Source :

KNHS

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Zephyr
Gal, Edward Oosterbeek GLOCK’s Zonik N.O.P.
Meulendijks, Anne Heeze MDH Avanti N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek Zanardi
Scholtens, Emmelie Gorinchem Desperado
Silfhout, Diederik van Lunteren Expression

Dressuur senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baalen, Marlies van Brakel Ben Johnson
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Aqiedo
Heijkoop, Danielle Rotterdam Badari
Louws, Lucie Oostkapelle Evito
Meer, Patrick van der Naaldwijk Chinook
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek GLOCK’s Casper
Nekeman, Denise  Hasselt Boston STH
Zweistra, Thamar Schore Hexagon’s Double Dutch


Dressuur U25, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Koeyer, Jasmien de St. Jansteen Esperanza
Nieuwenhuis, Jeanine  Serooskerke TC Athene

Dressuur U25, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Huberts, Carlijn Beers (NB) Watoeshi

 Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kuintjes, Zoë Aalsmeer PrimeVal Brittsion
Pap, Kimberly Nunspeet Vloet Victory
Peperstraten, Daphne van Oude-Tonge Greenpoint’s Cupido
Rockx, Thalia Roosendaal Verdi de la Fazenda

Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rockx, Thalia Roosendaal Gerda Nova de la Fazenda

Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pols, Sanne van der Abbenbroek Excellentie
Schelstraete, Micky  Gemonde Grand Charmeur

Dressuur Junioren B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bedaf, Chiel van Etten-Leur Floris
Gilbers, Thessa Varsseveld Gominka EST
Pols, Sanne van der Abbenbroek Cuvanck PP
Verbeek, Pem Waalre Fernando Torres

Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogen, Lilly van den De Meern Martinez Candyman
Nek, Lara van Wijdewormer Brouwershaven Nairobi
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel King Stayerhof’s Jango

Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nek, Lara van Wijdewormer Baumann’s Despino
Hemert, Tessa van Ammerzoden Noordhof’s Surprise
Walraven, Morgan s’ Gravendeel Devil’s Kiss Naoni
Willemsen, Julia Bergharen Movie Star

Dressuur Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard

 Dressuur Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Knipscheer, Maura Bergen (NH) Amaretto

 Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Dulk, Nicole den Elen, België Wallace N.O.P.
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Alphaville N.O.P.
Horst, Rixt van der Grou / Nistelrode Findsley N.O.P.
Reu, Maud de Zwolle Webron B
Vermeulen, Demi Zevenaar Wannabe
Voets, Sanne Berghem Demantur RS2 N.O.P.

Para- dressuur, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Guetta
Krijnsen, Lotte Enschede Rosenstolz


SPRINGEN

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Greve, Willem Markelo Zypria S
Houtzager, Marc Rouveen Sterrehof’s Calimero
Kuipers, Doron Mijnsheerenland Charley
Smolders, Harrie Grobbendonk, België Don VHP Z N.O.P.
Vleuten, Eric van der Someren Wunschkind
Vleuten, Maikel van der Someren Dana Blue
Vrieling, Jur   Holwierde VDL Glasgow vh Merelsnest

Springen senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Asten, Leopold van Duizel VDL Groep Beauty
Asten, Leopold van Duizel VDL Groep Miss Untouchable
Bles, Bart Babberich Israel van de Dennehoeve
Jochems, Kevin Sevenum Cristello 2
Schuttert, Frank Ommen Lyonel D

Springen Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kersten, Lars Egchel Dobbey
Kersten, Lars Egchel H-Cassino
Mheen, Rowen van de Hoevelaken Q Verdi
Moerings, Bas Roosendaal Fosther
Morsink, Veronique De Lutte Entrepreneur
Schellekens, Tom Esbeek Casander

Springen Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Mheen, Elise van de Hoevelaken Ferdinand B

Springen Junioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Morsink, Elike De Lutte Dakina II
Morssinkhof, Skye Hierden G-Vingino-Blue
Nieuwenhuis, Pam Groessen Vendorlux
Schuttelaar, Beau Tegelen Illinois Z
Thijssen, Mel  Baarlo Cartolana 2
Thijssen, Mel Baarlo Enrique
Veenstra, Gerrit Drachtstercompagnie Loridon van T&L

 Springen Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Dagma
Boerekamp, Finn Someren-Heide Gradini

 Springen Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Estera van de Vosberg
Boer, Wesley de Nieuwleusen Esprit de Pomme
Dolfijn, Jorinde Buitenpost Providence
Vos, Thijmen Wierden Theo 149

Springen pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Engelsman, Lily Berkhout Blackwoodland Rock
IJland, Mart Hengelo Ov. Invisible E van het Juxschot
Nieuwenhuis, Pam Groessen Zeppe van de IJsseldijk

 Springen pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Holleman, Fleur Huissen Bora-Bora
Huijbregts, Liv Rijsbergen Enzovoort Dew-Drop
Kraker, Sarah de Axel Kerwin van Orchid
Meijers, Cheyenne Echt Special Lady

EVENTING

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Lips, Tim Made Bayro
Lips, Tim Made Eclips
Blom, Merel Aalten Ceda
Blom, Merel Aalten Rumour Has It N.O.P.

Eventing senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogenveen, Laura Weert Wicro Quibus N.O.P.
Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Peter Parker


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pleysier, Olivia Bilthoven Spirit Excalibur
Haas, Nina de Hengstdijk Divine

Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Driessen, Levi Esch Lancero Dancer
Driessen, Levi Esch Lord Ricello
Haas, Nina de Hengstdijk Cocu
Haas, Nina de Hengstdijk Houdini
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Ravallo van de Smeetshoeve
Soeteman, Mauro Hoeven Golden World
Spaak, Mylène Hierden King Canna
Reine, Thierry van Herveld ACSI Harry Belafonte
Riel, Maartje van Loon op Zand Eppo
Venderbosch, Bjinse Harreveld Lord Mayor

Eventing Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kolkman, Caresse Hengelo Ov Diamant
Otto, Elise Schoonhoven Coffee IJs
Posthumus, Beau Terschuur Smokie
Snepvangers, Kristy Bergen op Zoom Diesel

 Eventing Junioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bergsma, Splinter Hilversum Quantum Warrior
Monhemius, Lotte Halfweg Gogo Jumbo HVR
Naber, Leida Biddinghuizen ACSI ZamZam
Peemen, Okke Meerle (Bel) Happy Lady

 Eventing pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Joosse, Lisa Balkbrug Rathcline Dream
Swinkels, Michelle Moergestel Snow

 Eventing pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Haver, Daniel Lelystad Zeb
Houte, Sterre van Pannerden Fernhill First Lady
Houte, Sterre van Pannerden Secret Benny
Rudolphy, Maybritt Meppel Urban
Someren, Claire van Almere Brummerhoeve’s Levi H

 

ENDURANCE

Endurance senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Schoonderwoert, Leonie Hoogeveen  
Visser, Marijke Stavelot (Bel.)  

Endurance senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baten, Nant Teteringen  
Berg, Joyce van den Leiden  
Groen, Esther Bromsgrove (GBR)  
Jonkman, Angela Scharmer  
Nooijen, Michelle Ledeacker  
Oudshoorn, Donna Katwijk  

Endurance Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kok, Anne Marijn Hendrik Ido Ambacht  
Lamsma, Imke Vriezenveen  
Mohamed, Ijjou Leiden  
Warmenhoven, Desiree Rijnsburg  

Endurance Junioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Aart, Bo van Bavel  
Kramer, Nanke De Veenhoop  
Ulden, Kimara van Leiden  

REINING

Reining senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Freriks, Lia   Zaandam  
Grether, Anne   Boekel  
Hagelaars, Aniek Eersel  
Young-van Osch, Rieky   Vorstenbosch  

Reining senioren, B-kader 

Ruiter Woonplaats Paard
Rijn, Faye van Dronten  
Verboom, Liselotte Hummelo  

 Reining Young rider, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Aalderen van, Deley Purmerend Just BH Great Einstein
Cosijnse, Fabienne Baarn Figlio Di Arc Be Aech Topsail
Tsin, Casper   Espel  

Reining Young rider, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Zwam, Yessie van der Ede Walla Whiz N Tari BB
Zweegers, Sam Best Skip N Wimp BB

Reining Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Cosijnse, Talitha Baarn Big Gun to Trash
Rommelse, Amber Dongen  

 

VOLTIGE

Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Roy Rogers, voltigeteam Bilthoven  


Voltige juniorenteam, A-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Nationaal Junioren Team Voltige Ermelo  

 Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Ridder, Claire de Leidschendam  
Sneekes, Carola Callantsoog  

Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Kubbe, Annebeth Jelling, Denemarken  

Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Seidel, Arthur Nieuweroord  

 Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Geelhoed, Lotte Amersfoort  
Schaik, Renske van Schalwijk  
Seidel, Charlotte Nieuweroord  

 

MENNEN

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Chardon, Bram   Den Hoorn, Zuid-Holland  
Chardon, IJsbrand Den Hoorn, Zuid-Holland  
Ronde, Koos de Zwartewaal  

Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Graaf, Edwin van der Ouddorp  
Heus, Hans Eerbeek  
Ronde, Peter de Abbenbroek  
Weusthof, Mark   Rossum (Ov.)  

Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Boer, Jan de Terwolde  
Chardon, Edith Den Hoorn, Zuid-Holland  
Hammink, Marijke Bornerbroek  

Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Ham, Joey van der Noordwijk  
Kamp, Aart van de Ermelo  
Kinds, Jannes Balloo  

Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Eijk, Stan van Schinveld  
Harmsel, Antonie ter Rijssen  

Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Couwenberg, Erik Veulen  
Dijkhof, Geert  Klarenbeek  
Hagen-Dijkhuis, Sanny Schinveld  
Letteboer, Raymond Oud-Ootmarsum  
Timmerman, Theo Varsseveld  
Vermeulen, Carlo Griendtsveen  

Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Hendriks, Cas Zeeland  

 Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Bunt, Melanie van de Lunteren  
Ende, Nathalie van der Poeldijk  
Poele, Heidi te Wolphaartsdijk  
Rutjens, Rodinde Weert  
Verhofstad, Daan Moergestel  

Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Pestman, Rudolf Eext Diesel
Siebers, Saskia Maarheeze Axel

Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Gommers, Joop Dreumel Bandit
Houterman, Eline Horst/Meterik Vygo
Schuiling, Anniek Herveld Aron (Zazou)

Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Schuiling, Marissa Den Burg Kyra

Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Brent Janssen Swolgen Regina’s Hielke
Pijl, Tamara Loosdrecht Dex
Zaayer, Annegreet Wadenoijen Ravel

Para-equestrian mennen, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Bart Blom
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Albrecht’s Hoeve’s Lars
Poppen, Jacques Froombosch Horses2fly Anniek
Poppen, Jacques Froombosch P.P.

Para-equestrian mennen, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Marwijk, Aad van Hoenderloo Kyra
Steenkamp, Dinja Bussum Balou
Veneman-Fleurke, Ingmar Tweede Exloërmond Umpire
Witvoet, Martje Appelscha Havehoeve’s Boy

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz