Voor de Nederlandse paardensporters is er dit weekend veel te doen. Om te beginnen staat het Europese Kampioenschap voor de dressuurjeugd in Oliva op het programma. Daarnaast is in het Belgische Meerle een internationale dressuurwedstrijd met Nederlandse deelname. Voor de springruiters zijn in eigen land twee grote evenementen. In Valkenswaard wordt er gesprongen tot op 5* niveau, in Ommen, bij de familie Schuttert, is het CSI3*. Verder zijn er CSI’s met Nederlandse ruiters in Knokke, Budapest, Fontainebleau, Sariego, Wipperfürth en Chantilly. Nederlandse voltigeurs, eventing- en enduranceruiters komen in actie in respectievelijk Flyinge, Barburry Castle en Argentan.

Oliva CH-EU-J-D/ CH-EU-Ch-D/ CH-EU-Y-D/ CDICh-A (E-pony) Spanje – 5 t/m 11 juli 2021 dressuur

Website: dressage.in2strides.com/Uitslagen

CH-EU-Y-D EK Young Riders

Milou Dees (Berkenwoude) – Francesco

Marten Luiten (Winschoten) – Fynona

Thalia Rockx (Roosendaal) – Golden Dancer de La Fazenda

Quinty Vossers (Doetinchem) – Hummer

CH-EU-J-D EK Junioren

Robin Heiden (Alphen Gld) – Jivando S

Sanne van der Pols (Abbenbroek) – Excellentie

Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) – Don-Tango B

Pem Verbeek (Waalre) – Fernando Torres

CH-EU-Ch-D EK Children

Lize van den Heuvel (Venlo) – Hilton-S

Kyra Jonkers (Heerde) – Eyecatcher

Flore Woerts (Franeker) – Vlingh

CDICh-A (E-pony) EK Children

Fleur Kempenaars (Oud Gastel) – Armano

Meerle CDI2*/ CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ C België – 8 t/m 11 juli 2021 dressuur

Website: www.coenegrachts-stables.be/Uitslagen

CDI3*

Karen Nijvelt (Hoeven) – Darwin, Elysias

CDI2*

Seth Boschman (Groesbeek) – Flora de Mariposa RS2 OLD, I Am Sam RS2

Ilse van Cranenbroek (Weert) – ChemXpro Ivar

Danielle Heijkoop (Rotterdam) – Jupiter

Joyce Lenaerts (Leende) – Beukenvallei’s Iconic B

Kim van der Muren (Chaam) – Guadeloupe-Beau

CDIU25

Julia Groenhart (Middelie) – Razotti

Lotte van den Herik (Schijf) – Winner VDH

Bo Oudhof (Nijeberkoop) – Colt Sollenburg

CDIY Young Riders

Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) – Hippy Evitia

Zoë Kuintjes (Aalsmeer) – Desperado

Sharina Mandemakers (Giessen) – Guns N’ Roses

CDIJ Junioren

Maura Knipscheer (Bergen Nh) – Isabeau

CDIP Pony’s

Bridget Lock (Appeltern) – Don Davino Horsepoint

Anne Uijtewaal (Kamerik) – Filippo

Ilse De Wilde (Andel) – Falco

CDICh-A (E-pony) Children

Manouk Zuiderent (Breda) – Dollarboy S-G, Haston Be Happy

Valkenswaard CSI5*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 8 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.topsinternationalarena.com/Uitslagen

CSI5*

Bart Bles (Babberich) – Comme Laude, Fernando

Kim Emmen (As) – Jack van het Dennehof, Warriors Glory

Willem Greve (Markelo) – Carambole, Highway TN

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Egwel, Turbo Z

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Dolinn N.O.P.

CSI2*

Bart Bles (Babberich) – Gin D, United Touch S

Journey van Eerd (Veldhoven) – Harvey, Knegt’s Gaudi

Kim Emmen (As) – Origi van de Bandam

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Careful H

Loewie Joppen (Maasbree) – Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Nebraska de Muze Z

Lars Kuster (Oudsbergen) – Enrico VA

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Hurricane D.D.

Bas Moerings (Roosendaal) – Ipsthar, Jesther

Claudia Morsink (De Lutte) – Cekina Z, Zabab Z

Veronique Morsink (De Lutte) – Narthino Z, Zakina Z

Skye Morssinkhof (Hierden) – Baloubelle 5, Bamalou d l’Ecuyer, G-Vingino-Blue

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Caballa PS, Carpe Diem DV Z

Henk van de Pol (Eindhoven) – Cash Sent, Cruzeiro

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Nobel Vd Bisschop

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Herma, Itcho Van ’t Ruytershof

Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Daddycool Go, Inflame-Go

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Graniet ES, Heavy Plot

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – For the Moment

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Handsome, Pacini DSH

CSI1*

Journey van Eerd (Veldhoven) – Cooper, Jay Jay, Knegt’s Icelos Eickenrode

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cherise

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Davinci Z

Skye Morssinkhof (Hierden) – Nina vh Scheefkasteel

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Nascar van’t Siamshof

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Katouscha

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Infidel du Piedroux, Urville Z

Vronie van de Rijt (Nuenen) – Neil Diamo D’Art

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – A.S Damascene, Habrina

CSIYH1*

Bart Bles (Babberich) – Kardesh

Kim Emmen (As) – Rockwell RC

Willem Greve (Markelo) – Pretty Woman van ’t Paradijs

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Shanroe Peeters

Loewie Joppen (Maasbree) – Clown of Picobello

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cor

Bas Moerings (Roosendaal) – Kwik Tweet

Elike Morsink (De Lutte) – Jokina

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Plectrum vd Bisschop

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – AS Eden

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – King HK

Ommen CSI1*/ CSI3* Nederland – 7 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.csiommen.nl/Uitslagen

CSI3*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Falco, VDL Groep Halloween, VDL Groep Nino du Roton

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – F. Amelusina R 52, Yagudin

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, I Am

Berber Dijkman (Wesepe) – Fabrice, I’m Special

Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) – Ilivia

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Chacco Blue II, Forever SFN

Henk Frederiks (Wapserveen) – Habab, Harm-B, Impian D

Sander Geerink (Gelselaar) – Florijn W, Global, Jacobus S

Michael Greeve (Veeningen) – Guan GJB, Heart Touch

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Goldstar, Noukie

Jens van Grunsven (Erp) – Greatlight, Heathrow

Bart Haselbekke (Wierden) – Dorus

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Gutascha

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Edinus

Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Irish Coffee PR

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Gabri, Hollywood VK, Huberth B

Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z, King Kong D’Avifauna

Patrick Lemmen (Grashoek) – Full Option van’t Zand

Iris Michels (Liessel) – Bugano de l’Abbaye, Flora

Gerben Morsink (Enschede) – Navarone Z

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Quintendros E

Pim Mulder (Dalfsen) – Dywis HH, Gypsy d’ Usance, I am a Rebel -S

Lisa Nooren (Engis) – Astro, VDL Groep Sabech D’Ha

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Dominus, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Kirsten Rikkert (Enter) – No Fear Vd Tichelrij Z

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Roelofsen Horse Trucks Eldorado S

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Fiarabo, For Fendi

Rob Scherphof (Vriezenveen) – Eclipse

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Dobelensky, Ivan

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop

Frank Schuttert (Ommen) – Fair Field, Kinky Boy van het Gildenhof, Million Dollar

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg

Jip Spruijt (Epe) – Fyolieta

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Dior, Jetouelle-S

Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, For President, Ibiza Z

Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy

Mel Thijssen (Sevenum) – Florida Balia NL, Galisha, Holliewood

Sanne Thijssen (Sevenum) – Genasis, Hi There, I’M Here

Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Kamara van’t Heike, Svea Douch Z

Jur Vrieling (Holwierde) – Griffin van de Heffinck, Long John Silver 3

Harrie Wiering (Overlangel) – EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Halifax, Jayla

Meike Zwartjens (Raalte) – Twister De La Pomme

CSI1*

Elisah Aarts (Rutten) – Kayne VDL, Kyaklahoma VDL

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Iron Z

Anne Bakker (Wapserveen) – I.Amelusina VDP, Keina, My Precious Diamond Z

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper

Amke Bekhuis (Almelo) – Gubano, Jupiler, Lausbub

Julian de Boer (Nieuwleusen) – Creme de la Creme Z, Isis, King Of Action RV

Nicole Botma (Zuidbroek) – Jolene Cjs

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Ivar, Kalisto

Jack Broek (Zuidwolde Dr) – Kantibes, Kingston-On-Murray

Jessica Bruin (Middenmeer) – Fynata, Jiara

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi, Jancoulavsco Fortuna

Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Eiaralda, Hirolka Blue Ryal K., Quilon

Manon Damhuis (Tilligte) – I am a Cooper

Arjen van Diepen (De Weere) – Kardashian

Berber Dijkman (Wesepe) – Imoya Dice, One in a Million

Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) – Casanova Style VK Z, Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Jacoba Stud Imosa

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Intertoff, Investment I.B.

Henk Frederiks (Wapserveen) – Hendelien, I Love You Again, Kornuit VDP

Daan van Geel (Gees) – Idaloma

Michael Greeve (Veeningen) – Jetplane, Kannascha, Keep It Cool SSS

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Amigo de Septon Z

Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta, Jillz

Jens van Grunsven (Erp) – Judeska

Bart Haselbekke (Wierden) – Jupiter WB, Kordon VDL

Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) – Heidelberg

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Irocco Blue S, Qstar

Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Innsbruck Cooper, Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper

Gert van den Hof (Slagharen) – Ciacilcara VDL Z, Kumquat, Labor’s No Limits

Manon van den Hof (Slagharen) – Holiday Cheer H

Savanna van den Hof (Slagharen) – Harmoniek RWP

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Jubel ES

Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) – Ibalia

Mart IJland (Hengelo Ov) – Il Cavallo V L, Issey, Joyful Power

Niels Jonkers (Lunteren) – Gold Digger-H, Kylana V

Tani Joosten (Zevenaar) – Despina 70, Galdal Mé, Kansas Usa

Coen Kerbert (Enschede) – Inekaat, Kelesta

Glenn Knoester (Assendelft) – Jayalithya Pr, Jillz E.B., Katoulon

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Cellestino, E.T du Seigneur

Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Gentle, Zenyatta

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Cash It, Fabulous

Tonny Leeuwen (De Wijk) – Jarona, Kaj

Rowan van Leijenhorst (Soest) – Asolga Z, Don Diablo

Patrick Lemmen (Grashoek) – Louie 9, Luigi U.B.

Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) – High Score

Melissa Maatkamp (Nijverdal) – Celvana

Anne – Liza Makkinga (Beerze) – Christianus

Iris Michels (Liessel) – Isaac

Stefan Mol (Rheezerveen) – Caesar VDA, Karina J.W.B.

Gerben Morsink (Enschede) – Colina Z

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca

Klaas Mostert (Nijkerkerveen) – Edzard, General Darco

Pim Mulder (Dalfsen) – Jaja, Kartouche, Viktor Z

Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) – Diesel, Gallardo CSI

Jochen Munsterhuis (De Lutte) – Incredible M, Jaguar

Sander Naber (Holsloot) – Adieu z

Rianne Nalis (Deventer) – Jazzlyn WP

Nick Nanning (Dalfsen) – Bandia, Hermes

Lisa Nooren (Engis) – Socks

Lisa de Paauw (Enschede) – Izadora

Sven Peters (Enschede) – Channel, Invincible, Ugano Z

Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador

Celeste van der Poel (Den Horn) – Kashmir MB, Romina

Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) – Caen Rose, Garola H.K.

Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) – Joy H

Marloes Remmerswaal (Utrecht) – Humosa

Emiel Richter (Enschede) – Kikidola, Quality – Star

Miranda Spronk – Rienties (IJsselmuiden) – Justine W, Panama van ’t Roosakker, Wezenberg`s Moneypenny

Kirsten Rikkert (Enter) – Famariloma, Jr Rag, Queen 175

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Dolce Vita, Kulottie W Z, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch

Ties Rothstegge (Weerselo) – Ivar KV

Tom Schellekens (Esbeek) – Jerommeke Van De Zietfort, Jolet Van De Zietfort

Johan van Schipstal (Sint Hubert) – Iterma H

Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton s, Ivanhoe

Wybe Scholten (Lemele) – Chaman Avo’s HS, Kandice Diva HS

Gerco Schröder (Tubbergen) – Jaguar, New Star vd Berghoeve

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Händel V.D.W., Ittorio V L

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R

Frank Schuttert (Ommen) – Hemerald, Jukebox

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Jamil Field, Lopez T, Stakkaire Gold

Jan Schuttert (Ommen) – Farmers Girl HS

Eline Slager (Staphorst) – Dakota Z

Laura Slager (Staphorst) – Jupiler, La Serena

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Coco Chanel, Hero, Kornet D’amour VVD

Henri Stegeman (Daarle) – Kane

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Ionne-S

Leon Thijssen (Sevenum) – Zeppe Blue

Mans Thijssen (Sevenum) – Hello

Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2

Wendy Timmers (Wierden) – Gucci, Quanta Costa

Rianne Visscher (Gasselte) – Gegannie, Jaistannie

Maikel van der Vleuten (Someren) – Idrigill van de Groote Kamps

Annet Willems – Vos (Wierden) – Kentucky N

Robert Vos (Wierden) – Gem Flow Z, PSG Boy

Thijmen Vos (Wierden) – Ive Got the Key

Jur Vrieling (Holwierde) – Impressive VDL, Inaico VDL

Britt Wiefferink (Wierden) – Alpha, Apourti, Jon Jon

Evi Wiefferink (Wierden) – Florence, Iregina Elton

Jessie Wiefferink (Wierden) – Giantum Kieni, Hetty van den Hoogeweg, Jayton

Maud Wiefferink (Denekamp) – Agono, Kalie  S

Harrie Wiering (Overlangel) – Jamal E.B.

Kelly van Wijk (Ede Gld) – Fantast, Tiptop vh Schaeck Z

Hans Wulferink (Deurningen) – Jennifer

Mieke Zoetelief (Ruinen) – Gaesbekers Deedee, Gaesbekers Ulysca

Meike Zwartjens (Raalte) – Bonaire 5, Denzel Tivoli Z

Knokke CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 7 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.knokkehippique.com/Uitslagen

CSI3*

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday

CSI2*

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Isis

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Huro´s Winston-Jumper R

Kelly Jochems (Achtmaal) – Eowan A

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Ibrahim BS, Incroyable O

CSI1*

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Farinjo Des Mec

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Uppercut Libellule

Kelly Jochems (Achtmaal) – Bless you, Careful Habibty

Anique Sijkens (Lommel) – Kanjer HG

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Just On Time O

CSIYH1*

Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) – Comme D’Amour Z

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Compire Z, Limelight AD

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Orta de Reve

Budapest CSIO3*-W/ CSIYH1* Hongarije – 8 t/m 11 juli 2021 springen

Website: csiobudapest.hu/Uitslagen

CSIO3*-W

Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Expectation of Romance, Heaven of Romance, Zella 2

CSIYH1*

Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Kris

Fontainebleau CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIAm-A Frankrijk – 8 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.grandprix-events.com/Uitslagen

CSI2*

Tom Martens (Ospel) – Baucis D’Ouilly, I’m a Star, Iwan

CSIYH1*

Tom Martens (Ospel) – Watermill Art SFN

Sariego CSI2* Spanje – 9 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.oxersport.com/Uitslagen

CSI2*

Tamara Klop (Oudenbosch) – Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z

Eric van der Vleuten Jr. (Someren) – Dastann Des Meulieres, Djoost Again, Lycere St. Hubert

Wipperfürth CSI1*/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIP Duitsland – 8 t/m 11 juli 2021 springen

Website: www.silberberghof.de/Uitslagen

CSI1*

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Darwin DDL

Sanne ter Haar (Hierden) – Champ Z

Wesley ter Harmsel (Enter) – Geronimo E.B.

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Airflight vd Laarseheide Z

Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) – Rocky de Morimenta

Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Voodstock de l’Astree

Milan Morssinkhof (Hierden) – Checkpoint Chacco

Nol van de Pas (Kaatsheuvel) – Easy Nevada vd Bernsehoeve Z, Nico vd Bernsehoeve Z

Rik van de Pas (Kaatsheuvel) – Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Go Go-Nevada

CSIU25-A

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue SFN, Jambo

Sanne ter Haar (Hierden) – Calvados Des Vergers

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Quint vh Maarlo Z

CSICh-A Children

Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) – Dulfina

Quinten ter Harmsel (Enter) – Unicstar de Courcy E.B.

River Morssinkhof (Hierden) – Bayamo

CSIP Pony’s

Myla van Andel (Leeuwarden) – Je T’aime DMM

Olivia Braaksma (Beekbergen) – Sara FortunA

Thomas Driessen (Uden) – Power Of Love

Logan Fiechter (Merksplas) – Minerva For Play, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve

Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) – Kerwin van Orchid’s

Ava Eden van Grunsven (Erp) – Special Lady

Quinten ter Harmsel (Enter) – Garcia

Wesley ter Harmsel (Enter) – Eagle E.B., FC Twente E.B.

Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Noriego vd Riloo, Orchid’s Lonette

Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego, Burito’s Jolly

Milan Morssinkhof (Hierden) – Carrick 13

River Morssinkhof (Hierden) – Dexters Grooted Hart, Moonlight Flight

Joelle Muijres (Zoersel) – Donna, Vinessa

Estelle Slingerland (Zoetermeer) – High Dream N, Rio Coco 6

Lynn Vogels (Helmond) – Quick Carpe Diem

Chantilly CSI5*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk – 8 t/m 11 juli 2021 springen

Website: weridetheworld.com/Uitslagen

CSI1*

Annette Wolf (Hilversum) – Ewoud J, Isidoor

Barbury Castle CCI3*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië – 8 t/m 11 juli 2021 eventing

Website: www.musketeer.co.uk/Uitslagen

CCI4*-S

Althea Bleekman (Devon) – Dasj

Flyinge CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Zweden – 9 t/m 11 juli 2021 voltige

CVI2*

Feline Jurgens (Lisse) – Torino

CVI3*

Heleen Brans (Voorschoten) –

Lasse Kristensen (Wassenaar) –

Annebeth Kubbe (Noordeloos) – Evermore R

Aleksandra Mazinska (Tolbert) –

Arthur Seidel (Nieuweroord) – Smaragd

Nienke de Wolff (Groningen) – Christmas PS Z, Dare Devil

CVIJ2*

Charlotte Seidel (Nieuweroord) – Smaragd

Argentan CEI1* 100/ CEI2* 130/ CEI3* 160 Frankrijk – 10 t/m 10 juli 2021 endurance

CEI2* 130

Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) – Egua Express

Marie-Marie Letort (Orsay) – Anakara de Fly

Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) – Dayway Stream Bliss

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz