Source :

 CDI3* Zeeland Outdoor International is de eerste grote internationale dressuurwedstrijd van het buitenseizoen in Nederland. Op 10 april beginnen de eerste rubrieken op het hippisch centrum De Kroo Ruitersport in Nieuw en Sint Joosland. Naast de Lichte en Zware Tour voor de senioren zijn er ook wedstrijden voor de jeugdruiters. Nederland is hier sterk vertegenwoordigd met onder andere Europees kampioene junioren Daphne van Peperstraten en Europees kampioene Young Riders Esmee Donkers.

De prestigieuze Global Champions Tour strijkt dit weekend neer in Mexico Stad. Team NL ruiters Harrie Smolders, Gerco Schröder, Eric en Maikel van der Vleuten en Bart Bles komen aan de start op de 5*-wedstrijd. In Nederland wordt op 3*-niveau gesprongen in Kronenberg waar weer veel Nederlanders op de startlijst staan. Verder zijn Nederlandse springruiters op de 3*-wedstrijd in Lanaken en op de CSI2* in Oliva , Valencia en Opglabbeek. In het Belgische Lier is nog een wedstrijd voor de jeugd. Top endurance-amazones Carmen Römer – Theunissen en Jarmila Lakeman vertegenwoordigen ons land op de endurancewedstrijden Compiègne. Römer rijdt de 120 km en Lakeman start in de 80 km. Enkele Nederlandse menners reizen naar Wettringen in Duitsland.

Nieuw en Sint Joosland CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Nederland – 10 t/m 14 april 2019 dressuur

Website: www.dekroo.nl

CDI3*

Marlies van Baalen (Brakel) – Ben Johnson

Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) – Baltimore

Angelique van Dijk (Ottersum) – Eastpoint

Stephanie Frel (Ellemeet) – Calrieta H, Farmana Angel

Danielle Heijkoop (Rotterdam) – Badari, Damirez

Astrid Langeberg (Noordbeemster) – Downtown

Christa Larmoyeur (Winschoten) – Superhorse Aston Martin Nl

Agaath van der Lei (Uden) – VRBgroup’s Caron

Lynne Maas (Schiedam) – Eastpoint, Fantastique

Annemieke Lips – Maaskant (Ooltgensplaat) – Dutch Dandy D.J.

Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Chinook

Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari

Jessica Nijpjes (Middelburg) – Balorig Z

Maxime Osse (Heinkenszand) – Estados

Rienke van de Ven – Veeneman (Goch) – Cristall`s Il Divo

Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) – Bailey

Thamar Zweistra (Schore) – Erina, Hexagons Double Dutch

CDIU25

Marijke van Giesen (Schore) – Diva, Esther SVN

Jeroen Hamelink (Leiden) – Zanzibar

Carlijn Huberts (Beers Nb) – Watoeshi

Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) – Esperanza

Jeanine Nekeman (Hasselt) – Vlingh

Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) – TC Athene

Suzanne van de Ven (Geldrop) – d’Avicci

Mercedes Verweij (Hem) – Four Seasons

Lisanne Zoutendijk (Nispen) – Kostendrukkers Watteau

CDIY Young Riders

Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) – Evita Ronia

Esmee Donkers (Venhorst) – Chaina

Amber de Groot (Harmelen) – R Banderas

Fabienne Jongen (Bakel) – Botticelli

Meike Kroot (Diessen) – Vince

Zoe Kuintjes (Aalsmeer) – Primeval Brittsion, Primeval Dr. Dirk

Jade Oord (Vijfhuizen) – Chireine

Bo Oudhof (Nijeberkoop) – Colt Sollenburg

Kimberly Pap (Nunspeet) – Vloet Victory

Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) – Greenpoint’s Cupido

Thalia Rockx (Roosendaal) – Gerda Nova de La Fazenda, Verdi de La Fazenda

Carlijn Vaessen (Wezep) – Fossbury

Merel van Wallenburg (Ritthem) – Zip

Myrthe Wedda (IJsselstein Ut) – Diamond Geezer

Lisanne Zoutendijk (Nispen) – Zilverstar

CDIJ Junioren

Shanna Baars (Nieuw-vennep) – Farzana G

Chiel van Bedaf (Etten-leur) – Fernando, Floris

Annemijn Boogaard (Oudelande) – Fullspeed TC

Brandy Bos (Naarden) – Vitellius Forêt

Thessa Gilbers (Varsseveld) – Gominka EST

Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) – Hippy Evitia

Sascha Heijmans (Vierpolders) – Flying Dutchman TC

Mindy Hoekstra (Klarenbeek) – Heavens Voice

Britney de Jong (Utrecht) – Fleetwood RR

Nikita Kok (Hoevelaken) – Sandman

Marten Luiten (Winschoten) – Fynona

Sharina Mandemakers (Giessen) – Guns N’ Roses

Dana van der Meer (Naaldwijk) – Caittin

Sanne van der Pols (Abbenbroek) – Cuvanck PP, Excellentie

Micky Schelstraete (Gemonde) – Grand-Charmeur

Pem Verbeek (Waalre) – Fernando Torres

Romy Verweij (Wijdenes) – Alibi

CDICh-A Children

Maura Knipscheer (Bergen Nh) – Amaretto

CDIP Pony’s

Esmee Boers (Nieuw-Vennep) – Domino, Roosendaal’s Miracle

Robin Heiden (Alphen Gld) – Colourfull Cannonball, Oosterbroek Fenix

Tessa Hemert (Ammerzoden) – Noordhof’s Surprise

Lilli van den Hoogen (De Meern) – Martinez Candyman

Sita Hopman (Schoorl) – Brouwershaven Uthopia II, Demaggio

Isabelle Jochems (Goor) – Waddenhoek’s Merlin

Jill Kempes (Erichem) – Next Black Magic

Floor van der Kuijl (Hummelo) – Castenrayseweg’s Dreamboy, Champ of Daily

Lara van Nek (Wijdewormer) – Baumann’s Despino, Brouwershaven’s Nairobi

Tatum Nugteren (Ridderkerk) – Del Piero

Rowi Pille (Julianadorp) – Don Juan

Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) – King Stayerhof’s Jango

Micky Schelstraete (Gemonde) – Elin’s Noncisdador

Morgan Walraven (‘s-Gravendeel) – Devill’s Kiss Naoni

Rowena Weggelaar (Roermond) – Navarone van de Beekerheide

Julia Willemsen (Bergharen) – Movie Star

Nina Woerts (Franeker) – Madam’s Menno

CDICh-A (E-pony) Children

Anniek van Dulst (Ermelo) – Isala’s Arielle

Senna Evers (Grootebroek) – Happy Feet

Fleur Kempenaars (Oud Gastel) – Armano

Amber Schelstraete (Gemonde) – Burberry

Mexico City CSI5*/ CSI2* Mexico – 11 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.oxersport.com

CSI5*

Bart Bles (Babberich) – Gin D, Israel v/d Dennehoeve

Gerco Schröder (Tubbergen) – Davino O, Glock’s Cognac Champblanc

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Don VHP Z N.O.P., Zinius

Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Wunschkind

Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, IDI Utopi 

Kronenberg CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland – 11 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.peelbergen.eu

CSI3*

Jan Berben (Meijel) – Chilli B

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian, Elixer

Robin Bril (Westendorp) – Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy

Roelof Bril (Westendorp) – Evarado

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, El Greco, Frasiér

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R

Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch

Jarno van Erp (Oss) – Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer, That’s Me

Kristian Houwen (Wanssum) – Drop Shot VM

Kevin Jochems (Sevenum) – Cristello H, Enjoy, Kyamant van ’t Spieveld

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Charley, Empire, Freestyle

Patrick Lemmen (Koningslust) – Eline-Maria M, Elio 4, Jolie Fleur

Joost Martens (Helmond) – El-Rapide, Fortuna

Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Dalvaro RK

Johnny Pals (As) – Arco Darco Z, Balou Z, Fernando BH

Aniek Poels (Swolgen) – Barry White, Evivera, Fuata, Sir Charlie Chaplin

Anne-Marie Poels (Swolgen) – Chintorelio

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Dannuco, Kadafi van `t Hof van Pay Z

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Everest -W, Lely vd Bisschop

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Itcho Van ’t Ruytershof

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Je Suis S et Castanoo, Othello, Quantas 15

Ben Schröder (Tubbergen) – Don Diego, Grodino, Marco V

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Cabernet do Itinga, Illinois Z

Niels Tacken (Meterik) – Alexia Z, Chennaz, Ferrari B

Leon Thijssen (Sevenum) – Estoril, For President, Tylientje Z

Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Enrique, Galisha, Go Go Jumbo-M

Sanne Thijssen (Sevenum) – Bulavsco, It’s Me, Valentino Z

Charlotte Verhagen (Schoorl) – A’Lee Springpower BH

Robert Vos (Wierden) – Chappeau, Diabeau, Scotch

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Freedom

CSI1*

Jarno van Erp (Oss) – Eye-Catcher Go, Gringo-go

Janou Hendrix (Kessel Lb) – Calistro

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Hero Elvis

Kristian Houwen (Wanssum) – Gin Gin Balia SMH, Il Magnifico VM

Kevin Jochems (Sevenum) – Grandino H, Horafina

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Calgary

Patrick Lemmen (Koningslust) – Charmie

Joost Martens (Helmond) – Faline

Iris Michels (Liessel) – Cristal Utopia Z, Eggcelent, Highlight

Johnny Pals (As) – Carlotta

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Daisy, Kira van ’t Nachtegalenhof

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Galote

Sophie Schoonwater (Neeritter) – Hismelanta, Hoville

Beau Schuttelaar (Tegelen) – Fuij

Leon Thijssen (Sevenum) – Granito Noordenhoek

Mel Thijssen (Sevenum) – Ambler Gambler

Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There, Huppeldepup

CSIYH1*

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Harina Touch W, Ogano Girl Z

Yves Houtackers (Weert) – Zinedine Zidane Z

Kristian Houwen (Wanssum) – Indigo Blue VM

Patrick Lemmen (Koningslust) – Hugo Boss

Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Houdini

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Happyfee

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Howdi, Huepens Conquestador, Thuur Z

Sophie Schoonwater (Neeritter) – Catonica V

Niels Tacken (Meterik) – Cordis Totalis Z

Liz Theelen (Haelen) – Cést La Vie Z

Leon Thijssen (Sevenum) – Tippy Z

Mel Thijssen (Sevenum) – Haisjo

Charlotte Verhagen (Schoorl) – Beau van de Hagenhorst

Yves Winkelmolen (Son En Breugel) – Da Vinci Z

Albert Zoer (Echten Dr) – High-top

Lanaken CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België – 11 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.zangersheide.com

CSI3*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Beauty, VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Zidane

Denise Bakker (Bree) – I Am Moerhoeves Star, Malibu De Wiqui

Marc Beckers (Roggel) – Hamilton

Ellen Beckers – Van Bussel (Roggel) – Gutricia

Lars Kersten (Egchel) – Dobbey, H-Cassino, Kaddee van de Knuffel, K-Class Z

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Zizi Donaldson BH

Lars Kuster (Loo Gld) – Alanix Hero Z, Cash and Go 2, Viva Vulkano

Joy Lammers (Achel) – Fellie, First boy B.B., Froukittaire

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Bent, Gylord Carthago BH, Hurricane D.D.

Tom Martens (Ospel) – Fleetwood, Jiamante Van Essene

Amber Meijer (Muntendam) – Gavarni

Gerben Morsink (Enschede) – Navarone Z

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Olaya Z, Van Schijndel’s Amberlina, Van Schijndel’s Gladstone

Ruben Romp (Goirle) – Alep de Pilenie, Gintura, Just on Time Z, Levisto

Frank Schuttert (Ommen) – First Lady G, Guus HS, Latina van het Avenhof, Lyonel, Mujallin VD Maltahoeve

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa  HS, Expensive, Gamira, Guru, Hertogin van de Kouberg

Amanda Slagter (Slochteren) – Antrax d’amas  Z, Desmond R., Royal Blue

Henry de Wulf (Doenrade) – Zumatra Adelheid Z

CSI1*

Denise Bakker (Bree) – Happy Man

Tani Joosten (Zevenaar) – Evakarla

Amanda Slagter (Slochteren) – Happy Action Breaker AD

Henry de Wulf (Doenrade) – Cool Pleasure Hero Z

CSIYH1*

Joy Lammers (Achel) – Ibeau SMH

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Condor Z

Ruben Romp (Goirle) – Vivant

Amanda Slagter (Slochteren) – Nothing To Lose Van ‘T Meulenhof AD

Henry de Wulf (Doenrade) – I’m Very Special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z

CSIU25-A

Elke Geraedts (Baexem) – Dutch Fellow Z

Tani Joosten (Zevenaar) – Carioca de Riverland, Elégance de Pessel

Lars Kersten (Egchel) – Dora de Ness

Lars Kuster (Loo Gld) – Chieba, Glamour Betty

Amber Meijer (Muntendam) – KM Faja 

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 9 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Colina Pijnvenhof Z

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Trend Line H

CSI1*

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Exclusief Canto`s

CSIYH1*

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Esteban CEN, Orta de Reve

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Lighteasy D’Urville Z, Nelleke van de Meilegem  

Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 9 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.cesvalenciatour.com

CSI2*

Maxime Batselaere (Santa Eularia Del Riu) – Apache de Rouhet

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Grissom Z

CSIYH1*

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Ventje van de Tojopehoeve Z

Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 11 t/m 14 april 2019 springen

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Ivo Biessen (Budel) – Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van’t Ruytershof, Nippon Quality

Reggy Hoffmann – Fenten (Helmond) – Uricane du Tonnerre

Marcelle Hokse (Staphorst) – Example, Fair Play

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Celiné, Holy Moley

Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Ferdinand B.

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Formatera, Q-Verdi

Boy Peels (Eindhoven) – Ceazor Z, Loksly vd Broekkant

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Cargo, For the Moment

CSI1*

Isabelle Boon (Bosch En Duin) – Forlan van de Sprengenberg, Gigant

Reggy Hoffmann – Fenten (Helmond) – Gucci

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Elrado, Good Morning B

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Elixer Blue

Anouk van der Velde (Rijsbergen) – Geneve P, Hillary

CSIYH1*

Ivo Biessen (Budel) – Scenndrinne, Skyfall

Isabelle Boon (Bosch En Duin) – Investment

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Haya

Boy Peels (Eindhoven) – Happy Boy

Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Habrina

Lier CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIJ-A België – 11 t/m 13 april 2019 springen

Website: www.azelhof.be

CSIP pony’s

Rens Bogers (Guttecoven) – Bonjour l’amour, Bonsoir le Noir, Pjotr van de Groenheuvel

Bo Dictus (Achtmaal) – Kelvin

Anne Feenstra (Bontebok) – Knud van Orchid’s

Logan Fiechter (Merksplas) – Fun Vicky T, Minerva For Play

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Fantasia, Kodiak van Orchid S, Okehurst Little Bow Wow

Sanne ter Haar (Hulshorst) – Dexters Grooted Hart

Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Ballard Prince, Panfu van de Bisschop

Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) – Orchid’s Lonette, Top Bella Vita

Milan Morssinkhof (Hierden) – Grandiosa S

Carlijn Roepel (Rotterdam) – Breitling

Isabelle Roepel (Rotterdam) – Anouk

Stan Schillemans (Wekerom) – Jody

Joyce Wolters (Montfort) – Karl van Orchid’s

CSICh-A Children

Rosalie Beekmans (Nuenen) – Moncler van Stal Cipa

Milan Morssinkhof (Hierden) – Dartbreaker

Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – After Pleasure Toltien, Bikker K

CSIJ-A Junioren

Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Alpina

Sanne ter Haar (Hulshorst) – Aldhers

Cejay Joosten (Zevenaar) – Danoontje

Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Erunella D, Gentle, Zenyatta

Skye Morssinkhof (Hierden) – Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue

Wettringen CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4 Duitsland – 11 t/m 14 april 2019 mennen

Website: www.frv-wettringen.de

CAI2*-H1 Paarden enkelspan

Jacqueline de Groot – Apon (Oostvoorne) – Whisper

Pieter Karelse (Kats) – Flynn

CAI2*-P4 Pony’s vierspan

Aart van de Kamp (Ermelo) – Diamond, Salto, Toby, Vechtzicht’s Courtier, Vechtzicht’s El Torro

Compiègne CEI2* 120/ CEI1* 80 Frankrijk – 13 t/m 13 april 2019 endurance

Website: www.compiegne-equestre.com/stade-equestre/

CEI2* 120

Carmen Römer – Theunissen (Landgraaf) – Gazel T

CEI1* 80

Jarmila Lakeman (Warnsveld) – Habischa Badia

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz