Dit weekeinde zijn er in Nederland geen internationale evenementen op paardensportgebied. De meeste Nederlandse springruiters die internationaal rijden, zoeken de zon op en rijden op de touren in Spanje, Portugal en Italië. De Sunshine Tour in Vejer de la Frontera is de enige 4*-wedstrijd, de anderen zijn 3* en 2*.  Team NL ruiter Harrie Smolders is na een weekend in Den Bosch weer teruggevlogen naar Wellington om te starten op het Winter Equestrian Festival. Ook Maikel van der Vleuten is in het vliegtuig gestapt, hij rijdt in Japan dit weekend.

Verder zijn Nederlandse springruiters op het CSI5* in Parijs (Marc Houtzager), het CSI3* in Braunschweig en het CSI2* in Lier. Voor Nederland komt Charlotte van Breemen in actie in Mexico.

Voor de enduranceruiters staat een wedstrijd in Fontainebleau over 80 km op het programma. Nederland heeft een amazone aan de start, Kimara van Ulden.

In het Italiaanse Ornago is een 3* CDI met voor ons land Dominique D’Hoore – Van der Horst en Annemieke van der Horst – Meeus aan de start.

 

Ornago CDI3*/ CDIU25/ CDIYH/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIY/ CDIP Italië – 21 t/m 24 maart 2019 dressuur

Website: www.scuderiemalaspina.it

CDI3*

Dominique D’Hoore – Van der Horst (Hoogerheide) – Wolfshoeve’s Excel

Annemieke van der Horst – Meeus (Huijbergen) – Guinness v/d Wolfshoeve 

Paris CSI5*/ CSIU25-A Frankrijk – 22 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.sauthermes.com

CSI5*

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero, Sterrehof’s Dante

CSIU25-A

Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Itcho Van ’t Ruytershof

Vejer de la Frontera CSI4*/ CSIYH1* Spanje – 19 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.sunshinetour.net

CSI4*

Robin Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy

Roelof Bril (Westendorp) – Evarado

Tom Martens (Ospel) – Fleetwood, Jiamante Van Essene

Henk van de Pol (Eindhoven) – Bitcoin, Copy Cat, Flinstoon van de Wolfsakker, Looyman Z

Nick Rademaker (Herwen) – Ciel Solier

Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) – Vert Bois De l’Is

Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Grissom Z

Eric van der Vleuten (Someren) – Djoost Again, Snoes, Wunschkind

Vincent Voorn (Weert) – Dante, De Vleut, Explosion, Jessica van de Padenborre

CSIYH1*

Robin Bril (Westendorp) – Jacky Chan, Oliver River

Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) – Inzell V.D.O. 

Wellington FL CSI4*/ CSIU25-A USA – 19 t/m 24 maart 2019 springen

CSI4*

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Corrada, Une de L’Othain

Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië – 18 t/m 24 maart 2019 springen

Website: wwww.arezzoequestriancentre.com

CSI3*

Lisa van de Beek (Voorthuizen) – Félice Vive

Maureen Bonder (Schoonoord) – Chickaboo, Flierefluiter, Gogotender

Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) – Cliff

Kim Emmen (Raamsdonk) – Eavantus C, Eclips, Farah, Flock, Geavanta-C, Gikke

Amber Fijen (Nieuwstadt) – Centogran, El Corrado, Flying-Sam, Grandesa B, Gucci, Jamaica van ‘t Heike

Sander Geerink (Gelselaar) – Caia Z, Comino, Donner IK, Easter, Pandora 258

Jens van Grunsven (Erp) – Cika, Doma Sue, Dutchblue, Greatlight

Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z, Fernando, Folinda, Gacarla VDL

Lisa Nooren (Maastricht) – Jarolus van de Bergdalhoeve, Socks, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique, VDL

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Double Dutch

Harrie Wiering (Overlangel) – Fantasy Colada, Oberon

CSI1*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Lamaz

Lisa Nooren (Maastricht) – Abu, Jennifer

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Hero, Monarch van ’t Roosakker, Quatre Bras VDL

Liesje Vrolijk (Almen) – Hailey fairy

Harrie Wiering (Overlangel) – Homemade Danga SW, Izzy P

CSIYH1*

Lisa van de Beek (Voorthuizen) – Insanity Allegro

Mano Boer (Röstange) – Jaja Van De Rikse, Jerante

Maureen Bonder (Schoonoord) – Hacarinda

Kim Emmen (Raamsdonk) – Ibiza S, Indian Gold

Suus Kuyten (Laren Nh) – Bandit GLN Z

Manon van der Sluis (De Schiphorst) – Jack

Harrie Wiering (Overlangel) – Coeur de Papillon, Gweedore vd Groote Kamps Z

CSIJ-B junioren

Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) – Alcantara II

CSIP pony’s

Liesje Vrolijk (Almen) – Gregory, Raisa Cestanii

Braunschweig CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland – 22 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.loewenclassics.com

CSI3*

Wesley Mulder (Apeldoorn) – For Your Pleasure WM

Emiel Richter (Enschede) – Disinaa

Jur Vrieling (Holwierde) – Driandria, KM Chalcedon

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Freedom

CSIYH1* incl. 8yo

Wesley Mulder (Apeldoorn) – My Lady Carthago

Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei

Albert Zoer (Echten Dr) – High-Top 

Gorla Minore CSIYH1*/ CSI3* Italië – 20 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.equieffe.it

CSI3*

Monique van den Broek (Sevenum) – Corsari van de Helle, Edelmanfee, Quintera

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Cape Coral RBF Z, Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Hero Elvis, That’s Me

Patrick Lemmen (Koningslust) – Charmie, Eline-Maria M, Giruso H, Ideaal

Elize van de Mheen (Hoevelaken) – Ferdinand B.

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Elrado, Formatera, Geanette B, Good Morning B, Q-Verdi

CSIYH1*

Monique van den Broek (Sevenum) – Cita van de Helle, HA-Cantos

Patrick Lemmen (Koningslust) – Hugo Boss

Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Hello B.

Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH2* Portugal – 18 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.vilamouratour.com

CSI3*

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Galote, Je Suis s et Castanoo, Othello, Quantas 15

CSIYH2*

Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Howdi, Huepens Conquestador, Thuur Z

Balvanera CSI3*/ CSIAm-A Mexico – 21 t/m 24 maart 2019 springen

CSI3*

Charlotte van Breemen (Beverwijk) – Arcassido, Crescendo DV Z, Lunatic LS

Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 19 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Amichi H Z, Chacco’s Cherry PS, Goya, Yagudin

Remco Been (Winterswijk Miste) – Fitou Eurocool’s Apple, Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop

Ivo Biessen (Budel) – Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality, Vivald’Ick

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, El Greco, Frasiér

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Vvaramog de Breve

Daan van Geel (Gees) – Djam, Girl Scout

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Colina Pijnvenhof Z

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Bellisimo, Vanda Hermes

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca, Graziano, Happy Girl 42

Paris Morssinkhof (Hierden) – Bayamo

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Flying Echo, Gigi-Carmen

Hilde Woudstra (Daarle) – Titania

CSI1*

Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Abunola, Hisa

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Van Schijndel’s Belle

Rob Eras (Helvoirt) – Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze

Sidney Eras (Helvoirt) – Cashman

Imke Frankena (Utrecht) – G.Balou, Hannajottie VDM, Holeva

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Goldstar

Emmelie Melssen (Blokker) – Formel Eins, Gambo HR

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Hawai Balia NL

Skye Morssinkhof (Hierden) – Checkpoint Chacco, Golisa, G-Vingino-Blue

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Haminka, Hurry Up G

Hilde Woudstra (Daarle) – Glenn, Grand Canyon VL

CSIYH1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Ikusasa SMH

Ivo Biessen (Budel) – Scenndrinne, Skyfall

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Harina Touch W, I AM, Ileanne SFN, Ivar, Ogano Girl Z

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Harley D

Sidney Eras (Helvoirt) – Niagara de Muze

Imke Frankena (Utrecht) – J.Umonia, O’Jee

Daan van Geel (Gees) – Hulde G

Melvin Greveling (Oosterhout Gld) – Itos S, Jack Sparow, Noukie

Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Casilo CEN, Esteban CEN, I Have No Name, Joselinde L.A.T.

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda Beluga, Vanda Daytona, Vanda McLaren

Emmelie Melssen (Blokker) – Jadebridge, Jolita

Micky Morssinkhof (Lievelde) – Italie

Paris Morssinkhof (Hierden) – Havana Du Clos St Gery, Janieta P., Jupiler DC

Hilde Woudstra (Daarle) – Castella, Isabella S

Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 19 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.cesvalenciatour.com

CSI2*

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Accent Z, Flint T.S., Gillion ES, Rubio Monocoat’s Wonderland

Kelly Jochems (Achtmaal) – Bontendro, Egwel, Eowan A

Ruben Lamers (Neerpelt) – Ariana Z, Dhalita

Denize van der Poel (Wouwse Plantage) – Wiske

CSI1*

Kim Hoogenraat (Lijnden) – G-Star ES

Kelly Jochems (Achtmaal) – Hind V

Denize van der Poel (Wouwse Plantage) – Hiske VDP

CSIYH1*

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Hosanne ES

Kelly Jochems (Achtmaal) – Maestro van ’t Klavertje Vier

Carmona CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 19 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.sevillahorsetour.com

CSI2*

Sanne van Hooff (Dronten) – Fanatiker

Cervia CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië – 20 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.lesiepicervia.it

CSI2*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Enterprise LW, Escadeur 6, Freebird

Peter Bulthuis (Echt) – Genereux Fortuna, Lolita

CSIYH1*

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Quote Z

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 21 t/m 24 maart 2019 springen

Website: www.azelhof.be

CSI2*

Elisah Aarts (Rutten) – Egane

Kevin Beerse (Wergea) – Camelot, Fenia, WBS Horsetelex Carmen Maria

Jarno van Erp (Oss) – Al Capone, Daddycool Go, Evolution Go

Henk Frederiks (Wapserveen) – Carel Van Donderen, Gweldorado SW, Wise Stables Giganta

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Condavel, Cool Boy, Floris

Kevin Jochems (Sevenum) – Enjoy, Go For It Especiale, Grandino H, Kyamant van ’t Spieveld

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Exclusief Canto`s, Trend Line H

Anouk Kort (Lewedorp) – Ichikawa, Kolya, Leonidas van de Broy, Patronella van de Broy Z, Verena DH Z

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Evermeta, Gold Digger, Zizi Donaldson BH

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Great-Tikila J

Joy Lammers (Achel) – Fellie, First Boy B.B., Froukittaire

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Celiné, Holy Moley

Iris Michels (Liessel) – Cristal Utopia Z, Eggcelent

Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Carpe Diem DV Z, Dannuco, Kadafi van `t Hof van Pay Z, Kira van ’t Nachtegalenhof

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Everest -W, Lely vd Bisschop, Luigi

Rob Schipper (Enschede) – Contessa, Dandy, Famke, F-Narcist

Zoï Snels (Geesteren Gld) – Elton John TN, I´m Special De Muze TN

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Ciao Bella S, Dior, Erachelle-S

Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2, Enrique, Galisha

Sanne Thijssen (Sevenum) – Bacardi, Bulavsco, Carinja, Celine M Z

Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) – Gartbreaker, Groenendaal’s Figo

Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Loridon van T&L

CSI1*

Elisah Aarts (Rutten) – Gouvernante VDL

Henk Frederiks (Wapserveen) – Habab

Hessel Hoekstra (Lelystad) – Chabala

Anouk Kort (Lewedorp) – Chivas AP Z

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Henriette

Iris Michels (Liessel) – Flora

Joelle Esmee Post (Schiedam) – Ella M

Mel Thijssen (Sevenum) – Go Go Jumbo-M

Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Beverly, Bikker K

Meike Zwartjens (Raalte) – Twissimo Z

CSIYH1*

Henk Frederiks (Wapserveen) – Harm-B

Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Lighteasy D’Urville Z

Joy Lammers (Achel) – Hero

Nathalie van der Mei (Makkinga) – Haya

Zoï Snels (Geesteren Gld) – Hernandez TN, Highway TN

Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Hazelhorst I, Hazelhorst II

Mel Thijssen (Sevenum) – Nena K Z

Sanne Thijssen (Sevenum) – Hi There

Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Homer van T&L Z

Meike Zwartjens (Raalte) – Denzel Tivoli

Kakegawa-Tsumagoi CSI2* Japan – 21 t/m 24 maart 2019 springen

CSI2*

Maikel van der Vleuten (Someren) – Chakato HBC, Eye Cather, Jarisco vd Moorkershoeve, Uberlina

Fontainebleau CEI1* 80/ CEI1* 80/ CEIYJ2* 120/ CEI2* 120/ CEI3* Frankrijk – 22 t/m 23 maart 2019 endurance

Website: www.grandparquetendurance.fr

CEI1* 80

Kimara van Ulden (Leiden) – Sera

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz