In het Paasweekend zijn er twee grote evenementen in ons land. In Kronenberg vindt de tweede editie van Horse Driving Kronenberg Internationaal plaats. Naast wedstrijden voor enkel- en tweespannen paarden is er ook een etappe in de World Cup voor vierspannen met de voltallige Nederlandse mentop op de deelnemerslijst.  Daarnaast wordt in Oudkarspel de vijfde editie gehouden van de North Holland Horse Trials met meer dan 220 deelnemers uit maar liefst 12 landen. In de korte 3* komen onder meer Tim Lips en Alice Naber-Lozeman in actie.

Andere Nederlandse eventingruiters zijn te zien in Radolfzell en Bicton. Harrie Smolders, Gerco Schröder, Maikel van der Vleuten, Bart Bles en Eric van der Vleuten zijn op de Global Champions Tour. Afgelopen weekend waren ze in Mexico, nu zijn ze gearriveerd in Miami. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief in St Tropez, Lanaken, Eschweiler, Oliva, Opglabbeek, Valencia en Sancourt. De jeugd springt in Gorla Minore.

De Oranje dressuurruiters, senioren en jeugd, hebben hun wedstrijden in Sint-Truiden in België. Een groot aantal Nederlandse voltigeurs reist naar Saumur in Frankrijk.

 

Sint-Truiden CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDI3* België – 18 t/m 22 april 2019 dressuur

Website: www.stalgravenhof.com

CDI3*

Remy Bastings (Liessel) – Ambassador

Joyce Heuitink (Groenlo) – Gaudi Vita

Jessica Leijser (Someren) – Djambalaya

Justine Mudde (Laren Nh) – Easy Rider

Margo Timmermans (Venhorst) – Catch Me, Ghana

Rienke van de Ven – Veeneman (Goch) – Cristall`s Il Divo

Tosca Visser (Gorssel) – Asther De Jeu

Wenda Welten (Haghorst) – Firefly

CDIU25

Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) – Esperanza

CDIY Young Riders

Lisanne Zoutendijk (Nispen) – Kostendrukkers Ringo Star

Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) – Fidarsi Rossi

CDIJ junioren

Brandy Bos (Naarden) – Vitellius Forêt

Jessica Poelman (Aalsmeer) – Enouska, Zamora

Charlotte Wensing (Coevorden) – Flash

CDIP pony’s

Nina van Bakel (Liempde) – Mastro’s Night And Day

Jill Bogers (Alem) – First Hummer

Carmen van Delden (Genderen) – Davida

Morgan Walraven (‘s-gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni

Maud van Walstijn (Hengelo Gld) – Don Diego

Rowena Weggelaar (Roermond) – Navarone van de Beekerheide

Julia Willemsen (Bergharen) – Movie Star

Miami FL CSI5*/ CSI2* USA – 18 t/m 20 april 2019 springen

Website: www.globalchampionstour.com

CSI5*

Bart Bles (Babberich) – Expert, Israel v/d Dennehoeve

Gerco Schröder (Tubbergen) – Davino O, Glock’s Cognac Champblanc

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Don VHP Z N.O.P., Zinius

Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Wunschkind

Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, IDI Utopia

St Tropez – Cogolin CSI2*/ CSI4*/ CSIYH1* Frankrijk – 17 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.Harasdegrillions.fr

CSI4*

Lisa Nooren (Maastricht) – Dienellie, VDL Groep Sabech D’Ha

CSI2*

Lisa Nooren (Maastricht) – VDL Groep Centora de Wallyro 

Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België – 18 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.zangersheide.com

CSI3*

Joey Alberti (Einighausen) – Ekarla van de Horst, La Candida

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Chaccola, VDL Groep Falco, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable

Maureen Bonder (Schoonoord) – Carriano, Chickaboo, Gogotender

Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Eiaralda, Quilon

Robbert Ehrens (Weert) – Classe 2, Elenoor

Kim Emmen (Raamsdonk) – Eavantus C, Eclips, Farah, Flock, Teavanta II C Z

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Accent Z, Flint T.S., Gillion ES, Rubio Monocoat’s Wonderland

Thom de Koff (Renswoude) – Emmerson, Ferran V

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Calgary, Ediamo, Empire, Freestyle, Glasgow, Heineken VK VDL

Joost Martens (Helmond) – El-Rapide, Fortuna, Pepperhill

Tom Martens (Ospel) – Fleetwood, Jiamante Van Essene

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Comme Laude, Daisy, Dannuco, Kadafi van `t Hof van Pay Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Gladstone

Ruben Romp (Goirle) – Alep de Pilenie, Bugatty Go, Eagle Go, Gintura

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander

Frank Schuttert (Ommen) – Benur du Romet, Blind Date 31, Guus HS, Queensland

Suzanne Tepper (Holwierde) – Balonic de Trebox Z, Davenport VDL, Firework vd Kalevallei

Sanne Thijssen (Sevenum) – Bulavsco, Carinja, Celine M Z, elvira

Jur Vrieling (Holwierde) – Baltic VDL, Cashman 2, Driandria, Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon

CSI1*

Joey Alberti (Einighausen) – Heartbreaker de Lux

Maureen Bonder (Schoonoord) – Flirt

Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Grey River, Hirolka Blue Ryal K.

Robbert Ehrens (Weert) – C’est La Vie, Durette Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Babybell Z, Olaya Z

Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There

Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) – Excavator

CSIYH1*

Joey Alberti (Einighausen) – Baltic Love

Kim Emmen (Raamsdonk) – Ibiza S, Indian Gold

Joost Martens (Helmond) – Zeppe de Sabette z

Tom Martens (Ospel) – Milano

Piet Raijmakers jr. (Asten) – I’m Specialized

Tom Schellekens (Esbeek) – Incredible Night, Isabel

CSIU25-A

Thom de Koff (Renswoude) – Ghayano

Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) – Gottilia

Lonneke Mulder (Sittard) – Con Calato, Cristallo II

Tom Schellekens (Esbeek) – El-Gore Go

Eschweiler CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIL1* Duitsland – 20 t/m 23 april 2019 springen

Website: www.eschweilerjumping.com

CSI3*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Fitou Eurocool’s Apple, VDL Holland Vd Bisschop

Jurre van Bommel (Ruurlo) – Acky M, Edmond

Peter Bulthuis (Echt) – Freebird, Lolita

Isabelle van Straaten (Ruurlo) – Call Me

CSI1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith

Jurre van Bommel (Ruurlo) – Enrico VA

CSIL1*

Caroline Manders (Valkenswaard) – Avanti D

Marielle Manders (Valkenswaard) – Daros

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 16 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.metoliva.com

CSI3*

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Colina Pijnvenhof Z

CSI1*

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Exclusief Canto`s, Trend Line H

CSIYH1*

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, I Have No Name, Joselinde L.A.T., Orta de Reve

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Lighteasy D’Urville Z, Nelleke van de Meilegem Z

Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België – 18 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Elisah Aarts (Rutten) – Egane

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Can Jump 2, Chacco’s Cherry PS, Quint vh Maarlo Z

Michael Greeve (Veeningen) – Contara 15

Willem Greve (Markelo) – Faro, Grandorado TN, Zypria S

Demi van Grunsven (Handel) – Darobi, Tinka’s Hope

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Gogolinus, Kimmel SCF

Yves Houtackers (Weert) – Dieu Merci v’t Meulenhof, Disco, Vinci de Beaufour

Kevin Jochems (Sevenum) – Flying Jackie, Go For It Especiale, Grandino H, Kyamant van ’t Spieveld

Patrick Lemmen (Koningslust) – Ideaal

Bart van der Maat (Itzehoe) – Chicago, Oak Grove’s Enkidu, Queen of Lightness

Lisa Nooren (Maastricht) – Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique

Johnny Pals (As) – Arco Darco Z, Balou Z, Excentriek

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno, Dolce Vita

Maurice Ruisbroek (Kelpen-Oler) – Gutascha

Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) – Earl Grey

Charlotte Verhagen (Schoorl) – A’Lee Springpower BH, Grand Beau

CSI1*

Elisah Aarts (Rutten) – Gouvernante VDL

Nicole Caris (Maria Hoop) – Gentle Molga, Inolette

Kim Couwenberg (De Steeg) – Costa Quanta, Havik’s Uno

Michael Greeve (Veeningen) – Lukaku vd Bisschop

Willem Greve (Markelo) – Formidable

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Hendrick’s HX

Tessa Hoeksema (Tolbert) – El Vleut, Germette E

Johnny Pals (As) – Carlotta, Vignet BH

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Capri Rubertha R, Layton

Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) – Happy Karla, Hyper G

Karlijn Stemerdink (De Steeg) – Belladonna, Waylotte DDH Z

Joy Viscaal (Albergen) – Cayetano M

CSIYH1*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Hotspot

Kim Couwenberg (De Steeg) – Catch Twenty Two VO Z, Québec

Michael Greeve (Veeningen) – Ilian Solier, It’s Easy

Willem Greve (Markelo) – Indy MBF

Demi van Grunsven (Handel) – Hucinta

Yves Houtackers (Weert) – Gold Diamant Du Plan D’Eau, Itina, Zinedine Zidane Z

Patrick Lemmen (Koningslust) – Hugo boss, Inostello M

Bart van der Maat (Itzehoe) – Zuccero

Maurice Ruisbroek (Kelpen-Oler) – Hamilton

Charlotte Verhagen (Schoorl) – Beau van de Hagenhorst

Eschweiler CSI2*/ CSIYH1*/ CSIL1* Duitsland – 15 t/m 17 april 2019 springen

Website: www.eschweilerjumping.com

CSI2*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Enterprise LW, Genereux Fortuna, Quiero

Peter Bulthuis (Echt) – Freebird, Lolita

Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty, Fireboy CB

Lisa Nooren (Maastricht) – Dienellie, Ezra Van W

Zoï Snels (Geesteren Gld) – Chapeau, Empire

CSIYH1*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Quote Z

Vincent Geerink (Gelselaar) – Iglesias D.V., Iniesta, Jack Daniel’S EB

Roel Holthuizen (Zulpich) – Ant Man, Can Can Z

Zoï Snels (Geesteren Gld) – Hernandez TN, Highway TN

Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 16 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.cesvalenciatour.com

CSI2*

Maxime Batselaere (Santa Eularia Del Riu) – Apache de Rouhet

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Grissom Z

CSIYH1*

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Ventje van de Tojopehoeve Z

Sancourt CSI1*/ CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk – 18 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.centreequestresancourt.com

CSI2*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Excellent, Fliere Fluiter, Gambler Z

Kessy van Berlo (Veghel) – Elegant

Paul van Wylick (Velden) – Fameuze, Griffith VW

CSI1*

Kessy van Berlo (Veghel) – Crime Story, Fostara

CSIYH1*

Paul van Wylick (Velden) – Harrie’s Girl VW

Gorla Minore CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP Italië – 17 t/m 21 april 2019 springen

Website: www.equieffe.it

CSIOJ junioren

Lilly Engelsman (Berkhout) – Don Juan

Fleur Holleman (Huissen) – Dakota Du Buisson Z, Faltic

Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) – Earthquake, Lovely Lady

CSIOCh children

Emma Bocken (Weert) – Dagma, Happy Hour

Wesley de Boer (Nieuwleusen) – Eddy The Eagle, Esprit De Pomme

Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Whipped Cream

Nick Nanning (Dalfsen) – Belrose

Thijmen Vos (Wierden) – Don Juan Gasaya, Theo 149

Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) – Carli Ferme Blanche Z

CSIOP pony’s

Emile Drenth (Onstwedde) – Oscar van de Beekerheide

Lilly Engelsman (Berkhout) – Blackwoodland Rock, Jimtown

Fleur Holleman (Huissen) – Bora-Bora, Venery Dew-drop

Liv Huijbregts (Rijsbergen) – Enzovoort Dew-Drop

Mart IJland (Hengelo Ov) – Invisible “E” van het Juxschot

Sarah de Kraker (Axel) – Kerwin van Orchid’s

Cheyenne Meijers (Echt) – Special Lady

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk

Kronenberg CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-H4 WCupQ Nederland – 18 t/m 21 april 2019 mennen

Website: www.horsedrivingkronenberg.nl

CAI3*-H4 WCupQ World Cup vierspannen

Bram Chardon (Den Hoorn Zh) – Floriano, Freddy, Generaal, Pandur, Roderick CK

IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun

Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) – Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom

Hans Heus (Eerbeek) – Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst

Peter Ronde (Abbenbroek) – Chiron, Dominand, Egeran, Hero, Zamoro Olt

Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Cupido, Dexter, Emir Morocco, Zimon

Harry Streutker (Coevorden) – Dempsey JW, Donnah JW, Ra’Id JW, Xander, Yk Arjan, Yk Dark Uzma Van De Katshaarhoeve

Theo Timmerman (Varsseveld) – Boy, Esprit, Geronimo, Mister, Silver

Mark Weusthof (Rossum Ov) – Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn

CAI3*-H1 enkelspan

Arie Dibbits (Bergharen) – Hert

Jaap van der Horst (Utrecht) – Zorro

Eline Houterman (Meterik) – Ayco

Claudia van den Bosch – Jansen (Someren) – Zaffraan

Gjalt Jan Jansma (Drachten) – Dandy Jane

Bas Koning (Asperen) – Atleet

Rudolf Pestman (Eext) – Diesel

Jacques Poppen (Froombosch) – Horses2fly Anniek, PP

Christiaan Provoost (Domburg) – Duran-H

Piet de Ronde (Asch) – Mr. Bojangles

Saskia Siebers (Maarheeze) – Axel

CAI3*-H2 tweespan

Erik Couwenberg (Veulen) – Cayenne, Tibor Z

Geert Dijkhof (Klarenbeek) – Bahrein, Carino, Goirgio

Sanny Hagen – Dijkhuis (Putten) – Calèche, Cantos, Gigolo, Sidney

Stan van Eijk (Schinveld) – Jones, Rep, Tristan, Zorac

Han Gankema (Annen) – Maestoso Brenta, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.

Henk Garrits (Lieren) – Alfons, Cendrik

Antonie ter Harmsel (Rijssen) – Conversano, Enola, Zardonis

Saskia van Heesch (Boxtel) – Collonella I, Siglavy Linada, Sir Dartano

Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) – Charlie, Guus GS, Viandor

Rob Lommers (Bergeijk) – Bravo, Carino, Fillip spudalshoej, Frodo

Hans Reitzema (Kropswolde) – YK Dark Valko, YK Twan

Rene Schuiling (Herveld) – Bo, Esperanza

Carlo Vermeulen (Griendtsveen) – Barichello, Ejasper, Vincent

Sandor van Vliet (Maasdijk) – Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels

Ben Voets (Sint-Oedenrode) – Gilles, Zephyr, Zorro

Ton Vreugdenhil (De Lier) – Ivanhoe-T, Iwan H, Ziezo

Oudkarspel CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCIP2-L Nederland – 19 t/m 21 april 2019 eventing

Website: www.nhht.nl

CCI3*-L

Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – For Joy V/h Akenhof

Levi Driessen (Esch) – Giraldi

Mara van de Ven (Haarsteeg) – Lexington van de Vinkenhof

CCI3*-S

Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) – Goldhaers Bolanitas

Lucy Groenen (Groenekan) – Gyon

Nina de Haas (Hengstdijk) – Divine H.E.

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Dupon

Nina Kok (Hoevelaken) – Mr Jeremy

Tim Lips (Made) – Brent

Marit Louwerse (Lewedorp) – Zelma

Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Curacao

Thierry van Reine (Herveld) – ACSI Harry Belafonte, ACSI Piet

Mylene Spaak (Hierden) – King Canna

CCI2*-L

Splinter Bergsma (Hilversum) – Mondial Quantum Warrior

Dexter Biersteker (Wassenaar) – Chase

Yorick Faasse (Westkapelle) – Heilige Geest van de Lentamel

Jillian Giessen (Velden) – Tamira

Nina de Haas (Hengstdijk) – Houdini

Stephan Hazeleger (Harskamp) – Albert

Thomas-Willem van Heel (Oijen) – Udameir

Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) – Zitodina S

Caresse Kolkman (Hengelo Ov) – Diamonds are Forever

Lotte Monhemius (Halfweg) – Gogo Jumbo HVR

Okke Peemen (Meerle) – Happy lady

Beau Posthumus (Terschuur) – Smokie

Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) – Millstream’s Diesel, Millstream’s Gaelic Lad

Justus Valk (Amsterdam) – Fitzgerald

Jade Woeltjes (Aalten) – The Joker

Jet van ’t Zelfden (Heerjansdam) – Belizaar

CCIP2-L

Senna van Houte (Pannerden) – Naughty Boy

Sterre van Houte (Pannerden) – Fernhill First Lady, Secret Benny

Lisa Joosse (Balkbrug) – Rathcline Dream

Michelle Swinkels (Moergestel) – Snow

Radolfzell CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L Duitsland – 18 t/m 21 april 2019 eventing

Website: www.weiherhof-eventing.com

CCI2*-S

Annemiek Wieken (Roden) – Don Vino

CCI3*-S

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Enjoy

Aliene Ruyter (Opheusden) – Bomba

CCI2*-L

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Hatary MBF

Bicton CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië – 19 t/m 21 april 2019 eventing

Website: www.britisheventing.com

CCI3*-S

Althea Bleekman (Devon) – Das 

Saumur CVI-W Final/ CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ Frankrijk – 18 t/m 21 april 2019 voltige

Website: www.saumur.org

CVI1*

Heleen Brans (Voorschoten)

Elle van Dijk (Odiliapeel)

Ilse van Dijk (Odiliapeel)

Aleksandra Mazinska (Groningen)

Marielle van Dijk – Van Peters (Odiliapeel)

Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel)

Nienke de Wolff (Groningen)

CVI2*

Rian Pierik – Bongers (Handel)

Doreth Chatwick (Hoogerheide)

Jetske Cleophas (Zetten

Lotte Geelhoed (Amersfoort)

Jinte Pierik (Boekel)

Feline Jurgens (Lisse)

Ingrid Lammers (Helmond)

Hannelore Lobel (Volkel)

Sander Pannekoek (Cuijk)

Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel)

Eva Rumke (Leiden)

Sanne Theunissen (Reek)

Manon van Vegchel (Uden)

Iris van der Ven (Zeeland)

Maaike Zelvelder (Ede Gld)

Nicole Zelvelder (Ede Gld)

CVI3*

Jesse van As (Bergen Op Zoom)

Doreth Chatwick (Hoogerheide)

Joske van Koelen (Hoogland)

Lasse Kristensen (Wassenaar)

Claire de Ridder (Leidschendam)

Jeroen Rijpstra (Lisse)

Roxanne Ruigrok (Rijsenhout)

Manon Swanenburg (Hoogland)

Christina Tetteroo (Aerdenhout)

Amy Verhagen (Hoornaar)

Heleen van Wingerden (Hoornaar)

CVIJ1* junioren

Fionn Baetens (Elst Gld)

Ashley de Haan (Veenendaal)

Sandra Jansen (Lunteren)

Sandra Jansen (Lunteren)

Mirte van Mensvoort (Boekel)

Anouk Molanus (Bellingwolde)

Lisanne de Rijke (Ede Gld)

Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel)

Nynke Veldman (Wijchen)

Elise Van de Ven (Heesch)

Nienke de Wolff (Groningen)

CVIJ2* junioren

Ilonka van Dam (Lunteren)

Dorien Luteijn (Swifterbant)

Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)

Lut Oltmans (Heesch)

Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)

Elise van de Ven (Heesch)

Quinn Wonneberg (Zevenaar)

CVICh1* children

Anouk Arachchige (Bunschoten-spakenburg)

Manon Swanenburg (Hoogland)

Ilona Toxopeus (Appingedam)

Nienke de Wolff (Groningen)

CVICh2* children

Diede Pierik (Handel)

Sam Dos Santos (Retie)

 

 

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz