Terwijl Nederland weer op slot is gegaan en geen paardensportevenementen en -activiteiten mogen plaatsvinden, kunnen onze internationale paardensporters deze week in het buitenland nog op concours. Ze springen voornamelijk in België op het CSI in Lier. Endurance amazone Shanti Roos rijdt dit weekend in het Spaanse Badajoz een wedstrijd over 160 km.

Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 16 t/m 20 december 2020 springen
Website: www.azelhof.be

CSI2*

Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Diamond Lady

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, Gilona AO

Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant, Gucci

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Jacoba Stud Imosa

Bart Gommeren (Bavel Ac) – I

Michael Greeve (Veeningen) – Guan GJB, Hamilton, High Big Andi K

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Helsinki, Icoon VDL

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Gillion ES, Hosanne ES

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Quint vh Maarlo Z

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Careful H, Egwel, Flying Jackie

Johan Klein Zieverink (Lierop) – Hokyra Fortuna

Tamara Klop (Oudenbosch) – Happy Handsome

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Diamond For Pleasure, International

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Elzelien, Evermeta, Fellow Jumper

Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Erunella D, Gentle, Zenyatta

Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111

Jens van der Meer (Tilburg) – Hercules-R

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Haya, Van Schijndel’s Galetto, Van Schijndel’s Olaya Z

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Herma, Itcho Van ’t Ruytershof

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Dancing Nini Z, Huepens Conquestador, Quantas 15

Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo, For Fendi, Hortensia-H

Sanne Thijssen (Sevenum) – Con Quidam RB, Helm, Hi There

Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Beverly

Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Baskin Penhills Blues

Maikel van der Vleuten (Someren) – Edinburgh, Kamara van’t Heike, Larcone, Zenon Z

Harrie Wiering (Overlangel) – Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z

CSI1*

Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Anyway

Remco Been (Winterswijk Miste) – It’s Bubertha

Larissa Bijl (Deurne) – I’M Gonna Be Gentle

Cecile Klaassen (Sprundel) – Cilydi

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Fuzeta Beech, My Way Z

Emile Brouwer (Delfgauw) – Sheraton Boy D Z

Thijs Derks (Zeeland) – Cold Ice Z

Logan Fiechter (Merksplas) – Gradini, Inez

Manon Hees (Meterik) – Gerry Butler

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Jamorkus W, Qstar

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Jubel ES

Thieu Huijbregts (Rijsbergen) – Grissom Z

Tamara Klop (Oudenbosch) – Carpe Diem, Zapitola S Z

Sarah de Kraker (Axel) – Dechidé DN, Elin

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cascador EB

Jersey Kuijpers (Helmond) – Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Dinoire, JK Horsetrucks Quanta Questa

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Urville Z

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Avicii, Bulavsco

Gwen Schreuder (Montfoort) – Be Impressed

Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien

Maikel van der Vleuten (Someren) – Vernie du Coeur des Collines Z

CSIYH1*

Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Jordi Alba V.

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper

Kevin Beerse (Wergea) – Jackpot

Larissa Bijl (Deurne) – Inspector, Kadiva

Marleen van der Burg (Neede) – Jancoulavsco Fortuna

Thijs Derks (Zeeland) – Immer Fortuna, Iscolavsco Fortuna, Jiolithya

Michael Greeve (Veeningen) – Ilian Solier, Jetplane

Manon Hees (Meterik) – Infinity

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Jackpot R

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Jellybean

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Jannan Girl BH, Narcis vd Bisschop

Johan Klein Zieverink (Lierop) – Jaloubet, Jasall, Jerma

Hester Klompmaker (Buitenpost) – Karmasina

Welmoed Lyklema (Harich) – Idilia de La Nancy

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Jadzia

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones

Tom Schellekens (Esbeek) – Isabel, Quinton Z

Sanne Thijssen (Sevenum) – Chellasco Z

Eric van der Vleuten jr. (Someren) – Dastann Des Meulieres, O’Bailey vh Brouwershof

Gorla Minore CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië – 17 t/m 20 december 2020 springen
Website: www.equieffe.it

CSI2*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Flierefluiter, Infinety Z.G., Naomi-EM

Leon Thijssen (Sevenum) – Carinja, Faithless MVDL, For President

Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Everest -W, Hello

Mel Thijssen (Sevenum) – BML Florida Balia NL, Celebration RM, Gaudi

CSIYH1*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Billy holiday

Leon Thijssen (Sevenum) – Ibiza Z

Mans Thijssen (Sevenum) – Joviality

Mel Thijssen (Sevenum) – Isaac

Riyadh CSI5*-W/ CSI1* Saoedi Arabië – 16 t/m 19 december 2020 springen
Website: www.longinestiming.com

CSI5*-W

Mandy Grootegoed (Heerle) – Leenpaard

CSI1*

Mandy Grootegoed (Heerle) – Leenpaard

Badajoz CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Spanje – 19 t/m 19 december 2020 endurance

Website: www.federacionhipicaextremeña.com

CEI3* 160

Shanti Roos (Bishop Lydeard) – Utak Font Noire

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz