Piet Peters is door het KWPN-bestuur aangesteld als de nieuwe directeur van het KWPN. Peters was sinds 6 augustus als interim-directeur verbonden aan de stamboekorganisatie. De samenwerking beviel beide partijen zo goed dat het interim-schap wordt omgezet in een vaste aanstelling.

Eén directeur

‘We hebben als bestuur gekozen voor een nieuwe directiestructuur met één algemeen directeur, die verantwoordelijk is voor de uitvoering van het vastgestelde beleid en leiding geeft aan de kantoororganisatie,’ licht bestuursvoorzitter Andries van Daalen toe.

Het nog te benoemen hoofd Fokkerijzaken & Trainingscentrum zal te zijner tijd inhoud gaan geven aan het Fokkerijbeleid en de diverse inspectie- en stalmedewerkers aansturen. ‘Momenteel buigen wij ons over de invulling van die vacature.’

Ervaren bestuurder

Het algemeen bestuur is ‘zeer verheugd’ met de aanstelling van Piet Peters als algemeen directeur. ‘Piet is een ervaren bestuurder en de afgelopen tijd is gebleken dat hij veel draagvlak heeft onder de medewerkers. We denken met de aanstelling van Piet en de nieuwe organisatiestructuur een goede, solide basis te hebben voor de toekomst van onze vereniging.’

Focus op de basis

Er zijn kansen te over om het succes van de KWPN-fokkerij verder uit te bouwen, denkt Van Daalen. ‘Daar gaan we de komende tijd aan werken, maar de focus ligt bovenal op de basis: het stamboek, de vereniging en onze leden. Ik kijk er naar uit om samen met de medewerkers én onze leden verder te bouwen aan de toekomst van het KWPN.’

Peters is voorzitter van het Nederlands Welsh Pony en Cob Stamboek en fokte in het verleden meerdere KWPN-paarden.

© Nieuws.Horse 2018 | powered by Olland.biz