Vanaf woensdag gaat in Pilisjászfalu het EK voor de dressuurjeugd verder met de pony’s. Bondscoach Imke Schellekens neemt Jill Boogers, Sita Hopman, Jill Kempes en Lara van Nek mee naar Hongarije. Voor TeamNL dressuurruiters is er een wereldbekerkwalificatie in Brno en een CDI4* in Donaueschingen.

TeamNL springruiters Marc Houtzager, Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten rijden een 5* wedstrijd in Grimaud. In Nederland is voor de springende jeugd een internationale wedstrijd in Valkenswaard. In Kronenberg springen TeamNL springruiters op de 2* wedstrijd. Verder zijn Nederlandse springruiters actief in België en Spanje.

TeamNL eventing heeft een team afgevaardigd naar de 4* Nations Cup wedstrijd in Strzegom. Daarnaast rijden Nederlanders in Polen de 3*, 2* 1* en een wedstrijd voor ponyruiters. Ook in Groot-Brittannië is een korte 3* met Oranje deelname.

Tot slot rijden TeamNL endurance ruiters in Frankrijk wedstrijden over 160km en 120km, ook voor de jeugd.

Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-P-D Hongarije – 26 t/m 30 augustus 2020 dressuur

Website: www.unikornislovarda.hu

CH-EU-P-D EK Pony’s
Jill Bogers (Alem) – First Hummer

Sita Hopman (Schoorl) – Brouwershaven Uthopia II
Jill Kempes (Erichem) – Next Black Magic

Lara van Nek(Wijdewormer) – Baumann’s Despino

Brno CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDICh-A/ CDIP Tsjechië – 28 t/m 30 augustus 2020 dressuur

Tel: 0042-0603268628

E-mail: info@panskalicha.cz

Website: www.panskalicha.cz

CDI-W wereldbeker

Remy Bastings (Liessel) – Ambassador

CDI3*

Margot Arkema (Marum) – Gavaristo

Remy Bastings (Liessel) – Eqador, Hennessy

CDIY Young Riders

Maaike ten Hoor (Ruinen) – Winder-Don

CDIP pony’s

Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) – Donna Daria 8

Donaueschingen CDI4*/ CDIY/ CDIU25 Duitsland – 28 t/m 30 augustus 2020 dressuur

Tel: 0049-44739411250

Website: www.escon-marketing.de

CDI4*

Romy van der Schaft (Wenum Wiesel) – Be Painted

Rienke van de Ven – Veeneman (Goch) – Cristall`s Il Divo

Lisanne Veenje (Zweeloo) – Wirdmer Fan’e Boppelannen

CDIY Young Riders

Coco Soffers (Nispen) – Global’s Formidable

CDIU25

Maud Hofland (Bodegraven) – Urbanes

St Tropez – Grimaud CSI5*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk – 26 t/m 30 augustus 2020 springen

Tel: 0033-648140655

E-mail: contact@jumping-grimaud.com

Website: hubside-jumping-en.hubside.fr

CSI5*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat, Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Dolinn, Une de L’Othain

Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, Edinburgh, IDI Utopia

CSI2*

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Escape Z, Monaco

Maikel van der Vleuten (Someren) – Snoes

Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland – 24 t/m 27 augustus 2020 springen

Tel: 0031-611256904

E-mail: csi@peelbergen.eu

Website: www.peelbergen.eu

CSI2*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elexia, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable

Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO, Heldia

Ivo Biessen (Valkenswaard) – Nippon Quality

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Westbrook

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi

Kim Emmen (Raamsdonk) – Warriors Glory

Manon Hees (Meterik) – Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, High Flyer JB

Philippe Houtackers (Weert) – Garruby P

Yves Houtackers (Weert) – Luxor, My Ferrari

Niels Kersten (Egchel) – Granito Noordenhoek, Kyamant van ’t Spieveld, Valentino Z

Joy Lammers (Achel) – Fellie, Hero

Patrick Lemmen (Koningslust) – Full Option van’t Zand, Good Morning B

Aniek Poels (Swolgen) – Athene, Blöf S Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Amanda Slagter (Slochteren) – Antrax d’Amas AD Z, Royal Blue

Leon Thijssen (Sevenum) – Carinja, Famous H

Vincent Voorn (Weert) – Explosion

CSI1*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Halloween

Kevin Beerse (Wergea) – WBS Jackpot

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Princess Blue Z

Marleen van der Burg (Neede) – Jawbreakster Van Ten Bos Z

Nicole Caris (Maria Hoop) – Gentle Molga, Inolette

Demi van Grunsven (Handel) – Jillz, Tinka’s Hope

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hero

Philippe Houtackers (Weert) – Heartbreaker

Yves Houtackers (Weert) – Gold Diamant Du Plan D’Eau, Lykkehoesj Fabian

Marit Huige (Nisse) – Hyacinthe, Incroyable

Loewie Joppen (Maasbree) – Important Style VK

Niels Kersten (Egchel) – High Hopes SFN, Tippy Z

Joy Lammers (Achel) – Hibiscus C

Aniek Poels (Swolgen) – Ivy Blue

Amanda Slagter (Slochteren) – Candy Crush AD

Leon Thijssen (Sevenum) – T-Gavoli Z

CSIYH1*

Kevin Beerse (Wergea) – Joyride VDM

Ivo Biessen (Valkenswaard) – Higoletta van de Kapel

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Calchrome’s Whisker EB Z, Otello De Kalvarie

Marleen van der Burg (Neede) – Igor B

Kim Emmen (Raamsdonk) – Cara PS, I Love You M, Os Pomerol, Rockwell RC

Demi van Grunsven (Handel) – Cascos

Philippe Houtackers (Weert) – Coco Kiss Z

Yves Houtackers (Weert) – Daigo De La Dhuys, Frieda

Marit Huige (Nisse) – Amélie van de Wiel Z

Loewie Joppen (Maasbree) – Ilon, Jasper, Pallieter vd N.Ranch

Joy Lammers (Achel) – Amazing z, Ibeau SMH

Amanda Slagter (Slochteren) – Inchacco de Muze AD, Karlo AD, Zambo AD

Vincent Voorn (Weert) – Catender PS

Valkenswaard CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland – 28 t/m 30 augustus 2020 springen

Tel: 0031-402068400

E-mail: ellis@topsinternationalarena.com

Website: www.topsinternationalarena.com

CSIY-A Young Riders

Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant

Robin Bril (Westendorp) – Kamilo van de Broekkant

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Chickarito LS

Vincent Dings (Heeze) – Daylight

Kim Jacobs (Klein Zundert) – Matroeska Hero

Paris Morssinkhof (Hierden) – Bayamo

Sven Peters (Enschede) – Channel, Fiësta

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander

Jeffrey Schmitz (Schimmert) – Benur du Romet, Hayadina PP

Sam van der Venne (Ossendrecht) – Contador Z

CSIJ-A junioren

Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) – Diamond Lady

Sanne-Roos Bals (Gouda) – Flow

Chiem Bosboom (Schiedam) – Gucci

Femke Braat (Etten-leur) – Julita

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy, Euphoria 7

Jasper Bulthuis (Kinrooi) – Cassano, Gucci Flamingo

Lilly Engelsman (Berkhout) – Don Juan

Senna Everse (Waddinxveen) – Kerswin van ’t Roosakker

Jada Golsteijn (Roosteren) – Mercedes DV, President’s Daughter GH Z

Sanne ter Haar (Hierden) – International GJB, Isagräfin

Britt ter Harmsel (Enter) – Donkosack

Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) – Equity

Fleur Holleman (Huissen) – Dakota Du Buisson Z, Faltic

Sarah de Kraker (Axel) – Dechidé DN, Saphir du Murier

Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) – Bowie Z

Amber van Marle (Ambt Delden) – El Clarimo, Gregorius v/d vrendt

Cheyenne Meijers (Echt) – Joletta

Iris Michels (Liessel) – Eggcelent, Flora

Eline Moerings (Roosendaal) – Bardesther, Fosther

Annabel Schippers (Vlaardingen) – Choceur 4

Tom van Schipstal (Sint Hubert) – Hilton S

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Nikias vd Bisschop, Piccolo R

Caitlin Snel (Boskoop) – Canny Blue, Part of Pleasure

Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Millstream’s Galante, Millstream’s Insperation

Stijn Testers (Kruisland) – I Am A Loma

Max Toebosch (Dilsen) – Havanna

Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker, Groenendaal’s Figo

Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M, Hunter Fairy

Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Earthquake, Lovely Lady

CSICh-A Children

Alicia Bocken (Weert) – Dagma

Logan Fiechter (Merksplas) – Inez

Mel van der Kamp (Dalfsen) – Goldplay

Jersey Kuijpers (Helmond) – Doctor Dolittle, Quanta Questa

Nol van de Pas (Kaatsheuvel) – Nico vd Bernsehoeve Z, Sandro vd Bernsehoeve Z

Rik van de Pas (Kaatsheuvel) – Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Number One v/d Bersehoeve Z

Yfke Priem (Menaam) – Esprit De Pomme

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Avicii, Rocher de Laume

Britt Scholts (‘s-Graveland) – Elvis-Zeldenrust

Anna Stevens (Delfzijl) – Chella

Donny van der Veen (Wierden) – Cava, Incredible Me

Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) – White Socks

Evi Wiefferink (Wierden) – Iregina Elton

CSIP pony’s

Mikai Brandes (Markelo) – Orchid’s Gaia, Zenzi Girl

Bo Dictus (Achtmaal) – Karst van Orchid, Kelvin

Thomas Driessen (Uden) – Power Of Love

Lilly Engelsman (Berkhout) – Jimtown

Logan Fiechter (Merksplas) – Kadanz van Orchids

Ava Eden van Grunsven (Erp) – Kodiak van Orchid S, Special Lady

Quinten ter Harmsel (Enter) – Gieltje E.B., Golddigger E.B.

Wesley ter Harmsel (Enter) – Eagle E.B., FC Twente E.B.

Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Bora-Bora, Panfu van de Bisschop

Sterre Henrar (Veenendaal) – Utah

Anouk van Hese (Lienden) – Contessa’s Baileys

Sara van den Hout (Oost West En Middelbeers) – Fresh Orange Binky

Marit de Jong (Zutphen) – Energumène Dew-Drop

Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) – Noriego vd Riloo, Orchid’s Lonette

Anouk van de Loo (Nuenen) – Apple T

Femke Meenhuis (Weerselo) – Sudden

Anne Meijer (Gendt) – Mylo

Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego

Yfke Priem (Menaam) – Zafarano vh Gehucht Z

Isabelle Roepel (Rotterdam) – Anouk, Breitling

Felicity Scholten (Hengelo Gld) – Mr. Djago

Emily van Seumeren (Bilthoven) – Stayerhof’s Benefit

Estelle Slingerland (Zoetermeer) – High Dream N, Rio Coco 6

Isa Trip (Utrecht) – Hoppenhof’s Foster

Lynn Vogels (Helmond) – Quick Carpe Diem

Roos Wevers (Markelo) – Troublemaker

Vic Zenden (Noordgouwe) – Tom Boy 8

CSIU25-A

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian, Elixer

Robin Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy

Niels Bulthuis (Kinrooi) – La Toucha van Dorperheide

Christy Dictus (Achtmaal) – Ella, Hatricia van Beek

Vincent Dings (Heeze) – Cream Couleur Z

Journey van Eerd (Veldhoven) – Knegt’s Gaudi, Knegt’s Icelos Eickenrode

Kelly Jochems (Achtmaal) – Egwel, Eowan A

Lars Kuster (Oudsbergen) – Denver de Liebri Z

Fleur van Lier (Soerendonk) – Helrike

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Hoznayo, Q-Verdi

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Itcho Van ’t Ruytershof

Tom Schellekens (Esbeek) – Fiarabo

Liz Theelen (Haelen) – Gada

Maaike Theunis (Moerstraten) – DDL Cadell, Douala

Sophie van der Werff (Boskoop) – Global W

Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 27 t/m 30 augustus 2020 springen

Tel: 0032-89201800

E-mail: laurens@sentowerpark.com

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Lonneke Mulder (Sittard) – Cordess 2, Cristallo II

Johnny Pals (As) – Captain Cooper, Cukuta, Excentriek

Frank Schuttert (Ommen) – Cartier SR, Fidelius G, Kinky Boy van het Gildenhof

John Steeghs (Meterik) – Google, Monty vd Withoeve

CSI1*

Lonneke Mulder (Sittard) – Con Calato

Johnny Pals (As) – A’Lee Springpower BH

Frank Schuttert (Ommen) – Joint Venture

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z

CSIYH1* incl. 8yo

Johnny Pals (As) – Happy Linda

Frank Schuttert (Ommen) – Sam SH

John Steeghs (Meterik) – Irocco  Blue

Bornival CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België – 27 t/m 30 augustus 2020 springen

Tel: 0032-494716854

E-mail: hdb1404@outlook.com

Website: www.harasdebornival.be

CSI2*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Excellent, Grace Kelly

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Bo, Flying Jackie, Turbo Z

Imke Kort (Lewedorp) – Cappuccino

CSI1*

Imke Kort (Lewedorp) – Cronini

Gijon CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 26 t/m 30 augustus 2020 springen

Tel: 0034-985181731

E-mail: chipico@gijon.es

Website: www.clubhipicoastur.com

CSI2*

Henk van de Pol (Eindhoven) – Cherokee, Cruzeiro, Looyman Z

Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIO4*-NC-S/ CCI4*- Polen – 27 t/m 30 augustus 2020 eventing

E-mail: office@stragona.pl

Website: strzegomhorsetrials.pl

CCIO4*-NC-S Nations Cup

Merel Blom (Aalten) – Ceda N.O.P.

Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) – Wicro Quibus N.O.P.

Raf Kooremans (Turnhout) – Dimitri N.O.P.

Elaine Pen (Voorschoten) – Blue Nile

Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit

CCI3*-L

Merel Blom (Aalten) – Crossborder Radar Love

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Hatary MBF

Mara van de Ven (Haarsteeg) – Lexington van de Vinkenhof

CCI3*-S

Roxana Graman (Slagharen) – Forever

Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini

Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino

Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino

CCI2*-L

Merel Blom (Aalten) – Canadian Club M, Corminta Vom Gwick

Sterre van Houte (Pannerden) – Giant Prospect BB

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF

CCI2*-S

Roxana Graman (Slagharen) – Jefferson

Sterre Van Houte (Pannerden) – Halina M

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jersey MBF

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Hoe heet ie, Irma Peternella

Elaine Pen (Voorschoten) – It takes two, It’s a kind of magic

Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Fulco

Judy Schep (IJsselstein Ut) – Gaston ES

Jordy Wilken (Olst) – Gentle Genius Spirit, Wilbert Bo

Jade Woeltjes (Aalten) – Look at Her

CCI1*-Intro

Mara van de Ven (Haarsteeg) – Keano Van De Vinkenhof

CCIP2-L

Senna Van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady, Naughty Boy

Wellington, Heckfield CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië – 29 t/m 31 augustus 2020 eventing

Tel: 0044-1189326308

E-mail: David.Sheerin@wellington.co.uk; Ridingmarketing@wellington.co.uk

Website: www.wellingtonhorsetrials.co.uk

CCI3*-S

Althea Bleekman (Devon) – Granncord

Monpazier CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEIYJ2 Frankrijk – 27 t/m 30 augustus 2020 endurance

Tel: 0033-682586000

E-mail: contact@lafaure.fr

Website: www.monpazier.adoreed.fr

CEI3* 160

Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) – L.I. Wallonia

CEI2* 120

Jarmila Lakeman (Warnsveld) – El Kebir Florival

CEI2* 120

Jarmila Lakeman (Warnsveld) – Anissa du Florival

CEIYJ2* 120

Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) – L I Krizos

Ijjou Mohamed (Leiden) – Nib Iksha Star

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz