Donderdag begint het Hippisch Festijn Varsseveld. De internationale eventingwedstrijd omarmt het NK voor Young Riders en junioren en het KNHS kampioenschap CIC3*-S. De top van eventing gaat in de Gelderse Achterhoek van start. Daarnaast komen ook ponyruiters in actie. Verder zijn Nederlandse eventingruiters actief in Groot-Brittannië en Amerika.

Marc Houtzager en Maikel van der Vleuten zijn naar het Zuid Franse St Tropez – Grimaud gereisd voor een 5*-wedstrijd.

Dan is er nog een endurancewedstrijd over 100 km in Frankrijk met Nederlandse deelname.

St Tropez – Grimaud CSI2*/ CSI1*/ CSI5* Frankrijk – 16 t/m 20 september 2020 springen

CSI5*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat, Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, Edinburgh

Gorla Minore CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3* Italië – 16 t/m 20 september 2020 springen

CSI3*

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian

CSIYH1*

Lisa Bongers (Wijchen) – J Cesselina

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 17 t/m 20 september 2020 springen

CSI2*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Abunola, Romane D Theil, Yagudin

Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO, Heldia

Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Corion

Kim Bril (Westendorp) – Hutchinson

Roelof Bril (Westendorp) – The Gentleman

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, Frasiér, Glamorous

Stefanie van den Brink (Bocholt) – High Point VDL, Westbrook

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi

Berber Dijkman (Wesepe) – Ferdinand W, I’m Special

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Greenday, Huro´s Winston-Jumper R

Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Heathrow

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, Hero

Kristian Houwen (Wanssum) – Drop Shot VM, Gin Gin Balia SMH

Loewie Joppen (Maasbree) – Dylano, Hantano

Lars Kersten (Egchel) – Hallilea, Miss Plot van de Knuffel

Niels Kersten (Egchel) – Granito Noordenhoek, Grieg S, Kyamant van ’t Spieveld

Lianne Korevaar (Rotterdam) – International

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Elzelien, Evermeta, Gold Digger

Megan Laseur (Soest) – Cassandra 352, Cassanova, Humbertha

Patrick Lemmen (Koningslust) – Geanette B, Good morning B

Dave Maarse (Wellerlooi) – SOOS BV’s Duc de Kerihuel

Tom Martens (Ospel) – Baucis D’Ouilly

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Full Option van’t Zand, Hello B., Q-Verdi

Iris Michels (Liessel) – Eggcelent, Flora

Maikel van Mierlo (Koningslust) – Follow Up

Pim Mulder (Dalfsen) – Captain Z, Dywis HH, Hiarma

Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) – Elvixis

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Daisy

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz, Van Schijndel’s Galetto, Van Schijndel’s Gladstone

Ruben Romp (Goirle) – El-Gore Go, Gloria, Levisto

Daphne van der Schaar (Silvolde) – Ghodinho VDS

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Fiarabo, For Fendi

Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) – Gugalu

John Steeghs (Meterik) – Gladstone V, Google, Monty vd Withoeve

Niels Tacken (Meterik) – Alexia Z

Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, Falou, Famous H, Koko vant Eigenlo

Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy, Punjab

Mel Thijssen (Sevenum) – Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M

Freek Vestjens (Sevenum) – Don’t Touch It M

Teun Vestjens (Sevenum) – Felice, Fiwalda

CSI1*

Daan Adams (Veldhoven) – DHL Come on Vivienne, Ginette VD Kempenhoeve

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS

Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Ferline

Marleen van der Burg (Neede) – Igor B, Jawbreakster Van Ten Bos Z

Gabryella Dufour (Neerkant) – Jodari

Jens van Grunsven (Erp) – Impossant

Lars Kersten (Egchel) – D.Alba R 67, Fontanarosso

Niels Kersten (Egchel) – Tippy Z

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Havanna

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cherise

Megan Laseur (Soest) – Incitty C

Tara Van der Leegte (Waalre) – Calipso, VDL Groep Spiritivo

Dave Maarse (Wellerlooi) – Je m’appelle Balou

Emmelie Melssen (Blokker) – Gambo HR

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Hoznayo

Iris Michels (Liessel) – Isaac, Izabelle

Pim Mulder (Dalfsen) – Gondola B

Danine Pater (Ederveen) – Iluminaty MBF, Jolanda Van Lange Weeren

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Fanatic D’Alphi

Ruben Romp (Goirle) – Callisto des Bieffes, Cipressa vd Esberg Z, Elise

Tom Schellekens (Esbeek) – Hortensia-H

Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) – Actionmaker Z

Leon Thijssen (Sevenum) – Madonna Quality

Mans Thijssen (Sevenum) – Hello

Mel Thijssen (Sevenum) – BML Florida Balia NL

Freek Vestjens (Sevenum) – Ibiza

CSIYH1*

Kevin Beerse (Wergea) – WBS Jackpot

Ester Damman – Blekkink (Varsseveld) – Ipswich

Kim Bril (Westendorp) – Cantate 47

Roelof Bril (Westendorp) – Jade Du Plessis

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – I am, Kalman

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Calchrome’s Whisker EB Z, Otello De Kalvarie

Gaby van der Bruggen (Vught) – Argo Z

Berber Dijkman (Wesepe) – Jerez-S

Gabryella Dufour (Neerkant) – Iester K, Khedira

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Jive Z.G.

Rob Heyligers (Asten) – Illusion CL

Kristian Houwen (Wanssum) – Jillz Queen, Joep Trojka S

Loewie Joppen (Maasbree) – Important Style VK, Piper vd Heffinck

Lars Kersten (Egchel) – Jalandra

Megan Laseur (Soest) – It’s a walk in the park

Patrick Lemmen (Koningslust) – Carlsberg RD, Jappeloup

Iris Looymans (Vught) – Kupardie, Primero H.H. van de Ruiter

Dave Maarse (Wellerlooi) – Juanfran

Tom Martens (Ospel) – N-Pezi

Emmelie Melssen (Blokker) – Keep Calm L, Kyra

Pim Mulder (Dalfsen) – Jacky

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Novecento DV

Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized

Ruben Romp (Goirle) – Toscane de Chavannes

Daphne van der Schaar (Silvolde) – Iceman VDS

Tom Schellekens (Esbeek) – Quinton Z

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z

Niels Tacken (Meterik) – Cordis Totalis Z

Leon Thijssen (Sevenum) – Ibiza Z

Mel Thijssen (Sevenum) – Illusion

Maxi de Weert (Ossendrecht) – Incredible Magic, Inero Z

Herzlake CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Duitsland – 17 t/m 20 september 2020 springen

CSI2*

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Carte Blanche, Flying Jackie

Frank Schuttert (Ommen) – La Fille Rouge, Sam SH, Zeusz

CSIYH1*

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Nikias vd Bisschop

Frank Schuttert (Ommen) – Joint Venture

Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 17 t/m 20 september 2020 springen

CSI2*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Cassiopeia, Fellow, Flierefluiter

Kelly Jochems (Achtmaal) – Egwel, Eowan A, Hind v

Josta Van Straaten (Den Ham Ov) – Dior, Erachelle-S, Ionne-S

Sophie Van der Werff (Boskoop) – Global w

CSI1*

Marco Brinkman (Twello) – Iniesta, Juno

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Providence

Emmy Hermsen (Elst Gld) – Florence

Josta Van Straaten (Den Ham Ov) – Jetouelle-S

CSIYH1*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Montego Z

Marco Brinkman (Twello) – Jimmy-Jo, Panenka de Kalvarie

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Jacoba Stud Imosa

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Orta de Reve

Roel Holthuizen (Zulpich) – Camillo

Kelly Jochems (Achtmaal) – Careful Habibty

Welmoed Lyklema (Harich) – Idilia de La Nancy

Sophie van der Werff (Boskoop) – Kingstien W

Varsseveld CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCIP1-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L NL – 18 t/m 20 september 2020

CCI3*-S

Jonna Balk (Haarlem) – Swarovski

Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Kassiopeia

Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – ACSI Campbelle WS

Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) – Goldhaers Bolanitas

Roxana Graman (Slagharen) – Forever

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon, James Bond

Gert Jan Heinen (Varsseveld) – Goliath

Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) – Wicro Imagine That, Wicro Quibus N.O.P.

Nina Hut (Bruchterveld) – Carthageno

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Hatary MBF

Loïs Joosse (Balkbrug) – Fighting Giralda G

Tim Lips (Made) – Eclips

Elaine Pen (Voorschoten) – Chivers

Adriaan Smeulders (Someren) – Ekow

Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit

CCI3*-L

Althea Bleekman (Devon) – Granncord

Levi Driessen (Cromvoirt) – Fernhill Extreme, Lancero Dancer

Lucy Groenen (Groenekan) – Gyon

Okke Peemen (Meerle) – Happy Lady

Elaine Pen (Voorschoten) – Falling in love

Beau Posthumus (Terschuur) – Smokie

Mylene Spaak (Hierden) – King Canna

Bjinse Venderbosch (Harreveld) – Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d’Aveyron

Jordy Wilken (Olst) – Wilbert Bo

Jade Woeltjes (Aalten) – The Joker

CCI2*-S

Jonna Balk (Haarlem) – In Speed Fortuna

Licha Bax (Haarlem) – Bonbiny

Merel Blom (Aalten) – Canadian Club M, Look at Her

Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Man O War

Frederique Brouwers (Oisterwijk) – Calidor Z

Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Gentle Touch

Roxana Graman (Slagharen) – Jefferson

Arjan Hamoen – Kleerekooper (Ugchelen) – Djinette

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Wilson

Marjon van den Heijkant (Biddinghuizen) – Guidetti

Florinoor Hoogland (Ederveen) – Hontoni

Sterre van Houte (Pannerden) – Halina M

Tim Lips (Made) – G-Ladymeyer

Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – Harm

Henk Jan Lozeman (Putten) – Malori van ‘T Verahof

Carolina Moesbergen (Renswoude) – Fincent

Lisanne Moesbergen (Renswoude) – Falco

Elaine Pen (Voorschoten) – Triana CP

Sanne Platte (Elburg) – Hopes and Fears

Robert Jan de Rooij (Laren Nh) – Captain Kobus

Eva Sanden (Achtmaal) – Vangelis Ors

Reggie de Rooij – Scherpenhuysen Rom (Laren Nh) – Blackberry

Wendela Schlimmer (Ede Gld) – Bon Fortuna

Silke Smits (Heelweg) – Zjiem

Frederike Tuin (Broek In Waterland) – Franko Billis Royale

Theo van de Vendel (Ederveen) – Hello

Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino

Bianca van Wijk (De Punt) – Eastbourne E

Lotte Wilmont (Markenbinnen) – Wirona

CCI2*-L

Djolinda Aarsen (Terborg) – Murcia de Ninive

Pieter Bakker (Vogelenzang) – Cetwiggy

Splinter Bergsma (Hilversum) – Vigo Key SR Z

Dexter Biersteker (Wassenaar) – Chase

Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Conquest

Pleun Driessen (Vianen Nb) – Cadillac

Jillian Giessen (Velden) – Zoe Zingaro Z

Nina de Haas (Hengstdijk) – The Pathfinder

Sterre van Houte (Pannerden) – Guapo 29

Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer ter Aa) – Undercover

Indira Jussen (Veghel) – Quaresta Z

Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Diamonds are Forever, Indira 195

Noor Kuilboer (Heerhugowaard) – Watermill Stunning

Jan Mathijssen (Biezenmortel) – Geronimo

Lotte Monhemius (Halfweg) – Gogo Jumbo HVR

Leida Naber (Biddinghuizen) – ACSI Zamzam

Sophie Postma (Bolsward) – Bløf

Claire Riel (Loon Op Zand) – Condex

Britt Van Rijsewijk (Oisterwijk) – Aligarkh

Silke Smits (Heelweg) – Happy miracle

Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Millstream’s Gaelic Lad

Michelle Swinkels (Moergestel) – Florette D’Hyrencourt

Maxime Van Tatenhove (Gapinge) – Hestia

Justus Valk (Amsterdam) – Hollandsche Fitzgerald

Lot van der Veen (Enschede) – Gunschot van de Withoeve

Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) – Capella-Real

Jordy Wilken (Olst) – Gentle Genius Spirit

Roel Zonneveld (Voorschoten) – Easy Boy

CCIP1-L

Bente Bartels (Coevorden) – Peggy’s Rocket

Brigit Bing (Dirkshorn) – Salinero

Tijn de Blaauw (Bodegraven) – Orchid’s Megan

Senna van Houte (Pannerden) – Secret Benny

Maxime Karman (Nieuw-vennep) – Take It Easy

Ivy van der Kolk (Zuna) – Robin Hood

Renzo Laffra (Berkhout) – Wolfenhofs Nesta

Lila van Rijthoven (Hilversum) – Ryan’s Son

Kato de Smidt (Eede Zld) – Orchid’s Tigersun

Claire van Someren (Almere) – Brummerhoeve’s Levi H, Edition Limitee Dew-Drop, Regent Des Mauvis

Sophie Weening (Raalte) – Hip Hop

Burnham Market CCI4*-S/ CCI4*-L Groot-Brittannië – 17 t/m 20 september 2020 eventing

CCI4*-S

Andrew Heffernan (Cheshire) – Castle View Larry, Gideon, Harthill Phantom

Unionville PA CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S USA – 16 t/m 20 september 2020 eventing

Website: www.plantationfieldhorsetrials.com

CCI2*-S

Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) – Mizz Indy Cat

Florac CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEIO3* 160 Frankrijk – 17 t/m 20 september 2020 endurance

CEI1* 100

Floor Braunius (Leeuwarden) – Isis sen Misr

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz