Source :

KNHS

Dit weekend wordt er met spanning uitgekeken naar de eerste Longines FEI Nations Cup wedstrijd voor de Nederlandse springruiters van dit seizoen in Sopot, Polen. Bondscoach Rob Ehrens heeft Bart Bles, Willem Greve, Kevin Jochems en Doron Kuipers opgesteld, Jens van Grunsven is reserveruiter. De Oranje ruiters kunnen hier de eerste punten voor de finale in Barcelona behalen.

Verder rijden springruiters op de 5*-wedstrijden in Stockholm (Global Champions Tour), Villach en Calgary. Daarnaast zijn er wedstrijden in Harthill (4*), Kronenberg, Bonheiden en Lier. Voor de jeugd, zowel springen als dressuur, is er de belangrijke wedstrijd in het Duitse Hagen. Nederland komt in beide disciplines met sterke teams aan de start. Ook voor de eventingruiters is in Duitsland een belangrijke wedstrijd, de 5* en 4* in Luhmühlen. Raf Kooremans start in de 5* en Merel Blom, Laura Hoogeveen en Ilonka Kluytmans rijden in de korte 4*. Verder zijn Nederlandse ruiters actief in Achleiten (dressuur), Nunney (eventing), Ksiaz (mennen) en Compiègne (endurance).

Hagen CDIOCh/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIP/ Duitsland – 11 t/m 16 juni 2019 dressuur
Website: www.psi-Events.de
CDIOCh Children
Maura Knipscheer (Bergen Nh) – Amaretto
CDIOJ Junioren
Shanna Baars (Nieuw-vennep) – Farzana G
Marten Luiten (Winschoten) – Fynona
Sanne van der Pols (Abbenbroek) – Cuvanck PP
CDIOP Pony’s
Floor van der Kuijl (Hummelo) – Castenrayseweg’s Dreamboy
Lara van Nek (Wijdewormer) – Brouwershaven’s Nairobi
Micky Schelstraete (Gemonde) – Elin’s Noncisdador
CDIOY Young Riders
Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) – Evita Ronia
Fabienne Jongen (Bakel) – Botticelli
Meike Kroot (Diessen) – Vince
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) – Primeval Brittsion
Myrthe Wedda (IJsselstein Ut) – Diamond Geezer
Lisanne Zoutendijk (Nispen) – Kostendrukkers Ringo Star
CDICh-A Children
Lara van Nek (Wijdewormer) – Amazing Comeback
CDIJ junioren
Thessa Gilbers (Varsseveld) – Gominka est
Sascha Heijmans (Vierpolders) – Flying Dutchman ACB
Pem Verbeek (Waalre) – Fernando Torres
CDIP pony’s
Robin Heiden (Alphen Gld) – Colourfull Cannonball
Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Noordhof’s Surprise
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) – Desperado

Achleiten CDI4*/ CDIJ/ CDIY/ CDIYH Oostenrijk – 13 t/m 16 juni 2019 dressuur
Website: www.achleiten.at
CDI4*
Karlijn Geelkerken (Enschede) – Ecuador VD

Sopot CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* Polen – 13 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.csio.sopot.pl
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Bart Bles (Babberich) – Expert, Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Willem Greve (Markelo) – Faro, Formidable, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Greatlight
Kevin Jochems (Sevenum) – Cristello H, Enjoy, Faithless MVDL
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Charley, Empire

Stockholm City CSI5*/ CSIU25-A Zweden – 13 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.globalchampions.se
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane
Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Flock
Frank Schuttert (Ommen) – Lyonel, Queensland
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Une de L’Othain
Jur Vrieling (Holwierde) – Davall, KM Chalcedon
CSIU25-A
Kessy van Berlo (Veghel) – Elegant
Emiel Richter (Enschede) – Disinaa

Villach, Treffen CSI5*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Oostenrijk- 14 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.ghpc.at
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Edinus
Gerco Schröder (Tubbergen) – Davino O, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Vincent Voorn (Weert) – De Vleut, Explosion
CSI2*
Tom Brinkman (Tubbergen) – Eto’O
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B.
CSIYH1* incl. 8yo
Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat
Gerco Schröder (Tubbergen) – Grande Chic

Calgary, Spruce Meadows AB CSI5*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-A Canada – 13 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.sprucemeadows.com
CSI5*
Piet van Genugten (Heeswijk-dinther) – Jelsy

Harthill CSI4*/ CSIAm-A/ CSI2* Groot-Brittannië – 11 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.bolesworthinternational.com
CSI4*
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Patrick Lemmen (Koningslust) – Charmie, Ideaal
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
CSI2*
Patrick Lemmen (Koningslust) – Inostello M
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Bangelo

Hagen CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOY Duitsland – 11 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.psi-Events.de
CSIOCh Children
Wesley Boer (Nieuwleusen) – Esprit De Pomme
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Ferrand HBC, Providence
Jersey Kuijpers (Helmond) – Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien
Thijmen Vos (Wierden) – Catango, Theo 149
CSIOJ Junioren
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Blue Silver, Enterprise LW
Beau Schuttelaar (Tegelen) – Caretino, Falou
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker, Groenendaal’s Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Homer van T&L Z, Loridon van T&L
CSIOP Pony’s
Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora
Sarah de Kraker (Axel) – Kerwin van Orchid’s
Kirsten Kreemers (Nuenen) – Kinean, Tinapatch
Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Zeppe Van De IJsseldijk
Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s
CSIOY Young Riders
Robin Bril (Westendorp) – Balou Puissant, Dizzy Lizzy
Lars Kersten (Egchel) – H-Cassino, K-Class Z
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Q-Verdi
Bas Moerings (Roosendaal) – Fosther
Veronique Morsink (De Lutte) – Entrepreneur, Faithfull
Tom Schellekens (Esbeek) – Casander

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 13 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Elisah Aarts (Rutten) – Egane
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van’t Ruytershof
Nicole Caris (Maria Hoop) – Woodfield Supreme
Marielle Friesen (Ommel) – Carte Blanche, Stakkabisa
Rob Heyligers (Asten) – Cassius Clay VDV Z
Yves Houtackers (Weert) – Dieu Merci v’t Meulenhof
Kristian Houwen (Wanssum) – Drop Shot VM
Loewie Joppen (Maasbree) – Dylano, International Popcorn
Niels Kersten (Egchel) – Billy Manjaro, Dabelle
Pieter Keunen (Linne) – Eigenwijs V, Gaspahr
Niels Knape (Swalmen) – Dynamite N, Toronto
Ruben Lamers (Neerpelt) – Ariana Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Celiné
Thijs Meulemeesters (Boekel) – Falentina
Lisa Nooren (Maastricht) – Ezra Van W, Socks
Tim van den Oetelaar (Veghel) – Fiola
John Steeghs (Meterik) – Google
Leon Thijssen (Sevenum) – Edgarrento, Estoril, For President
Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Grand Blanc de Villa d’Arto, Punjab
Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Abbervail Lightning
Maikel van der Vleuten (Someren) – Canisha
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) – Gouvernante VDL
Ivo Biessen (Valkenswaard) – Nippon Quality
Nicole Caris (Maria Hoop) – Corlensky LK, Gijsbrand, Inolette
Demi van Grunsven (Handel) – Spiros Z
Loewie Joppen (Maasbree) – Hantano
Niels Kersten (Egchel) – Conquality, MHS High Hopes
Pieter Keunen (Linne) – Miss Washington
Niels Knape (Swalmen) – Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Irsina Blue
Nicole Mestrom (Swalmen) – Dorette van de Pikkerie Z, Helaine van de Smockelaer
Lisa Nooren (Maastricht) – VDL Groep Gravin
Maaike Schoormans (Hapert) – Douglas Egypte, Gavanta, Jack Sparrow Z
Marlies van Soest (Evertsoord) – Corvette, Marieke
John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z
Leon Thijssen (Sevenum) – Tylientje Z
Mans Thijssen (Sevenum) – Happy
Claudia Verburgt (Hoogeloon) – H.Rubertha R 6, Pacini DSH
Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Hangover
CSIYH1*
Demi van Grunsven (Handel) – Jillz
Kristian Houwen (Wanssum) – Il Magnifico VM, Isa
Loewie Joppen (Maasbree) – Ilon, Important Style VK
Niels Kersten (Egchel) – I’m Special LVS Z, Nala 162
Nathalie van der Mei (Makkinga) – Haya
Nicole Mestrom (Swalmen) – Brown Star Z, Idagonda
Tim van den Oetelaar (Veghel) – Highlight HX
Maaike Schoormans (Hapert) – Iron Man J.P.
John Steeghs (Meterik) – Monty vd Withoeve
Maikel van der Vleuten (Someren) – Hinosa C

Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 13 t/m 16 juni 2019 springen
Website: jumping-bonheiden.be
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) – Air Max
Lianne Korevaar (Rotterdam) – Couleur Queen
Franka Louw (Tull En ’t Waal) – Daladium
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) – It’s Jones, Oscar van de Berghoeve
Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi, Igor B, Jancoulavsco Fortuna
Lianne Korevaar (Rotterdam) – Ibesi Cooper
Leon Kuypers (Breda) – Houdini, Jill, Unique Promesse Z
Franka Louw (Tull En ’t Waal) – Appie

Lier CSIV-B België – 14 t/m 16 juni 2019 springen
Website: www.azelhof.be
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) – La Loma
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) – Kaktus Z
Ben Spreuwenberg (Altenberge) – Fairplay de Fremis

Luhmühlen CCI4*-S/ CCI5*-L Duitsland – 13 t/m 16 juni 2019 eventing
Website: www.luhmuehlen.de
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) – Rumour Has It N.O.P.
Laura Hoogeveen (Weert) – Wicro Quibus N.O.P.
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Image of Roses
CCI5*-L
Raf Kooremans (Turnhout) – Henri Z

Nunney CCI3*-S Groot-Brittannië – 14 t/m 16 juni 2019 eventing
Website: www.nunneyhorsetrials.co.uk
CCI3*-S
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) – Oki Doki BH

Ksiaz CAI3*-H4/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Polen – 13 t/m 16 juni 2019 mennen
Website: www.stadoksiaz.pl
CAI3*-H1 enkelspan
Rudolf Pestman (Eext) – Fair Play D

Compiègne CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 130 Frankrijk – 15 t/m 16 juni 2019 endurance
Website: facebook : lawal endurance / compiegne endurance
CEI3* 160
Angela Jonkman (Scharmer) – Altara
CEIYJ2* 130
Nanke Kramer (De Veenhoop) – Liby

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz