarden
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) – Dayway Stream Bliss
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) – Girilambone Radiance


Florac CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Frankrijk – 15 t/m 19 september 2021 endurance
Website: www.160florac.com
CEI3* 160
Jarmila Lakeman (Warnsveld) – El Kebir Florival

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz