De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony’s, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren (TeamNL). De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden. Anne Meulendijks heeft met MDH Avanti N.O.P. op The Dutch Masters – Indoor Brabant in maart haar laatste score behaald om opgenomen te worden in het olympisch dressuurkader van Team NL.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony’s, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl/topsport.

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Aqiedo
Gal, Edward Oosterbeek GLOCK’s Zonik N.O.P.
Meulendijks, Anne Heeze MDH Avanti N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek GLOCK’s Dream Boy N.O.P.
Minderhoud, Hans Peter Oosterbeek Zanardi
Scholtens, Emmelie Gorinchem Apache
Witte-Vrees, Madeleine Schijndel Cennin


Dressuur senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baalen, Marlies van Brakel Ben Johnson
Cornelissen, Adelinde Nijkerk Zephyr
Heijkoop, Danielle Rotterdam Badari
Meer, Patrick van der Naaldwijk Zippo
Silfhout, Diederik van Lunteren Expression N.O.P.
Visser-van der Meulen, Tosca Gorssel Asther de Jeu
Zweistra, Thamar Schore Hexagon’s Double Dutch


Dressuur U25, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nekeman, Denise  Hasselt Boston STH
Nieuwenhuis, Jeanine  Serooskerke TC Athene


Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Donkers, Esmée  Venhorst Chaina
Peperstraten, Daphne van Oude-Tonge Greenpoint’s Cupido
Rockx, Thalia Roosendaal Verdi de la Fazenda


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bovenkamp, Diana van de Voorthuizen Evita Ronia
Jongen, Fabienne Gemert-Bakel Boticelli
Vaessen, Carlijn Wezep Fossbury
Zoutendijk, Lisanne St. Willebrord Kostendrukkers Ringo Star
Zoutendijk, Lisanne St. Willebrord Zilverstar
Zwambagt, Febe van Bergharen FS Las Vegas


Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Luiten, Marten Winschoten Fynona
Schelstraete, Micky  Gemonde Grand Charmeur


Dressuur Junioren B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pols, Sanne van der Abbenbroek Excellentie


Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Evers, Senna Grootebroek Majos Cannon
Heiden, Robin Alphen Colourfull Cannonball
Hoogen, Lilly van den De Meern Martinez Candyman
Schelstraete, Micky  Gemonde Elin’s Noncisdador


Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nek, Lara van Wijdewormer Haasendonks Sultan
Nek, Lara van Wijdewormer Brouwershaven Nairobi
Nek, Lara van Wijdewormer Baumann’s Despino
Nugteren, Tatum Ridderkerk Del Piero
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel Den Ostriks Macho
Rooij, Evi van Sint Michielsgestel King Stayerhof’s Jango
Schelstraete, Micky Gemonde Jonker’s Pieter
Walraven, Morgan S’ Gravendeel Devil’s Kiss Naoni

Dressuur Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nek, Lara van Wijdewormer Fariska


Para- dressuur, Paralympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Dulk, Nicole den Elen, België Wallace N.O.P.
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Alphaville N.O.P.
Horst, Rixt van der Grou / Nistelrode Findsley
Voets, Sanne Berghem Demantur N.O.P.


Para- dressuur, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Haerkens, Demi Helmond Dude
Hosmar, Frank Haarle, gem. Hellendoorn Guetta


SPRINGEN

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Houtzager, Marc Rouveen Sterrehof’s Calimero
Smolders, Harrie Grobbendonk, België Don VHP Z N.O.P.
Vrieling, Jur   Holwierde VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.


Springen senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Asten, Leopold van Duizel VDL Groep Beauty
Vleuten, Maikel van der Someren Dana Blue
Kuipers, Doron Mijnsheerenland Charley

Springen Young Riders,  B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Marchal, Tristan Someren-Heide Sambucca
Morsink, Veronique De Lutte Faithfull


Springen Junioren,  A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Schuttelaar, Beau Tegelen Caretino


Springen Junioren,  B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nieuwenhuis, Pam Groessen Vendorlux
Thijssen, Mel  Baarlo Cartolana 2
Thijssen, Mel Baarlo Enrique


Springen Children, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Bocken, Emma Weert Estera van de Vosberg

 

Springen Children, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Boerekamp, Finn Someren-Heide Gradini

 

Springen pony’s, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Nieuwenhuis, Pam Groessen Zeppe van de IJsseldijk

 
Springen pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Engelsman, Lily Berkhout Blackwoodland Rock
Huijbregts, Liv Rijsbergen Enzovoort Dew-Drop
Meijers, Cheyenne Echt Special Lady
IJland, Mart Hengelo Ov. Flame

 
EVENTING
 

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter Woonplaats Paard
Lips, Tim Made Bayro
Blom, Merel Aalten Rumour Has It N.O.P.


Eventing senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Hoogenveen, Laura Weert Wicro Quibus N.O.P.
Naber-Lozeman, Alice Biddinghuizen ACSI Peter Parker N.O.P.
Pen, Elaine Voorschoten Undercover


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Pleysier, Olivia Bilthoven Spirit Excalibur
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Dimitri
Haas, Nina de Hengstdijk Divine


Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Driessen, Levi Esch Lancero Dancer
Driessen, Levi Esch Lord Ricello
Haas, Nina de Hengstdijk Cocu
Schoones, Myrle Neerpelt (BEL) Ravallo van de Smeetshoeve
Soeteman, Mauro Golden World
Venderbosch, Bjinse Harreveld Lord Mayor

 

Eventing Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Posthumus, Beau Terschuur Smokie


Eventing pony’s, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Haver, Daniel Lelystad Zeb
Houte, Sterre van Pannerden Secret Benny / Fernhill First Lady
Rudolphy, Maybritt Meppel Urban
Someren, Claire van Almere Brummerhoeve’s Levi H
Swinkels, Michelle Moergestel Snow


ENDURANCE
 

Endurance senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Berg, Joyce van den Leiden  
Jonkman, Angela Scharmer  
Romer – Theunissen, Carmen Landgraaf  
Schoonderwoert, Leonie Hoogeveen  
Visser, Marijke Stavelot (Bel.)  
Wilhelm, Jeanette Ede  


Endurance senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Baten, Nant Teteringen  


Endurance Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Kok, Anne Marijn Hendrik Ido Ambacht
Lamsma, Imke Vriezenveen
Mohamed, Ijjou Leiden


Endurance Junioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Aart, Bo van Bavel  
Kramer, Nanke De Veenhoop


REINING

Reining senioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Ede, Petra van  Barneveld
Freriks, Lia   Zaandam
Grether, Anne   Boekel
Hagelaars, Aniek Eersel
Pouls, Jurgen   Grathem
Scharroo, Suzanne  Woudenberg
Young-van Osch, Rieky   Vorstenbosch


Reinig senioren, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rijn, Faye van Dronten  
Verboom, Liselotte Hummelo  


Reining Young rider, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Tsin, Casper   Espel


Reining Junioren, A-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Rommelse, Amber Dongen

 

VOLTIGE

Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Roy Rogers, voltigeteam Bilthoven


Voltige teams, B-kader

Voltigeurs Woonplaats Paard
Nationaal Junioren Team Voltige Ermelo


Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Ridder, Claire de Leidschendam
Sneekes, Carola Callantsoog


Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Kubbe, Annebeth Jelling, Denemarken


Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Seidel, Arthur Nieuweroord  


Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur Woonplaats Paard
Geelhoed, Lotte Amersfoort
Schaik, Renske van Boekel
Seidel, Charlotte Nieuweroord


MENNEN
 

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Chardon, Bram   Den Hoorn, Zuid-Holland
Chardon, IJsbrand Den Hoorn, Zuid-Holland
Ronde, Koos de Zwartewaal
Timmerman, Theo Varsseveld


Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Ronde, Peter de Zwartewaal
Weusthof, Mark   Rossum (Ov.)
Graaf, Edwin van der Ouddorp


Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Boer, Jan de Terwolde
Chardon, Edith Den Hoorn, Zuid-Holland
Hammink, Marijke Bornerbroek


Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Ham, Joey van der Noordwijk
Kinds, Jannes Balloo


Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Eijk, Stan van Schinveld
Harmsel, Antonie ter Rijssen


Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Couwenberg, Erik Veulen
Dijkhof, Geert  Klarenbeek
Hagen-Dijkhuis, Sanny Schinveld
Letteboer, Raymond Oud-Ootmarsum


Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Hendriks, Cas Zeeland

 

Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Bunt, Melanie van de Lunteren
Kekem, Karel van Hoogblokland
Poele, Heidi te Wolphaartsdijk
Rutjens, Rodinde Weert
Verhofstad, Daan Moergestel


Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Pestman, Rudolf Eext Diesel
Siebers, Saskia Maarheeze Axel

Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Gommers, Joop Dreumel Bandit
Houterman, Eline Horst/Meterik Vygo
Schuiling, Anniek Herveld Aron (Zazou)
Velden-Rijkers, Ans van der Uden Ceasar


Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Schuiling, Marissa Herveld Kyra


Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter Woonplaats Paard
Brent Janssen Swolgen Regina’s Hielke
Pijl, Tamara Loosdrecht Dex
Zaayer, Annegreet Wadenoijen Ravel


Para-equestrian mennen, A-kader

Menner Woonplaats Paard
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Bart Blom
Elzen-Douwes, Francisca den Drouwenerveen Albrecht’s Hoeve’s Lars
Poppen, Jacques Froombosch Horses2fly Anniek
Poppen, Jacques Froombosch P.P.


Para-equestrian mennen, B-kader

Menner Woonplaats Paard
Marwijk, Aad van Hoenderloo Kyra
Steenkamp, Dinja Bussum Balou
Veneman-Fleurke, Ingmar Tweede Exloërmond Umpire
Witvoet, Martje Appelscha Havehoeve’s Boy

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz