Terwijl in Vilamoura het EK springen voor de jeugd is begonnen en de springruiters zich klaarmaken voor de Olympische Spelen in Tokio, gaan voor de andere Nederlandse springruiters de internationale wedstrijden gewoon door. De belangrijkste is wel de Global Champions Tour in Berlijn. In Nederland is op de Peelbergen in Kronenberg een CSI2* met veel Nederlandse ruiters. Daarnaast rijden de Oranje ruiters in België, Slovakije, Italië en de VS.

Nederlandse eventingruiters rijden dit weekend in het Duitse Hamm een wedstijd.

In Le Pin au Haras in Frankrijk zijn de de Nederlandse menners actief.

Berlin CSI5*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland – 22 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.globaljumpingberlin.de/uitslagen

CSI5* Global Champions Tour

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch

Bart Bles (Babberich) – Comme Laude, Fernando

Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, King Kong D’Avifauna

Frank Schuttert (Ommen) – Fair Field, Lyonel

Eric van der Vleuten (Someren) – Dreamland, Wunschkind

Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3

CSIYH1* incl. 8yo

Jur Vrieling (Holwierde) – Oslo ter Leydonck

Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 22 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.azelhof.be/uitslagen

CSI3*

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Donald Z, Isis

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Chacco Blue II, Forever SFN, Investment I.B.

Amber Fijen (Bladel) – Cunami, Ishiblue F, Nippon vd Donkhoeve

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Quint vh Maarlo Z

Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, L’Esperance La Vie Z, Osiris FZ

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Hurricane D.D.

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Grand Prix RV, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Handsome, Pacini DSH

CSI1*

Gaby van der Bruggen (Vught) – New Star

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Cassy de la Valiere, Quizz ASK

Nina Houtzager (Rouveen) – Cream Caramel, Fonia Again

Bart Lips (Biest-houtakker) – Davinci Z

Lonneke Mulder (Sittard) – Con Calato

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Hanibal

CSIYH1*

Gaby van der Bruggen (Vught) – Argo Z

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Comme D’amour Z

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Juwel SFN

Amber Fijen (Bladel) – Kathmandoe

Loewie Joppen (Maasbree) – Foncetti vd Heffinck, Piper vd Heffinck

Lonneke Mulder (Sittard) – Ciao Bella

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Kruziano

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – King HK, Lancaster W

Alexander Vincentius (Heesch) – Jezebel W, Lamertje W, Lewandowski V.

Samorin CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSIY-A/ CSIU25-A/ C Slovakije – 22 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.ridersanddreams.sk/uitslagen

CSI3*

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, Gilona AO

Sander Geerink (Gelselaar) – Florijn W, Global, Jacobus S

Gerben Morsink (Enschede) – Carsey Z, Navarone Z

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Dancing Nini Z, Huepens Conquestador, Quantas 15

CSI1*

Sander Geerink (Gelselaar) – Denzel Boy

Gerben Morsink (Enschede) – Carina Z

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Coleccini

CSIYH1*

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jolie, Jones

Tryon NC CSI3* USA – 20 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.tryon.com/uitslagen

CSI3*

Wim Janssen (Wellington – Florida) – Quadros 3

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 21 t/m 24 juli 2021 springen

Website: www.peelbergen.eu/uitslagen

CSI2*

Bas van der Aa (Albergen) – Genius, Isla Ibiza

Kessy van Berlo (Veghel) – Elegant, Erma, Fostara

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian

Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, Ileanne SFN, Ivar

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi

Stefanie Carroll (Bocholt) – Con-Chacco, Hardessa, Immanuel R

Gabriel Coumans (Deurne) – I.Johnnie Blue

Kim Couwenberg (Lierop) – Cicer, Fitonia

Logan Fiechter (Merksplas) – Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z

Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hendrick’s HX, Hero

Tessa Hoeksema (Tolbert) – El Vleut

Tani Joosten (Zevenaar) – Galdal Mé

Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Iliana, Isidorus

Niels Kersten (Egchel) – Famous H, High Hopes SFN

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Nebraska de Muze Z

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Cornet’s Boy RM

Bart van der Maat (Houten) – Candy, Chicago, Come on Chester, Giant

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Farmer’s Apple, Golden Boy V, Iletto

Danine Pater (Ederveen) – Iluminaty MBF

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Fanatic D’Alphi, Nascar van’t Siamshof, Novecento DV

Amanda Slagter (Slochteren) – Antrax d’Amas AD Z, Candy Crush AD, Hilton

Sammy-Jo Smit (Gilze) – My Lady van ’t Achterhof

Marlies van Soest (Evertsoord) – Marieke

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Google, Monty vd Withoeve

Niels Tacken (Meterik) – Alexia Z, Cordis Totalis Z

Pascal Uytendaal (Horst) – Celios Z

Joni Vollenberg (Melderslo) – Andiamo van de Eykhof Z

CSI1*

Bas van der Aa (Albergen) – Health4Horses Icarla

Ruth van Aken (De Heurne) – Elsalvador L

Teun de Bodt (Raamsdonksveer) – Figaro

Lisa Bongers (Wijchen) – J Cesselina

Chiem Bosboom (Schiedam) – K Zulina

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – I Am

Marleen van der Burg (Neede) – Jancoulavsco Fortuna

Sytze van Dellen (Opende) – Ibalia EH, Kevin EH

Bo op den Drink (Koningslust) – Air Breaker Z, Jeleonald Van De Eijkhof

Logan Fiechter (Merksplas) – Jellinton

Demi van Grunsven (Handel) – Cascos, Jillz

Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) – Darina S

Fleur Jongejans (Assendelft) – Beauvais, Cekinalita BZ, Ekinalita

Leonie Jonkers (Balkbrug) – Hurricane, King of Leon

Tani Joosten (Zevenaar) – Despina 70, Kansas Usa

Lars Kersten (Egchel) – Fontanarosso

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cherise

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Invictus, Jefferson

Lisanne Lenders (Velden) – Julyan

Bart van der Maat (Houten) – Je Happy Lina

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Bertha 10

Bart van Ooyen (Groessen) – Germa W.

Danine Pater (Ederveen) – Jolanda Van Lange Weeren

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Basic Instinct Z

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Corsini, Nierania van Maarle Z

Amanda Slagter (Slochteren) – Cardesj AD Z, Merith VDB

Sammy-Jo Smit (Gilze) – Alaska, Miss Marple

Marlies van Soest (Evertsoord) – Quirados Z

John Steeghs (Meterik) – Noeno Z

Niels Tacken (Meterik) – Camila Totalis Z

CSIYH1*

Bas van der Aa (Albergen) – Keniki

Kessy van Berlo (Veghel) – Kaboom

Chiem Bosboom (Schiedam) – La Zarah

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Joy Of Spring R, Kallas, Lamshire.Ryal.K.

Marleen van der Burg (Neede) – Cookie van Paemel Z

Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) – Imperia

Leonie Jonkers (Balkbrug) – Kilimanjaro

Marjolein Jonkers (Balkbrug) – Larderello

Tani Joosten (Zevenaar) – Lagrande E

Lars Kersten (Egchel) – Akua van Cleef Z

Niels Kersten (Egchel) – Oviedo de Sauco, Thuur Z

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cor

Bart van der Maat (Houten) – Kwik One

Bart van Ooyen (Groessen) – Cornets Confident, Kalotti, Kiss Of Glory WV

Maaike Schoormans (Hapert) – Discovery 63

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Jododinus PP, Karona

Joel Siersema (Gemert) – Loraine

Amanda Slagter (Slochteren) – Inchacco de Muze AD, Karlo AD, Quick Lady AD

Joni Vollenberg (Melderslo) – Jillz S.A.

Bornival CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 21 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.harasdebornival.be/uitslagen

CSI2*

Sanne-Roos Bals (Gouda) – Flow

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Careful H, Stakkabisa

Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Ilone Sinaa GPH, Irish Coffee PR

Cindy Perdaen (Philippine) – Gumbo Mumbo

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Guinot di Nocciola, Haricot Verts, Incroyable O

CSI1*

Glenn Knoester (Assendelft) – Jillz E.B.

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Jarcona O

Sylvana Wezeman (Gieten) – Kaatje SB, Kawasaki P

CSIYH1* incl. 8yo

Sanne-Roos Bals (Gouda) – Kannas Krishna

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Irocco Blue S, Kathleen WV

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Jannan Girl BH

Glenn Knoester (Assendelft) – Jayalithya PR

Cindy Perdaen (Philippine) – Jubel’S Mumbo

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Ibrahim BS

Sylvana Wezeman (Gieten) – Kajo A, Kings Lady

San Giovanni in Marignano CSIP/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië – 22 t/m 25 juli 2021 springen

Website: www.horsesrivieraresort.net/uitslagen

CSI2*

Ralph Slaats (Knegsel) – Cancara E, Il Divo SW

CSI1*

Ralph Slaats (Knegsel) – Parid’Or van ’t Lief-Kozen

CSIYH1*

Ralph Slaats (Knegsel) – Kornee

Hamm CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland – 23 t/m 25 juli 2021 eventing

Website: www.rv-rhynern.de/uitslagen

CCI3*-S

Jonna Balk (Haarlem) – Swarovski

Tarik van Boggelen (Rijssen) – Conquest

Yorick Faasse (Westkapelle) – Heilige Geest van de Lentamel

Roxana Graman (Slagharen) – Forever, Jefferson

Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) – D’Artagnan

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Giant Fortuna, James Bond

Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath

Nina Hut (Rijssen) – Carthageno

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Irma Peternella

Jan Mathijssen (Biezenmortel) – Geronimo

Carolina Moesbergen (Renswoude) – Fincent

Lisanne Moesbergen (Renswoude) – Falco

Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) – Ottello Z

Judy Schep (IJsselstein Ut) – Gaston ES

Harm Snoeck (Radewijk) – Butterfly

Janine van Sommeren (Hernen) – Every van de Heumstede

CCI2*-S

Jonna Balk (Haarlem) – In Speed Fortuna

Tarik van Boggelen (Rijssen) – Hot Summer

Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) – Bon Jovi

Lynn Dybiona (Leusden) – Zusa

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Wilson

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF, Jersey MBF

Loïs Joosse (Lemele) – Fighting Giralda G

Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Casino Royale, Royal Flush

Noor Kuilboer (Heerhugowaard) – Watermill Kadar

Sandra van der Linde (Putten) – Cheer Up

Sanne Platte (Elburg) – Hopes and Fears

Wendela Schlimmer (Ede Gld) – Bon Fortuna

Frederike Tuin (Broek In Waterland) – Franko Billis Royale

CCI1*-Intro

Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) – IJsbrand, Kim La Sina

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Handsome Harry Z

Le Pin au Haras CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ CAI3*-P4/ CAI3*-H1 Frankrijk – 22 t/m 25 juli 2021 mennen

Website: www.haras-national-du-pin.com/uitslagen

CAI3*-P4 Vierspan pony’s

Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) – Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja

Dianne Legemaat – Van Bemmel (Overberg) – Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof’s Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor

Joey van der Ham (Noordwijk Zh) – Duffelt’s ZZ-Top, Elferink’s Marcus, Golden Boy, Marcus, Sam

Marijke Hammink (Bornerbroek) – Beukenhof’s Wesley, Breukers Bobby Brown, Llanfrechfa Stevie-G, Pietje V.d. Knollentuin, U

Eric Mulder (Diepenheim) – Aeringur Kandi, Asi Kandia, Dagrùn Kandia, Dalmann Kandia, Zozo Naskur Kandia

CAI3*-P2 Tweespan pony’s

Melanie van de Bunt (Lunteren) – Sunstar’s Calvados, Tumtum, Zuidhoeve’s Henzel

Sam Couwenberg (Veulen) – Bekveld’s Ronaldo, Nebus Rowan, Zuidhoeve Diego

Nathalie v.d Ende (Poeldijk) – Mischa, Mozart, Sterrenhof’s Roxy

Rodinde Rutjens (Weert) – De Kuilen’s Brody, Kuikhornster Milano, Majan S Swen

Wolter Van der Veen (Peize) – Karabahk Gella, Poelenburgs Eton

CAI3*-P1 Enkelspan pony’s

Lisanne van Meerten (Lienden) – Justine

Marloes van ’t Veld (Nijverdal) – Brandon

CAI3*-H1 Enkelspan paarden

Dirk van Beckhoven (Noordhoek) – Havilina

Jaap van der Horst (Utrecht) – Zorro

Rudolf Pestman (Eext) – Diesel

Elke van der Snoek (Kubaard) – Buddy

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz