In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Gal, Edward Oosterbeek GLOCK’s Zonik N.O.P.
Meulendijks, Anne Heeze MDH Avanti N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Scholtens, Emmelie Gorinchem Apache
Scholtens, Emmelie Gorinchem Desperado
Witte-Vrees, Madeleine Schijndel Cennin

 

Dressuur senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baalen, Marlies van Brakel Ben Johnson
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Zephyr
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Aqiedo
Heijkoop, Danielle Rotterdam Badari
Meer, Patrick van der Naaldwijk Chinook
Meer, Patrick van der Naaldwijk Zippo
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek Zanardi
Silfhout, Diederik van Lunteren Expression
Zweistra, Thamar Schore Hexagon’s Double Dutch


Dressuur U25, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Koeyer, Jasmien St. Jansteen Esperanza
Nekeman, Denise  Hasselt Boston STH
Nieuwenhuis, Jeanine  Serooskerke TC Athene

 

Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Donkers, Esmée  Venhorst Chaina
Huberts, Carlijn Beers (NB) Watoeshi
Kuintjes, Zoë Aalsmeer PrimeVal Brittsion
Peperstraten, Daphne van Oude-Tonge Greenpoint’s Cupido
Rockx, Thalia Roosendaal Verdi de la Fazenda

 

Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bovenkamp, Diana van de Voorthuizen Evita Ronia
Jongen, Fabienne Gemert-Bakel Botticelli
Pap, Kimberly Nunspeet Vloet Victory
Rockx, Thalia Roosendaal Gerda Nova de la Fazenda
Vaessen, Carlijn Wezep Fossbury
Wedda, Myrthe IJselsteijn, Utr. Diamond Geezer
Zoutendijk, Lisanne St. Willebrord Kostendrukkers Ringo Star

 

Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Luiten, Marten Winschoten Fynona
Pols, Sanne van der Abbenbroek Excellentie
Schelstraete, Micky  Gemonde Grand Charmeur


Dressuur Junioren B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Boogaard, Annemijn Oudelande Fullspeed TC
Pols, Sanne van der Abbenbroek Cuvanck PP
Verbeek, Pem Waalre Fernando Torres

Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Heiden, Robin Alphen Colourfull Cannonball
Hoogen, Lilly van den De Meern Martinez Candyman
Kuijl, Floor van de Hummerlo Champ of Daily
Nek, Lara van Wijdewormer Brouwershaven Nairobi
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel King Stayerhof’s Jango
Schelstraete, Micky  Gemonde Elin’s Noncisdador

Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nek, Lara van Wijdewormer Baumann’s Despino
Nugteren, Tatum Ridderkerk Del Piero
Hemert, Tessa van Ammerzoden Noordhof’s Surprise
Walraven, Morgan s’ Gravendeel Devil’s Kiss Naoni
Willemsen, Julia Bergharen Movie Star
Woerts, Nina Franeker Madam’s Menno

Dressuur Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Dulst, Anniek van Ermelo Isala’s Arielle
Evers, Senna Grootebroek Happy Feet
Nek, Lara van Wijdewormer Amazing Comeback (Atilinda M)
Nek, Lara van Wijdewormer Fariska

Dressuur Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard

Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Dulk, Nicole den Elen, België Wallace N.O.P.
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Alphaville N.O.P.
Horst, Rixt van der Grou / Nistelrode Findsley
Reu, Maud de Zwolle Webron B
Vermeulen, Demi Zevenaar Wannabe
Voets, Sanne Berghem Demantur N.O.P.


Para- dressuur, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Guetta

 


SPRINGEN

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Houtzager, Marc Rouveen Sterrehof’s Calimero
Kuipers, Doron Mijnsheerenland Charley
Smolders, Harrie Grobbendonk, België Don VHP Z N.O.P.
Vleuten, Maikel van der Someren Dana Blue
Vrieling, Jur   Holwierde VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.

 

Springen senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Asten, Leopold van Duizel VDL Groep Beauty

Springen Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kersten, Lars Egchel Dobbey
Marchal, Tristan Someren-Heide Sambucca
Mheen, Rowen van de Hoevelaken Q Verdi
Moerings, Bas Roosendaal Fosther
Morsink, Veronique De Lutte Entrepreneur
Morsink, Veronique De Lutte Faithfull
Schellekens, Tom Esbeek Casander

 

Springen Junioren,  A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Mheen, Elise van de Hoevelaken Ferdinand B
Schuttelaar, Beau Tegelen Caretino


Springen Junioren,  B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Morsink, Elike De Lutte Dakina II
Nieuwenhuis, Pam Groessen Vendorlux
Schuttelaar, Beau Tegelen Illinois Z
Thijssen, Mel  Baarlo Cartolana 2
Thijssen, Mel Baarlo Enrique
Veenstra, Gerrit Drachtstercompagnie Loridon van T&L

 

Springen Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Estera van de Vosberg

 

Springen Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Dagma
Boer, Wesley de Nieuwleusen Esprit de Pomme
Boerekamp, Finn Someren-Heide Gradini
Dolfijn, Jorinde Buitenpost Providence
Vos, Thijmen Wierden Theo 149

 

Springen pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Engelsman, Lily Berkhout Blackwoodland Rock
Nieuwenhuis, Pam Groessen Zeppe van de IJsseldijk

 

Springen pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Holleman, Fleur Huissen Bora-Bora
Huijbregts, Liv Rijsbergen Enzovoort Dew-Drop
Kraker, Sarah de Axel Kerwin van Orchid
Meijers, Cheyenne Echt Special Lady
IJland, Mart Hengelo Ov. Invisible E van het Juxschot

Eventing

Eventing senioren, Olympisch kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Lips, Tim Made Bayro
Blom, Merel Aalten Rumour Has It N.O.P.

 

Eventing senioren, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogenveen, Laura Weert Wicro Quibus N.O.P.
Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Peter Parker N.O.P.
Pen, Elaine Voorschoten Undercover


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pleysier, Olivia Bilthoven Spirit Excalibur
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Dimitri
Haas, Nina de Hengstdijk Divine

 

Eventing Young Riders, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Driessen, Levi Esch Lancero Dancer
Driessen, Levi Esch Lord Ricello
Haas, Nina de Hengstdijk Cocu
Haas, Nina de Hengstdijk Houdini
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Ravallo van de Smeetshoeve
Soeteman, Mauro Hoeven Golden World
Spaak, Mylène Hierden King Canna
Reine, Thierry van Herveld ACSI Harry Belafonte
Riel, Maartje van Loon op Zand Eppo
Venderbosch, Bjinse Harreveld Lord Mayor

 

Eventing Junioren, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Otto, Elise Schoonhoven Coffee IJs
Posthumus, Beau Terschuur Smokie
Snepvangers, Kristy Bergen op Zoom Diesel

 

Eventing Junioren, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Bergsma, Splinter Hilversum Quantum Warrior
Kolkman, Caresse Hengelo Ov Diamant
Monhemius, Lotte Halfweg Gogo Jumbo HVR
Naber, Leida Biddinghuizen ACSI ZamZam
Peemen, Okke Meerle (Bel) Happy Lady

 


Eventing pony’s, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Swinkels, Michelle Moergestel Snow


Eventing pony’s, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Haver, Daniel Lelystad Zeb
Houte, Sterre van Pannerden Secret Benny / Fernhill First Lady
Joosse, Lisa Balkbrug Rathcline Dream
Rudolphy, Maybritt Meppel Urban
Someren, Claire van Almere Brummerhoeve’s Levi H

 


ENDURANCE

 

Endurance senioren, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Berg, Joyce van den Leiden  
Jonkman, Angela Scharmer  
Romer – Theunissen, Carmen Landgraaf  
Schoonderwoert, Leonie Hoogeveen  
Visser, Marijke Stavelot (Bel.)  

 

Endurance senioren, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Baten, Nant Teteringen  
Groen, Esther Bromsgrove (GBR)  
Oudshoorn, Donna Katwijk  

 

Endurance Junioren, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Kok, Anne Marijn Hendrik Ido Ambacht  
Lamsma, Imke Vriezenveen  
Mohamed, Ijjou Leiden  
Warmenhoven, Desiree Rijnsburg  


Endurance Junioren, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Aart, Bo van Bavel  
Kramer, Nanke De Veenhoop  
Ulden, Kimara van Leiden  

 

 

REINING

Reining senioren, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Freriks, Lia   Zaandam  
Grether, Anne   Boekel  
Hagelaars, Aniek Eersel  
Young-van Osch, Rieky   Vorstenbosch  

 

Reinig senioren, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Rijn, Faye van Dronten  
Verboom, Liselotte Hummelo  

 

Reining Young rider, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Aalderen van, Deley Purmerend Just BH Great Einstein
Cosijnse, Fabienne Baarn Figlio Di Arc Be Aech Topsail
Tsin, Casper   Espel  

 

Reining Young rider, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Zwam, Yessie van der Ede Walla Whiz N Tari BB
Zweegers, Sam best Skip N Wimp BB

 

 

Reining Junioren, A-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Cosijnse, Talitha Baarn Big Gun to Trash
Rommelse, Amber Dongen  

 

 

VOLTIGE

Voltige seniorenteam, A-kader

 

Voltigeurs Woonplaats Paard
Nationaal Junioren Team Voltige Ermelo  
Roy Rogers, voltigeteam Bilthoven  


Voltige dames senioren solo, A-kader

 

Voltigeur Woonplaats Paard
Ridder, Claire de Leidschendam  
Sneekes, Carola Callantsoog  

 

Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Kubbe, Annebeth Jelling, Denemarken  

 

Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Seidel, Arthur Nieuweroord  

 

Voltige dames junioren solo, A-kader

 

Voltigeur Woonplaats Paard
Geelhoed, Lotte Amersfoort  
Schaik, Renske van Boekel  
Seidel, Charlotte Nieuweroord  

 

 

MENNEN

 

Mennen vierspan paarden, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Chardon, Bram   Den Hoorn, Zuid-Holland  
Chardon, IJsbrand Den Hoorn, Zuid-Holland  
Ronde, Koos de Zwartewaal  
Timmerman, Theo Varsseveld  

 

Mennen vierspan paarden, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Ronde, Peter de Abbenbroek  
Weusthof, Mark   Rossum (Ov.)  
Graaf, Edwin van der Ouddorp  

 

Mennen vierspan pony’s, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Boer, Jan de Terwolde  
Chardon, Edith Den Hoorn, Zuid-Holland  
Hammink, Marijke Bornerbroek  

 

Mennen vierspan pony’s, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Ham, Joey van der Noordwijk  
Kinds, Jannes Balloo  

 

Mennen tweespan paarden, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Eijk, Stan van Schinveld  
Harmsel, Antonie ter Rijssen  


Mennen tweespan paarden, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Couwenberg, Erik Veulen  
Dijkhof, Geert  Klarenbeek  
Hagen-Dijkhuis, Sanny Schinveld  
Letteboer, Raymond Oud-Ootmarsum  

 

Mennen tweespan pony’s, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Hendriks, Cas Zeeland  

 

Mennen tweespan pony’s, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Bunt, Melanie van de Lunteren  
Poele, Heidi te Wolphaartsdijk  
Rutjens, Rodinde Weert  
Verhofstad, Daan Moergestel  

 

Mennen enkelspan paard, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Pestman, Rudolf Eext Diesel
Siebers, Saskia Maarheeze Axel

Mennen enkelspan paard, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Gommers, Joop Dreumel Bandit
Houterman, Eline Horst/Meterik Vygo
Schuiling, Anniek Herveld Aron (Zazou)
Velden-Rijkers, Ans van der Uden Ceasar

 

Mennen enkelspan pony, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Schuiling, Marissa Den Burg Kyra

 

Mennen enkelspan pony, B-kader

 

Ruiter Woonplaats Paard
Brent Janssen Swolgen Regina’s Hielke
Pijl, Tamara Loosdrecht Dex
Zaayer, Annegreet Wadenoijen Ravel

 

Para-equestrian mennen, A-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Bart Blom
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Albrecht’s Hoeve’s Lars
Poppen, Jacques Froombosch Horses2fly Anniek
Poppen, Jacques Froombosch P.P.

 

Para-equestrian mennen, B-kader

 

Menner Woonplaats Paard
Marwijk, Aad van Hoenderloo Kyra
Steenkamp, Dinja Bussum Balou
Veneman-Fleurke, Ingmar Tweede Exloërmond Umpire
Witvoet, Martje Appelscha Havehoeve’s Boy

 

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz