Er is de komende dagen meer te doen dan de Olympische Spelen. Bijvoorbeeld een Wereldkampioenschap Para Mennen. Bondscoach Ad Aarts gaat met vier ervaren menners naar het Duitse Schildau. In eigen land is op de terreinen van Tops International in Valkenswaard de Longines Global Future Champions week voor de springjeugd. Daarnaast rijden Nederlandse springruiters in België en Frankrijk. Twee Nederlandse dressuuramazones komen aan de start in Samorin. In het Duitse Bad Harzburg rijden Nederlandse eventingruiters een wedstrijd.

Samorin CDI-W/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIP/ CDIYH/ C Slovakije – 6 t/m 8 augustus 2021 dressuur
Website: Uitslagen
CDI3*
Marjan Hooge (Ees) – Idem Dito
Krista Kolijn (Weert) – Erato De Jeu
CDIU25
Marjan Hooge (Ees) – Ego Tripper Texel
CDIYH Jonge paarden
Marjan Hooge (Ees) – Kymona
Krista Kolijn (Weert) – Jack V, Lord Diamond


St Lô CSI3* Frankrijk – 6 t/m 8 augustus 2021 springen
Website: www.normandiehorseshow.com/Uitslagen
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Can Do It, Fliere Fluiter
Kim Emmen (As) – Lady Angeles, Warriors Glory


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 4 t/m 8 augustus 2021 springen
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy
Stefanie Carroll (Bocholt) – Hardessa, Kiss – Kiss van het Endhouse
Fleur Holleman (Huissen) – Innuendo R&D
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Cazador LS, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve, Quatinka
Anouk Kort (Lewedorp) – Caviana de Kreisker, Chivas AP Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Nebraska de Muze Z
Danine Pater (Ederveen) – Iluminaty MBF
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Hamilton
Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Isabel
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Calicia La Silla Z, Cornet’s Star Z, Jarcobond
Frank Schuttert (Ommen) – Cartier SR, Hemerald, Million Dollar
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Florida Balia NL
Joyce Wolters (Montfort) – Ingar Endy VDE
CSI1*
Britt Brouwer (Hoofddorp) – Haja ES
Fleur Holleman (Huissen) – Higoletta van de Kapel
Danine Pater (Ederveen) – Jolanda Van Lange Weeren
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Kong Karlos
Tom Schellekens (Esbeek) – Infinity
Mel Thijssen (Sevenum) – Indence H.J.
Iris Kok – v/d Weijden (Biddinghuizen) – Okee van den Dael
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) – Diábolo, Higgs
Joyce Wolters (Montfort) – I Love You M
CSIYH1* incl. 8yo
Stefanie Carroll (Bocholt) – Gucci
Fleur Holleman (Huissen) – Lancome
Anouk Kort (Lewedorp) – Canty Bois Blanc Eda, Qitana ´Ter Elzen’
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cor
Maud Roosendaal (Doetinchem) – Gwen Z
Tom Schellekens (Esbeek) – King Pleasure B, L-Dora Van De Zietfort
Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Carneol, Carramba L Z
Frank Schuttert (Ommen) – Balou de Revel, Joint Venture
Mel Thijssen (Sevenum) – Giorgio Z, Juice


Valkenswaard CSIU25-A/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP Nederland – 6 t/m 8 augustus 2021 springen
Website: www.topsinternationalarena.com/Uitslagen
CSIU25-A
Journey van Eerd (Veldhoven) – Harvey, Knegt’s Gaudi
Lars Kuster (Oudsbergen) – Kannan’s
Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Isaac
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Herma, Itcho Van ’t Ruytershof
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Dorus du Domain Z
Maaike Theunis (Moerstraten) – DDL Cadell, Douala
CSIY-A Young Riders
Sanne-Roos Bals (Gouda) – Flow
Iris Michels (Liessel) – Eggcelent, Flora
Madée Schuttenbeld (Almelo) – Nikias vd Bisschop, Piccolo R
CSIJ-A Junioren
Daan Adams (Veldhoven) – Cherokee
Alicia Bocken (Weert) – Dinka
Emma Bocken (Weert) – Incaro LS, Rinken Z
Finn Boerekamp (Someren) – GowGow
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Darwin DDL, Eloma’s Blue
Wesley ter Harmsel (Enter) – Geronimo E.B.
Julia van der Heijden (Bavel) – Baileys, Jarania
Jersey Kuijpers (Helmond) – JK Horsetrucks Hopefull, Lillifee Z
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) – Rocky de Morimenta
Roos Louwers (Oirschot) – Jolga van www.olland.biz
Yfke Priem (Menaam) – Kessel HX
Stan Schillemans (Wekerom) – King Arthur
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien, Gideon DLS
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) – Diluxe
CSICh-A Children
Daan Adams (Veldhoven) – Ginette VD Kempenhoeve
Quinten ter Harmsel (Enter) – Unicstar de Courcy E.B.
Miguel Muijres (Zoersel) – Halla
Sanne Vermeulen (Laren Gld) – Icarus LH
CSIP Pony’s
Nina van Bladel (Bergen Op Zoom) – Kriesol
Thomas Driessen (Uden) – Power Of Love
Quinten ter Harmsel (Enter) – Garcia
Wesley ter Harmsel (Enter) – Eagle E.B., FC Twente E.B.
Sara van den Hout (Oost West en Middelbeers) – Zion II VDK
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Noriego vd Riloo, Orchid’s Lonette
Femke Meenhuis (Weerselo) – Call me SP WE, Orchid´s Rocco
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego
Joelle Muijres (Zoersel) – Donna, Vinessa
Yfke Priem (Menaam) – Zafarano vh Gehucht Z
Noortje Schillemans (Wekerom) – Jody
Loïs Wilschut (Ede Gld) – Kyrian van Orchids


Bad Harzburg CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L Duitsland – 5 t/m 8 augustus 2021 eventing
Website: www.vfvbadharzburg.de/Uitslagen
CCI3*-S
Lucy Groenen (Groenekan) – Gyon
CCI2*-S
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) – Caldwell
Bianca van Wijk (De Punt) – Eastbourne E


Schildau CH-M-PEA/ CH-M-PEA Pony Duitsland – 5 t/m 8 augustus 2021 para mennen
Website: www.pferdesport-arena.de/Uitslagen
CH-M-PEA Wereldkampioenschap Para Mennen
Francisca den Elzen – Douwes (Drouwenerveen) – Vandijk’s Superboy
Jacques Poppen (Froombosch) – PP
Ingmar Veneman (2e Exloermond) – Siglavy Linada
CH-M-PEA Pony Wereldkampioenschap Para Mennen
Dinja Steenkamp (Bussum) – Balou


Schildau CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ CAI2*-P1 Duitsland – 5 t/m 8 augustus 2021mennen
Website: www.pferdesport-arena.de/Uitslagen
CAI2*-P2 Tweespan pony’s
Cas Hendriks (Zeeland) – Jip, Mister Jim, Sunstar’s Cloud
Kees Liebregts (Oost West En Middelbeers) – Coelenhage’s Penterman, Kolstein’s James
CAI2*-P1 Enkelspan pony’s
Milou Huisman (Putten) – Thysje

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz