Van 28 tot en met 31 maart staan de terreinen van Hippisch Centrum Exloo geheel in het teken van de internationale menwedstrijd. Ruim 85 deelnemers uit tien verschillende landen komen in actie. Voor Nederland staat onder meer regerend Europees kampioen IJsbrand Chardon op de deelnemerslijst bij de vierspannen.

Ook de internationale enduranceruiters hebben in Nederland een wedstrijd. In Epe zijn ritten over 90 km en 120 km met een een grote groep Nederlandse  ruiters aan de start.

De Peelbergen heeft de deuren weer geopend voor de springruiters. Hier is een CSI2*, een CSI1* en rubrieken voor jonge springpaarden met veel Nederlanders aan de start.

Daarnaast is Harrie Smolders actief in op  het Winter Equestrian Festival in Wellington. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief op de 3*-wedstrijden in Arezzo, Gorla Minore en Oliva en op de 2*-wedstrijden in Bonheiden, Valencia, Cagnes sur Mer en Cervia.

Nederlandse eventingruiters reizen naar de korte 3*-wedstrijd in het Duitse Luhmühlen. Onder hen Merel Blom en Alice Naber-Lozeman.

Op het Global Dressage Festival in Wellington is de Nederlandse amazone Suzanne Cuyk actief.

 

Wellington FL CDI4*/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA – 27 t/m 31 maart 2019 dressuur

Website: gdf.equestrian-hub.com

CDI1*

Suzanne Cuyk (Doylestown Pa) – Pure Bf’s Fygaro

Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA – 26 t/m 31 maart 2019 springen

Website: pbiec.coth.com

CSI5*

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Corrada, Une de L’Othai 

Arezzo CSICh-B/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië – 25 t/m 31 maart 2019 springen

Website: wwww.arezzoequestriancentre.com

CSI3*

Lisa van de Beek (Voorthuizen) – Félice Vive

Maureen Bonder (Schoonoord) – Chickaboo, Flierefluiter, Gogotender

Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Farah, Flock, Geavanta-C, Gikke, Teavanta II C Z

Sander Geerink (Gelselaar) – Comino, Donner IK, Easter, Pandora 258

Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Dutchblue, Greatlight

Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL

Lisa Nooren (Maastricht) – VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Double Dutch, Quatre Bras VDL

Harrie Wiering (Overlangel) – Fantasy Colada, Fernando, Oberon

CSI1*

Lisa Nooren (Maastricht) – Abu, Jennifer

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Hero, Monarch van ’t Roosakker

CSIYH1*

Lisa van de Beek (Voorthuizen) – Insanity Allegro

Mano Boer (Röstange) – Jaja Van De Rikse, Jerante

Maureen Bonder (Schoonoord) – Hacarinda

Kim Emmen (Raamsdonk) – Ibiza S, Indian Gold

Sander Geerink (Gelselaar) – Caia Z

Suus Kuyten (Laren Nh) – Bandit GLN Z

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Jack

Harrie Wiering (Overlangel) – Coeur de Papillon, Gweedore vd Groote Kamps Z, Homemade Danga SW, Izzy P

Gorla Minore CSI3*/ CSIYH1* Italië – 27 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.equieffe.it

CSI3*

Jurre van Bommel (Ruurlo) – Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond, Enrico VA

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Capetown, Cassirano Del Rilate, D’Angelo, Graniet ES

CSIYH1*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat

Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Haretto

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 26 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.metoliva.com

CSI3*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Amichi H Z, Chacco’s Cherry PS, Goya, Yagudin

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop

Ivo Biessen (Budel) – Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality, Vivald’Ick

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, El Greco, Frasiér

Daan van Geel (Gees) – Djam, Girl Scout

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Colina Pijnvenhof Z

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Bellisimo, Vanda Hermes

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca, Graziano, Happy Girl 42

Paris Morssinkhof (Hierden) – Bayamo

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Flying Echo

Hilde Woudstra (Daarle) – Titania

CSI1*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Abunola, Hisa

Remco Been (Winterswijk Miste) – Fitou Eurocool’s Apple

Ivo Biessen (Budel) – Edward EH Z

Rob Eras (Helvoirt) – Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze

Sidney Eras (Helvoirt) – Cashman

Imke Frankena (Utrecht) – G.Balou, Hannajottie VDM, Holeva

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Goldstar

Emmelie Melssen (Blokker) – Formel Eins, Gambo HR, Odina Del Pas

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Hawai Balia NL

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Gigi-Carmen, Haminka, Hero

Hilde Woudstra (Daarle) – Glenn, Grand Canyon VL

CSIYH1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Ikusasa SMH

Ivo Biessen (Budel) – Scenndrinne, Skyfall

Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) – Harina Touch W, I am, Ileanne SFN, Ivar, Ogano Girl Z

Sidney Eras (Helvoirt) – Niagara de Muze

Imke Frankena (Utrecht) – J.Umonia, O’Jee

Daan van Geel (Gees) – Hulde G

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Itos S, Jack Sparow, Noukie

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Esteban CEN, I Have No Name, Joselinde L.A.T.

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Beluga, Vanda Daytona, Vanda McLaren

Emmelie Melssen (Blokker) – Jadebridge, Jolita

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Italie

Paris Morssinkhof (Hierden) – Havana Du Clos St Gery, Janieta P., Jupiler DC

Hilde Woudstra (Daarle) – Castella, Isabella S

Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland – 28 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.peelbergen.eu

CSI2*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Chaccola, VDL Groep Gold Lady, VDL Groep Zidane

Bart Bles (Babberich) – Conthino, Gin D, Kriskras DV

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Don Diablo HX, Fair Field

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Gogolinus, Kimmel SCF

Rob Heyligers (Asten) – Cassius Clay VDV Z

Paul Janssen (Well L) – D.Alba R 67

Kevin Jochems (Sevenum) – Evita, Faithless MVDL, Famous H

Lars Kersten (Egchel) – Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino

Niels Kersten (Egchel) – Ariba, Can Win, Checker

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Calgary, Ediamo, Empire

Lars Kuster (Loo Gld) – Alanix Hero Z, Cash and Go 2

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Duchesse De Pomme, Illinois van de Bucxtale

Joost Martens (Helmond) – El-Rapide, Fortuna

Aniek Poels (Swolgen) – Athene, Barry White, Fuata, Sir Charlie Chaplin

Gerco Schröder (Tubbergen) – Davino O, Glock`s Zaranza, Glock’s Debalia

Ben Schröder (Tubbergen) – Don Diego, Grodino, Marco V

Frank Schuttert (Ommen) – Akarad Hero Z, Benur du Romet, Blind Date 31, Guus HS

Emile Tacken (Meterik) – Another Lady, Cas, Selva 4

Niels Tacken (Meterik) – Alexia Z, Chennaz, Ferrari B

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carado 3, Carinja, Valentino Z

Maikel van der Vleuten (Someren) – Beauville Z, Canisha, Sildouch Z

CSI1*

Bart Bles (Babberich) – Cornetsky

Marleen van der Burg (Neede) – Interesting B

Demi van Grunsven (Handel) – Darobi, Hucinta, Tinka’s Hope

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Gyloma

Paul Janssen (Well L) – Fontanarosso, H.Amelusina

Lars Kersten (Egchel) – Giwana

Niels Kersten (Egchel) – Harrison

Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Glasgow

Lianne Kuypers (Someren) – Hermantico, Hinosa C

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Armani B, Buckup

Luciana Magalhaes (De Heurne) – Fengibella, Undorado Z

Esther Manders (Haaren) – Assembly’s Andiamo Z, Quidannette AS Z

Joost Martens (Helmond) – Faline

Laura Scheepers (Sevenum) – Dutch

Alexandra Schelling (Aerdenhout) – Gravin van de Dreef, Herlin

Gerco Schröder (Tubbergen) – Alfa Nero

Frank Schuttert (Ommen) – Girocco-D

Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There

Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Hangover

CSIYH1*

Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Hutch

Bart Bles (Babberich) – Insallah VII S

Marleen van der Burg (Neede) – Hanassi, Jancoulavsco Fortuna

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Jerommeke Van De Zietfort

Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Hendrick’s HX

Rob Heyligers (Asten) – Idara

Paul Janssen (Well L) – Ici Paris

Lars Kersten (Egchel) – I am Special LVS Z

Niels Kersten (Egchel) – Conquality

Lars Kuster (Loo Gld) – Hamilton de LHeribus, Viva Vulkano

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Energie de Riverland

Luciana Magalhaes (De Heurne) – Jesandra

Esther Manders (Haaren) – Izzi

Joost Martens (Helmond) – Eppe de Sabette Z

Aniek Poels (Swolgen) – Icarus

Laura Scheepers (Sevenum) – Jovelle

Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 26 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.cesvalenciatour.com

CSI2*

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Accent Z, Flint T.S., Gillion ES, Rubio Monocoat’s Wonderland

Kelly Jochems (Achtmaal) – Bontendro, Egwel, Eowan A

Ruben Lamers (Neerpelt) – Ariana Z, Dhalita

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Grissom Z

CSI1*

Kim Hoogenraat (Lijnden) – G-Star ES, Hosanne ES

Kelly Jochems (Achtmaal) – Hind V

CSIYH1*

Kelly Jochems (Achtmaal) – Maestro van ’t Klavertje Vier

Cagnes-sur-Mer CSI2*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk – 26 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.se-organization.com

CSI2*

Kars Bonhof (Lochem) – Casina 15, Grand-Dessert, Stoertebeker 20, Zentos

CSI1*

Kars Bonhof (Lochem) – Gernice van de Postbaan, Narina BE-ST Z

Melissa van Pelt (Stramproy) – Winding CH

CSIYH1*

Kars Bonhof (Lochem) – Carnehl CR

Cervia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië – 27 t/m 31 maart 2019 springen

Website: www.lesiepicervia.it

CSI2*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Enterprise LW, Escadeur 6, Genereux Fortuna

Peter Bulthuis (Echt) – Freebird, Lolita

Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) – Hermes du Perchet, Nuna du Perchet

CSIYH1*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Quote Z

Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 28 t/m 31 maart 2019 springe

Website: jumping-bonheiden.be

CSI2*

Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Excellent, Fliere Fluiter, Gambler Z

Kessy van Berlo (Veghel) – Cambridge, Elegant, Fostara

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Daisy, Dannuco, Kira van ’t Nachtegalenhof

Exloo CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Nederland – 28 t/m 31 maart 2019 mennen

Website: Hoefnet.nl/menwedstrijd-exloo

CAI2*-H4 Vierspan

IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun

Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) – Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom

Hans Heus (Eerbeek) – Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst

Harry Streutker (Coevorden) – Dempsey JW, Donnah JW, Xander, Yk Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve

CAI2*-H2 Tweespan

Erik Evers (Oudenbosch) – Datzo, Fritsie, Impuls

Antonie ter Harmsel (Rijssen) – Adios K, Enola, Zardonis

Hans Reitzema (Kropswolde) – YK Dark Valko, YK Twan

Rene Schuiling (Herveld) – Bo, Esperanza

Sandor van Vliet (Maasdijk) – Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels

CAI2*-H1 Enkelspan

Arie Dibbits (Bergharen) – Hert

Jaap van der Horst (Utrecht) – Zorro

Gjalt Jan Jansma (Drachten) – Dandy Jane

Jacques Poppen (Froombosch) – Horses2fly Anniek

CAI2*-P4 Vierspan pony’s

Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) – Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja

Edith Chardon (Den Hoorn Zh) – Bas, Charlie, Penolwyn Silver Rosa, Polleke, Vechtzicht’s Hunter, Zuidhoeve’s Henzel

Marijke Hammink (Bornerbroek) – Beukenhof’s Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, Ysselvliedt

Jannes Kinds (Balloo) – Boy, Gameboy BPL, Huub, Jacko, Jody

Rene Limpens (Assendelft) – Crimond Elgan, Goldberg’s Clay, Harm B, Kanjer, Rivaldo, Vechtzicht’s Henessey

CAI2*-P2 Tweespan pony’s

Dianne Legemaat – Van Bemmel (Overberg) – Black Jack, Bodhi, Floris, Picardo, Rocky, Sterre, Valco

Nathalie v.d Ende (Poeldijk) – Mischa, Mozart, Sterrenhof’s Roxy

Rodinde Rutjens (Weert) – Kaseem, Kuikhornster Milano, Majan S Swen

Wolter van der Veen (Peize) – Karabahk Bailey, Karabahk Gella

Daan Verhofstad (Moergestel) – Babs, Frits, Ilon Z, Kanton A, Naijboullah

Robert Vloedgraven (Balkbrug) – Dakota, Dubai

CAI2*-P1 Enkelspan pony

Hanneke de Boer (Siddeburen) – Money Maker

Chantalle Boogaarts (Tilburg) – Melle Wiebert

Tonnie Cazemier (Jonkersvaart) – Young Winsome’s Frappant

Sietske Flobbe (Appelscha) – Havehoeve’s Boy

Milou Huisman (Putten) – Thysje

Brent Janssen (Swolgen) – Regina’s Hielke

Tamara Pijl (Loosdrecht) – Dex

Henk Radstake (Heerde) – Brendo

Marissa Schuiling (Den Burg) – Kyra

Annegreet Zaayer (Wadenoijen) – Ravel

Luhmühlen CCI3*-S Duitsland – 30 t/m 31 maart 2019 eventing

Website: www.luhmuehlen.de

CCI3*-S

Merel Blom (Aalten) – Ceda, Chiccolino, Rumour Has It N.O.P.

Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Campbelle WS, Champ De Tailleur

Alice Naber – Lozeman (Biddinghuizen) – ACSI Peter Parker N.O.P.

Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino

Thierry van Reine (Herveld) – ACSI Harry Belafonte, Piet

Mylene Spaak (Hierden) – King Canna

Mara van de Ven (Haarsteeg) – Lexington van de Vinkenhof

Epe CEI1* 90/ CEI2* 120 Nederland – 30 t/m 30 maart 2019 endurance

Website: www.endurancesport.nl

CEI1* 90

Anouk Eversdijk (Bavel) – Nib Ducrin Star

Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) – Cymrus

Marion Kouffeld (Noordwijk Gn) – Papaloukas D’Havenne

Niki Kruijsen (Beek-Ubbergen) – Joy’s Obius

Nicky Kuijlenburg (Noordwijk Zh) – Nafiesa Afrikhan Dayem

Yanaika Quist (Vroomshoop) – Imola d’Elssanne

Jannet van Wijk (Kootwijkerbroek) – Vistuplenia Khan

CEI2* 120

Bo van Aart (Bavel) – Tassili du Florival

Sofie van Aggelen (Diever) – San Juan QA

Eva van Arem (Hulshorst) – Eenhoorn’s Tabal

Nanke Kramer (De Veenhoop) – Onenightstand

Michelle Nooijen (Rotterdam) – DR Bahirah

Kirsten van der Woord (Hierden) – Vazal Khan

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz