Voor de Nederlandse spring- en dressuurruiters is er een mooi aantal internationale wedstrijden de komende dagen. In Frankrijk is het populaire CDI in Le Mans en voor TeamNL komen daar senior en jeugdruiters aan de start. Ook op het Global Dressage Festival in Wellington is Nederlandse deelname. Het CSI in het Portugese Vilamoura is een 3*-wedstrijd. Ook de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera, die deze week begint, is een CSI3*. Oliva en Valencia zijn 2*-wedstrijden. Daarnaast is Harrie Smolders actief in Florida op het Winter Equestrian Festival in Wellington (CSI5*). Verder gaat een grote groep Nederlandse springruiters van start op het CSI2* in Lier en verder zijn Oranje ruiters in Ornago (Italië) en het Poolse Poznan.

Le Mans CDI2*/ CDI3*/ CDIY/ CDIAm/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIP/ CD Frankrijk – 12 t/m 14 februari 2021 dressuur

Website: pole-europeen-du-cheval.com

CDI3*

Dana van Lierop (Helmond) – Cingaro IV

Lynne Maas (Schiedam) – Eastpoint, Electra

Karen Nijvelt (Hoeven) – Darwin

Dirk- Jan v.d. Water (Hellouw) – Grandville

Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch, Hexagon’s Ich Weiss

CDI2*

Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) – S-Klasse

Marjan Hooge (Ees) – Idem Dito

Joyce Sterrenburg- Lenaerts (Leende) – Beukenvallei’s Iconic B, Euro

Karen Nijvelt (Hoeven) – Berato, TOP’s Go for it

Yomini Pitambersingh (Amstelveen) – Van Krack STH

CDIY Young Riders

Amber de Groot (Harmelen) – Homemade

Thalia Rockx (Roosendaal) – Golden Dancer de La Fazenda

CDIJ Junioren

Anniek van Dulst (Ermelo) – Henderson Hilton

Lara van Nek (Wijdewormer) – Fariska

CDIP Pony’s

Esmee Boers (Nieuw-Vennep) – Orchard Red Prince

Senna Evers (Grootebroek) – Majos Cannon

Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Million Dollar Girl

Jill Kempes (IJzendoorn) – Next Black Magic

Elise de Loos (Roosendaal) – Sandokan’s Pardo

Sophie van der Steen (Erp) – Yellow Boy

Morgan Walraven (‘s-Gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni

Maud van Walstijn (Hengelo Gld) – Don Diego

Yasmin Westerink (Oldebroek) – Brasil

CDICh-A (E-pony) Children

Dominique van Dalsen (Linschoten) – Westerhuis Ferguson

Jessica Nesselaar (Uddel) – Cream on Top

Wellington FL CDI-W/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA – 10 t/m 14 februari 2021 dressuur

Website: www.gdf.coth.com

CDI1*

Luuk Mourits (Kiowa) – Harmony’s Don’t Stop The Feeling

Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA – 9 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.equestriansport.com

CSI5*

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Monaco, Une de L’Othain

Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 8 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.vilamouraequestriancentre.com

CSI3*

Jeroen Bruens (Eindhoven) – Jhess

Niels Kersten (Egchel) – Call me baby blue, Famous H, Fiwalda, Granito Noordenhoek, High Hopes SFN, Tippy Z

Astrid Leeuwen (Ospel) – Amber 119

Rogier Linssen (Kessel Lb) – Very Good

Johnny Pals (As) – Carlotta, Cukuta, Excentriek, Happy Linda, Interadel BH

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Quantas 15

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Ambler Gambler, Avicii

Leon Thijssen (Sevenum) – Carinja, Faithless MVDL, For President, Ibiza Z, Zeppe Blue

Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy, Hello

Mel Thijssen (Sevenum) – BML Florida Balia NL, Galisha, Gaudi, Isaac

Charlotte Pals – Verhagen (As) – A’Lee Springpower BH

CSI1*

Johnny Pals (As) – Con Dios BH

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Kinky Girl

CSIYH1*

Jeroen Bruens (Eindhoven) – Cameron, D’Arcy Z, Tyson’s Especial Z

Niels Kersten (Egchel) – J’Embassy Parisol

Astrid Leeuwen (Ospel) – Charly Brown 353

Rogier Linssen (Kessel Lb) – Joyterma, Kadans

Johnny Pals (As) – L’Extreme BH

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Cleopatra Z, Huepens Conquesta, Jolie, Jones

Mans Thijssen (Sevenum) – Jojo, Joviality

Mel Thijssen (Sevenum) – Juice, Tyson’s Lady Lux Z

Charlotte Pals – Verhagen (As) – Jabab CB

Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Spanje – 9 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.sunshinetour.net

CSI3*

Roelof Bril (Westendorp) – Iberico, The Gentleman

Roosje Brouwer (Lisse) – Big Heart Z

Stefanie Carroll (Bocholt) – Con-Chacco, Ellyette HH, High Point VDL

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday, Huro’s Winston-Jumper R

Kim Emmen (As) – Artist vh Marienshof, Boebka vh Marienshof Z, Conbago, I Love You M, Jack van het Dennehof

Mila Everse (Waddinxveen) – Orso del Terriccio

Senna Everse (Waddinxveen) – Grodino, Kerswin van ’t Roosakker

Willem Greve (Markelo) – Cadeauminka, Carambole, Grandorado TN, High Five, Highway TN

Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Heathrow

Marc Houtzager (Rouveen) – Claire, Heemgraaf, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Carte Blanche, Egwel, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve, Turbo Z

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Gabri, Gallardo CSI, Hollywood VK, Huberth B, I Like V/H Heerenhuijs, Isodermus PP

Lars Kuster (Oudsbergen) – Enrico VA, Hokyra Fortuna, Immer Fortuna, Iscolavsco Fortuna, Kannan’s

Tom Martens (Ospel) – Baucis D’Ouilly, Fleetwood, Iwan

Skye Morssinkhof (Hierden) – Baloubelle 5, G-Vingino-Blue

Anoek van der Pluijm (Made) – Heldorado, Iriz

Henk van de Pol (Eindhoven) – Cash Sent, Chanteric Peu DM Z, Cruzeiro, Forlan, Looyman Z

Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) – Inzell V.D.O.

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Lausejunge, Ivan

Frank Schuttert (Ommen) – Balou de Revel, Carolina, Hemerald, Kinky Boy van het Gildenhof, La Fille Rouge, Lyonel, M

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Farmers Girl HS, Good Farming HS, Guus HS, Halla, Hertogin van de Kouberg, Hisinia vd Wolf

Vincent Voorn (Weert) – Catender PS, Explosion, Vip des Lacs

Jose Woldring (Amsterdam) – Isar

CSI1*

Daan Adams (Veldhoven) – DHL China, DHL Come on Vivienne, Ginette VD Kempenhoeve

Geert van Asten (Waalre) – Hennessy, Je M’Appele GLN

Roosje Brouwer (Lisse) – Jacky Lanta

Stefanie Carroll (Bocholt) – Immanuel R, Zilenzia

Aniek Diks (Vorstenbosch) – James SB

Mila Everse (Waddinxveen) – Mr. President

Senna Everse (Waddinxveen) – Evian Z

Jens van Grunsven (Erp) – Impossant CL

Georgina Maas (Sint-Oedenrode) – Imago, Q-Evannah Z

Skye Morssinkhof (Hierden) – Nina vh Scheefkasteel

Anoek van der Pluijm (Made) – Joy

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Novellist, I Will Be Famous

Jip Spruijt (Epe) – It’s easy

Jose Woldring (Amsterdam) – Elite

CSIYH1*

Geert van Asten (Waalre) – Just Me, Lord Pleasure

Kim Bril (Westendorp) – Cantate 47, Petitfour vd Wareslage, Unikum Olympic Z

Roelof Bril (Westendorp) – Jade Du Plessis

Roosje Brouwer (Lisse) – Kifit, Kockie W, Kwik Star

Stefanie Carroll (Bocholt) – Janikie HBC

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Landreau, Limelight AD, Zensational

Kim Emmen (As) – Astrid’s Lad, Chuck Marienshof Z, Lady Angeles

Senna Everse (Waddinxveen) – Kamilla, Lordly W

Willem Greve (Markelo) – Karelien W

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Jannan Girl BH

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Cash It, Just A Moment Van ‘T Heerenhuys

Georgina Maas (Sint-Oedenrode) – Calouandra PS, Tupac Z

Tom Martens (Ospel) – Watermill Art SFN

Skye Morssinkhof (Hierden) – Drafino PS, Juanito Van De Zeilhoek

Anoek van der Pluijm (Made) – Kazelli VDL, Limited Edition

Henk van de Pol (Eindhoven) – Kick Starter GLN

Nick Rademaker (Herwen) – Fogerty, Lamborghini

Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) – Livorno Eurohill

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Brilliant Berlin, Jaguar, Kelmé, Lord of Calaveras Country Z

Frank Schuttert (Ommen) – Joint Venture

Cindy van der Werf (Bladel) – Karyzo V.L., Quick-Lover van het Eelshof, Treasure Orange Z

Oliva CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje – 9 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hero, I Think I Can HX, James Bond HX

Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Godfather Go, Hiek`n, Umour Noir de Crann

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Hope-Blue, Hulde G, It’s A Dream VG

CSI1*

Toon Holtus (Heel) – Conthallon Rouge, Nick-Nack Van het Leliehof, Tio De L’Huyne

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Dia De La Vita, Vanda Gucci

Ruben Romp (Goirle) – I Am Codex, Pirate Andalou

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Händel V.D.W., Ittorio V L

Yves Winkelmolen (Ventimiglia) – Demeter des Carmilles

CSIYH1*

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Jeramy HX, Jezebelle, Jive Z.G.

Yves Houtackers (Weert) – Lancelot de Lac

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Crystal

Ruben Romp (Goirle) – Cipressa vd Esberg Z, Cornetta vd Horst Z, Jandino

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Kristal

Yves Winkelmolen (Ventimiglia) – Diamall, Golden Diamond, Grenade de Talma, Peach van het Bruggenveld

Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 11 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.cesvalenciatour.com

CSI2*

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Agnes, Noukie

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Graziano, Hawai Balia NL

CSI1*

Maxime van Andel (Leeuwarden) – Fadoretto

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca, Quintendros E

CSIYH1*

Maxime van Andel (Leeuwarden) – El Future van ‘t Ameldonk Z, Klasse EB

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Amigo de Septon Z, Helia

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Jerma

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 10 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.azelhof.be

CSI2*

Bart Bles (Babberich) – Expert, Fernando, Gin D, United Touch S

Emma Bocken (Weert) – Hayadina PP

Kars Bonhof (Epe) – Hernandez TN

Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z, Ivory HDH

Robbert Ehrens (Weert) – Classe 2, Durette Z, Elenoor

Henk Frederiks (Wapserveen) – Habab, Harm-B, Impian D

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler, Ielouka

Fleur Holleman (Huissen) – Calore Van De Helle, Faltic

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Gillion ES, Hosanne ES

Kim Jacobs (Klein Zundert) – Matroeska Hero

Lars Kersten (Egchel) – Hugo, Kaddee van de Knuffel, Vodin Morine Z

Tamara Klop (Oudenbosch) – Happy Handsome

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Elzelien, Evermeta, Fellow jumper

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Handsome, Hurricane D.D.

Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Elvixis, Eton

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Farmer’s Apple, Iletto

Julia Otto (Schoonhoven) – Bina

Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Calgary, Kato TZ

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Kirsten Rikkert (Enter) – Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175

Maud Roosendaal (Doetinchem) – Hamilton

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop

Suzanne Tepper (Holwierde) – Gravin Trojka S, PMF/2JOIN Hartford

Liz Theelen (Haelen) – Gada

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Ibrahim BS, Impossible, Zamora

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Abbervail Diamant

Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Kamara van’t Heike, Snoes

Jur Vrieling (Holwierde) – Chabada de l’Esques, Dallas VDL, El Rocco, Grenoble D.N.

Roy Weel (Wijdewormer) – Galdal Mé, Nescio

CSI1*

Alicia Bocken (Weert) – Dagma

Emma Bocken (Weert) – Incaro LS

Kars Bonhof (Epe) – Cantona TN

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Fuzeta Beech, Haja ES

Felix Colomb de Daunant (Amsterdam) – Jalista Es

Vincent Dings (Heeze) – Je T’Adore

Levi Driessen (Cromvoirt) – Winx du Vlist

Henk Frederiks (Wapserveen) – I Love You Again

Maarten Groen (Amersfoort) – It’s Jones

Manon Hees (Meterik) – Infinity

Fleur Holleman (Huissen) – Innuendo R&D

Senna van Houte (Pannerden) – Kalypso Van Orchid, Naughty Boy

Sterre van Houte (Pannerden) – Guapo 29, Halina M

Lars Kersten (Egchel) – Quatta NH Z

Tamara Klop (Oudenbosch) – Gaudi vd Molendreef Z, Zapitola S Z

Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Casino Royale, Royal Flush

Sarah de Kraker (Axel) – Elin, Obama

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Zizi Donaldson BH

Pascalle Lienesch (Enschede) – Fermium, Hello Sunshine

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Elon von Beek Z

Thijs Machielsen (Weelde) – Gerard Z, Hemelton, Ireuza, Isarina VDL

Wesley Mulder (Apeldoorn) – Diabalou, For Your Pleasure WM, Holland

Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) – Imora, Infinity

Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Inoi

Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized

Kirsten Rikkert (Enter) – Jr RAG

Maud Roosendaal (Doetinchem) – Kong Karlos

Jaimy-Lee Rutze (Nieuw-Amsterdam) – Akarla

Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton s, Ivanhoe

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Piccolo R

Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Insperation, Millstream’s Galante

Suzanne Tepper (Holwierde) – PMF Inventiv

Liz Theelen (Haelen) – C’est La Vie van ’t Gelutt Z

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Incroyable O, Jarcona O

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Pacini DSH

Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, Ike

Jur Vrieling (Holwierde) – Inaico VDL, Jardonnay VDL

Roy Weel (Wijdewormer) – Casallini

Ben van der Weijden (Biddinghuizen) – Diábolo, Higgs

Sepp van Wessel (Haarlem) – Picobello

CSIYH1*

Emma Bocken (Weert) – Kadessa Z

Kars Bonhof (Epe) – Cello Vd Bisschop

Sofie van den Broek (Ospel) – Cereza Z

Levi Driessen (Cromvoirt) – Cookie Crush Z, In The Pocket Z, Starbucks Z

Henk Frederiks (Wapserveen) – Kornuit VDP

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Jellybean, Jubel ES

Kim Jacobs (Klein Zundert) – Pinot Gris van den Haagakkers

Lars Kersten (Egchel) – Jalandra

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Elfra van Beek Z

Iris Looymans (Vught) – Kupardie, Primero H.H. van de Ruiter

Bert-Jan van de Pol (Loozen) – Jersey Devil

Kirsten Rikkert (Enter) – Jadebridge

Maud Roosendaal (Doetinchem) – Gwen Z, Lipton Ice

Suzanne Tepper (Holwierde) – Khinula -N

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – King HK

Jur Vrieling (Holwierde) – Comthago VDL, Kallmar VDL

Roy Weel (Wijdewormer) – Lennox

Ornago CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië – 11 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.agriturismolamalaspina.it

CSI2*

Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) – Nuna du Perchet

Poznan, MTP CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Polen – 11 t/m 14 februari 2021 springen

Website: www.cavaliada.pl

CSI2*

Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) – Action Time Z, Coodane Z

CSIYH1*

Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) – Hüpen’s Chin Champ

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz