Source :
KNHS

In België is het eerste internationale concours in Lier. Veel Nederlandse ruiters komen hier aan de start in de 2*-, 1*-rubrieken en rubrieken voor jonge paarden. In Saint Tropez begint donderdag de derde week van de internationale springtour, nu op 5*-niveau. Maikel van der Vleuten komt weer aan de start om een gooi te doen naar de derde Grand Prix-zege op rij. Ook Marc Houtzager is naar Zuid-Frankrijk afgereisd. Verder komen de springruiters aan de start op de Baltica Tour in Ciekocinko in Polen en op de CSI’s in Royan en Tryon. De Nederlandse eventingruiters zijn het komend weekend in het Poolse Strzegom. In de zwaarste klasse, de korte 4*, staan Merel Blom, Raf Kooremans en Jordy Wilken op de startlijst.

St Tropez – Grimaud CSI5*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk – 2 t/m 5 juli 2020 springen

Website: hubside-jumping-en.hubside.fr

CSI5*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat, Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, Dana Blue, Edinburgh

CSI2*

Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Snoes

Tryon NC CSI3* USA – 30 juni 2020 t/m 5 juli 2020 springen

Website: tryon.coth.com

CSI3*

Wim Janssen (Wellington – Florida) – Fancy Roos VDL

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 2 t/m 5 juli 2020 springen

Website: www.azelhof.be

CSI2*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Excellent, Grace Kelly

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable

Emma Bocken (Weert) – Check Out

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy

Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) – Celiné

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Forever SFN, Kennedy Z, Oak Grove’s Carlyle

Daan van Geel (Gees) – Djam, Guus, Hulde G

Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty, Flying Echo, Gelster

Michael Greeve (Veeningen) – Flambeau, Gimondi CKV, Hamilton

Jens van Grunsven (Erp) – Doma Sue, Gladiator HL, Greatlight

Fleur Holleman (Huissen) – Faltic

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Calyso, Gillion ES, Hosanne ES

Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Expectation of Romance, Ginette

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Careful H, Turbo Z

Megan Laseur (Soest) – Cassanova, Humbertha, Ironman

Tom Martens (Ospel) – Baucis D’Ouilly

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Grand-Dessert, Haya, Holy Moley

Iris Michels (Liessel) – Black Out, Eggcelent

Bas Moerings (Roosendaal) – Hardesther, Ipsthar

Pim Mulder (Dalfsen) – Dywis HH, Freedom Again, Narina BE-ST Z

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Golden Boy V

Lisa Nooren (Engis) – Click, Dienellie

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Gladstone, Van Schijndel’s Olaya Z

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Herma, Itcho Van ’t Ruytershof

Kirsten Rikkert (Enter) – Colandro 4, Famariloma

Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Elise, Hiek`n

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock’s Dobelensky

Ben Schröder (Tubbergen) – Grodino, High Shutterfly, I Will Be Famous

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Don VHP Z, Zinius

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carado 3, Con Quidam RB, No Fear Vd Tichelrij Z

Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Kamara van’t Heike, Wunschkind

Liesje Vrolijk (Almen) – Farfan M, Hailey Fairy, Hunter Fairy

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Freedom, Heechhiem’s Cancun VDM

CSI1*

Alicia Bocken (Weert) – Dagma, Insomnia Z

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Euphoria 7, Fuzeta Beech

Daan van Geel (Gees) – Girl Scout

Michael Greeve (Veeningen) – High Big Andi K

Jens van Grunsven (Erp) – Heathrow

Fleur Holleman (Huissen) – Calore Van De Helle, Dakota Du Buisson Z, Innuendo R&D

Mart IJland (Hengelo Ov) – Don Diego, Issey

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Interadel BH

Iris Michels (Liessel) – Isaac

Eline Moerings (Roosendaal) – Bardesther

Pim Mulder (Dalfsen) – Hazelhorst I

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Farmer’s Apple, Iletto

Lisa Nooren (Engis) – VDL Groep Centora de Wallyro

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gomez Imprezz

Kirsten Rikkert (Enter) – Queen 175

Ruben Romp (Goirle) – Gloria, Pirate Andalou

Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) – White Socks

Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Earthquake, Lovely Lady

CSIYH1*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Ingar Endy VDE

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Nino du Roton

Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) – Ilivia, Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Just D.

Daan van Geel (Gees) – Il Cavallo V L

Vincent Geerink (Gelselaar) – Iniesta

Michael Greeve (Veeningen) – Jacksonville Eurohill

Angelique Hoorn (Wanneperveen) – Idylle Of Romance

Megan Laseur (Soest) – It’s a walk in the park, Junior Berlin Van De Doornhoeve

Tom Martens (Ospel) – N-Pezi

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Irsina Blue

Bas Moerings (Roosendaal) – Kwik Tweet

Geert Moerings (Roosendaal) – Jestha

Pim Mulder (Dalfsen) – I am a Rebel -S

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Condor Z

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Infidel du Piedroux

Kirsten Rikkert (Enter) – Jadebridge, Jr Rag

Ruben Romp (Goirle) – Tehuelche

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Novellist, Indy

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Nixon van’t Meulenhof

Ciekocinko CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Polen – 30 juni 2020 t/m 5 juli 2020 springen

Tel: 0048-691934350

E-mail: baltica@ciekocinko.pl

Website: www.balticatour.pl

CSI2*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop

Maureen Bonder (Schoonoord) – Cassiopeia, Flierefluiter, Hokuspokus

Monique van den Broek (Sevenum) – Bugano de l’Abbaye, Compadre van de Helle, Fil a Fil, Hello B.

Patrick Lemmen (Koningslust) – Full Option van’t Zand, Geanette B, Good Morning B

Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Dakota B, Ferdinand B.

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Formatera, Hoznayo, Q-Verdi

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno, Dolce Vita, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Expensive, Good Farming HS, Halla

Jur Vrieling (Holwierde) – Dallas VDL, Garrincha van de Kalevallei, Gran Canyon van HD

CSI1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Harmony SNW

Maureen Bonder (Schoonoord) – Infinity Z.G.

Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Elrado

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Hisinia vd Wolfsakker Z

Jur Vrieling (Holwierde) – KM Dollards Gwen Stefani, KM It’s Me

CSIYH1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jasper

Maureen Bonder (Schoonoord) – Exellent Friend

Patrick Lemmen (Koningslust) – Jappeloup, Luigi U.B.

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Kartouche

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Lopez T

Royan CSIAm-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk – 1 t/m 5 juli 2020 springen

Website: www.centre-equestre-royan.com

CSI2*

Leon Thijssen (Sevenum) – Faithless MVDL, Famous H, For President, Nuna du Perchet

Mans Thijssen (Sevenum) – Bulavsco, Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Happy

Mel Thijssen (Sevenum) – Gaudi, Go Go Jumbo-M, Nena K Z

CSI1*

Leon Thijssen (Sevenum) – Carinja

Mans Thijssen (Sevenum) – Hello

Mel Thijssen (Sevenum) – Celebration RM

CSIYH1*

Mel Thijssen (Sevenum) – Ibiza Z

Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIJ2*-S/ CCIY3*-S/ Polen – 2 t/m 5 juli 2020 eventing

Website: rechenstelle.de

CCI4*-S

Merel Blom (Aalten) – Lykkegaard’s La’Maria, The Quizmaster

Raf Kooremans (Turnhout) – Dimitri N.O.P.

Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit

CCI3*-S

Merel Blom (Aalten) – Ceda N.O.P., Crossborder Radar Love

Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini

Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino

CCIY3*-S

Jade Woeltjes (Aalten) – The Joker

CCI2*-S

Merel Blom (Aalten) – Corminta Vom Gwick, Look at Her

Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Fulco

Maxime Van Tatenhove (Gapinge) – Hestia

Jordy Wilken (Olst) – Gentle Genius Spirit

CCI1*-Intro

Sterre Van Houte (Pannerden) – Giant Prospect BB, Halina M

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz