Woensdag begint de beroemde Military Boekelo-Enschede. Als onderdeel van de internationale wedstrijd staat ook de Nederlandse titel in Boekelo op het spel. In Boekelo wordt ook de laatste wedstrijd van de FEI Nations Cup verreden en voor Nederland is dit de laatste kans om een teamticket voor de Olympische Spelen in Tokio 2020 te verdienen.

Een groot deel van de springruiters trekt naar het populaire indoorconcours in het Belgische Opglabbeek, naar de tweede week van de herfsttour in Vilamoura en in Oliva. Verder is er Nederlandse deelname in St.Tropez en Beijing. De jeugd springt in Chevenez en Le Mans.

Drie eventingamazones reizen af naar Strzegom, een enduranceamazone naar Buch in Duitsland.

 

St Tropez CSI4*/ CSI2*/ CSI1* FR – 10 t/m 13 oktober 2019

Website: hubside-jumping-en.hubside.fr

CSI4*

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field

Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 7 t/m 13 oktober 2019 springen

Website: online.equipe.com

CSI3*

Robin Bril (Westendorp) – Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy

Roelof Bril (Westendorp) – Evarado, The Gentleman

Niels Kersten (Egchel) – Biela D’Auzay LA, Dabelle

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Bml Florida Balia NL, Caretino, Celine M Z, Falou, Fhilavska, Fuij

Leon Thijssen (Sevenum) – American, Edgarrento, Estoril, Everest -W, For President, Grand Blanc de Villa d’Arto, Val

Mel Thijssen (Sevenum) – Cabernet do Itinga, Cartolana 2, Enrique, Gaudi, Giominka, Go Go Jumbo-M

CSI1*

Niels Kersten (Egchel) – Cornetara, Delta de la Rasse

CSIYH1*

Robin Bril (Westendorp) – Iberico

Niels Kersten (Egchel) – Mullaghdrin Limber

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Happy

Mel Thijssen (Sevenum) – Nena K Z

Beijing Bird’s Nest CSI3* China – 11 t/m 14 oktober 2019 springen

Website: www.equinechina.com

CSI3*

Vincent Vermeulen (Tiel) – Flying Dream 

Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België – 10 t/m 13 oktober 2019 springen

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Urane de Talma

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Chacco’s Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin

Ivo Biessen (Valkenswaard) – Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality

Monique van den Broek (Sevenum) – Bugano de l’Abbaye, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle, Gijsbrand

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Freebird, Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Bonnie MZ, Diesel, Donjo, Forever SFN

Amber Fijen (Bladel) – Centogran, El Corrado, Gucci

Michael Greeve (Veeningen) – Contara 15, Fernando, Guan GJB, Lukaku vd Bisschop

Willem Greve (Markelo) – Faro, GoGo, Grandorado TN

Demi van Grunsven (Handel) – Spiros Z, Tinka’s Hope

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Chabala, Cool Boy, Quincy

Roel Holthuizen (Zulpich) – Clarise- R, Freddie H, Quornet KHR

Yves Houtackers (Weert) – Dieu Merci v’t Meulenhof

Kevin Jochems (Sevenum) – Cristello H, Enjoy, Faithless MVDL, Grandino H

Anouk Kort (Lewedorp) – Chivas AP Z, Ichikawa

Joy Lammers (Achel) – Fellie, First Boy B.B., Hero

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca, Graziano, Hawai Balia NL

Lisa Nooren (Engis) – Balthazar VP Wisbeco, Socks, VDL Groep Gistique

Aniek Poels (Swolgen) – Athene, Barry White, Calina, Diserta

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Huepens Conquestador, Othello, Quantas 15

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Cassirano Del Rilate, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay

John Steeghs (Meterik) – Google, Monty vd Withoeve

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Freedom, Heechhiem’s Cancun VDM

CSIYH1*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Hutch

Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Indigo-Light

Rob Eras (Helvoirt) – Mademoiselle du Zoute 8811

Sidney Eras (Helvoirt) – Niagara de Muze

Willem Greve (Markelo) – Hyperbolics, Isabelle II-S

Demi van Grunsven (Handel) – Cascos, Hucinta

Yves Houtackers (Weert) – Gold Diamant Du Plan D’Eau

Anouk Kort (Lewedorp) – Caviana de Kreisker, Nixon van HD

Joy Lammers (Achel) – Ibeau SMH

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Itos S

Lisa Nooren (Engis) – Dame de Leurven

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Jones

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Haretto

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z 

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 8 t/m 13 oktober 2019 springen

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Marielle Friesen (Ommel) – Carte Blanche, Stakkabisa

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Daro H, Guilietta, Silverado

Maaike Schoormans (Hapert) – Gavanta

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carado 3, Con Quidam RB, Hi There, Huppeldepup, Stippel

CSI1*

Stefanie Heins (De Schiphorst) – Hamilton

Joris van Helmond (Asten) – Julius van de Kapelleboshoeve

CSIYH1*

Maaike Schoormans (Hapert) – Iron Man J.P., Jack Sparrow

Chevenez CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIOP/ CSIOCh/ CSIU25-A/ CSIU25YJ- Zwitserland – 10 t/m 13 oktober 2019 springen

Website: www.oeuvray-smits.ch

CSIJ-A junioren

Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) – Cliff, Extase, Iron Berthus PP

Sanne ter Haar (Hierden) – Aldhers

Fleur Holleman (Huissen) – Calore Van De Helle, Faltic

Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Earthquake

CSIOP pony’s

Anne Feenstra (Bontebok) – Knud van Orchid’s

Logan Fiechter (Merksplas) – Fun Vicky T, Minerva For Play

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Fantasia, Kodiak van Orchid S

Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Ballard Prince, Panfu van de Bisschop

Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora

Milan Morssinkhof (Hierden) – Elle Birken

Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s

CSIOCh Children

Alicia Bocken (Weert) – Insomnia Z

Jersey Kuijpers (Helmond) – Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi

Amber van Marle (Ambt Delden) – El Clarimo, Gregorius v/d Vrendt

Milan Morssinkhof (Hierden) – Dartbreaker, Vivor du Castet

Yfke Priem (Menaam) – Esprit De Pomme, Valentino’s Zandor Z

Roos van Sprang (Oirschot) – Celeste

Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) – Lovely Lady, White Socks

Le Mans CSI2*/ CSI1*/ CSIP/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk – 10 t/m 13 oktober 2019 springen

Website: www.pole-europeen-du-cheval.com

CSIP pony’s

Sarah de Kraker (Axel) – Kerwin van Orchid’s

Carlijn Roepel (Rotterdam) – Breitling

Isabelle Roepel (Rotterdam) – Anouk

CSIAm-A

Sarah de Kraker (Axel) – Dechidé DN

Boekelo CCIO4*-NC-L Nederland – 10 t/m 13 oktober 2019 eventing

Website: www.military-boekelo.nl

CCIO4*-NC-L

Merel Blom (Aalten) – Ceda, Chiccolino

Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – ACSI Champ De Tailleur

Nina de Haas (Hengstdijk) – Cocu, Divine H.E.

Andrew Heffernan (Cheshire) – Gideon

Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Image of Roses

Raf Kooremans (Turnhout) – Dimitri

Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit

Strzegom CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCI1* Polen – 10 t/m 13 oktober 2019 eventing

Website: www.StrzegomHorseTrials.pl

CCI4*-S

Myrle Schoones (Pelt) – Ravallo van de Smeetshoeve

CCI3*-L

Asha Laseroms (Klein Zundert) – Soccer Star

CCI2*-L

Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino

Buch CEI1* 90/ CEIYJ1* 90 Duitsland – 12 t/m 12 oktober 2019 endurance

Website: www.endurance-team-klingbeil.de

CEI1* 90

Talitha Bakker (Winterswijk Woold) – Gvahiba

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz