De meeste springruiters zijn de komende dagen te vinden in Opglabbeek. Daar gaat de tweede week van de New Year Tour van start. Harrie Smolders reist naar Wellington waar de eerste internationale week van het Winter Equestrian Festival begint. Ook in het Spaanse Oliva start weer een toer, de Spring MET 2021 Tour I. De Oranje springruiters zijn hier weer goed vertegenwoordigd. Daarnaast komen voor Nederland senioren en jeugd springruiters aan de start in het Salzburger Messecentrum.

In Wellington is naast het springfestival ook het Global Dressage Festival. In de 1* wedstrijd rijdt voor ons land de in Amerika wonende Luuk Mourits.

Wellington FL CDI-W/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA – 13 t/m 17 januari 2021 dressuur

Website: gdf.coth.com

CDI1*

Luuk Mourits (Kiowa) – Harmony’s Don’t Stop The Feeling

Wellington FL CSI3* USA – 12 t/m 17 januari 2021 springen

Website: www.equestriansport.com

CSI3*

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Une de L’Othain

Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 12 t/m 16 januari 2021 springen

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Conrad 123, Yagudin

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, Gilona AO

Ivo Biessen (Valkenswaard) – Be The Freak JT Z, Ikoon L, Nippon Quality

Emma Bocken (Weert) – Hayadina PP, Sambucca

Kars Bonhof (Epe) – Hernandez TN

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Chickarito LS, Kepi Vert du Buisson Z, La Toucha van Dorperheide

Berber Dijkman (Wesepe) – Ferdinand W, I’m Special

Henk Frederiks (Wapserveen) – Habab, Harm-B

Michael Greeve (Veeningen) – Fernando, Guan GJB, Hamilton

Willem Greve (Markelo) – Handy, High Five, Highway TN

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Flying Jackie, Stakkabisa, Turbo Z

Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Hugo, Miss Plot van de Knuffel

Dave Maarse (Wellerlooi) – Falco, SOOS BV’s Duc de Kerihuel

Pim Mulder (Dalfsen) – Captain Z, Dywis HH, Hiarma

Lisa Nooren (Engis) – Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Guus, Hope-Blue, Hulde G

John Steeghs (Meterik) – Google, Monty vd Withoeve

Liz Theelen (Haelen) – Gada

Mel Thijssen (Sevenum) – BML Florida Balia NL, Galisha, Gaudi

Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Wunschkind

Maikel van der Vleuten (Someren) – Larcone, Snoes, Svea Douch Z

Joyce Wolters (Montfort) – Ingar Endy VDE

Hilde Woudstra (Daarle) – Castella, Ficardi B

CSI1*

Larissa Bijl (Deurne) – I’M Gonna Be Gentle, I’m the next be gentle

Alicia Bocken (Weert) – Asteria Z, Dagma

Kars Bonhof (Epe) – Cantona TN, Estoril du Cedre

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Jordi   SW

Henk Frederiks (Wapserveen) – Embassy PJ

Lars Kersten (Egchel) – Dobbey

Yfke Priem (Menaam) – Esprit De Pomme, Heldia, Zafarano vh Gehucht Z

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Händel V.D.W., It’s A Dream VG

Joyce Wolters (Montfort) – Justin VDE

CSIYH1* incl. 8yo

Kevin Beerse (Wergea) – Jackpot

Larissa Bijl (Deurne) – Inspector, Kadiva

Kars Bonhof (Epe) – Jamboree TN

Berber Dijkman (Wesepe) – Jerez-S

Henk Frederiks (Wapserveen) – Impian D

Michael Greeve (Veeningen) – Kannascha, K-Star W

Willem Greve (Markelo) – Iceman B SFN, Kairda

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Narcis vd Bisschop

Lars Kersten (Egchel) – Jalandra

Dave Maarse (Wellerlooi) – Javona, Juanfran

Pim Mulder (Dalfsen) – Corlino, I am a Rebel -S, Viktor Z

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Jiwyrusa H

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z, Jardin

Mel Thijssen (Sevenum) – Isaac

Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 12 t/m 17 januari 2021 springen

Tel: 0034-962963909

E-mail: metshowoffice@olivanova.com

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111

Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Dakota B, Ferdinand B.

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Geanette B, Hoznayo, Q-Verdi

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Caballa PS, Just Me D, No Mercy DV, Novecento DV

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Graniet ES, Habrina, Heavy Plot

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, AS-Bombay, Haretto

CSI1*

Suus Kuyten (Laren Nh) – EFS Top Contender

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Fanatic D’Alphi

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – A.S Damascene, Investment, Jager

Salzburg Arena Messezentrum CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSI1* Oostenrijk – 13 t/m 17 januari 2021 springen

Website: www.horsedeluxe.at

CSI2*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Cellestino, VDL Holland Vd Bisschop

Maureen Bonder (Schoonoord) – Exclusive, Flierefluiter, Lindy Hop

Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Grace Emine W, Incredible, Indendo

Kim Emmen (Raamsdonk) – Artist vh Marienshof, Jack van het Dennehof, Warriors Glory

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helsinki, Icoon VDL, Qstar

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Diamond For Pleasure, International

Jersey Kuijpers (Helmond) – Dinoire, JK Horsetrucks Quanta Questa

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Emiel Richter (Enschede) – Efosa D, Quality – Star

Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, Hortensia-H

Rob Schipper (Enschede) – Quitello

CSIYH1* incl. 8yo

Remco Been (Winterswijk Miste) – It’S Bubertha, Jasper

Maureen Bonder (Schoonoord) – Fevrier de Hus

Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Dapper W B Z

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Jackpot R

Emiel Richter (Enschede) – King Kong V.G.

Tom Schellekens (Esbeek) – Isabel

Rob Schipper (Enschede) – Houston Quality Z, Jerommeke SB, Nabab de Calando

CSIJ-A

Jersey Kuijpers (Helmond) – Alice Du Wonderland J.H.K. Z

CSIU25-A

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Goldfever

Britt Wiefferink (Wierden) – Alpha

CSI1*

Milan Morssinkhof (Hierden) – T’Inteley Lande

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz