Naast de Olympische Spelen in Tokio, waar vanaf zaterdag 31 juli het eventing begint met Merel Blom en Janneke Boonzaaijer, is er voor Nederlandse paardensporters nog genoeg te beleven. In Valkenswaard komt de internationale mentop bij elkaar voor de World Cup kwalificatie voor vierspannen en zijn er tweespanwedstrijden. Nederlandse springruiters rijden op het CSI2* in Kronenberg en er zijn de Oranje jassen actief in Hetzlake en Bonheiden. De veteranen springruiters hebben hun EK in Le Mans. Op hetzelfde concours zijn ook internationale wedstrijden voor voltigeurs. Hier staat een grote groep Nederlanders op de deelnemerslijst. In het Belgische Sint Truiden is een CDI3* en zijn er rubrieken voor de jeugd met Nederlandse deelname. Naast het springen in Herzlake is daar ook dressuur op 3*-niveau. Ook hier zijn Nederlandse dressuurruiters actief. Tot slot rijden Nederlandse eventingruiters in België en Ierland.

Sint-Truiden CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY België – 29 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 dressuur
Website: www.stalgravenhof.com/uitslagen
CDI3*
Lisanne Veenje (Zweeloo) – Wirdmer Fan’e Boppelannen
CDIJ junioren
Linde Hofs (Hengelo Gld) – Cerano Caramel
Nina Woerts (Franeker) – Haristo
CDIP pony’s
Xanthe Daniëlse (Geleen) – Iscar
Joanne Neidhofer (Den Oever) – Pearcy’s Popeye


Herzlake CDI3*/ CDI1* Duitsland – 29 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 dressuur
Website: www.escon-marketing.de/uitslagen
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) – Figaro, Goldenboy Vinckenburgh
Jill Huijbregts (Drunen) – Enzos-Armani


Herzlake CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland – 29 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 springen
Website: www.escon-marketing.de/uitslagen
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) – Cim Air, Edmond
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Egwel, Milana van de Nianahoeve, Turbo Z
Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
CSIYH1* incl. 8yo
Jurre van Bommel (Ruurlo) – Jelle-S
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Shanroe Peeters
Leon Thijssen (Sevenum) – Ibiza Z


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 28 t/m 31 juli 2021 springen
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Patrick Alkema (Drachten) – Conrad 155
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Halloween, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Hotspot, Impossible
Kars Bonhof (Epe) – Hernandez TN
Gabryella Dufour (Neerkant) – Celebration RM, Fuij, High Quality, Irene
Michael Greeve (Veeningen) – Fernando, Heart Touch, Jetplane
Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta
Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX, Hero
Loewie Joppen (Maasbree) – Ilon, Important Style VK
Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Iliana, Quatta NH Z
Niels Kersten (Egchel) – Granito Noordenhoek, High Hopes SFN, Tippy Z
Niels Knape (Swalmen) – Ganturano, Name It
Dave Maarse (Wellerlooi) – Falco
Tom Martens (Ospel) – Iwan, Une Adelheid Z
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Fanatic D’Alphi, Nascar van’t Siamshof, Novecento DV
Frank Schuttert (Ommen) – Balou de Revel, Lyonel, The Gentleman
Emile Tacken (Meterik) – Cas
Liza Houwen – Tiebot (Wanssum) – Gin Gin Balia SMH
Albert Voorn (Sevenum) – Lucky’s Son van ‘t Welthof, Tokay
CSI1*
Maud Agterberg (Hagestein) – Eloubet, Limoncello
Geert van Asten (Waalre) – Je M’Appele GLN
Kars Bonhof (Epe) – Cello Vd Bisschop
Erwin de Bruin (Lunteren) – Falco, Jokidoki Z
Harry van Dooren (Heeze) – Jericho van Janelke
Gaby Maarse – Elbers (Wellerlooi) – Ice Gold
Michael Greeve (Veeningen) – It’s Easy
Demi van Grunsven (Handel) – Cascos, Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Knokke HX
Lotte Hermans (Kessel Lb) – Bella Garanta Z, Estera van de Vosberg
Kristian Houwen (Wanssum) – Kantos VM, Kiekeboe VM
Lars Kersten (Egchel) – Vodin Morine Z
Pieter Keunen (Linne) – Kardinaal HX, Kavaliers Blue
Kelly de Leeuw (Amsterdam) – Eclipse
Tobias Luikens (Ittervoort) – Dezember 15, Jaccobantos
Dave Maarse (Wellerlooi) – Javona
Candice van Motman (Soest) – Indian River van Perschroeven
Lisa de Paauw (Enschede) – Evita S, Izadora
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Basic Instinct Z
Sophie Schoonwater (Neeritter) – Oceane
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Corsini, Nierania van Maarle Z
Frank Schuttert (Ommen) – Joint Venture
Jan Willem Sloof (Rijssen) – Renolution’s Dream On
CSIYH1*
Elisah Aarts (Rutten) – Kayne VDL, Kyaklahoma VDL
Martien Adelaars (Heeze) – Job
Patrick Alkema (Drachten) – Sohn der Erde
Geert van Asten (Waalre) – Just Me
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Julian
Kars Bonhof (Epe) – Dorian Grey TN Z, For Chacco TN, Poker de Mariposa
Erwin de Bruin (Lunteren) – Cattivo SK, Con Amore SK
Michael Greeve (Veeningen) – Kannascha
Manon Hees (Meterik) – For Coke Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) – James Bond HX, Jive Z.G.
Rob Heyligers (Asten) – Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Kristian Houwen (Wanssum) – Klik Klak, Lay Out, Liletto
Loewie Joppen (Maasbree) – Clown of Picobello, Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) – Jalandra
Niels Kersten (Egchel) – Thuur Z
Pieter Keunen (Linne) – Farzack des Abbayes, Jagger HX, Juke Box
Tobias Luikens (Ittervoort) – Natural Picobello Z
Dave Maarse (Wellerlooi) – Juanfran, Kennet, Kumari
Tom Martens (Ospel) – Eros Du Chateau
Sophie Schoonwater (Neeritter) – Lexi
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Jododinus PP, Karona
Cindy van der Werf (Bladel) – Quick-Lover van het Eelshof, Treasure Orange Z


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 29 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 springen
Website: www.jumping-bonheiden.be/uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Can Do It, Fliere Fluiter
Maureen Bonder (Schoonoord) – Copernica, Flierefluiter
Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant
Kim Emmen (As) – Origi van de Bandam, Warriors Glory
Jody van Gerwen (Limbricht) – Cordelia GPZ, Idagonda, Inebelle van ’t Welthof
Michael Korompis (Malle) – Isaura De La Ferme Blanche, Ziberia Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Hawai Balia NL, Quintendros E
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Haya, Van Schijndel’s Galetto, Van Schijndel’s Gladstone
Liesje Vrolijk (Almen) – Isis Vive
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – J’Espere
Chiem Bosboom (Schiedam) – K Zulina
Jo-Elle Jorissen (Simpelveld) – Carrera Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Amigo de Septon Z
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Juliana Fairy
Maureen Bonder (Schoonoord) – Kadar L
Chiem Bosboom (Schiedam) – La Zarah
Kim Emmen (As) – Bentley 7, Lady Angeles
Jody van Gerwen (Limbricht) – Avicii K Z
Lizzy de Gooijer (Wijdewormer) – Dublin vd Berghoeve Z, Lollypop Taonga
Michael Korompis (Malle) – Cibello Z, Qatar Z
Liesje Vrolijk (Almen) – Liesje Vive!


Le Mans CH-EU-V-S/ CSIV-B Frankrijk – 28 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 springen
E-mail: p.rossi@pec-lemans.com
Website: pole-europeen-du-cheval.com/uitslagen
CH-EU-V-S EK springen Veteranen
Dian de Jong (Oudenbosch) – Indigo van de Zuuthoeve
Peter de Koning (Soest) – Diarado’s Boy Z
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) – General Darco
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) – Paragon’s Uno Momento
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen op Zoom) – La Loma
Peter de Koning (Soest) – Kinghill Koningshoeve
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) – Edzard
Stefanie Muller (Brackel) – Good Luck 127


Nokere-Waregem CCIYH2*-S/ CCIYH3*-S België – 31 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 eventing
Website: www.lequino.be/uitslagen
CCIYH3*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF, Jersey MBF
CCIYH2*-S
Myrle Schoones (Pelt) – Keizer


Mallow CCI4*-S/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI1* Ierland – 28 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 eventing
Website: www.kilguilkeyhouse.ie/uitslagen
CCI2*-S
Rachel Rendle (Crossgar) – Ballyvally Bay


Valkenswaard CAI3*-H2/ CAIO4*-H4 WCupQ Nederland – 28 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 mennen
Website: www.drivingvalkenswaard.com/uitslagen
CAIO4*-H4 WCupQ Wereldbeker Vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Hugo van Hapert
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) – Belcampo, Freedom, Gradus, Illusionist, Kapitein
Hans Heus (Eerbeek) – Bravo, Donald, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Emir Morocco, Jelviro, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) – Bico, Dominand, Favory Felho, Furst Boy, Zamoro Olt
Mark Weusthof (Rossum Ov) – Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) – Ilona van het Rodeland, Iowa
Leo van der Burgt (Meijel) – BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor
Jos Corsten (Mariahout) – Friso, Frits C
Geert Dijkhof (Klarenbeek) – Bahrein, Carino, Goirgio
Sanny Hagen – Dijkhuis (Putten) – Calèche, Gigolo, King Alexandro
Rens Egberink (Bad Bentheim) – Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Kulano
Stan van Eijk (Schinveld) – Doris, Ietske, Jones, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) – Datzo, Impuls, Jari
Henk Garrits (Lieren) – Alfons, Cendrik
Antonie ter Harmsel (Rijssen) – Enola, Foppe, Zardonis
Marianne Fokker – Hofman (Laren Nh) – Calydo, Hardohoeve’s Donovan, Hoppenhof’s King
Gerard Leijten (Spiere-Helkijn) – G-Jozz-Time, Lord Latimer, Wrangler
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) – Charlie, Guus GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) – El Fiero, Extion, Fillip Spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) – Bariton, Cupido, Tjibbe
Rene Schuiling (Herveld) – Aron, Favoriet
Edwin Spek (Putten) – Ramos, Virgil, Xavi, Zlatan
Theo Timmerman (Breda) – Elvis, Fensterjaeger Franz, Gydo
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) – Barichello, Ejasper, Vincent
Harrie Verstappen (Eersel) – Formando, Indiaan
Sandor van Vliet (Maasdijk) – Brown Dreamer V., Heodoor, Hertog, Indian
Ben Voets (Uden) – Expresso D, Humphry.K, Imposant
Ton Vreugdenhil (De Lier) – Ivanhoe-T, Iwan H, MTT Don Juan


Le Mans CVI3* Frankrijk – 28 juli 2021 t/m 1 augustus 2021 voltige
CVI3*
Saartje Boeijen (Odiliapeel) –
Rian Pierik – Bongers (Handel) – Chameur
Heleen Brans (Voorschoten) –
Jinte van der Burgt (Odiliapeel) –
Guus van de Coer (Zeeland) –
Cynthia Danvers (Bilthoven) – C.s.i.
Dagmar Dekker (Amsterdam) – Golden Wonder K
Moriah Dekker (Amsterdam) –
Elle van Dijk (Odiliapeel) – Cédric, Espri
Ilse van Dijk (Odiliapeel) –
Quincy Felicia (Handel) – Chameur
Carlijn van Hagen (Zeist) –
Jinte Pierik (Boekel) – Doemaar
Lisa Herwig (Veghel) –
Celine Kaag (Schagerbrug) – Dwight, Izzy Boy
Joske van Koelen (Hoogland) –
Lasse Kristensen (Wassenaar) –
Annebeth Kubbe (Noordeloos) – Evermore R
Sofie van der Laan (Den Dolder) –
Renate Maas (Heesch) –
Aleksandra Mazinska (Tolbert) –
Dianne van der Lee – ter Meulen (Bilthoven) –
Iris van Noord (Oosterstreek) –
Sander Pannekoek (Cuijk) –
Marielle van Dijk – Van Peters (Odiliapeel) –
Diede Pierik (Handel) –
Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel) – Falatio
Naomi Ruitenbeek (Zeewolde) –
Renske Schaik (Schalkwijk) –
Arthur Seidel (Nieuweroord) – Smaragd
Carola Sneekes (Callantsoog) –
Nynke Veldman (Wijchen) –
Maurits De Vries (Callantsoog) –
Nienke de Wolff (Groningen) – Christmas PS Z, Icarus

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz