In Zuidbroek wordt het nieuwe internationale springseizoen geopend met het IICH Groningen. Veel Nederlandse springruiters komen op het gezellige indoor concours aan de start in de 2*- en 1*-rubrieken.  Twee Nederlandse springruiters rijden op het CSI3* in het Chinese Guangzhou. Vincent Vermeulen, die in China woont en werkt, heeft al heel wat successen in dat land geboekt. Ook Kelly Jochems rijdt er de komende dagen. Het derde internationale evenement dit weekend met Nederlandse deelname is de 3* endurancewedstrijd over 160 km in Dubai.

Zuidbroek CSI1*/ CSI2* Nederland – 3 t/m 5 januari 2019 springen

Website: www.iichgroningen.nl

CSI2*

Bas van der Aa (Albergen) – Calgary, Cartoon HL, Haraminka P

Remco Been (Winterswijk Miste) – Fitou Eurocool’s Apple, VDL Holland Vd Bisschop

Renate Beuving (Odoorn) – Foklahoma VDL

Bart Bles (Babberich) – Comino, Israel v/d Dennehoeve, Pandora 258

Julian de Boer (Nieuwleusen) – Everton, Gigagrade, Gigolo S.I.H.

Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Astakkato, Dento

Maureen Bonder (Schoonoord) – El Quando, Gogotender WP

Lynn Bulthuis (Uithuizermeeden) – Dollards Cracker Jack

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Enterprise LW, Freebird, Genereux Fortuna

Eric ten Cate (Geesteren Ov) – Dairone, ECW Blue Sky, Lacoste 145

Elisa van de Craats (Voorthuizen) – Calico Z

Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) – Waligra H

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R

Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Eclips, Farah

Christoff Gangl (Scharmer) – Florencio, Gegannie

Thomas Gangl (Scharmer) – Aron’s Hoeve Déjá-vu, Epic-Uma, Gyonneke

Daan van Geel (Gees) – Djam, Golden Boy VL, Guus

Sander Geerink (Gelselaar) – Donner IK, Easter, Grenoble D.N.

Jody van Gerwen (Susteren) – Inebelle van ’t Welthof, Zandro Z

Willem Greve (Markelo) – Faro, Grandorado TN

Iris Hakvoort (Tollebeek) – Athena, Expo

Marriet Smit – Hoekstra (Mildam) – Gomez, U-Bresco Z

Martine Gramsbergen – Hoekstra (Pietersbierum) – Beat it GH, Zippit GH

Kevin Jochems (Sevenum) – Enjoy, Evita, Kyamant van ’t Spieveld

Hylke de Jong (Dokkum) – Cayenne DSC, Osseweide’s Headline QSHS

Jasmijn Kloet (Grolloo) – Elita

Hester Klompmaker (Buitenpost) – Forever, Guesssina

Michael Korompis (Malle) – Diamond Pleasure, Figaro de Kalvarie

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Great-Tikila J

Lysanne Kruizinga (Schoonloo) – Erunella D, Gentle

Jorn van Kuijk (Langeweg) – Grandioso B, Logtenburgs Goldy Shot

Suus Kuyten (Laren Nh) – Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Codermie Z, Illinois van de Bucxtale

Astrid Lageveen (Groningen) – Gijs

Bart van der Maat (Itzehoe) – Chicago, Oak Grove’s Enkidu, Queen of Lightness

Amber Meijer (Muntendam) – KM Fajah

Marleen Meijer (Emmen) – Abrinosa, Carmel

Pim Mulder (Dalfsen) – B.C.O Furioso Z, BCO Milton Z, Ferano

Chantal Regter (Assen) – Conchacco, Enjoy, Quilando

Emiel Richter (Enschede) – Disinaa

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Everest -W, Lely vd Bisschop

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Dobelensky, Glock’s Debalia, Glock’s Lausejunge

Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Barco van der Valckenborg, Flying Echo, Hurry Up G

Ben Schröder (Tubbergen) – Don Diego, Ezra Van W, Grodino

Marsha Schütte (Emmen) – Bluebelle

Madée Schuttenbeld (Almelo) – George Z.G., Piccolo R

Zoï Snels (Geesteren Gld) – Elton John TN, I´m Special De Muze TN

Suzanne Tepper (Holwierde) – Fyloma

Leon Thijssen (Sevenum) – Donique, Illinois Z

Mel Thijssen (Sevenum) – Enrique

Sanne Thijssen (Sevenum) – Carado 3, Celine M Z, Elvira

Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Loridon van T&L

Willem Verdonk (Echten Dr) – Frenky, Hirette

Rianne Visscher (Meeden) – Galerno, Hollerno

Annet Willems – Vos (Wierden) – Count Dooku, Theo 149

Robert Vos (Wierden) – Diabeau

Jur Vrieling (Holwierde) – Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon

Rob Wiefferink (Denekamp) – Geronimo

Harrie Wiering (Overlangel) – Billy King, Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z

Chantal Windstra (Boerakker) – Helios vd Nosahoeve

Albert Zoer (Echten Dr) – Florian, Formidable, Freedom

Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) – Elievia

CSI1*

Bas van der Aa (Albergen) – Haywies

Ellen Becker (Nieuwe Pekela) – Erycarla

Renate Beuving (Odoorn) – Hercules, Horsinaa

Bart Bles (Babberich) – Fair Play

Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Gagarin

Jasper Bulthuis (Kinrooi) – Gucci Flamingo, Hilton

Aniek Diks (Vorstenbosch) – Harm

Jorinde Dolfijn (Buitenpost) – Ferrand HBC

Kirsten Duijvestijn (‘s-Gravenhage) – Hocus Pocus

Nienke Eendhuizen (Garsthuizen) – Da Linda S

Kim Emmen (Raamsdonk) – Fiolita

Cristina Friedrich (Bronneger) – Edinburgh

Iris Hakvoort (Tollebeek) – Dorcan

Minka Haverkamp (Kropswolde) – Germeta W

Demi Herder (Noordbroek) – Guppie

Tessa Hoeksema (Tolbert) – Hanna Balia SMH

Beaudine Hollemans (Veendam) – Gracia

Elmar van Hoorn (Sappemeer) – Firework vd Kalevallei

Annelinde Hoving (Schildwolde) – HS Agri’s Fanatic

Kevin Jochems (Sevenum) – Grandino H

Hylke de Jong (Dokkum) – I’mtorius van de Osseweide

Michael Korompis (Malle) – Indezz V

Judith Koudijs (IJhorst) – Heemgraaf

Renske Kroeze (Prinsenbeek) – Can Fly Z

Suus Kuyten (Laren Nh) – Fernando

Wiljan Laarakkers (Ottersum) – Duchesse De Pomme

Seliena Lakenvelt (Lageland Gn) – Woppany A.N.

Peter Maat (Balkbrug) – Hippograaf

Amber Meijer (Muntendam) – Gavarni

Marleen Meijer (Emmen) – Berlin Z, Gin-Tonic

Pim Mulder (Dalfsen) – Fabrice

Margot Norder (Stadskanaal) – Happyletha

Job Oldenziel (Gieten) – Good Luck

Celeste van der Poel (Den Horn) – Eolita K

Chantal Regter (Assen) – Haskal

Emiel Richter (Enschede) – Sundance

Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Happyfee

Marsha Schütte (Emmen) – Carrika

Madée Schuttenbeld (Almelo) – Bonheur

Jan Schuttert (Ommen) – Good Farming HS, In the Mood HS

Mel Thijssen (Sevenum) – Cabernet do Itinga

Sanne Thijssen (Sevenum) – Tippy Z

Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) – Homer van T&L Z

Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) – Beverly

Joy Viscaal (Albergen) – Cayetano M

Ivan van der Voort (Maassluis) – Caro-Bella

Chantal Windstra (Boerakker) – Foberlina, Zelly

Jose Woldring (Loppersum) – Chella, Isar

Albert Zoer (Echten Dr) – High-top

Rianty Zwart (Oostwold Gem Leek) – Hotze 

Guangzhou CSI3* China – 4 t/m 6 januari 2019 springen

Website: equestrian.sports.org.cn

CSI3*

Kelly Jochems (Achtmaal) – Ever So Clever Blue, French Kiss van de Nethe

Vincent Vermeulen (Tiel) – Dancing Blue 

Dubai CEI3* 160 Verenigde Arabische Emiraten – 2 t/m 5 januari 2019 endurance

Website: www.dubaiequestrianclub.ae

CEI3* 160

Angela Jonkman (Scharmer) – Sobek

Carmen Römer – Theunissen (Landgraaf) – Princ Bernes

Tess de Wijs (Dubai) – HM Silencio

 

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz